Інформація для абітурієнтів

Онлайн-конкурс творчих робіт "Університет майбутнього"


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології,
До Світлого Дня світлі вчинки PDF Печать E-mail
Автор: Елена Король   
12.03.2015 09:12

Волонтери Центру волонтерства і соціальних ініціатив під керівництвом доцента кафедри соціальної педагогіки і гендерних студій А.В. Чернякової беруть активну участь у підтримці сімей біженців та осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах. На базі геріатричного пансіонату для інвалідів праці та війни, волонтери разом з одинокими пенсіонерами установи плетуть маскувальні сітки для зони військових дій на сході. Тільки за 4 дні клопіткої роботи було передано в зону бойових дій 2 сітки. Велике спасибі клієнтам пансіонату, які разом з волонтерами нашого університету працювали над важливою та такою потрібною для наших захисників справою – плетіння маскувальної сітки. Дідусі та бабусі центру допомагали нарізати стрічки для сітки. Цей запал в очах мешканців установи вселяв надію та віру в те що ця робота на даний момент є найважливішою, бо ми допомагаємо тим хто захищає нашу Батьківщину та кожного мирного жителя України.

 Студенти 0045 групи на доброчинних засадах допомагають клієнтам Управління Пенсійного фонду України в місті Суми, зокрема переселенцям та біженцям із Автономної республіки Крим, Луганської і Донецької областей. З вересня 2014 року вони мали змогу допомогти великій кількості пенсіонерів, молодим людям, але особливо запам’ятовується робота з маленькими дітками сімей біженців, з якими волонтери багато спілкуються.

 Допомога передбачає: соціально-психологічне консультування, оформлення документів, заповнення бланків та заяв про перерахування пенсії.

 З метою надання гуманітарної допомоги родинам переселенців, які опинились в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді звернулись до керівника «Професійної Ліги соціальних працівників Сумщини» Глоби Е.В., з проханням надати матеріальну допомогу в рамках реалізації проекту «Міграція для загального блага». Даний проект проходить за підтримкою Міжнародної організації Міграції в Україні. Волонтери Сумського педагогічного державного університету імені А. С. Макаренка не залишаються осторонь і надають посильну допомогу громадській організації «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини», так як помічники на даний момент часу потрібні. Всі хто потребував допомоги її отримали, звичайно за попередньо обробленими анкетами на допомогу, а саме: теплий одяг, ковдри, постільну білизну, ліки, засоби гігієни, обігрівачі та інші речі. З упевненістю можна стверджувати, що фундаментальні знання з основ соціальної роботи та практичні навички соціального обслуговування населення стануть у нагоді цим небайдужим до чужого горя волонтерам.

 Викладацький колектив кафедри соціальної педагогіки і гендерних студій висловлює подяку студенткам 4 курсу спеціальності «Соціальний педагог», бажає успіхів в особистому житті та професійній сфері.

 

 

 

Обновлено 13.03.2015 07:23