Інформація для абітурієнтів

Навчальні плани і звіти

КАФЕДРА ПСИХОЛОГІЇ


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології,
Візит студентів до Центру учасників бойових дій PDF Печать E-mail
Автор: Елена Король   
03.03.2020 14:26

27 лютого 2020 року студенти І курсу спеціальностей «Соціальна робота» та «Соціальне забезпечення» разом з викладачами кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності (к.п.н., доц. Поляничко А.О. та викл. Знобей О.В.) в рамках вивчення дисципліни «Інституційне забезпечення соціальної роботи та соціального забезпечення» відвідали Центр учасників бойових дій Сумської міської ради.

Співробітниці Центру – Олена Вакуленко та Юлія Клименко, які, до речі, є випускницями магістратури при кафедрі СРіМСКД, – ознайомили студентів з матеріальною базою установи, розкрили зміст соціальної і культурно-дозвіллєвої роботи з клієнтами, наголосили на важливості діяльності центру для підтримки і відновлення здоров’я, повернення до активного повноцінного життя учасників бойових дій та їх сімей.

Практичним результатом відвідування установи є налагодження подальшої співпраці кафедри СРіМСКД і Центру учасників бойових дій в рамках виконання спільної наукової діяльності та організації на базі установи роботи студентського волонтерського загону.

Обновлено 11.03.2020 11:37