Інформація для абітурієнтів

Онлайн-конкурс творчих робіт "Університет майбутнього"


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2020 рік.
Спілкування з фахівцем Психологічної служби у формі тренінгу PDF Печать E-mail

Життя – найвища цінність людини! В цьому змогли переконатися студенти НН ІПП, які протягом тижня – з 11 по 15 листопада 2019 року – зустрічалися з психологом РУДЕНКО Вікторією Германівною. Фахівець Психологічної служби СумДПУ імені А.С. Макаренка завітала до студентської молоді з серією тренінгів на тему «Цінність людського життя», метою яких стало актуалізація проблеми цінності життя людини, формування в учасників вміння бачити в негараздах лише тимчасові труднощі і бажання долати їх, вміння адекватно реагувати на життєві труднощі.

 
З Днем студента! PDF Печать E-mail

День студента1

 
Міжнародна науково-практична конференція "Теорія та методика дошкільної і початкової освіти в сучасному педагогічному просторі" PDF Печать E-mail

13-14 листопада 2019 року кафедрою дошкільної і початкової освіти організовано Міжнародну науково-практичну конференцію "Теорія та методика дошкільної і початкової освіти в сучасному педагогічному просторі", присвячену 95-й річниці Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка та 20-й річниці кафедри дошкільної і початкової освіти. Конференцію проведено спільно з Комунальним закладом Сумський Палац дітей та юнацтва. Проведена конференція збагатила учасників новим досвідом, надала можливості вільного обговорення актуальної проблематики щодо пріоритетних напрямів освітньої діяльності у закладах дошкільної, початкової та позашкільної освіти.

Програма конференції

 
Участь у І турі Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2020" PDF Печать E-mail

12.11.2019 року к.пед.н., доцент кафедри дошкільної і початкової освіти Світлана Леонідівна Парфілова була головою жюрі І (зонального) туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2020", який відбувсяна базі Сумської загальноосвітньої школи № 7 м. Суми.У номінації "Початкова освіта", у конкурсному випробуванні "Методичний експромт", були залучені студенти освітнього рівня "Бакалавр" та "Магістр" спеціальності 013 Початкова освіта.

 
У НН ІПП відзначили День української писемності та мови PDF Печать E-mail

Щорічно початок останнього осіннього місяця – 9 листопада – у Навчально-науковому інституті педагогіки і психології, як і по всій Україні, знаменується відзначенням Дня української писемності та мови.Це свято було встановлено Указом Президента України у 1997 році «на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства».

Варто відзначити, що ця дата для свята була обрана не випадково, адже за православним календарем – це день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця – послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія. Тому в Україні здавна існувала така традиція: 9 листопада, коли батьки відводили дітей до школи, вони йшли до церкви – поставити свічку перед образом Нестора-літописця і помолитися, щоб він допоміг дитині в навчанні.

З нагоди свята студенти 0012 та 0024 груп (спеціальність «Початкова освіта») традиційно підготували яскраві інформаційні стіннівки, якими прикрасили приміщення Інституту.

 

 
Участь у Всеукраїнському форумі «Наставник: хто, для кого, як?» PDF Печать E-mail

5 листопада 2019 року студенти спеціальностей «Соціальна робота», «Соціальне забезпечення» та «Менеджмент соціокультурної діяльності» взяли участь у Всеукраїнському форумі «Наставник: хто, для кого, як?» з питань реалізації в Україні наставництва для дітей, які проживають у закладах інституційного догляду. Захід відбувся за ініціативи Сумського обласного ЦСССДМ, а також за підтримки Сумської ОДА і СумДПУ імені А.С. Макаренка. Викладачі кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності долучилися до проведення форуму як співорганізатори.

Мета форуму – популяризація наставництва як дієвого виду піклування про дітей, які проживають в інтернатах і не мають можливості бути усиновленими. Проте вони можуть мати наставників, котрі стануть їхніми персональними друзями і допоможуть у вирішенні індивідуальних питань, проблем соціалізації, профорієнтації та адаптації до самостійного дорослого життя. До участі в заході були запрошені народні депутати України, представники Міністерства соціальної політики України, органів виконавчої влади, соціально відповідального бізнесу, освітяни, спеціалісти Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Служб у справах дітей тощо.

 
День працівника соціальної сфери PDF Печать E-mail

images 8Щорічно в першу неділю листопада в Україні святкують День працівника соціальної сфери.

