Інформація для абітурієнтів

Онлайн-конкурс тчорчих робіт "Університет майбутнього"

СумДПУ-online


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології,
Студентське життя PDF Печать E-mail
Автор: Елена Король   
10.06.2013 08:33

Чому ми навчаємося із задоволенням на кафедрі

«Дошкільної та початкової освіти»

Студенти спеціальності «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта» задоволені вибором своєї спеціальності і цьому є декілька пояснень. По-перше, ставлення педагогічного колективу кафедри до студентів таке, як до справжніх колег. Викладачі завжди готові вислуховувати наші думки, дають нам влучні поради. З розумінням ставляться до ситуацій. які відбуваються в студентському житті. Всі викладачі сприймають нас як власних дітей, допомагають нам і підтримують нашу ініціативність.

По-друге студенти не лише навчаються, а й живуть повноцінним життям. Майже кожен тиждень проводяться розважальні програми, за якими ми не лише можемо спостерігати, а й маємо змогу продемонструвати свої таланти, відволіктись від важких буднів. Звичайно тут кожен отримує насолоду: одні співають, інші танцюють чи декламують власні вірші. Багато хто зі студентів захоплюється спортом, грають у баскетбол, футбол, беруть участь у чемпіонатах, де часто займають призові місця. Тому студентське життя йде з максимальним використанням часу на користь нашого розвитку.

По-третє, викладачі дають нам такі знання, які допоможуть в подальшому продемонструвати високий професіоналізм. Майже кожен навчальний предмет спрямовано на вивчення провідних наукових позицій і шкіл як педагогів-новаторів, так і сучасних дослідників.

Наші викладачі прикладають максимум зусиль. щоб ми були компетентними у своїй педагогічній діяльності, залишалися в будь-яких ситуаціях справжніми людьми, закладають в нас ті позитивні якості, які допоможуть в подальшому працювати за фахом. Кожен із них своїм прикладом доводить нам, що ті знання, уміння і навички, які ми отримаємо зараз, стануть нам у нагоді в повсякденній діяльності.

Кафедрою традиційно проводяться науково-практичні конференції, до яких залучається максимальна кількість студентів. Саме тому студенти із задоволенням пишуть наукові роботи під керівництвом доцентів і викладачів кафедри. Крім того, на базі кафедри діють 2 наукові лабораторії, в рамках яких студенти відвідують наукові гуртики та можуть брати активну участь у студентській науково-дослідній роботі кафедри.

Відомо, що професія педагога – одна з найскладніших, бо наше головне завдання в майбутньому – це не лише навчати дітей, а й зробити все можливе для того, щоб вони стали справжніми патріотами нашої держави.

Кафедра дошкільної та початкової освіти – справжня майстерня виховання майбутніх педагогів – розумних, всебічно розвинених, толерантних, творчих та гуманних людей. Навчатися на кафедрі дошкільної та початкової освіти доволі складно, але в той же час тут можна отримати найкращі знання, що дозволяє відчути себе не просто студентами, а повноцінними громадянами і майбутніми вчителями з великої літери.