Інформація для абітурієнтів

СумДПУ-online


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2018 рік.
Відкрите заняття PDF Печать E-mail

На кафедрі менеджменту освіти та професійної підготовки 21 вересня було проведене відкрите заняття професором М. О. Лазарєвим для студентів 0059 групи, спеціальності Менеджмент («Управління навчальним закладом») з дисципліни «Освітні технології», на тему: «Евристичні освітні технології: теоретичні основи та експериментальне випробування».

Магістранти заздалегідь ознайомились із основними положеннями тексту лекцій, завчасно одержавши їх в електронному варіанті.

У ході заняття було застосовано інтерактивну технологію лекції прямої дії. А на самому занятті, відбувалося дискусійне обговорення та узагальнення ключових питань з теми на основі логічно побудованих евристичних запитань.

 
Привітання викладачів! PDF Печать E-mail

imagesСтуденти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології спеціальностей «Менеджмент» та «Освітні, педагогічні науки» вітають викладачів кафедри Менеджменту освіти та професійної підготовки з професійним святом!

Шановні викладачі, дозвольте привітати вас з професійним святом. Ми бажаємо вам: натхнення у вашій професійній діяльності, злагоди у вашому щирому та відкритому колективі, гарних студентів та найголовніше – примноження здобутків на вашій освітянській ниві.

Ми дякуємо вам, за ваш непосильний труд. Ви надаєте нам корисні знання та безцінний досвід, відкриваєте нові грані життя, допомагаєте у нашому особистісному становленні та життєвому самовизначенні.

Нехай у вашому колективі завжди процвітає гармонія, любов та взаємодовіра, наукові роботи завжди отримують найвище визнання, а ваші студенти стають найкращим доказом вашої педагогічної майстерності!

З найкращими побажаннями, студенти-магістранти спеціальностей «Менеджмент» та «Освітні, педагогічні науки».

 

 

 
Вітаємо! PDF Печать E-mail

Кафедра менеджменту освіти та професійної підготовки вітає з ювілеєм, видатного вченого, професора –         

АЛІНУ АНАТОЛІЇВНУ СБРУЄВУ

Привітання.  для сайту

 
Вітання! PDF Печать E-mail

                                  vitanny

 
Першокурсники, шикуйсь! PDF Печать E-mail

IMG 306120 вересня 2017 року на березі річки Псел в рамках виїзного заняття-походу була відроджена традиція кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності – Посвята першокурсників спеціальностей «Соціальна робота» (0015 і 0015-стн групи), «Соціальне забезпечення» (0016 і 0016-стн групи) і «Менеджмент соціокультурної діяльності» (0018 і 0018-стн групи) у студенти Педагогічного.

Креативно і творчо підійшли до проведення заходу студенти ІІІ і ІV курсів під керівництвом к.п.н., ст. викладача КЛОЧКА Олексія Олександровича. Зусиллями ЗІНИЧ ВалентиниДАВИДЕНКА Олексія, ЗАВАЛІЙ НаталіїЛУК’ЯНЕНКО АнниЗНАЙЧЕНКО Альони та їхніх помічників для першокурсників були проведені жартівлива «посвята борошном та водою», тренінги на знайомство, захоплюючі квести. До організації свята долучилися і студенти І курсу спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» (0018-стн група) МИРОНЕНКО ЕленадаТАРАБАН ОлександрЦЮПКА Сергій та ШЕСТОПАЛ Іван, які під керівництвом викладача соціокультурної анімації ШЕВЧЕНКО Таїсії Станіславівни продемонстрували свою майстерність у проведенні розважально-ігрових заходів та спортивних естафет.

«Новоспечених» студентів активно підтримували завідувач кафедри, доцент ПОЛЯНИЧКО Анжела Олександрівна, викладачі, старші товариші. Студенти І курсу, які справилися з усіма завданнями на «відмінно», наприкінці заходу урочисто виголосили «Клятву студента» і на згадку про похід-посвяту кожен отримав «Поради першокурсникам». На завершення відпочинку всіх учасників пригостили справжньою студентською кашею.

Студенти та викладачі кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності запрошують приєднатися до традиції всіх бажаючих!

