Інформація для абітурієнтів

Навчальні плани і звіти

КАФЕДРА ПСИХОЛОГІЇ


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2020 рік.
Привітання! PDF Печать E-mail

45

 
Почути кожного! PDF Печать E-mail

20200217 145523 1Сумські поліцейські опановують основи  жестової мови. Навчання стає можливим завдяки співпраці інспекторів управління патрульної поліції в Сумській області з консультативно-методичним центром "Довіра" кафедри спеціальної та інклюзивної освіти. Відтак, 17.02.2020 р., заступником керівника центру було проведено зустріч із вдосконалення курсу навчання, під час якого правоохоронці здобувають основні навички, необхідні для спілкування з людьми, які мають порушення слуху.

 
Вітаємо наших студентів з перемогою у конкурсі «Під знаком Купідона»! PDF Печать E-mail

14 лютого 2020 року – у День всіх закоханих – студенти різних структурних підрозділів Педагогічного вже традиційно взяли участь у концертно-конкурсній програмі «Під знаком Купідона».

Честь Навчально-наукового інституту педагогіки і психології на заході відстоювала студентська пара – БУЙВАЛЕНКО Владислав і ГОЛУБ Катерина, які змагалися з іншими учасниками у цікавих, інколи дуже романтичних конкурсах, і, врешті-решт, за підтримки глядацької аудиторії перемогла, посівши І місце!

Друге місце посіли представники НН інституту історії та філософії (Свиридов Андрій та Скусинець Анна), третє – студенти факультету іноземної та слов’янської філології (Ткаченко Єгор та Кабакова Дарья).

Вітаємо переможців та зичимо їм справжнього, палкого кохання!

 
VI Міжнародна конференція «Особистість у кризових умовах та критичних ситуаціях життя» PDF Печать E-mail

13-15 лютого 2020 р. у Сумському державному педагогічному університету імені А.С.Макаренка відбулась VI Міжнародна конференція «Особистість у кризових умовах та критичних ситуаціях життя».
В цьому році конференція набула особливо масштабного представництва, зібравши понад 600 учасників з 11 країн світу. В їх числі: Канада, Німеччина, Швеція, Польща, Угорщина, Чехія, Іспанія, Китай, Казахстан, Білорусь та інші. Україну представляють науковці із 20 міст 16 її регіонів.

Подробнее...
 
Інформативно-профорієнтаційна зустріч зі студентами І-го курсу спеціальностей «Соціальна робота» і «Соціальне забезпечення» PDF Печать E-mail

14 лютого 2020 року відбулася інформативно-профорієнтаційна зустріч студентки 0035 групи ГІЛЕНКО Дарини – учасниці Програми подвійного диплому – зі студентами І-го курсу спеціальностей «Соціальна робота» (0015 гр.) і «Соціальне забезпечення» (0016 гр.). Під час активного діалогу першокурсники дізналися про особливості навчання у гуманітарно-природничому університеті імені Яна Длугоша (м. Ченстохов, Республіка Польща), організацію побуту, дозвілля, страхування тощо. Особливе зацікавлення викликала розповідь старшокурсниці про особистий досвід підготовки до здобуття освіти за кордоном, власні враження від проживання, навчання та роботи у Ченстохові.

 

 

 

 
Заняття зі студентами з порівняльної педагогіки на тему: "Особливості розвитку освітніх систем країн світу". PDF Печать E-mail

14 лютого 2020 року кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри педагогіки Осьмук Наталією Григоровною проведено заняття зі студентами історичного факультету з порівняльної педагогіки на тему: "Особливості розвитку освітніх систем країн світу".

Формою проведення заняття стала рольова гра "Світовий конґрес з проблем освіти 2020".

 

  

 
Відкрите заняття з дисципліни "Андрагогіка" PDF Печать E-mail

2 лютого 2020 р. доктором педагогічних наук, професором кафедри педагогіки Огієнко Оленою Іванівною було проведено відкрите заняття з дисципліни "Андрагогіка" на тему: "Андрагогічний потенціал освіти дорослих". Заняття проведено на високому теоретико-методичному рівні, і вирізнялось своєю фундаментальністю, інтерактивністю та новизною.  

 
 
Оголошення! PDF Печать E-mail

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції для студентів та молодих учених «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ: ІМІДЖ, МОБІЛЬНІСТЬ ТА СОЦІАЛЬНІ ПЕРСПЕКТИВИ», яка відбудеться 06–07 травня 2020 року на базі Навчально-наукового Інституту педагогіки і психологіїСумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Інформаційний лист

 
Знайомство з історією українського війська PDF Печать E-mail

12 лютого 2020 року студенти І курсу Навчально-наукового інституту педагогіки і психології в рамках патріотичного виховання відвідали фотодокументальну виставку «Українське військо: 1917-1921», яка працює у приміщенні Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки.

Вісімнадцять інформативних слайдів описують різні аспекти діяльності Українського війська періоду революції 1917-1921 рр. Документи, світлини, карти дають розгорнуту інформацію про початки Українського війська та його організацію, легендарних командирів, роди військ, однострої та відзнаки, зброю, найвизначніші військові формації та бойові операції 1917-1921 років, вшанування пам’яті і відновлення мілітарних традицій нині.

Про унікальність експозиції свідчить той факт, що під час підготовки її організатори – співробітники Українського інституту національної пам’яті, використали матеріали як із вітчизняних, так і закордонних архівів (у т. ч. Українського національного музею в Чикаго, Архіву Організації Українських Націоналістів в Лондоні, Архіву Інституту Йозефа Пілсудського тощо).

 
У Навчально-науковому інституті педагогіки і психології відзначили Міжнародний день дівчат і жінок у науці PDF Печать E-mail

11 лютого 2020 року студенти і викладачі НН інституту педагогіки і психології відзначили Міжнародний день жінок і дівчат у науці (International Day of Women and Girls in Science), який щорічно святкується світовою спільнотою за рішенням ООН «для того, щоб досягти повного і рівного доступу жінок і дівчаток до науки, а також забезпечити гендерну рівність і розширення прав і можливостей жінок і дівчат» (резолюція Генеральної асамблеї ООН 70/212 «Наука, техніка та інновації в цілях розвитку» від 20 грудня 2013 року).  

Жіночі історії, пов’язані з розвитком науки, науковими дослідженнями, винаходами і досягненнями, залишаються маловідомими, а ставлення до жінок, які обрали науку сферою реалізації дуже часто – упередженим. Для того, аби зробити жінок видимими, відзначити їхню роль та наукові досягнення, привітати жінок-науковець НН ІПП студенти і студентки 0015 та 0016 академічних груп долучилися до створення святкових стіннівок. 

 
Участь студенток НН інституту педагогіки і психології у проєкті «Обізнана і захищена» PDF Печать E-mail

10 лютого 2020 року в Сумах стартував пілотний проєкт «Обізнана і захищена», спрямований на протидію домашньому та гендерно обумовленому насильству.

Захід є спільною ініціативою ГО «Ліга сучасних жінок» (функціонує на базі кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності) та Управління патрульної поліції в Сумській області Департаменту патрульної поліції. Проєкт має на меті формування у студенток сумських вишів знань та практичних вмінь щодо фізичного і психологічного самозахисту від усіх проявів насильства. Тренінгова програма є комплексною і включає три блоки: психологічний, заняття з самооборони, домедична підготовка.

До участі у проєкті долучилися і студентки Педагогічного, зокрема НН інституту педагогіки і психології та природничого факультету.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 9 из 81