Указ про впровадження цього свята видав Президент України ще в 1999 році. З того часу в країні офіційно вшановують тих, хто забезпечує реалізацію державної політики з питань соціального захисту і соціальної підтримки, зайнятості населення, безпеки праці і трудових стосунків.

Ці фахівці допомагають у найскладніших і, здавалося б, безнадійних ситуаціях. Вони надають підтримку тим, хто її потребує, незалежно від віку або соціального статусу. Працівники соціальної сфери володіють умінням налагоджувати зв’язки між людьми. Знаходити спільну мову з кожним, направляти тих, хто заплутався і проявляти милосердя.

У день працівника соціальної сфери хочеться сказати спасибі тим, до кого приходять з проблемою, а йдуть з надією, і побажати побільше хеппі ендів в історіях, з якими вони стикаються.

Вітаємо всіх працівників соціальної сфери зі святом!

Прийміть щирі побажання міцного здоров’я, особистого щастя, творчої мудрості і високого професіоналізму!

 
Тренінг «Технологія складання індивідуальної програми розвитку дитини з особливими освітніми потребами» PDF Печать E-mail

19 жовтня 2019 року відбувся черговий тренінг «Технологія складання індивідуальної програми розвитку дитини з особливими освітніми потребами» для вихователів, вчителів-дефектологів, асистентів вихователів закладів дошкільної освіти м. Суми, що організовано лабораторією проблем інклюзивної освіти (зав. проф. Ю. А. Бондаренко) кафедри спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ імені А. С. Макаренка. Приємною і несподіваною стала зустріч з учасниками тренінгу – випускниками минулих років спеціальності Дошкільна освіта та Спеціальна освіта, які повернулися до рідного вишу підвищувати свою майстерність. Дякуємо відділу працевлаштування, професійно-технічної освіти та додаткових платних послуг за сприяння в організації подібних заходів.

 
Навчально-просвітницький семінар з громадянської свідомості PDF Печать E-mail

У Навчально-науковому інституті педагогіки і психології вихованню соціально активної, соціально свідомої та відповідальної студентської молоді приділяється значна увага. Яскравим прикладом такого підходу до виховання молодого покоління стало запрошення для зустрічі зі студентами І-ІІ курсів громадського активіста, одного із засновників ГО «Сумська платформа реформ» – Максима КОРНІЄНКА, який провів для майбутніх фахівців соціальної і соціокультурної сфер навчально-просвітницький семінар «Громадянська свідомість. Нахіба воно мені?» (в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» за фінансової підтримки агентства США з міжнародного розвитку (USAID)).

Подробнее...
 
Зустріч студентів з фахівцями Державної установи «Центр пробації» в Сумській області PDF Печать E-mail

Важливою складовою підготовки майбутніх фахівців соціальної сфери у Навчально-науковому інституті педагогіки і психології СумДПУ імені А.С. Макаренка є поєднання отриманих ними в навчальних аудиторіях теоретичних знань з практичним досвідом роботи відповідних установ. З цією метою, у рамках вивчення дисциплін «Пенітенціарна педагогіка і психологія» і «Соціально-правова допомога особам, які перебувають у конфлікті із законом» (викладач – к.п.н., ст.викл. кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності Клочко О.О.), студенти І-ІІ курсів за напрямами підготовки «Соціальна робота» і «Соціальне забезпечення» відвідали філію Державної установи «Центр пробації» в Сумській області.

Подробнее...
 
Участь у гала-концерті «Алло, ми шукаємо таланти!» PDF Печать E-mail

17 жовтня 2019 року в актовій залі Педагогічного відбувся традиційний гала-концерт загальноуніверситетського конкурсу першокурсників «Алло, ми шукаємо таланти!», на якому Навчально-науковий інститут педагогіки і психології гідно представила студентка 0011 групи (напрям підготовки «Спеціальна освіта») – ТАРАН Євгенія.

Разом зі своїм танцювальним колективом Євгенія запропонувала увазі глядачів самобутній хореографічний номер – запальний козацький танок, в якому яскраво проглядався національний характер нашого народу, його сила, душевна краса і талант. Разом з цим, особливо варто відзначити той артистизм та пластичність під час танцю, яким дівчата вразили і конкурсне журі, і глядацькі серця.

 

 

Бажаємо Євгенії та іншим учасникам конкурсу творчих злетів і перемог!

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 10 из 76