Інформація для абітурієнтів

СумДПУ-online


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2018 рік.
Зустріч студентів спеціальностей «Соціальна робота» і «Соціальне забезпечення» з фахівцями «Клініки, дружньої до молоді» PDF Печать E-mail

Напередодні святкування Дня всіх закоханих – 13 лютого 2018 року – фахівці «Клініки, дружньої до молоді» зустрілися зі студентською молоддю Педагогічного.

Зокрема, на захід «Безпечне кохання» були запрошені студенти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології (0015, 0015-стн, 0016, 0016-стн, 0025 і 0025-стн групи), які під керівництвом заступника директора НН ІПП з виховної роботи, к.п.н., доцента кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності ІОНОВОЇ І.М. взяли участь в інтерактивній бесіді з психологом та консультантом КДМ з актуальних для сучасної молоді тем: «Що таке кохання, закоханість, симпатія», «Ідеальне побачення», «Защити свою любовь. ПерВИЧная информация». У межах заходу студентам були запропоновані індивідуальні консультації гінеколога, а також анонімне та безкоштовне тестування на ВІЛ.

 
Ознайомлення майбутніх фахівців соціальної сфери зі специфікою роботи Соціально-психологічної служби ВНЗ PDF Печать E-mail

IMG-77882269ac4cf7e11bc1f2170f00e221-V12 лютого 2018 року студенти спеціальностей «Соціальна робота» (0015 група), «Соціальне забезпечення»(0016 група) і «Соціальна педагогіка» (0035 група) за ініціативи к.п.н., доцента кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності ІОНОВОЇ Ірини Миколаївни відвідали Психологічну службу СумДПУ імені А.С. Макаренка.

Метою зустрічі стало ознайомлення майбутніх фахівців з діяльністю Соціально-психологічної служби в системі вищої освіти – спеціалізованим формуванням університету, яке в межах реалізації державної молодіжної політики надає безкоштовні соціальні послуги та допомогу студентській молоді. Від фахівця служби МАРКЕВИЧ Дарини Олександрівни, яка є випускницею Педагогічного за спеціальністю «Соціальна педагогіка», студенти дізналися про специфіку роботи соціального педагога вищого навчального закладу, його посадові обов’язки, функції та завдання.

 
Результати волонтерської практики PDF Печать E-mail

У рамках навчальної дисципліни «Теорія і методика волонтерського руху в Україні» студенти спеціальності «Соціальна робота» мають можливість отримати не тільки теоретичні знання і познайомитися з методиками волонтерства, але й на практиці відчути себе справжніми волонтерами.

Під керівництвом к.п.н., ст. викладача кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності КЛОЧКА О.О. студенти 0025 і 0025-стн груп допомагали колишнім працівникам освітянської ниви.Теплі зустрічі, дружні взаємовідносини з клієнтами, налагодження ефективного спілкування і партнерства, здійснення соціально-побутового патронажу, проведення соціально-терапевтичної роботи – це той неповний перелік послуг, які отримали люди похилого віку в рамках волонтерської допомоги. У відповідь студенти були обдаровані великою подякою, радісними усмішками своїх підопічних, батьківським теплом і, навіть, смачними обідами та різними смаколиками.

За результатами професійної волонтерської допомоги на кафедрі соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності було відзначено високий професіоналізм студентів, що засвідчено сертифікатами волонтера.

 
Привітання до Дня святого Валентина! PDF Печать E-mail

sv valentin

 
Міжнародна науково-практична конференція для студентів та молодих учених PDF Печать E-mail

Logotype pedagogШановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у  Міжнародній науково-практичній конференції для студентів та молодих учених

«УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ А.С. МАКАРЕНКА: ІМІДЖ, МОБІЛЬНІСТЬ ТА ЄВРОПЕЙСЬКІ ПЕРСПЕКТИВИ»,

яка відбудеться 16–17 квітня 2018 року

на базі Навчально-наукового Інституту педагогіки і психології

Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Інформаційний лист

 
День Святого Валентина! PDF Печать E-mail

IMG 9225

 
Результати науково-практичної конференції «Значення ігрової діяльності у розвитку дитини дошкільного віку» PDF Печать E-mail

IMG 439131 січня 2018 року на базі Навчально-наукового інституту педагогіки та психології, Навчально-наукового інституту фізичної культури Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка за підтримки Управління освіти і науки Сумської міської ради та Інформаційно-методичного центру відбудеться науково-практична конференція «Значення ігрової діяльності у розвитку дитини дошкільного віку».

Учасники конференції розглянули різні аспекти застосування ігрового методу в навчально-виховному процесі дошкільної та початкової ланок освіти.

Учителі початкових класів, вихователі-методисти, вихователі вищої категорії, музичні керівники дошкільних навчальних закладів міста і області продемонстрували високий рівень обізнаності з проблеми ігрової діяльності дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

Під час роботи конференції були представлені цікаві презентації практичного застосування інноваційного педагогічного досвіду, які з різних боків розкрили науково-методичні особливості впровадження ігрової діяльності в умовах сучасних дитячих навчальних закладів.

Пленарне засідання

Проведення майстер класів

 

 
Науково-практична конференція «Значення ігрової діяльності у розвитку дитини дошкільного віку» PDF Печать E-mail

Progr konf131 січня 2018 року

на базі Навчально-наукового інституту педагогіки та психології,

Навчально-наукового інституту фізичної культури 

Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка

за підтримки Управління освіти і науки Сумської міської ради та Інформаційно-методичного центру

відбудеться науково-практична конференція

«Значення ігрової діяльності у розвитку дитини дошкільного віку»

Програма конференції

 
Запрошення на конференцію PDF Печать E-mail

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у II Міжнародній  науково-практичній конференції «Творча спадщина А.С. Макаренка в контексті інноваційного розвитку освіти XXI століття», яка відбудеться 15–16 березня 2018 року на базі Інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка. Конференція присвячена 130-річчю з дня народження А.С.Макаренко

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

 
З Днем студента! PDF Печать E-mail

Привітання-з-Днем-студента 123

 
ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ PDF Печать E-mail

головнаУже третій день поспіль  відбувається захист кваліфікаційних магістерських робіт на кафедрі менеджменту освіти та педагогіки вищої школи у спеціальностей 011 Науки про освіту та 073 Менеджмент.

На тернистому студентському науковому полі «зростають» не лише колишні студенти-бакалаври, магістри, а й люди, які уже працюють в  установах та організаціях у сфері освіти та виробничого навчання, як викладачами, так і керівниками.

До захисту допущені студенти: спеціальності 011 Науки про освіту -Т .М. Шупик, Ю.В. Туманова, О.В. Шаповалова, О.В. Корнієнко О.П. Кудрявцева,Н. В.Тімохіна, Л.М.  Білодід, М.Ю. Гончаров, О.В. Рязанцева, М.Ю. Степанець;

Спеціальності 073 Менеджмент - Д.С. Антоненко, А.Ю. Бавикіна, К. В. Горобець, С.С. Дєнєжніков, Т.В. Жиленко, А.М. Корнієнко, І. М. Корнієнко, В.А. Косяненко, К.М. Москаленко, О.А. Назарчук, М.М. Поджарова,  А. Б.  Полуйко, Д. Ю. Саєнко, І. Ю. Степанець, Є.Ю. Ткаченко,  О. Ю.Черняк.

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 9 из 46