Інформація для абітурієнтів

Навчальні плани і звіти

КАФЕДРА ПСИХОЛОГІЇ


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2020 рік.
Оголошення! PDF Печать E-mail

Кафедра психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка запрошує взяти участь у VI Міжнародній науково-практичній конференції "ОСОБИСТІСТЬ У КРИЗОВИХ УМОВАХ ТА КРИТИЧНИХ СИТУАЦІЯХ ЖИТТЯ" 13-15 лютого 2020 р.

 
Проведення профорієнтаційної роботи у НН ІПП PDF Печать E-mail

8 лютого 2020 року, у рамках проведення в Сумському державному педагогічному університеті імені А. С. Макаренка тренувального тестування з української мови та літератури, наші викладачі і студенти провели профорієнтаційну роботу з потенційними вступниками. 

Майбутні студенти мали змогу отримати інформацію про можливості здобуття вищої освіти у Педагогічному, зокрема в Навчально-науковому інституті педагогіки і психології; про предмети ЗНО, які потрібно здавати для вступу на спеціальності ННІПП; про можливість отримання подвійних дипломів і перспективи працевлаштування тощо. Рекламні буклети, брошури, друковані матеріали – це неповний перелік інформаційно-довідкових матеріалів, якими могли скористатися школярі загальноосвітніх закладів міста та області. 

 
Оголошення! PDF Печать E-mail

Шановні колеги! Запрошуємо до участі у  VІ Міжнародній науково-практичній конференції «Інноваційний розвиток вищої освіти: глобальний, європейський та національний виміри змін», яка відбудеться 23-24 квітня 2020 року на базі Навчально-наукового інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка. Інформацію про конференцію подано в Інформаційному листі.

Інформаційний лист 

INFORMATION LETTER

Інформационное письмо 

 
Знайомство студентів НН ІПП з мистецькою спадщиною Павла Слесаренка PDF Печать E-mail

6 лютого 2020 року студенти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології відвідали мистецький вечір «Феномен Павла Слесаренка: мистецтво бути щасливим», присвячений 120-річчю від дня народження нашого земляка – художника-аматора Павла Петровича Слесаренка (1900 – 1986 рр.). На заході, який відбувсяу приміщенні Сумського обласного художнього музею ім. Никанора Онацького, відвідувачі отримали можливість поближче з познайомитися з творчою біографією митця – переглянути архівні матеріали і фотодокументи, які свідчили про його складний життєвий шлях, послухати спогади колег і друзів художника.

 
Відкрите конкурсне заняття з курсу«Основи природознавства» PDF Печать E-mail

Старший викладач, кандидат педагогічних наук Колишкіна А. П.
06 лютого 2020 р. провела відкрите конкурсне заняття з навчальної дисципліни «Основи природознавства» на тему «Географічна оболонка як об'єкт вивчення землезнавства, риси притаманні географічній оболонці» у 0012 групі спеціальності 013 Початкова освіта. На відкритій лекції також були присутні члени кафедри дошкільної і початкової освіти на чолі із завідувачем – канд. пед. наук, доцентом Н. М. Павлущенко та представники директорату Навчально наукового інституту педагогіки і психології.

 
Оголошення! PDF Печать E-mail

Makarenko RGBШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Ресурсний центр макаренкознавства Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка запрошує Вас узяти участь у роботі Всеукраїнського науково-практичного  cемінару «Макаренківські читання», присвяченого 132 річниці від дня народження А. С. Макаренка, який відбудеться 13 березня 2020 року.

Інформаційний лист

 
Міжнародний освітній семінар «АВА-терапія. Питання-відповіді» PDF Печать E-mail

 

Науково-дослідною лабораторією проблем інклюзивної освіти кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка (завідувач лабораторії доктор пед.наук, проф. Бондаренко Ю.А.) проведено Міжнародний освітній семінар «АВА-терапія. Питання-відповіді».
Ведучим тренером семінару була Тереза Сіансіоло (Ірасбург, Вермонт, США) - доктор наук в галузі нейропсихології, керівник клінічної програми «AgapeMinistries», біхевіорист, фахівець з поведінки, музикотерапії, авторка книги «AutismX3» (у співавторстві з Томасом Маккіном), методичних розробок щодо програм роботи з людьми з РАС, синдромом Дауна, розладами поведінки та розумового розвитку, статей з інклюзії, сенсорної інтеграції, системи PECS, прикладного аналізу поведінки (ABA) та інших терапевтичних стратегій для роботи з людьми з розладами аутистичного спектру.
Участниками стали вчителі-дефектологи, практичні психологи, педагогічні працівники закладів спеціальної освіти та з інклюзивним навчанням, фахівці ІРЦ, центрів розвитку дітей, спеціалісти, які працюють в реабілітаційних центрах, громадських організаціях, батьки дітей з особливими освітніми потребами, зокрема з РАС, викладачі, студенти ЗВО.

 Фотодайджест семінару

 
Вітаємо колег з відзнаками PDF Печать E-mail

Щиро вітаємо керівників наукових шкіл НН інституту педагогіки і психології – доктора педагогічних наук, професора СБРУЄВУ Аліну Анатоліївну (наукова школа з проблем педагогічної компаративістики) і кандидата педагогічних наук, професора КОЗЛОВУ Олену Григорівну (наукова школа з проблем інноваційного розвитку вищої та загальної середньої освіти в суспільстві ризику) – з отриманням дипломів «За вагомий внесок у розвиток наукових шкіл у галузі освітніх наук»!

Вітаємо Аліну Анатоліївну та Олену Григорівну з відзнаками, бажаємо подальших успіхів у педагогічній діяльності і нових наукових звершень!

Директорат і професорсько-викладацький колектив НН ІПП

 

 
Привітання Бондаренко Ю.А.! PDF Печать E-mail

Щиро вітаємо
Бондаренко Юлію Анатоліївну
з присвоєнням вченого звання професора!

В урочистій атмосфері, на засіданні Вченої ради СумДПУ імені А.С. Макаренка, 27 січня 2020 року атестат про присвоєння вченого звання професора отримала доктор педагогічних наук Юлія Анатоліївна Бондаренко. Університетська спільнота, професорсько-викладацький колектив кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, студентство щиро радіють і вітають Юлію Анатоліївну із вагомим здобутком, який став визнанням її наукових досягнень та плідної викладацької діяльності!
Бажаємо невичерпної енергії, творчої наснаги, підкорення нових вершин!


 
Вітання з присвоєнням почесного звання «Професор» PDF Печать E-mail

Сердечно вітаємо кандидата філософських наук, доцента ЛУЦЕНКО Олену Анатоліївну з присвоєнням почесного звання «Професор» Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка!

Дякуємо Вам, Олено Анатоліївно, за великий внесок у підготовку нового покоління педагогів! Бажаємо наукових, професійних та творчих досягнень!

Директорат і професорсько-викладацький склад НН ІПП,
колектив кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності.

 
Анімаційні технології в дії PDF Печать E-mail

У період новорічних свят студенти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології встигли не лише підготуватися до заліків та екзаменів, а й проявити на практиці отримані в навчальних аудиторіях знання та вміння щодо роботи з дітьми.

 Так, студенти спеціальності «Соціальне забезпечення» (0016 група) в рамках вивчення дисципліни «Анімаційні технології» під керівництвом викладача кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності ШЕВЧЕНКО Таїсії Станіславівни влаштували веселе свято для хлопчиків і дівчаток з Сумського обласного центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю.

 

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 10 из 81