Інформація для абітурієнтів

СумДПУ-online


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2019 рік.
Регіональний науково-методичний семінар PDF Печать E-mail

31 травня 2018 року в місті Суми відбувся регіональний науково-методичний семінар «Готовність педагогічних працівників загальноосвітнього закладу до роботи з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах інклюзії: питання теорії і практики». Семінар організовано лабораторією проблем інклюзивної освіти кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка спільно з Комунальною установою Сумський навчально-виховний комплекс № 16 імені Олексія Братушки «Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Сумської міської ради і проведено за підтримки Управління освіти і науки Сумської міської ради.

Резолюція семінару

 

 
1 червня 2018 в СумДПУ святкували ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ!!! PDF Печать E-mail

titul

1 червня 2018 року психолого-педагогічним консультативним центром (кер. Л. І. Рубан, старший викладач кафедри дошкільної і початкової освіти) за підтримки викладачів і студентів кафедр Навчально-наукового інституту педагогіки і психології та Навчально-наукового інституту культури і мистецтв було організовано та проведено «Свято дитячої творчості», присвячене Міжнародному Дню захисту дітей.

На свято були запрошені 150 дітей з пришкільного та профільного табору КУ Сумська загальноосвітня I– III ступенів школа № 15 м. Суми, викладачі і студенти, мешканці Роменського мікрорайону.

Подробнее...
 
Вистава "Сватання на Гончарівці" PDF Печать E-mail

30 травня студентами кафедри дошкільної та початкової освіти навчально-наукового інституту педагогіки і психології було організовано виставу "Сватання на Гончарівці"

 

 
Відзначення Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням на кафедрі соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності PDF Печать E-mail

31 травня уся прогресивна світова спільнота відзначатиме Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням.

Реалії сучасного життя показують, що паління є найбільш поширеною у світі формою адикцій. Важливими на сьогодні є активізація зусиль щодо пропаганди невживання тютюнових виробів, зменшення рівня поширеності цієї шкідливої звички серед громадян нашої країни.

Кожен здатен зробити посильний внесок у розбудову ефективної системи протидії поширенню тютюнопаління серед нас. Приміром, викладачі кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності разом зі своїми студентами (спец-ті «Соціальна педагогіка», «Соціальна робота», «Соціальне забезпечення», «Менеджмент соціокультурної діяльності») взяли учать у флешмобі, завдяки якому долучилися до соціально активної світової спільноти у питанні протидії палінню, висловивши цим своє ставлення до проблеми:

Відеосюжет

«БУДЬ КРУТИМ – НЕ ПАЛИ!»

«БЕЗ КУРІННЯ ЖИТТЯ ЯСКРАВЕ!»

Долучайтесь!

 
ТАБІРНІ ЗБОРИ 2018 PDF Печать E-mail

25 травня 2018 року відбулися табірні збори у 0031 і 0035 групах, керівник к.п.н., доцент Наталія Осьмук.

На зборах студенти розділилися на загони, придумали їх назви, девізи, бечівки, співали табірні пісні, розробили візитівки вожатих.

Це яскраве дійство не залишило байдужими жодного з учасників. Студенти ННІПП готові зустрітися з дітьми в літніх оздоровчих таборах і подарувати їм якісний відпочинок, продемонструвавши педагогічну майстерність і нести гідно звання студента ННІПП.

 
ДНІ НАУКИ-2018 PDF Печать E-mail

головнаКафедра менеджменту освіти та педагогіки вищої школи є структурним навчально-науковим підрозділом Навчально-наукового інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка, що здійснює підготовку магістрів у галузі знань 07 Управління та адміністрування освітньо-професійної програми Менеджмент освіти та галузі знань 01 Освіта/педагогіка «Освітні, педагогічні науки».

24 травня 2018 року у Виставковому центрі «Іллінський» Сумської торгово-промислової палати відбувся захід присвячений урочистостям до Днів наук в Україні, на якому колектив кафедри менеджменту освіти та педагогіки вищої школи (завідувач кафедри, професор кафедри менеджменту освіти та педагогіки вищої школи, кандидат педагогічних наук Козлова Олена Григорівна)  – нагороджено Почесно грамотою Сумської обласної ради за високі досягнення у науково-дослідній роботі, вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців та з нагоди Дня науки.

Подробнее...
 
