Інформація для абітурієнтів

Онлайн-конкурс творчих робіт "Університет майбутнього"


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2020 рік.
Вітання з нагоди отримання диплому доктора наук PDF Печать E-mail

Щиро вітаємо колег – доцентакафедри спеціальної та інклюзивної освіти БОРЯК Оксану Володимирівну і доцента кафедри менеджменту освіти та педагогіки вищої школи КОРЖ-УСЕНКО Ларису Вікторівну, вже дипломованих докторів педагогічних наук, з офіційним присудженням наукового ступеня та бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги в професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках!

Ваші здобутки складають потужне інтелектуальне надбання педагогічної науки! Нехай підґрунтям щасливого особистого життя і плідної професійної діяльності будуть міцне здоров’я, натхнення, підтримка родин та колег!

Директорат і професорсько-викладацький колектив НН ІПП

 
V Всеукраїнська науково-практична конференція «Дошкільна освіта : від традицій до інновацій» PDF Печать E-mail

V Всеукраїнська науково-практична конференція «Дошкільна освіта: від традицій до інновацій» для студентів, магістрантів та молодих науковців відбулася 27-28 листопада 2019 року на базі кафедри дошкільної і початкової освіти Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка. Присвячена 95-й річниці Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка та 20-й річниці кафедри дошкільної і початкової освіти.

Програма конференції

Резолюція конференції

 

 
V Всеукраїнська науково-практична конференція «Дошкільна освіта : від традицій до інновацій» PDF Печать E-mail

27 листопада 2019 року розпочалася V Всеукраїнська науково-практична конференція «Дошкільна освіта : від традицій до інновацій», яка ініційована кафедрою дошкільної і початкової освіти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології.

 
Акредитаційна експертиза освітньої програми Дошкільна освіта PDF Печать E-mail

З 20 листопада по 22 листопада 2019 року на кафедрі дошкільної і початкової освіти Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка проводилася  акредитаційна експертиза освітньої програми Дошкільна освіта. Дякуємо нашим шановним колегам-експертам Національного агенства із забезпечення якості вищої освіти за плідну співпрацю!

 

 
Вітання із зайнятим ІІ місцем у турнірі з волейболу! PDF Печать E-mail

viber 2019-11-26 19-47-03Щиро вітаємо жіночу команду навчально-наукового інституту педагогіки і психології за зайняте ІІ місце на університетському чемпіонаті з волейболу, який відбувся 18-22 листопада 2019 року в рамках святкування 95-ї річниці СумДПУ імені А.С. Макаренка.

Нагадаємо, що у турнірі взяли участь шість команд різних факультетів та інститутів Педагогічного, з-поміж яких команда НН ІПП відзначилася своєю майстерною та технічною грою. Наші спортсменки показали справжній командний дух, вольові якості та бійцівський дух!

 

Бажаємо нашим дівчатам нових спортивних досягнень!

Ви – наша гордість!

 
«ГалюциНація»: студентів НН ІПП запросили на виставу в рамках акції проти насильства PDF Печать E-mail

Проблема насильства –  надзвичайно важлива і хвилююча проблема сучасності. Навколо неї 25 листопада 2019 року – у перший день Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» – об’єдналися студенти і викладачі навчально-наукового інституту педагогіки і психології, які відвідаливиставу «ГалюциНація» від Сумського театру «Нянькіни».

Подробнее...
 
Світ без насильства PDF Печать E-mail

Із 25 листопада по 10 грудня 2019 року місто Суми приєднається до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»,яка покликана привернути увагу громадськості до проблеми подолання насильства в сім’ї, захисту прав жінок в Україні, а також сприяти утвердженню ненасильницької ідеології в українському суспільстві.

Подробнее...
 
Майстер-клас від волонтерського руху "Крок назустріч" PDF Печать E-mail

21 листопада 2019 року учасники волонтерського руху "Крок назустріч" провели другий майстер-клас, але тепер для вихованців стаціонарного відділення денного догляду Сумського обласного центру комплексної реабілітації дітей та осіб з інвалідністю.

Діти, вихованці Центру, підійшли до виготовлення своїх букетів з великим ентузіазмом та відповідальністю. Вони заряджали позитивними емоціями і себе, і всіх довкола. Атмосфера була неймовірна, учасникам подобалося працювати один з одним. До слова, букети дітей були гарніші, ніж букети волонтерів!

Подробнее...
 
Студенти НН ІПП ознайомилися із засадничими цілями Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні PDF Печать E-mail

15620 листопада 2019 року студенти навчально-наукового інституту педагогіки і психології зустрілисяз Тарасом Тимочком – координатором Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP), який реалізовується Американськими радами з міжнародної освіти у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та за підтримки Посольства США.

Актуальність проекту пов’язана з прийняттям нового закону «Про вищу освіту», який заклав основи для університетської автономії (зокрема, відповідні підзаконні акти дають можливість університетам впроваджувати академічну, фінансову та кадрову автономію). Як зазначив Тарас Тимочко, «цей час є найкращим для того, щоб поєднати впровадження університетської автономії з розвитком академічної доброчесності в українських ВНЗ. Сьогодні є шанс спільними зусиллями керівництва університетів, викладачів і студентів сформувати систему академічної доброчесності, випрацювати правила її дотримання».

Подробнее...
 
V Міжнародна науково-практична конференція «Корекційно-реабілітаційна діяльність: стратегії розвитку у національному та світовому вимірі» PDF Печать E-mail

20 листопада 2019 року на базі кафедри спеціальної освіти Сумського державного педагогічногоуніверситету імені А. С. Макаренка відбулася V Міжнародна науково-практична конференція «Корекційно-реабілітаційна діяльність: стратегії розвитку у національному та світовому вимірі» до 95-тої річниці Сумського державного педагогічногоуніверситету імені А. С. Макаренка.

Програма конференції

 
Майстер-клас "Осінній букет" PDF Печать E-mail

14 листопада 2019 року учасники волонтерського руху "Крок назустріч" провели майстер-клас "Осінній букет" для громадської організації "Країна друзів".

Наша чудова волонтерка Марина пояснювала та показувала кожен крок для створення фруктового букету, підходячи до кожного і особисто допомагаючи. Для виготовлення "Осіннього букету" знадобилося: три яблука, чотири горіхи, скотч, кольорова стрічка та бумага гофре. Усі гості серйозно підійшли до справи і вже через деякий час у кожного в руках були різнокольорові букети.
Майстер-клас пройшов на "ура". Було багато посмішок та чудових моментів, які учасники заходу будуть згадувати ще довго.

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 9 из 76