Інформація для абітурієнтів

Онлайн-конкурс тчорчих робіт "Університет майбутнього"

СумДПУ-online


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2019 рік.
Підсумки проведення V Міжнародної науково-практичної конференції PDF Печать E-mail

28 лютого - 01 березня 2019 р. у Сумському державному педагогічному університету імені А.С.Макаренка відбулась V Міжнародна науково-практична конференція «Особистість у кризових умовах та критичних ситуаціях життя».

Конференцію присвячено 95-річниці від дня заснування Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Серед учасників конференції – науковці, керівники організацій, аспіранти, викладачі ВНЗ, психотерапевти, реабілітологи, соціальні та медичні працівники, психологи-практики установ і закладів Міністерства освіти України, Міністерства охорони здоров’я України, Збройних сил України.

 

Подробнее...
 
Участь у виставці-огляді кращих методичних розробок педагогічних працівників закладів дошкільної освіти м. Суми PDF Печать E-mail

Викладача кафедри дошкільної і початкової освіти Бутенко В. Г. запрошено головою журі І (міського) етапу обласної виставки-огляду кращих методичних розробок педагогічних працівників закладів дошкільної освіти в 2019 році, організованої і проведеної в ЗДО м. Суми, з метою сприяння пошуку педагогічних ідей щодо оновлення, модернізації та вдосконалення змісту дошкільної освіти.

 

 

 
ІІІ Міжнародна науково-практична конференція для студентів та молодих учених PDF Печать E-mail

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у
ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції для студентів та молодих учених
«ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ: ІМІДЖ, МОБІЛЬНІСТЬ ТА СОЦІАЛЬНІ ПЕРСПЕКТИВИ»
,
присвяченій 131 річниці від дня народження А. С. Макаренка та
95-річчю Сумського державного педагогічного університету,
яка відбудеться 25–26 квітня 2019 року
на базі Навчально-наукового Інституту педагогіки і психології
Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка

Інформаційний лист

 
Конкурс творчих робіт до дня народження А.С. Макаренка! PDF Печать E-mail

Продовжується прийом творчих студентських робіт на конкурс до дня народження видатного українського педагога і письменника А.С.Макаренка

dnoflr1

 До дня народження

видатного українського педагога і письменника зі світовим ім’ям А.С.Макаренка

Кафедра педагогіки запрошує до участі у конкурсі студентських наукових (номінації: тези, стаття) і творчих (номінації: постер, стіннівка, есе, вірш, буктрейлер) робіт

  Тематика конкурсу:

  • Cтежинами творчості видатного земляка
  • Вчитель –це просто, Вчитель-це складно!
  • Мій Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка!
  • Творчі проекти студенти можуть подати на конкурс до 11 березня 2019 року
  • (ЦК, II поверх, ауд. 218 − кімната-музей А. С. Макаренка)
  • За детальною інформацією звертатись до викладачів кафедри педагогіки
Запрошуємо до участі всіх бажаючих! 
 
Вітаємо з отриманням Нагрудного знаку "За наукові та освітні досягнення" Міністерства освіти і науки України! PDF Печать E-mail

Вітаємо завідувача кафедри спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка доктора педагогічних наук, професора Тетяну Миколаївну Дегтяренко, з отриманням Нагрудного знаку «За наукові та освітні досягнення» від міністра освіти і науки України - Лілії Михайлівни Гриневич

nagoroda degtyrenko

Подробнее...
 
V Міжнародна науково-практична конференція PDF Печать E-mail

Шановні колеги !

Запрошуємо науковців, фахівців у галузі надання психологічної допомоги, всіх зацікавлених осіб до участі

у V Міжнародній науково-практичній конференції
«Особистість у кризових умовах та критичних ситуаціях життя»
,

яка відбудеться 28 лютого – 1 березня 2019 р. на базі кафедри психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка (м. Суми, вул. Роменська, 87, корпус 4, ауд. 519А).

Програма конференції

 

Подробнее...
 
Запрошення! PDF Печать E-mail

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ ТА ВИПУСКНИКИ КАФЕДРИ

МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ ТА ПЕДАГОГІКИ ВИЩОЇ ШКОЛИ!!!

ЗАПРОШУЄМО ВАС!

16-17 квітня 2019 р.

у Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка на святкування 15-ти річчя від Дня заснування кафедри менеджменту освіти та педагогіки вищої школи, яке передбачає проведення V Міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційний розвиток вищої освіти: глобальний, європейський та національний виміри змін» та екскурс в історію кафедри «Стежинами інноваційного розвитку кафедри менеджменту освіти та педагогіки вищої школи»

Ми Вам раді!

За детальною інформацією звертайтесь:

індекс 40002, м. Суми, вул. Роменська 87,

ауд. № 229(центральний корпус, 2-й поверх),

тел. (0542)-68-59-67 (кафедра),

Підтвердження реєстрації участі в конференції та святкуванні річниці

 

Інформаційний лист конференції

 

З повагою, орг. комітет

 
Участь у проекті «Розвиток громадянської компетентності учнів Нової української школи: перший цикл початкової школи» PDF Печать E-mail

Всеукраїнський фонд «Крок за кроком» у 2019 році реалізує проект «Розвиток громадянської компетентності учнів Нової української школи: перший цикл початкової школи», який є продовженням проекту «Просування громадянської освіти у початковій школі в контексті нових освітніх стандартів» у рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID).

21-22 лютого 2019 року викладачі кафедри дошкільної і початкової освіти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології – к.пед.н., доцент Данько Н. П. та к.пед.н. Білєр О. С. – взяли участь у навчально-практичному тренінзі, організованому в межах проекту в м. Києві, з метою презентації досвіду та розроблених навчально-методичних матеріалів для педагогів, батьків та учнів 1-2 класів з формування громадянської компетентності учнів Нової української школи.

 

Подробнее...
 
Міжнародний день рідної мови PDF Печать E-mail

ukr mova21 лютого в Навчально-науковому інституті педагогіки та психології святкували Міжнародний день рідної мови. Студенти кафедри дошкільної і початкової освіти презентували стінівки.

 

Детальніше галерея стіннівок

До Дня рідної мови у фейсбуці

 
Вшанування пам‘яті Героїв Небесної сотні! PDF Печать E-mail

Вшануймо ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ,

людей які вийшли на мирний протест і загинули від снайперських куль у самому центрі столиці.

 

 
Виготовлення витинанки PDF Печать E-mail

vitinanka14 лютого на базі кафедри дошкільної і початкової освіти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології відбувся майстер-клас з ознайомлення з одним із неповторних та витончених видів українського декоративно-прикладного мистецтва, що має глибокі та багаті традиції – витинанням. Секретами виготовлення сюжетних та орнаментальних прикрас для житла з паперу поділилась член спілки художників Бідна Світлана Петрівна. Майстриня продемонструвала власні, неповторної краси, витинанки та дала можливість студентам спеціальностей 012 Дошкільна освіта (0044 група) та 013 Початкова освіта (0042 група) подумки поринути у давнину і відчути себе господарями, які привносять у свою оселю красу та затишок, створюючи власне паперове мереживо. 

Детальніше

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 9 из 63