Традиційна ХІІІ науково-практична конференція «НАУКОВІ ПОШУКИ МОЛОДИХ УЧЕНИХ» PDF Печать E-mail

головна24 травня 2018 року відбулася традиційна ХІІІ науково-практична конференція «НАУКОВІ ПОШУКИ МОЛОДИХ УЧЕНИХ», у якій взяли участь магістранти денної та заочної форми навчання, спеціальності «Менеджмент», «Науки про освіту», «Освітні, педагогічні науки» кафедри менеджменту освіти та педагогіки вищої школи Навчально-наукового інституту педагогіки і психології.

Роботою конференції передбачено пленарне засідання, майстер-клас та три секційні засідання (Модернізація освіти: психологічні, соціальні та педагогічні аспекти; Управління інноваційним розвитком освіти: глобальний та національний ракурс; Теорія і практика вищої професійної освіти в Україні).

 

Подробнее...
 
Відкрите конкурсне заняття з юридичної психології PDF Печать E-mail

Доцент кафедри психології, кандидат психологічних наук Ніколаєнко С.О. провів відкрите конкурсне заняття з юридичної психології на тему «Психологічна характеристика екстремальних ситуацій у правоохоронній діяльності» у 0047 групі спеціальності «Практична психологія». На відкритій лекції також були присутні члени кафедри психології.

 
Запрошення до участі PDF Печать E-mail

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі в Регіональному науково-методичному семінарі

«ГОТОВНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОГО ЗАКЛАДУ ДО РОБОТИ З ДІТЬМИ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ В УМОВАХ ІНКЛЮЗІЇ: ПИТАННЯ ТЕОРІЇ І ПРАКТИКИ»,

який відбудеться 31 травня 2018 року на базі

КУ Сумського навчально-виховного комплексу № 16 імені Олексія Братушки «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Сумської міської ради

Інформаційний лист

 
ІІІ Регіональний науково-методичний семінар «Гендерна парадигма в освітньому просторі вищого навчального закладу» PDF Печать E-mail

18 травня 2018 року заініціативи кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності відбувся ІІІ Регіональний науково-методичний семінар «Гендерна парадигма в освітньому просторі вищого навчального закладу», метою якого стало: визначення «місця» гендерних досліджень у сучасному науковому, зокрема педагогічному дискурсі; надання консультативної допомоги науковцям, викладачам, студентам / магістрантам ВНЗ у реалізації їхніх дослідницьких завдань, пов’язаних із гендерною проблематикою; популяризація гендерних досліджень у науковому співтоваристві.

Напрями роботи семінару: 1) нормативно-правове регулювання гендерних питань в культурно-освітньому просторі; 2) теоретичні засади гендерних досліджень; 3) практичні аспекти впровадження результатів наукових досліджень; 4) перспективи науково-практичного розвитку гендерного напряму в науковому дискурсі.

Подробнее...
 
Консультативна зустріч студентів спеціальності «Соціальне забезпечення» з фахівцями Сумського районного центру зайнятості PDF Печать E-mail

15 травня 2018 року в рамках вивчення навчальної дисципліни «Політика зайнятості та ринок праці» (викладач – к.п.н., ст. викл. Клочко О.О.) студенти спеціальності 232 «Соціальне забезпечення» денної та заочної форми навчання відвідали Сумський районний центр зайнятості.

Метою зустрічі стало ознайомлення з досвідом та специфікою роботи установи як сучасної сервісної служби. Від заступника директора закладу ДАХНО Тетяни Василівни майбутні інспектори з надання соціальної допомоги дізналися про стан та проблеми ринку праці Сумського регіону, особливості роботи з пільговими категоріями безробітних громадян.

У ході дружнього активного діалогу з Тетяною Василівною студенти ознайомились з практичним досвідом роботи фахівців-консультантів відділу роботи з роботодавцями. За час відвідин Центру зайнятості майбутні фахівці взяли безпосередню участь у проведенні консультацій безробітним громадянам.

Заступник директора з надання соціальних послуг ЛІТОВЧЕНКО Ірина Михайлівна запропонувала студентам перегляд інформаційних відеоматеріалів щодо пошуку роботи та динаміки розвитку ринку праці, а також акцентувала увагу на основних формах співпраці районного центру зайнятості, профорієнтаційній роботі серед школярів Сумського району.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 10 из 54