Інформація для абітурієнтів

Навчальні плани і звіти

КАФЕДРА ПСИХОЛОГІЇ


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології,
Міжнародний освітній семінар «АВА-терапія. Питання-відповіді» PDF Печать E-mail
Автор: Елена Король   
16.01.2020 07:11

31.01.2020Шановні колеги! Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка запрошує до участі уМіжнародному освітньому семінарі «АВА-терапія. Питання-відповіді».

31 січня 2020 року у Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка відбудеться Міжнародний освітній семінар «АВА-терапія. Питання-відповіді». Ведучим тренером семінару є Тереза Сіансіоло (Ірасбург, Вермонт, США) – доктор наук в галузі нейропсихології, керівник клінічної програми «AgapeMinistries», біхевіорист, фахівець з поведінки, музикотерапії, авторка книги «AutismX3» (у співавторстві з Томасом Маккіном), методичних розробок щодо програм роботи з людьми з РАС, синдромом Дауна, розладами поведінки та розумового розвитку, статей з інклюзії, сенсорної інтеграції, системи PECS, прикладного аналізу поведінки (ABA) та інших терапевтичних стратегій для роботи з людьми з розладами аутистичного спектру.

До участі запрошуються вчителі-дефектологи, практичні психологи, педагогічні працівники закладів спеціальної освіти та з інклюзивним навчанням, фахівці ІРЦ, центрів розвитку дітей, спеціалісти, які працюють в реабілітаційних центрах, громадських організаціях, батьки дітей з особливими освітніми потребами, зокрема з РАС, викладачі, студенти ЗВО.

 

Детальніше в інформаційному листі

Обновлено 16.01.2020 07:24