Інформація для абітурієнтів

Онлайн-конкурс творчих робіт "Університет майбутнього"

СумДПУ-online


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2019 рік.
До Всеукраїнського дня психолога. PDF Печать E-mail

23 квітня кафедрою психології навчально-наукового Інституту педагогіки і психології були проведені святкові заходи до Всеукраїнського дня психолога. Почали заходи з презентації виступів переможців всеукраїнської олімпіади з психології Григорчук Лідії та Забуги Вікторії. Потім студенти 2 та 3 курсу представили найкращі есе з психології, де розповіли свою мотивацію вступу на спеціальність «Психологія» та розказали про набуті знання під час навчання. А студенти першого курсу презентували свої наукові проекти, студенти другого курсу – стіннівки. А завершились святкові заходи урочистою посвятою студентів першого курсу у психологи. Після чого завідувач кафедри психології доктор психологічних наук, професор Кузікова Світлана Борисівна привітала студентів з високим званням «психолог» та побажала подальших успіхів у професії.

Подробнее...
 
Секційні засідання V Міжнародної науково-практичної конференції "Інноваційний розвиток вищої освіти: глобальний, європейський та національний виміри змін" PDF Печать E-mail

Screenshot 117 квітня відбулися секційні засідання V Міжнародної науково-практичної конференції "Інноваційний розвиток вищої освіти: глобальний, європейський та національний виміри змін". Аспіранти докторської програми з освітніх наук  - учасники проекту Жан Моне Модуль взяли участь у роботі конференції та висвітлили у  виступах важливі аспекти своїх наукових розвідок. Презентації виступів аспірантів та тези  матеріалів учасників конференції  подано на сайті проекту.

Фотодайджест

 
Проведення курсів підвищення кваліфікації для фахівців об’єднаних територіальних громад та спеціалістів ЦСССДМ PDF Печать E-mail

З 15 по 23 квітня 2019 року на базі кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності, за сприяння Сумського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, було організовано й проведено чергові курси підвищення кваліфікації для фахівців об’єднаних територіальних громад і спеціалістів ЦСССДМ Сумського регіону.

Протягом тижня зі слухачами курсів працювали лектори – к.п.н., доц. Поляничко А.О.; к.п.н., доц. Полякова О.М.; к.ф.н., доц. Дворніченко Л.Л.; к.п.н., ст.викл. Пономаренко Л.І.; заст. директора Сумського ОЦСССДМ Поляченко С.О. Провідною метою навчання стало удосконалення у фахівців соціальної сфери практичних навичок щодо виявлення сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та надання їм комплексу соціальних послуг.

Подробнее...
 
До Всеукраїнського дня психолога. PDF Печать E-mail

23 квітня, з нагоди Всеукраїнського дня психолога, доцент кафедри психології, кандидат психологічних наук Усик Дмитро Борисович та студентка першого курсу спеціальності «Психологія» Савенкова Любов були запрошені на прямий ефір до Сумського каналу UA: Суми у програму «На часі. Ранок» де розповіли про підготовку психологів у Сумському державному педагогічному університеті імені А.С.Макаренка, розказали про переваги навчання в нашому університеті та перспективи розвитку психології в Україні.

 
Участь у українсько-словацькому семінарі «Сучасні технології соціальної роботи в різних сферах життя» PDF Печать E-mail

14–19 квітня 2019 року в місті Братислава (Словаччина) відбувся українсько-словацький семінар «Сучасні технології соціальної роботи в різних сферах життя». Від Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка був делегований кандидат філософських наук, доцент, заступник директора з наукової роботи Навчально-наукового інституту педагогіки і психології Вертель Антон Вікторович. Семінар відбувся завдяки всебічній підтримці Міністерства соціальної політики України, Міністерства праці, соціальної політики Словацької Республіки, Європейського інституту післядипломної освіти (EIDV), Східноєвропейської агенції розвитку (EEDA), Комісару з прав дітей Словацької Республіки. Тематичні напрями семінару: «Система надання соціальних послуг сім’ям, дітям та вразливим категоріям населення Словаччини», «Методи соціальної роботи в Словаччині», «Кваліметричні технології у сучасній роботі», «Соціальна терапія в практиці соціальної роботи», «Медіативні технології в роботі з дітьми та сім’ями».

