Інформація для абітурієнтів

Онлайн-конкурс тчорчих робіт "Університет майбутнього"

СумДПУ-online


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2019 рік.
Участь у тренінгу «Запровадження моделі інтегрованих соціальних послуг» PDF Печать E-mail

У березні цього року к.п.н., ст.викл. кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності ПОНОМАРЕНКО Людмила Іванівна успішно пройшла навчання за програмою «Запровадження моделі інтегрованих соціальних послуг». Проведення тренінгу відбувалося в рамках Проекту «ГРОМАДА ДЛЯ ЛЮДИНИ: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг», що реалізується Міжнародною благодійною організацією «Партнерство “Кожній дитині”» (м. Київ) за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Мета проекту – покращити благополуччя вразливих категорій населення шляхом розвитку потенціалу керівників та спеціалістів соціальної сфери об’єднаних територіальних громад у запровадженні моделі інтегрованих соціальних послуг. 
 

Подробнее...
 
Творча зустріч студентів з автором технології «Барвиста радість» – Шульгою Людмилою Миколаївною PDF Печать E-mail

26 березня 2019 року на базі Навчально-наукового інституту педагогіки і психології відбулася творча зустріч студентів спеціальностей дошкільної і початкової освіти з автором технології розвитку творчих здібностей дітей в образотворчій діяльності «Барвиста радість» – к.пед.н., доц. кафедри дошкільної освіти КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради Шульгою Людмилою Миколаївною.

 
Зустріч студентів ННІПП з представниками громадської організації "Центр здорової молоді". PDF Печать E-mail

28 березня відбулася зустріч студентів ННІПП спеціальностей дошкільна і початкова освіта, соціальна робота та соціальне забезпечення, спеціальна освіта з представниками громадської організації "Центр здорової молоді". Під час зустрічі були обговорені питання профілактики хімічних адикцій у молодіжному середовищі та можливості подальшої співпраці.

 
Отримання Сертифікату тренерки з підготовки патронатних вихователів PDF Печать E-mail

55211322 2238767256143690 7650124043156193280 nСертифікат тренерки отримала доцент кафедри соціальної роботи і менеджменту навчання протягом липня-листопада 2018 року за Програмою підготовки патронатних вихователів на базі Міжнародної благодійної організації «Партнерство “Кожній дитині”» на замовлення Міністерства соціальної політики України в рамках Проекту «Сімейний патронат: послуги альтернативного догляду дітей у нових громадах». Програма спрямована на формування компетентностей патронатних вихователів щодо догляду, виховання та реабілітації влаштованої під патронат дитини, взаємодії з іншими спеціалістами в процесі забезпечення найкращих інтересів дитини та надання послуг її сім’ї.

Подробнее...
 
"Молодь не лайкає, молодь голосує" PDF Печать E-mail

20-21 березня студенти ННІПП долучились до проекту "Молодь не лайкає, молодь голосує". Форматом заходу було обрано інтерактивні лекції та симулятивну гру, під час якої молодь спробувала себе в різних ролях, які стосуються виборів. Метою проекту стала просвітницька кампанія, спрямована на підвищення обізнаності студентів (особливо тих, хто голосуватиме вперше) у виборчих процесах та мотивації їх до участі.

 
Студентські дебати з проблеми гендерної дискримінації PDF Печать E-mail

У сучасній педагогіці існує багато інноваційних форм і методів навчання, спрямованих на якісне засвоєння знань студентами, розвиток їх розумової діяльності, набуття досвіду самостійного опрацювання навчального матеріалу, пошукової роботи, формування навичок, які стануть у нагоді в подальшому розвитку самоосвіти і професійної самореалізації.

Однією з інтерактивних форм навчання є дебати, які з метою виявлення у студентства умінь та навичок критичного осмислення болючих соціальних проблем сучасності використовує на заняттях з «Гендерної педагогіки і психології» доцент кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності ЛУЦЕНКО Олена Анатоліївна. Так, 25 березня 2019 року студенти спеціальностей «Соціальна робота» (0015 гр.) і «Соціальне забезпечення» (0016 гр.) зустрілися на дебатах «Чи існує дискримінація за статтю в українському суспільстві: так чи ні?». Проведення дебатів стало чудовим тренінгом для публічних виступів, адже учасники вчилися правильно будувати свої виступи, опановували мистецтво аргументації, пошуку істини і самостійного розв’язання проблеми.

