Інформація для абітурієнтів

Онлайн-конкурс тчорчих робіт "Університет майбутнього"

СумДПУ-online


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2019 рік.
Екскурсія для учнів початкових класів КУ Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 25 м. Суми PDF Печать E-mail

14 березня 2019 року, до Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка завітали маленькі гості – учні початкових класів Комунальної установи Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 25, м. Суми Сумської області. Екскурсію по Навчально-науковому інституту педагогіки і психології СумДПУ імені А. С. Макаренка організувала вчитель Крівшенко Ліна Миколаївна.

 
Інформаційне повідомлення PDF Печать E-mail

Видання збірника студентських наукових статей
з проблем педагогіки і психології

«Студентська наука – 2019»

У квітні 2019 року

на базі Навчально-наукового інституту педагогіки і психології

планується видання збірника студентських наукових статей з проблем педагогіки і психології

«Студентська наука – 2019».

Термін подачі матеріалів – до 12 квітня 2019 року.

Інформаційне повідомлення

 
Екскурсія до Сумського обласного художнього музею імені Н. Онадського PDF Печать E-mail

14 березня 2019 року 0022 група разом із викладачем кафедри дошкільної і початкової освіти к.пед.н., доц. Наталією Павлівною Данько відвідали Сумський обласний художній музей імені Никонора Онадського. Вражали та зачаровували багаті наповненням та художнім вирішенням картини зі скарбниці вітчизняного та зарубіжного образотворчого мистецтва XVI–XXI ст. – І. Айвазовського, К. Брюллова, С. Васильківського, А. Куінджі, І. Левітана, І. Шишкіна.

Подробнее...
 
Використання у навчальному процесі гендерно-освітніх технологій PDF Печать E-mail

13 і 15 березня 2019 року у межах навчальної дисципліни «Гендерна педагогіка і психологія» (викладач – канд. філос. наук, доц. кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності ЛУЦЕНКО О.А.) відбулися дебати на тему «Роль матері: головна для жінки чи одна з-поміж багатьох?» (0015, 0016, 0018 та 0018-стн групи).

Подробнее...
 
WORKSHOP RESEARCH IN THINK TANKS: DEVELOPING YOUR OWN RESEARCH DESIGN & QUALITATIVE DATA ANALYSIS (Kyiv, March 11 – 14, 2019) PDF Печать E-mail

123Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки Коваленко Наталія Володимирівна взяла участь у тренінгу організованому в рамках проекту "Platform for Analytics and Intercultural Communication" (PAIC), що організовує Інститут європейської політики (Берлін) спільно з Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва, Ініціативою з розвитку та дослідження аналітичних центрів «think twice UA» за сприяння Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Під час семінару учасники сфокусувалися на розробці власного дизайну досліджень та ролі якісних методів у дослідженні. Перша частина семінару була присвячена питанням: Як окреслити добре продуману дослідницьку пропозицію? Що таке питання дослідження? Яку роль відіграє теорія і які методи дадуть змогу мені правильно відповісти на моє дослідницьке питання? Як написатиабстракт?

В другій частині учасники ознайомились з видами якісних методів збору даних, обговорили професійні наукові стандарти, апробували специфічні методи аналізу даних та використання цифрових інструментів у процесіаналізу.

Подробнее...
 
Візит першокурсників до соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування PDF Печать E-mail

53540966 2034332946681799 5153921275860615168 n12 березня 2019 року в межах вивчення навчальних дисциплін «Інституційне забезпечення соціальної сфери» та «Інституційне забезпечення соціокультурної сфери» (викладачі – к.п.н., доц. ПОЛЯНИЧКО А.О.; к.п.н., ст.викл. ПОНОМАРЕНКО Л.І.) студенти І курсу денної форми навчання за напрямами підготовки «Соціальна робота» і «Менеджмент соціокультурної діяльності» відвідали КУ «Соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування». У бесіді з директором установи – СІТАЛО Жанною Петрівною – першокурсники отримали докладну інформацію про діяльність соціального гуртожитку, а саме: перелік послуг, які надає заклад дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування; умови проживання вихованців; заходи, що проводяться як на базі гуртожитку, так і за його межами; організації, з якими тісно співпрацює заклад.

Подробнее...
 
Всеукраїнський он-лайн семінар «МАКАРЕНКІВСЬКІ ЧИТАННЯ» у Сумському державному педагогічному університеті PDF Печать E-mail

До 131-ої річниці від дня народження А.С. Макаренка 13 березня 2019 р. у Сумському державному педагогічному університету імені А.С.Макаренка відбувся Всеукраїнський он-лайн семінар «МАКАРЕНКІВСЬКІ ЧИТАННЯ»

Семінар було проведено кафедрою педагогіки та кафедрою менеджмент освіти та педагогіки вищої школи Навчально-наукового інституту педагогіки і психології.

Захід зібрав за одним столом науковців, аспірантів, магістрантів, студентів Навчально-наукового інституту педагогіки і психології, Навчально-наукового інституту історії та філософії, Навчально-наукового інституту культури і мистецтв.

З вітальним словом до шановного товариства зверталися перший проректор СумДПУ імені А.С.Макаренка професор Пшенична Л.В.; директор навчально-наукового Інституту педагогіки і психології кандидат педагогічних наук, доцент Кондратюк С.М.

Подробнее...
 
Привітання! PDF Печать E-mail

 

Вельмишановна Світлана Миколаївна!

Колектив кафедри дошкільної і початкової освіти вітає Вас з днем народження!

Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров'я, особистого щастя,
невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах.
Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта,
а у справах – мудрість та виваженість.
Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя,
незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

buket-42

 

 
Вітання! PDF Печать E-mail

Вітання 2

 
КРУГЛИЙ СТІЛ В СУМСЬКОМУ ХУДОЖНЬОМУ МУЗЕЇ імені НИКОНОРА ОНАДСЬКОГО на тему: «П. КУЛІШ – ПРОДОВЖУВАЧ ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ СЕРІЇ «ЖИВОПИСНА УКРАЇНА» PDF Печать E-mail

До 205-ої річниці від дня народження Т. Шевченка та 200-річчя від дня народження П. Куліша у Сумському художньому музеї відбулося засідання круглого столу.

Захід було проведено спільно з істориками, журналістами, філологами, студентами Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка та Сумського вищого училища мистецтв і культури імені Д. Бортнянського, працівниками Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки та Сумського художнього музею імені Н. Онадського.

Подробнее...
 
20 березня 2019 року VІ Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих учених PDF Печать E-mail

logotip sio

 

20 березня 2019 року

на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка відбудеться

VІ Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих учених
«Корекційна та інклюзивна освіта очима молодих науковців»

Інформаційне повідомлення

Іnformation letter

Заявка

 

 Для участі в конференції необхідно до 15.03.2019 р.:

  1. зареєструватися для участі у конференції за формою  
  2. надіслати на електронну адресу організаційного комітету:
  •  заявку для участі в конференції (зразок додається). Назва файлу заявки повинна мати такий вигляд: Petrov_zayavka. Попередня реєстрація обов’язкова за електронною адресою с Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript  та зареєструватися для участі у конференції за формою
  • статтю (вимоги до оформлення додаються). Назва файлу статті повинна мати такий вигляд: Petrov_stattikonf.
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 10 из 66