Інформація для абітурієнтів

Онлайн-конкурс творчих робіт "Університет майбутнього"

СумДПУ-online


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології,
Участь у нараді з питань реалізації на Сумщині пілотного проекту щодо забезпечення гендерної рівності PDF Печать E-mail
Автор: Елена Король   
01.10.2019 20:06

25 вересня поточного року у приміщенні Обласної державної адміністрації відбулася нарада з питань реалізації в нашому регіоні проекту «Просування гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок в рамках реформи децентралізації в Україні» за участі заступника голови Сумської ОДА Івана БОРШОША, заступника директора Департаменту соціального захисту населення Сумської області Олени ЗАЯЦ, керівниці проекту ООН Жінки Нургуль АСИЛБЄКОВОЇ, фахівців соціальної сфери та представників громадськості Сумщини.

На захід була запрошена і керівниця Науково-дослідницького центру гендерної освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка, доцент кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності ЛУЦЕНКО Олена Анатоліївна.  

Варто відзначити, що окрім нашого регіону у проекті візьмуть участь ще три області (Волинська, Херсонська і Чернівецька) та 12 пілотних ОТГ у відповідних регіонах. Його реалізація спрямована на більш відповідальне врахування різних потреб жінок і чоловіків в рамках реформи децентралізації, а також на зменшення нерівності у процесах розвитку у всіх регіонах України. Особлива увага буде приділятися розширенню прав і можливостей жінок, які стикаються з множинними формами дискримінації.

Обновлено 01.10.2019 20:12