Подробнее...
 
Зустріч студентів з фахівцями Центру матері і дитини PDF Печать E-mail

IMG 137320 березня 2019 року студентів І курсу денної форми навчання за напрямами підготовки «Соціальна робота», «Соціальне забезпечення» і «Менеджмент соціокультурної діяльності» на чолі із завідувачем кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності, канд. пед. наук, доцентом ПОЛЯНИЧКО Анжелою Олександрівною радо зустрічали фахівці Міської комунальної установи «Центр матері і дитини». Означений візит став черговим знайомством першокурсників з можливостями майбутньої професійної самореалізації в рамках вивчення навчальних дисциплін «Інституційне забезпечення соціальної сфери» і «Інституційне забезпечення соціокультурної сфери».

Подробнее...
 
Участь у семінарі «Бути жінкою в політиці: перспективи та виклики» PDF Печать E-mail

21 березні 2019 року Науково-дослідницький центр гендерної освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка в якості партнера Гендерного ресурсного центру СумДУ долучився до проведення навчально-методичного семінару для жінок-лідерок та жінок-депутаток Сумської обласної ради «Бути жінкою в політиці: перспективи та виклики». На заході, який відбувся за ініціативи ВГО «Українська жіноча демократична мережа», з доповіддю «Досвід впровадження стандартів гендерної політики на рівні місцевої влади» виступила керівниця НДЦГО, доцент кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності ЛУЦЕНКО Олена Анатоліївна.

Успішними кейсами впровадження гендерної рівності на місцевих рівнях поділилися запрошені на семінар гості: депутатка Роменської міської ради Юлія МАГДЕНКО; секретар Глухівської міської ради Олена ДЕМІШЕВА; депутатка Хмельницької обласної ради, голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, спорту і туризму Інна ЯЩУК.

Подробнее...
 
Участь у презентаційному круглому столі Міжнародного проекту «Програма з відновлення миру та діалогу для внутрішньо переміщених жінок “Голос жінки має силу – 2019”» PDF Печать E-mail

емблема проектуУ березні поточного року на Сумщині стартувала «Програма з відновлення миру та діалогу для внутрішньо переміщених жінок» в межах міжнародного проекту «Голос жінки має силу» (WomenVoicesCount), який реалізується за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків (InstitutfürAuslandsbeziehungen) та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина. Метою проекту є встановлення у суспільстві гендерної рівності як важливої умови сталого розвитку країни, розширення можливостей жінок і посилення їхніх голосів на місцевому рівні, забезпечення виконання в Україні умов Резолюції 1325 Ради безпеки ООН «Мир. Жінки. Безпека» та інше.

Подробнее...
 
Інтерв’ю до Всесвітнього Дня соціальної роботи PDF Печать E-mail

c2bd212a8be4d7c13aec0fa92670486b19 березня 2019 року відзначається Всесвітній День соціальної роботи, святкування якого встановлено Міжнародною федерацією соціальних працівників і Міжнародною Асоціацією шкіл соціальної роботи.

Цього дня на запрошення телеканалу «UA: СУМИ» у програмі «На часі: РАНОК» канд. пед. наук, доцент кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності ПОЛЯКОВА Ольга Михайлівна розмірковувала над питанням «Яким повинен бути соціальний працівник?». За її словами, ця професія покликана допомагати всім тих, хто потрапив у складні життєві обставини, сприяти всебічному розвитку суспільства, поповнювати ресурси людини або сім’ї. Кожен соціальний працівник має притримуватись у своїй роботі таких важливих принципів, як рівні права та гідність для кожної людини.

Відеодайджест

Подробнее...
 
WORKSHOP: DEVELOPING RESEARCH DESIGN & QUALITATIVE DATA ANALYSIS PDF Печать E-mail

12315 березня на засіданні кафедри педагогіки кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки Коваленко Наталія Володимирівна представила основні результати участі у тренінгу «WORKSHOP RESEARCH IN THINK TANKS: DEVELOPING YOUR OWN RESEARCH DESIGN & QUALITATIVE DATA ANALYSIS» організованому в рамках проекту "Platform for Analytics and Intercultural Communication" (PAIC), що організовує Інститут європейської політики (Берлін) спільно з Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва, Ініціативою з розвитку та дослідження аналітичних центрів «think twice UA» за сприяння Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 9 из 66