Подробнее...
 
Всеукраїнська акція з благоустрою території населених пунктів області «За чисте довкілля» PDF Печать E-mail

22 квітня студенти і викладачі Навчально-наукового інституту педагогіки і психології долучилися до участі у щорічній Всеукраїнській акції з благоустрою території населених пунктів області «За чисте довкілля».

Подробнее...
 
Освітній фестиваль «Твоя майбутня професія». PDF Печать E-mail

20 квітня 2019 року у Навчально-науковому інституті педагогіки і психології відбувся освітній фестиваль «Твоя майбутня професія». В рамках фестивалю кожна кафедра презентувала свою діяльність і спеціальності, які учні шкіл і випускники вищих навчальних закладів можуть отримати вступивши на бакалаврат чи до магістратури Навчально-наукового інституту педагогіки і психології.

Організатори і гості фестивалю мали можливість поринути в атмосферу дитинства, яку подарували студенти і магістранти ННІПП серед яких: креатив-група аніматорів «Давай грати!» та родинного театру «Нянькіни». Особливо чуттєвим було привітання колективів Сумської спеціалізованої школи №29 «Діти Мельпомени» та хореографічної студії «Антре».

Подробнее...
 
ІІІ Міжнародна науково-практична конференція для студентів та молодих учених PDF Печать E-mail

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь
у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції для студентів та молодих учених «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ: ІМІДЖ, МОБІЛЬНІСТЬ ТА СОЦІАЛЬНІ ПЕРСПЕКТИВИ», присвяченій  95-річчю Сумського державного педагогічного університету
та 30-ти річчю Програм  Жана  Моне яка відбудеться
25–26 квітня 2019 року, на базі Навчально-наукового Інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.

Інформаційний лист

Програма конференції 

 
Зі святом! PDF Печать E-mail

з-днем-психолога

Вітаємо наших колег, кафедру психології

з Всеукраїнським Днем психолога!

Бажаємо звершень у професії.

Нехай завжди будуть сили, мудрість і знання.

Нехай Всесвіт привітно всміхнеться і дарує Вам любов!

 

Колектив викладачей і співробітників НН ІПП

 
ІІ етап ХV Всеукраїнської (з міжнародною участю) студентської олімпіади зі спеціальності 016 Спеціальна освіта PDF Печать E-mail

18–19 квітня 2019 р. в Сумському державному педагогічному університету імені А. С. Макаренка відбувся ІІ етап ХV Всеукраїнської (з міжнародною участю) студентської олімпіади зі спеціальності 016 Спеціальна освіта. Організацію і проведення Олімпіади здійснювала кафедра спеціальної та інклюзивної освіти Навчально-наукового інститут педагогіки і психології.

Участь в Олімпіаді прийняли 26 учасників з 14 вищих навчальних закладів України, 1 – закордонний учасник. В перший день Олімпіади учасники презентували спеціальності закладів вищої освіти учасників Олімпіади, виконували комп’ютерні тестові завдання, письмові завдання з визначення наукового апарату запропонованої теми дослідження, завдання на діагностування.

Подробнее...
 
Конкурс творчих робіт (есе) «Світ один для всіх» PDF Печать E-mail

18 квітня 2019 р. під час проведення ІІ етапу ХV Всеукраїнської (з міжнародною участю) студентської олімпіади зі спеціальності 016 Спеціальна освіта було вручено нагороди переможцям конкурсу есе «Світ один на всіх» серед школярів Сумської області. Учасники цього конкурсу висловлювали власні думки та власне бачення щодо впровадження інклюзивної освіти на теренах Сумщини. В конкурсі, що щорічно проводить кафедра спеціальної та інклюзивної освіти, брало участь 23 учня із 11 шкіл м. Суми та Сумської області.

Відеодайджест

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 9 из 69