Інформація для абітурієнтів

Онлайн-конкурс тчорчих робіт "Університет майбутнього"

СумДПУ-online


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2019 рік.
Привітання до Дня святого Валентина! PDF Печать E-mail

sv valentin

 
Скетчноутінг у вивченні корекційної психології PDF Печать E-mail

Викладачі кафедри спеціальної та інклюзивної освіти завжди у пошуку шляхів і засобів підвищення ефективності навчання студентів спеціальності Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія).
Однією з інтерактивних технологій навчання студентів, яка впроваджується викладачем кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Кісліциною М.В., є скетчноутінг.   
Скетчноутінг виступає зручним інструментом не тільки для викладу навчального матеріалу. Новизна й привабливість цієї технології дає змогу на її основі організовувати самостійну роботу студентів, спрямовану на опрацювання ними вивченого матеріалу, відтворення власного ставлення до об’єкта навчання.
19 лютого на практичному занятті з дисципліни «Корекційна психологія» студенти презентували скетчи на тему «Корекційна психологія: предмет, задачі, основні поняття», які викликали жваве обговорення під час роботи в групах. 

Подробнее...
 
Як це може бути "Коханий нелюб"? PDF Печать E-mail

teatrНа це майже риторичне запитання намагалися відповісти студенти та викладачі кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності під час перегляду однойменної вистави в Сумському театрі для дітей та юнацтва. Щиро вдячні за запрошення, отримали колосальне задоволення від перегляду, а студенти ще й майстер-клас з основ театрального мистецтва та сценарної роботи.

Детальніше

 
Участь у круглому столі до Міжнародного дня онкохворої дитини PDF Печать E-mail

13 лютого 2019 року представники кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності (к.п.н., ст.викл. ГОНЧАРЕНКО О.В. та магістранти 0055 групи, спеціальності «Соціальна робота») взяли участь у круглому столі «Дитяча онкологія: проблеми та шляхи вирішення», який за ініціативи ГО «Батьки онкохворих дітей» відбувся у приміщенні Сумської ОДА напередодні Міжнародного дня онкохворої дитини.

Подробнее...
 
Корекційне заняття з дітьми реабілітаційного центру PDF Печать E-mail

10 лютого 2019 року творчою лабораторією «ART+» (керівник – к.п.н, викладач кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності РАТЄЄВА Вікторія Олександрівна) було проведене корекційне заняття для вихованців реабілітаційного центру.

Подробнее...
 
Інтерактивна лекція «Soft skills в роботі педагога» PDF Печать E-mail

6 лютого 2019 року канд. пед. наук, викладач кафедрисоціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності РАТЄЄВА Вікторія Олександрівна провела для студентів І-ІІ курсів (сп-ті «Соціальна робота», «Соціальне забезпечення» і «Менеджмент соціокультурної діяльності») інтерактивну лекцію «Softskills в роботі педагога».

Подробнее...
 
Участь у Всеукраїнському конкурсі "Учитель року - 2019" (ІІ регіональний тур) PDF Печать E-mail

З 28 по 31 січня 2019 року завідувач лабораторії проблем інклюзивної освіти проф. Бондаренко Ю. А. як голова журі взяла участь у ІІ (регіональному) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Учитель інклюзивного класу». Протягом трьох днів конкурсанти змагалися у таких випробуваннях як «Проект», «Практична робота», «Методичний практикум», «Урок».

Подробнее...
 
Майстер-клас з плетіння «ловця снів» для дітей з порушеннями слуху, внутрішньо переміщених дітей та їх батьків провели волонтери ВР «Крок назустріч». PDF Печать E-mail

Завдяки чудовій ведучій майстер-класу @Светлана Гаркуша (Svetlana Garkusha) діти дізналися історію походження «ловця снів», навчилися виконувати роботу за алгоритмом і відчули себе творцями чогось чарівного і незвичайного.Для виготовлення «ловця снів» використовували кільце з натуральної лози, бавовняні нитки, пофарбовані пір'я птахів, різнобарвні намистини. 

 

Подробнее...
 
Участь у відкритому засіданні регіонального штабу з моніторингу та контролю за станом виконання органами Державної виконавчої служби рішень про стягнення аліментів PDF Печать E-mail

24 січня 2019 р. викладачі кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності (к.п.н, доц. ПОЛЯКОВА О.М.; к.п.н., ст.викл. ПОНОМАРЕНКО Л.І.) мали нагоду долучитися до роботи Регіонального штабу з моніторингу та контролю за станом виконання органами Державної виконавчої служби рішень про стягнення аліментів, який був створений з метою належного виконання вимог закону та посилення захисту прав дитини (очолює начальник Головного управління юстиції у Сумській області Ірина СВИСТУН).

Відкрите засідання штабу відбулося у межах робочого візиту заступника Міністра юстиції України з питань виконавчої служби Світлани ГЛУЩЕНКО на Сумщину. У його роботі взяли участь посадовці та представники громадських організацій області, які обговорювали проблеми захисту прав дітей на вчасне і повне матеріальне забезпечення, а також формування в українському суспільстві філософії відповідального батьківства / материнства.

Подробнее...
 
Участь у V Регіональній нараді з питань пріоритетів гендерної політики PDF Печать E-mail

17 січня цього року у Києві відбулася п’ята регіональна нарада щодо пріоритетів ґендерної політики під головуванням Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни КЛИМПУШ-ЦИНЦАДЗЕ, у якій взяли участь заступники міністрів, представники місцевих органів влади, органів місцевого самоврядування, об’єднаних територіальних громад та представники громадських організацій, експерти з міжнародних організацій, які активно презентують тему гендерної рівності.

Подробнее...
 
День Соборності України! PDF Печать E-mail

22 січня 1919 р. у Києві на Софійській площі відбулися урочисті збори, на яких був проголошений Акт Злуки (об'єднання) українських земель, засвідчений Універсалом про об'єднання УНР і ЗУНР в єдину Велику Україну. Ним стверджувалось об'єднання двох тодішніх держав, що постали на уламках Російської і Австро-Угорської імперій в єдину соборну Українську державу, яка відтоді ставала гарантом загальнонаціональних інтересів українців. Століттями розірваний український народ визволився з неволі і возз'єднався на своїй землі в єдиній Українській державі.

 21 січня 2019 року студенти та викладачі НН  ІПП долучилися до виховного заходу до Дня Соборності України.

 

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 10 из 63