Інформація для абітурієнтів

СумДПУ-online


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2018 рік.
Ознайомлення студентів-заочників спеціальностей «Соціальна робота» і «Соціальне забезпечення» з досвідом роботи фахівців Сумського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді PDF Печать E-mail

 

Одним з першочергових завдань освітньої діяльності викладачів кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності є підготовка майбутніх спеціалістів до практичної діяльності, зокрема надання ними соціальних послуг різним категоріям клієнтів, що ґрунтується на вивченні базових потреб клієнта та розробці індивідуальної стратегії роботи з ним.

З огляду на зазначене, 23 січня 2018 року студенти І (стн) і ІІ курсів заочної форми навчання спеціальностей «Соціальна робота» і «Соціальне забезпечення» в рамках вивчення навчальних дисциплін «Соціальна робота з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах» (викладач – к.п.н., доц. Поляничко А.О.) і «Соціальний супровід клієнта» (викладач – к.п.н., ст. викл. Гончаренко О.В.) зустрілися з провідними фахівцями Сумського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Під час зустрічі студенти отримали можливість ознайомитися з діяльністю Центру щодо реалізації соціального супроводу окремих категорій клієнтів; налагодження співпраці спеціалістів, які надають соціальні послуги окремим категоріям населення; документального оформлення соціального супроводу клієнтів тощо.

Фахівці закладу поділилися зі слухачами практичним досвідом у сфері надання інноваційних соціальних послуг – сімейного патронату (для дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах) і наставництва (для дітей, які проживають у закладах для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування). 


 

 
Кіно-клуб «Крок назустріч» відкриє свої двері! PDF Печать E-mail

23 січня (вівторок) запрошуємо на перегляд фільму «Сотворившая чудо», фільму про реальних людей: сліпоглуху дівчинку та її талановиту вчительку, фільм, що вражає та надихає.

Чекаємо на вас об 17.30 у аудиторії 513 корпусу 4 СумДПУ ім. А.С. Макаренка.

Що відчуває людина, несподівано осліпнувши і опинившись в повній темряві? Паніку, страх, жах. І кидається, не знаючи, що робити, поки не заспокоюється і не починає прислухатися...

А якщо її позбавити ще і можливості чути?

Занадто трагічно?

Подробнее...
 
Первинна акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми СПЕЦІАЛЬНА ОСВІТА (ОЛІГОФРЕНОПЕДАГОГ, ЛОГОПЕД) PDF Печать E-mail

З 22 по 24 січня 2018 року на кафедрі спеціальної та інклюзивної освіти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології триває первинна акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія) зі спеціальності 016 Спеціальна освіта за другим (магістерським) рівнем.

До складу експертної комісії входять:

Тарасун Валентина Володимирівна - голова комісії, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри логопедії Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Дмитрієва Ірина Володимирівна - член комісії, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри технології спеціальної та інклюзивної освіти Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет»

 

 
Ознайомлення майбутніх фахівців соціальної і соціокультурної сфери з методикою організації туристсько-рекреаційної діяльності PDF Печать E-mail

19 січня 2018 року в рамках вивчення навчальних дисциплін «Організація і методика проведення екскурсійної та туристсько-рекреаційної діяльності» і «Вступ до спеціальності та деонтологія» викладачем кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності ЗНОБЕЄМ О.В. була організована зустріч студентів заочної форми навчання спеціальностей «Менеджмент соціокультурної діяльності» (3 курс), «Соціальна робота» і «Соціальне забезпечення» (1 курс стн) із заступником директора Сумського обласного центру відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання МИРОШНИЧЕНКОМ Геннадієм Миколайовичем.

Під час зустрічі студенти ознайомились з діяльністю Центру в сфері організації масових туристичних заходів, спрямованих на відпочинок, відновлення та розвиток фізичних, психічних і духовних сил. Зокрема, були розглянуті питання організації заходів для дітей та молоді з умовами проживання учасників у наметових таборах (на прикладі табору «Сузір’я»); висвітлені моделі ефективної співпраці Центру з громадськими організаціями у сфері молодіжної політики; запропоновані актуальні засоби військово-патріотичного виховання дітей та молоді.

У заході також взяли участь викладачі кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності (к.п.н., доц. Поляничко А.О.; к.п.н., ст. викл. Гончаренко О.В.), студенти денної форми навчання (0015-стн і 0016-стн) та всі бажаючі.

 
Відвідування Сумської обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Футбольний центр "Барса"» PDF Печать E-mail

Барса16 січня 2018 року в рамках вивчення дисципліни «Організація і методика проведення спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої діяльності» студенти 1 курсу заочної форми навчання спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» (стн) та учні 9-го класу Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 29 разом з викладачем кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності  ЗНОБЕЄМ Олексієм Володимировичем відвідали Сумську обласну дитячо-юнацьку спортивну школу «Футбольний центр "Барса"».

 

 
Інтерактивний практикум для заочників PDF Печать E-mail

Інтерактивний практикум з «Соціокультурної анімації» для студентів заочної форми навчання спеціальностей «Соціальна робота», «Соціальне забезпечення» і «Менеджмент соціокультурної діяльності»

Студенти заочної форми навчання (спеціальності «Соціальна робота», «Соціальне забезпечення» і «Менеджмент соціокультурної діяльності») отримали унікальну можливість перевірити отримані теоретичні знання з навчальної дисципліни «Соціокультурна анімація» на практиці. Майданчиком для інтерактивного практикуму став Парк сімейних розваг «Карусель», працівники якого вже 5 років створюють ідеальні умови для сімейного відпочинку, проводять незабутні свята, пропонують найкращий рівень обслуговування в м. Суми.

