Інформація для абітурієнтів

Навчальні плани і звіти

КАФЕДРА ПСИХОЛОГІЇ


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології,
ІІІ Міжнародна науково-практична конференція для студентів та молодих учених «Європейський університет: імідж, мобільність та соціальні перспективи» PDF Печать E-mail
Автор: Елена Король   
03.05.2019 12:53

25-26 квітня 2019 року в Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка проведено ІІІ Міжнародну науково-практичну конференцію для студентів та молодих учених «Європейський університет: імідж, мобільність та соціальні перспективи».

Організаторами конференції є кафедри педагогіка і менеджменту освіти та педагогіки вищої школи ННІ педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Співорганізаторами є наукові партнери названих кафедр: Сумський національний аграрний університет, Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України, Інститут педагогіки НАПН України, Українська асоціація дослідників освіти.

Конференція об′єднала понад 200 учасників з українських та закордонних університетів.

З вітальним словом до учасників конференції звернулись: ректор Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, доктор педагогічних наук, професор Лянной Юрій Олегович, який наголосив про важливість обраної теми конференції, бо країна веде стратегічний курс на набуття повноправного членства в ЄС; директор Навчально-наукового інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка кандидат педагогічних наук, доцент Кондратюк Світлана Миколаївна акцентувала увагу на досягненнях Університету у сфері академічної мобільності; проректор з науково-педагогічної роботи Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, доктор біологічних наук, професор Віталій Іллі Шейко, який наголосив про важливість обраної проблематики конференції у період стратегічного курсу на набуття Україною повноправного членства.

Обновлено 03.05.2019 12:56