Інформація для абітурієнтів

СумДПУ-online


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2019 рік.
День відкритих дверей НН ІПП PDF Печать E-mail

15 вересня 2018 року в НН ІПП відбувся День відкритих дверей. 

 
Оголошується конкурс! PDF Печать E-mail

Оголошується ІІ конкурс творчих робіт «СВІТ ОДИН ДЛЯ ВСІХ»,

який відбудеться на базі кафедри спеціальної та інклюзивної освіти

Навчально-наукового інституту педагогіки і психології

Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка у березні-квітні 2019 року

Інформаційний лист

Анкета-заявка

 
Відкрите конкурсне заняття з «Методики навчання освітньої галузі «Природознавство» PDF Печать E-mail

Старший викладач, кандидат педагогічних наук Колишкіна А. П. провела відкрите конкурсне заняття з «Методики навчання освітньої галузі «Природознавство» на тему «Формуванняі розвиток природознавчих уявлень і понять в початковій школі» у 0032 та 0012 стн групах спеціальності 013 Початкова освіта. На відкритій лекції також були присутні члени кафедри дошкільної і початкової освіти.

 

 
До 100-го ювілею від дня народження видатного українського Вчителя, педагога-гуманіста зі світовим імяʼм В.О. Сухомлинського PDF Печать E-mail

suhomlinskiy

Кафедра педагогіки оголошує

конкурс студентських

наукових (номінації: тези, стаття) і творчих (номінації: есе, буктрейлер) робіт.

Свої доробки студенти можуть подати на конкурс не пізніше 12 жовтня 2018 року (ЦК, II поверх, ауд. 218 − кімната-музей А. С. Макаренка).

За детальною інформацією звертатись до відповідальних викладачів кафедри педагогіки на факультетах/ в інститутах або до доцента кафедри педагогіки Н. Г. Осьмук.

Запрошуємо до участі всіх бажаючих! 

 
Святкуємо разом! PDF Печать E-mail

viber imageКафедра педагогіки запрошує до святкування 100 річниці з дня народження В.О.Сухомлинського протягом вересня 2018 року.

«15 хвихин з Сухомлинським»

Останні 15 хвилин практичних занять з педагогіки протягом місяця присвячені дослідженню та презентації педагогічного рецепту: «серце віддаю дітям».

 
Педрада PDF Печать E-mail

Представники лабораторії проблем інклюзивної освіти кафедри спеціальної та інклюзивної освіти (д-р. пед. наук Ю. А. Бондаренко, канд. пед. наук О.В. Колишкін) взяли участь у педагогічній нараді в КУ Сумська гімназія №1 м.Суми. Ними висвітлено питання «Інклюзивна освіта: проблеми, перспективи реалізації в гімназії», ознайомлено з діяльністю консультативно-методичного центру «Довіра» СумДПУ імені А.С. Макаренка, намічено перспективи співпраці між лабораторією та закладом, проведено профагітаційну роботу серед педагогічних працівників на предмет вступу їх до магістратури та аспірантури.

 

 
Привітання PDF Печать E-mail

imagesШановні викладачі, співробітники і студенти!

Вітаємо Вас з початком

нового 2018-2019 навчального року!

Нехай новий навчальний рік

принесе Вам мудрість, наснагу,

приємні враження від пізнання нового,

позитивні емоції і нові відкриття!

Директорат НН ІПП

 
Круглий стіл PDF Печать E-mail

IMG 20180822 101031Науково-дослідною лабораторією проблем інклюзивної освіти СумДПУ імені А. С. Макаренка (зав. д.п.н. Ю. А. Бондаренко) взято участь у засіданні круглого столу «Громадське партнерство як умова впровадження інклюзивної освіти» (22.08.2018), організованого Сумським Інклюзивно-ресурсним центром № 1 (зав. М. М. Свириденко).

Учасниками заходу стали представники Управління освіти і науки СМР,Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка, Сумського державного університету, КУ Сумська спеціалізована школа І–ІІІ ступенів № 17, КЗ «Сумська міська дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди», Департаменту соціального захисту населення СМР, Служби у справах дітей СМР, Сумської міської громадської організації дітей-інвалідів та молоді з ДЦП «Наша родина», Сумського міського товариства допомоги дiтям-iнвалiдам, які мають розумову відсталість «Феліцитас», Сумського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Сумського обласного центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю, Сумського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Під час проведення заходу учасників ознайомлено з діяльністю Інклюзивно-ресурсного центру № 1 (М. М. Свириденко), висвітлено інформацію щодо умов впровадження інклюзії в освітніх закладах м. Суми (В. Г. Корж), надання реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю у м. Суми (В. А. Литвиненко). У підсумку обговорено механізми співпраці закладів охорони здоров’я (Н. М. Спічакова), громадських організацій (Т. М. Ушкал, М. Вертель, О.І. Содова), вищих навчальних закладів (Ю. А. Бондаренко, А. А. Чернякова), соціальних служб з КУ Інклюзивно-ресурсним центром № 1 СМР.

 
Захисти магістерських робіт PDF Печать E-mail

головнаЗ 20.06 по 22.06.2018 р. відбулися захисти магістерських робіт зі спеціальностей «Менеджмент» (спеціалізації «Управління навчальним закладом» і «Адміністративний менеджмент») та «Науки про освіту» (спеціалізація «Педагогіка вищої школи»). 
Студенти написали на високому та достатньому рівні кваліфікаційні роботи, підготували змістовні виступи та презентації. Усі магістранти змістовно відповіли на запитання екзаменаторів.
Побажаємо їм рівних доріг і попутного вітру!

Подробнее...
 
Тренінг «Технологія складання індивідуальної програми розвитку на дитину з особливими освітніми потребами» PDF Печать E-mail

14 червня 2018 року в м. Путивль лабораторією проблем інклюзивної освіти кафедри спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ імені А. С. Макаренка (зав. доктор пед. наук., доцент Ю. А. Бондаренко) спільно з інклюзивно-ресурсним центром відділу освіти Путивльської районної державної адміністрації (в.о. директора Т. Я. Кизенко) проведено тренінг «Технологія складання індивідуальної програми розвитку на дитину з особливими освітніми потребами» длякерівників, заступників керівників, спеціалістів, учителів і вихователів ГПД закладів загальної середньої освіти м. Путивль та Путивльського району.

Тренерами заходу виступили доктор пед. наук, доцент, завідувач лабораторії проблем інклюзивної освіти СумДПУ імені А. С. Макаренка, вчитель-дефектолог Ю. А. Бондаренко, викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, член лабораторії проблем інклюзивної освіти СумДПУ імені А. С. Макаренка, практичний психолог М. В. Кісліцина.

Кількість учасників склала 19 осіб.На завершення всі отримали сертифікати.

Дякуємо співорганізаторам та учасникам тренінгу!

 
ПРИЙОМ НА НАВЧАННЯ 2018-2019 н.р. PDF Печать E-mail

ogoloshenny2

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 9 из 54