Інформація для абітурієнтів

СумДПУ-online


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології,
Міжкафедральні методичні гостини PDF Печать E-mail
Автор: Елена Король   
18.01.2018 15:10

На базі Навчально-наукового Інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка 18 січня 2018 року відбулися міжкафедральні методичні гостини: «Нова українська школа: від стратегій до тактики» за участю трьох кафедр:

1) дошкільної і початкової освіти Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка,

2) початкової освіти Київського університету імені Бориса Грінченка,

3) початкової освіти, природничих і математичних дисциплін та методик їх викладання  Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка.

Під час обговорення Бондаренко Геннадій Леонідович – завідувач кафедри початкової освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук, доцент ознайомив присутніх з експериментальною програмою «Початкова школа: освіта для життя», що здійснюється на кафедрі у рамках НУШ, основною метою якої є отримання учнями знань, що будуть корисними для подальшого життя, сприятимуть успішності та підприємливості.

Федій Ольга Андріївна – завідувач кафедри початкової освіти, природничих і математичних дисциплін та методик їх викладання  Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, доктор педагогічних наук, професор під час дискусії підкреслила важливість мотивованого вчителя Нової української школи, який покликаний готувати щасливу, успішну, небайдужу людину.

Кондратюк Світлана Миколаївна – директор Навчально-наукового Інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної і початкової освіти акцентувала увагу на необхідності оновлення навчально-методичного забезпечення підготовки магістрів  спеціальності 013 Початкова освіта до роботи за новим Державним стандартом початкової загальної освіти.

Обновлено 19.01.2018 07:45