Інформація для абітурієнтів

Навчальні плани і звіти

КАФЕДРА ПСИХОЛОГІЇ


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології,
Участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Соціальна педагогіка» PDF Печать E-mail
Автор: Елена Король   
03.05.2019 13:00

25–26 квітня 2019 року у Харківському національному педагогічному університеті імені Г. С. Сковороди відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з соціальної педагогіки.

На цьому заході Навчально-науковий інститут педагогіки і психології СумДПУ імені А.С.Макаренка гідно представила ПРИХОДЬКО Катерина – студентка 0015-стн групи за напрямом підготовки «Соціальна робота», яка за результатами участі в теоретичному, науковому й практичному турах отримала диплом у номінації «За творчий підхід і креативність до використання соціально-педагогічних методик» (науковий керівник – канд. пед. наук, старший викладач кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності ПОНОМАРЕНКО Людмила Іванівна).

Висловлюємо щиру вдячність ректору Педагогічного докт. пед. наук, проф. ЛЯННОМУ Ю.О. та директору ННІПП канд. пед. наук, проф. КОНДРАТЮК С.М., зав. кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності канд. пед. наук, доц. ПОЛЯНИЧКО А.О. за всебічну організаційну й методичну підтримку, а також канд. пед. наук, доц. ПОЛЯКОВІЙ О.М. за методичний та науковий супровід у підготовці до участі в олімпіаді.

Вітаємо Катю та її наукового керівника з участю в олімпіаді, бажаємо подальших успіхів та нових звершень у науковій діяльності!

Обновлено 03.05.2019 13:02