 
Як в НН ІПП таланти шукали…. PDF Печать E-mail

21 вересня в НН ІПП  відбувся щорічний конкурс «Алло, ми шукаємо таланти!». Це було надзвичайне та феєричне шоу з прекрасними та талановитими учасниками…

Мистецтво конферансу опановували студенти І курсу 0014 Наталія Губар та Карина Король. Спочатку нас вразила студентка 0011 групи Мозгова Анна, яка декларувала баладу В. Висоцького «Балада любові». Пластику та грацію у танці продемонстрували студенти 0011 групи Катерина Самонова, Яна Чорна та Анна Мозгова. Примусила затамувати подих студентка 0011 групи Зайчикова Анастасія заспівавши пісню. Акторську майстерність продемонстрували студенти 0012 групи Анастасія Минькова, Альона Усик, Пономаренко Ірина та Ситник Олег. Зачарувала своїм ніжним голосом представниця 0018 групи Летюка Анастасія. Та, на кінець, виступила відома нам Савуленко Олена, яка приймає активну участь у всих концертах як на рівні НН ІПП, так і на рівні університету та відстоює нашу честь.

Дирекція НН ІПП висловила слова захоплення талантами конкурсантів та преміювала всіх учасників грамотами та солодощами.

Бажаємо вдосконалення своїх талантів, успіхів та перемог нашим учасникам!

 
«Богатирські ігри» та «Веселі старти» об’єднали студентів та викладачів ННІПП PDF Печать E-mail

19 вересня 2017 р. викладачі і студенти ННІПП взяли участь у веселих стартах та богатирських іграх, у рамках святкування Дня фізичної культури та Міжнародного дня студентського спорту. За результатами декількох конкурсів команда ННІПП зайняла призове 3 місце. Вітаємо усіх учасників та бажаємо нових звершень! 

 
РАНКОВА РУХАНКА-ФЛЕШМОБ СТУДЕНТІВ І ВИКЛАДАЧІВ ННІПП PDF Печать E-mail

У рамках святкування Дня фізичної культури та Міжнародного дня студентського спорту студенти та викладачі ННІПП розпочали 19 вересня ранковою руханкою-флешмобом

 
Всеукраїнська науково-практична конференція PDF Печать E-mail

Шановні колеги!

Запрошуємо вас до участі у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «СОЦІАЛЬНА ПІДТРИМКА СІМ’Ї ТА ДИТИНИ У СОЦІОКУЛЬТУРНОМУ ПРОСТОРІ ГРОМАДИ»,

яка відбудеться 15 листопада 2017 року на базі Навчально-наукового Інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка

Інформаційний лист

 
МОЯ ОСВІТА – МОЯ ПРОФЕСІЯ PDF Печать E-mail

14 вересня 2017 року на базі Навчально-наукового інституту педагогіки і психології за ініціативи к.п.н., доцента кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності ПОЛЯКОВОЇ Ольги Михайлівни відбувся профорієнтаційно-виховний захід «Моя освіта – моя професія» для студентів І–VІ курсів спеціальностей «Соціальна педагогіка», «Соціальна робота», «Соціальне забезпечення» і «Менеджмент соціокультурної діяльності». Майбутнім соціальним педагогам, соціальним працівникам, фахівцям з соціальної допомоги і менеджерам соціокультурної діяльності викладачами кафедри (к.п.н., доц. Л.І. Пономаренко, к.п.н., ст. викл. О.О. Клочко, к.п.н., викл. О.В. Гончаренко) на прикладі успішних історій професійної самореалізації випускників минулих років було продемонстровано можливості фахового зростання та важливість формування активної соціальної позиції щодо професійного становлення. Власним досвідом успішного початку трудової діяльності за фахом з учасниками заходу поділилася магістрантка спеціальності «Соціальна робота» ДМИТРЕНКО Інна (0055 група), яка паралельно з навчанням працює в Сумському міському «Центрі дозвілля молоді».  

 

 

 
ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція PDF Печать E-mail

Шановні студенти, магістранти та молоді науковці!

Запрошуємо Вас взяти участь у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції

«Дошкільна освіта: від традицій до інновацій»,

яка відбудеться 11-12 жовтня 2017 року

на базі Навчально-наукового Інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка

Інформаційний лист

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 10 из 39