Інформація для абітурієнтів

Онлайн-конкурс творчих робіт "Університет майбутнього"


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології,
Разом зробимо більше! PDF Печать E-mail
Автор: Елена Король   
22.12.2014 22:58

У грудні 2014 року у СумДПУ ім. А.С. Макаренка пройшла благодійна акція під назвою «Разом зробимо більше!», організована студентами і викладачами кафедри корекційної та інклюзивної освіти.

 

З 11 по 19 грудня кафедрою корекційної та інклюзивної освіти було проведено благодійну акцію «Разом зробимо більше!» присвячену Міжнародному дню інваліда та Дню Святого Миколая.

Розпочалася акція 11 грудня з виставки-ярмарку робіт вихованців закладів для дітей з особливостями інтелектуального розвитку міста Сум та Сумської області, яка проходила в холі центрального корпусу СумДПУ ім. А.С. Макаренка.

До участі у благодійному ярмарку долучилися, представивши вироби своїх підопічних, реабілітаційна установа змішаного типу для інвалідів та дітей-інвалідів з розумовою відсталістю – Центр «Сприяння» товариства «Феліцитас»; три відділення Сумського міського територіального центру соціальної реабілітації «Берегиня»; Сумський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів; Сумський спеціалізований реабілітаційний навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад № 34»; Сумська спеціальна школа та Штепівська спеціальна школа-інтернат.

У цей же день аудиторіями університету пройшли студенти-волонтери, які розповідали про благодійну акцію «Разом зробимо більше!» та збирали кошти для допомоги Андрію Резнику – випускнику нашого університету, який був важко поранений виконуючи бойове завдання в зоні АТО. Ввечері того ж дня зібрані кошти були передані Андрію з побажаннями скорішого одужання.

Продовженням благодійної акції були святкові заходи до Дня Святого Миколая, проведені студентами-волонтерами спеціальності Корекційна освіта у закладах, що опікуються дітьми-інвалідами.

18 грудня відбувся захід «Казка в дім прийде», в рамках якого Святий Миколай зі своїми помічниками привезли подарунки та святкові привітання у домівки дванадцяти дітей-інвалідів, які прикуті до ліжка чи інвалідного візочка додому. Солодким подарункам зраділи всі діти, а ще більш цінним подарунком слала увага небайдужих людей та спілкування.

19 грудня вихованцям реабілітаційної установи змішаного типу для інвалідів та дітей-інвалідів з розумовою відсталістю – Центр «Сприяння» товариства «Феліцитас» про свято Миколая розповіли|розказували| у інтерактивній виставі студенти-другокурсники, які навчаються за спеціальністю «Корекційна освіта». Волонтери розповіли у виставі про життя Святого Миколая, а у інтерактивній частині вистави готувалися разом із дітьми до приходу Святого Миколая: малювали портрет Святого Миколая, складали розрізні картинки, збирали морквинки для віслючка Святого Миколая. Та найочікуванішим став прихід самого Святого Миколая: діти розповідали вірші, волонтери співали пісні, разом водили хороводи. Святий Миколай подарував кожній дитині солодкий подарунок. Випускниця Вікторія Волкова, яка навчалася за спеціальністю Корекційна освіта, також долучилася до благодійної акції – подарувала дітям-інвалідам 40 тістечок кейк попс.

Цього ж дня святкову виставу побачили й вихованці Гребениківської школи-інтернату для дітей з особливостями інтелектуального розвитку. Святу не завадила навіть відсутність у школі-інтернаті світла. Студенти-волонтери спеціальності Корекційна освіта порадували вихованців школи-інтернату не тільки виставою, а й цікавою ігровою програмою, де кожна дитина змогла прийняти участь.

Всього під час акції студенти-волонтери привітали 62 дітей-інвалідів.

Результати проведення благодійної акції „Разом зробимо більше!” висвітлені:

  1. у газеті „Сумщина”;
  2. на телебаченні – Відікон, Академ-TV

(https://www.youtube.com/watch?v=nSs27Zc1ya0).

Дякуємо всім, хто долучився до акції «Разом зробимо більше»!

Ми з|із| вами робимо|чинимо| разом спільну|загальну| добру справу.|річ|

Ми дійсно допомагаємо тим, хто потребує допомоги.

Ми доводимо: українці не забули, що таке добродійність.

Ми нагадуємо іншим: в Україні є діти, яким необхідна наша допомога.

Ми підтверджуємо: кожна людина може творити добро. 

Обновлено 23.12.2014 18:21