Інформація для абітурієнтів

Навчальні плани і звіти

КАФЕДРА ПСИХОЛОГІЇ


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології,
Поличка добра: можеш – поклади, потребуєш – візьми! PDF Печать E-mail
Автор: Елена Король   
10.03.2020 13:27

Добрі справи робити легко! Для добрих справ необхідні бажання та активна соціально спрямована позиція. Кожен з нас здатен на добрі справи! 

З цією метою волонтерський загін кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності «ДОБРІ СПРАВИ» (керівник загону – к.п.н., ст. викл. Клочко О.О.) ініціював та провів соціальну акцію «Поличка добра: можеш – поклади, потребуєш – візьми!». Захід був проведений на території торгівельних площ супермаркетів «Сам маркет» і «Наш Маркет», що знаходяться в Роменському мікрорайоні.

Упродовж двох днів студенти-волонтери спеціальностей «Соціальна робота» (Бриньова Ліза, Гуріна Даша, Зеленський Сергій, Логвиненко Максим, Сальник Ангеліна, Тірон Валентина, Швидкий Антон) та «Соціальне забезпечення» (Гарбар Даша, Гриценко Вікторія, Кішаш Лілія, Кобзар Тетяна, Олійник Марія, Польшакова Діана, Чорнобук Катерина) залучали небайдужих сумчан до наповнення «Полички добра», якою могли скористатися пільгові категорії населення, зокрема літні люди та особи з інвалідністю.

Поличка добра: можеш – поклади, потребуєш – візьми!

 

Обновлено 10.03.2020 13:37