13.01.2018 р. студенти під керівництвом к.п.н., доцента, завідувача кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності ПОЛЯНИЧКО Анжели Олександрівни відвідали Розважально-ігрову театралізовану програму «Щедрик-ведрик» у ПСР «Карусель» (ТРЦ «Євробазар»). Феєричне дійство з дотриманням народних традицій та сучасними формами розваг організувала Креатив-група аніматорів «Давай грати!» за участю студентів 0018-стн групи (спеціальність «Менеджмент соціокультурної діяльності, денна форма навчання»). І дорослі, і малеча змогли весело та активно провести час.

14.01.2018 р. студенти стали активними учасниками грандіозного святкування в ПСР «Карусель» (ТРЦ «Атріум»). Вони були не лише глядачами даного дійства, а й отримали унікальну можливість приміряти на себе образи мультиплікаційних персонажів від Креатив-групи аніматорів «Давай грати!». У святковому заході також взяли участь вихованці зразкового вокального ансамблю «Глорія», талановиті дівчата Школи східного танцю «Сахара», фокусник-ілюзіоніст Олександр Трофименко (м. Полтава), артисти Шоу-проекту «Конкордія», Естрадно-акробатична студія «Дакапо», гігантські роботи з «Ліги трансформерів» (м. Харків) і багато інших.

 
Міжкафедральні методичні гостини PDF Печать E-mail

На базі Навчально-наукового Інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка 18 січня 2018 року відбулися міжкафедральні методичні гостини: «Нова українська школа: від стратегій до тактики» за участю трьох кафедр:

1) дошкільної і початкової освіти Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка,

2) початкової освіти Київського університету імені Бориса Грінченка,

3) початкової освіти, природничих і математичних дисциплін та методик їх викладання  Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка.

Під час обговорення Бондаренко Геннадій Леонідович – завідувач кафедри початкової освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук, доцент ознайомив присутніх з експериментальною програмою «Початкова школа: освіта для життя», що здійснюється на кафедрі у рамках НУШ, основною метою якої є отримання учнями знань, що будуть корисними для подальшого життя, сприятимуть успішності та підприємливості.

Федій Ольга Андріївна – завідувач кафедри початкової освіти, природничих і математичних дисциплін та методик їх викладання  Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, доктор педагогічних наук, професор під час дискусії підкреслила важливість мотивованого вчителя Нової української школи, який покликаний готувати щасливу, успішну, небайдужу людину.

Кондратюк Світлана Миколаївна – директор Навчально-наукового Інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної і початкової освіти акцентувала увагу на необхідності оновлення навчально-методичного забезпечення підготовки магістрів  спеціальності 013 Початкова освіта до роботи за новим Державним стандартом початкової загальної освіти.

 
Первинна акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми Початкова освіта PDF Печать E-mail

З 16 по 18 січня 2018 року на кафедрі дошкільної і початкової освіти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології триває первинна акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми Початкова освіта зі спеціальності 013 Початкова освіта за другим (магістерським) рівнем.

До складу експертної комісії входять:

Федій Ольга Андріївна - голова комісії, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри початкової освіти, природничих і математичних дисциплін та методик їх викладання Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка.

Бондаренко Геннадій Леонідович - член комісії, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри початкової освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

 

 
ПРО ПРОВЕДЕННЯ АКРЕДИТАЦІЙНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ МЕНЕДЖМЕНТ ОСВІТИ PDF Печать E-mail

26942421 1474119092708006 1690049592 oВідповідно до наказу Міністерства освіти і науки України (№ 497-л від 21.12.2017 року) з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Менеджмент освіти зі спеціальності 073 Менеджмент за другим (магістерським) рівнем у Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка була створена експертна комісія у складі: Сітарчука Романа Анатолійовича – першого проректора Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, доктора історичних наук, професора, голови комісії; Крижка Василя Васильовича – завідувача кафедри менеджменту та адміністрування Бердянського державного педагогічного університету, кандидата педагогічних наук, професора.

Установлений строк роботи експертної комісії безпосередньо в навчальному закладі з 10 січня по 12 січня 2018 року включно.

Подробнее...
 
Навчально-інформаційний семінар PDF Печать E-mail

10 січня 2018 року на базі КУ Сумська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 18 науково-дослідною лабораторією проблем інклюзивної освіти (зав. Бондаренко Ю.А.) СумДПУ А.С Макаренка разом з управлінням освіти і науки Сумської міської ради проведено міський навчально-інформаційний семінар «Організація роботи психолого-педагогічного консиліуму в закладі з інклюзивним навчанням». У роботі семінару взяли участь директори, заступники директорів з навчально-виховної роботи, які відповідають за організацію інклюзивної форми навчання, педагоги та спеціалісти, які здійснюють психолого-педагогічний супровід.

Подробнее...
 
II Всеукраїнська науково-практична конференція PDF Печать E-mail

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у II Всеукраїнській  науково-практичній конференції з міжнародною участю «Творча спадщина А.С. Макаренка в контексті інноваційного розвитку освіти XXI століття», яка відбудеться 15–16 березня 2018 року на базі Інституту педагогіки і психології

Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.

Конференція присвячена 130-річчю з дня народження А.С.Макаренка.

Інформаційний лист

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 10 из 46