Інформація для абітурієнтів

Онлайн-конкурс творчих робіт "Університет майбутнього"

СумДПУ-online


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2019 рік.
День кафедри менеджменту освіти та педагогіки вищої школи PDF Печать E-mail

17 квітня 2019 року Науковою бібліотекою Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка проведено День кафедри менеджменту освіти та педагогіки вищої школи «Формування компетентності майбутніх менеджерів освіти» в рамках V Міжнародної науково-практичної конференції «ІННОВАЦІЙНИЙ РОЗВИТОК ВИЩОЇ ОСВІТИ: ГЛОБАЛЬНИЙ, ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТА НАЦІОНАЛЬНИЙ ВИМІРИ ЗМІН», присвяченій 95-річниці Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка та 15-річниці кафедри менеджменту освіти та педагогіки вищої школи СумДПУ імені А. С. Макаренка.

Подробнее...
 
Вітання до 15-річчя від заснування кафедри менеджменту освіти та педагогічки вищої школи від кафедри педагогіки PDF Печать E-mail

15-річчя

 
V Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційний розвиток вищої освіти: глобальний, європейський та національний виміри змін» PDF Печать E-mail

16 квітня 2019 року відбулося пленарне засідання V Міжнародної науково-практичної конференції " Інноваційний розвиток вищої освіти: глобальний, європейський та національний виміри змін". До участі у конференції подали заявки близько 300 учасників з 9 країн. Учасників конференції привітали ректор університету проф. Лянной Ю.О., проректор з наукової роботи проф. Шейко В.І., директор НН ІПП Кондратюк С.М.

 На пленарному засіданні конференції було розглянуто широке коло актуальних питань інноваційного розвитку української та зарубіжної освіти. Особливу увагу було приділено вивченню досвіду європейської  вищої школи, зокрема підготовки докторів філософії у галузі освітніх наук. Молоді науковці поділилися з присутніми досвідом стажувань у європейських країнах, якого вони набули як самостійно, так і за програмами Еразмус. 

Програма конференції

Матеріали конференції: Том 1, Том 2

Подробнее...
 
Привітання з ювілеєм! PDF Печать E-mail

15 річчя кафедри 1

 

 

 
Запрошуємо на свято! PDF Печать E-mail

15 1

 
Екскурсія майбутніх фахівців соціокультурної сфери до Сумського палацу дітей та юнацтва PDF Печать E-mail

Одним із провідних закладів соціально-культурної сфери нашого міста є Сумський палац дітей та юнацтва – багатопрофільний позашкільний навчально-виховний заклад для дітей віком від 2 до 18 років. Саме до нього 12 квітня 2019 року завітали на екскурсію студенти 0018 і 0018-стн груп (напрям підготовки «Менеджмент соціокультурної діяльності») разом із завідувачем кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності, к.п.н., доцентом ПОЛЯНИЧКО Анжелою Олександрівною.

 

Подробнее...
 
Знайомство з роботою Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги PDF Печать E-mail

Продовжується знайомство студентів І курсу денної форми навчання за напрямом підготовки «Соціальна робота» (0015 і 0015-стн гр.), «Соціальне забезпечення» (0016 і 0016-стн гр.), «Менеджмент соціокультурної діяльності» (0018 і 0018-стн групи) з інституційним забезпеченням соціальної роботи і соціального забезпечення, соціокультурної сфери в нашому регіоні.

Так, 12 квітня 2019 року першокурсники, які вивчають навчальні дисципліни «Інституційне забезпечення соціокультурної сфери» (викладач – к.п.н., доц. ПОЛЯНИЧКО А.О.) та «Інституційне забезпечення соціальної сфери» (викладач – к.п.н., ст. викл. ПОНОМАРЕНКО Л.І.), отримали нагоду відвідати Сумський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Відеодайджест

Подробнее...
 
Запрошення на конференцію PDF Печать E-mail

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Інноваційний розвиток вищої освіти: глобальний, європейський та національний виміри змін», присвяченій
95-тій річниці Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка та
15-тій річниці кафедри менеджменту освіти та педагогіки вищої школи СумДПУ,
яка відбудеться 16-17 квітня 2019 року на базі Навчально-наукового інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.

Інфорормаційний лист

 

 
Методична підготовка державних службовців Сумського регіону до впровадження гендерних підходів у роботу державних установ та органів місцевого самоврядування PDF Печать E-mail

Одним з основних напрямків діяльності Науково-дослідницького центру гендерної освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка є впровадження гендерних підходів у діяльність державних органів влади і місцевого самоврядування. У межах реалізації зазначеного напрямку, 9 квітня 2019 року керівницею НДЦГО, доцентом кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності ЛУЦЕНКО Оленою Анатоліївною була прочитана чергова лекція для слухачів Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій при Сумській ОДА.

Подробнее...
 
ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція PDF Печать E-mail

11-12 квітня 2019 року на базі Навчально-наукового інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Дошкільна і початкова освіта: реалії та перспективи».

Програма конференції

Пленарне засідання

 

 Секційне засідання і нагородження

Резолюція конференція

Подробнее...
 
Участь у роботі Міжнародного інтерактивного тренінгового табору «Лабораторія Гри» PDF Печать E-mail

Викладач кафедри соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності ШЕВЧЕНКО Таїсія Станіславівна долучилася в якості модератора до роботи Міжнародного інтерактивного тренінгового табору для організаторів дозвілля «Лабораторія Гри», який відбувся у березні 2019 року у м. Переяслав-Хмельницький.

Варто відзначити, що у заході взяли участь 157 учасників з 25 областей України, а також гості з Бельгії, Німеччини, Білорусі та Молдови. Під час проекту відбулися майстер-класи, ігробенефіси, трендпрактикуми, брифінги, презентації нових ігрових форматів, музичних, ігрових та сценарних модулів, технічних новинок для організації свят та ігрових програм.

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 10 из 69