Інформація для абітурієнтів

Навчальні плани і звіти

КАФЕДРА ПСИХОЛОГІЇ


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології,
Оголошення! PDF Печать E-mail
Автор: Елена Король   
26.03.2020 08:40

3fcce90fc816cd2a705f9b92d9023c32Шановні викладачі, студенти і співробітники НН ІПП!

11 березня 2020 року  ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров’я) визнала, що у світі – пандемія коронавірусу.Коронавіруси – це велика родина респіраторних вірусів. Захворювання, яке викликав новий коронавірус, називається COVID-19. Вірус вже поширився на всі континенти за винятком Антарктиди.  

У зв’язку із загрозою епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19, 11 березня 2020 року Кабінетом Міністрів України було прийнято Постанову «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», згідно з якою протягом періоду 12 березня – 3 квітня 2020 року на усій території України оголошено карантин і заборонено відвідування закладів освіти її здобувачами.

Щоб зменшити ймовірність зараження коронавірусом COVID-19, рекомендуємо самоізолюватися вдома

Інформуємо, що з 18 березня 2020 року заборонено: 

  • на усій території нашої держави регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні; 
  • перевезення більше 10 пасажирів одночасно в трамваях, тролейбусах та автомобільному транспорті, в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах.

Також з 17 березня 2020 року:

  • забороненопроведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб; 
  • заклади громадського харчування (ресторани, кафе), торговельно-розважальні центри, інші заклади розважальної діяльності, фітнес-центри, заклади культури повинні тимчасово припинити свою роботу. Дозволено надавати послуги з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлення за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту. 

У випадку підозри на захворювання –

просимо інформувати директорат НН ІПП.

Обновлено 26.03.2020 14:51