Інформація для абітурієнтів

Онлайн-конкурс творчих робіт "Університет майбутнього"

СумДПУ-online


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології,
Зустріч студентів з представникам молодіжної громадської організації «Ромський молодіжний конгрес» PDF Печать E-mail
Автор: Елена Король   
06.10.2019 22:27

27 вересня 2019 рокудостудентів Навчально-наукового інституту педагогіки і психології завітали представники молодіжної громадської організації «Ромський молодіжний конгрес» – Василь ЖАДАН, Сергій ДУБИНА і Тарас МУКОМОЛИЦЬ. Зустріч відбулася у рамках соціального проекту на підтримку ромської громади України і Сумського регіону зокрема, який реалізується за ініціативи німецького Фонду EVZ («Пам’ять, відповідальність та майбутнє»).

Згідно зі «Стратегією захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року» ромське населення, яке зазнало геноциду під час Другої світової війни, сьогодні є найбільш соціально вразливою національною меншиною в Європі. Тому процес інтеграції ромської громади в сучасне українське суспільство є соціально значущим питанням. Нагадаємо, що у Сумській області налічується до чотирьох тисяч ромів, близько двох тисяч представників цієї громади живе у Сумах.

Майбутні фахівці педагогічної та соціальної сфер отримали можливість долучитися до реалізації означеного проекту, спрямованого на гармонізацію стосунків між місцевими ромами та представниками інших національностей шляхом подолання міфів і стереотипів щодо ромського населення.

Обновлено 06.10.2019 22:37