Інформація для абітурієнтів

Онлайн-конкурс творчих робіт "Університет майбутнього"

СумДПУ-online


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2020 рік.
Посвята першокурсників у студенти! PDF Печать E-mail

Цього літа до нашої дружної освітянської родини – Навчально-наукового інституту педагогіки і психології – приєдналося численне поповнення першокурсників, з якими 1 вересня 2019 року відбулася зустріч директорату на чолі проф. КОНДРАТЮК Світланою Миколаївною. Зі студентами І курсу та їх батьками познайомилися також завідувачі кафедр та куратори академічних груп, представники студентського самоврядування.

На урочистій посвяті – одному із найяскравіших і пам’ятних дійств у студентському житті – вчорашні школярі відчули себе справжніми, повноцінними студентами Педагогічного. Наш Інститут був одним з найчисленніших і, як завжди, найкращим! Сподіваємося, що роки навчання в університеті будуть не менш цікавими та яскравими.

 

Щиро вітаємо наших першокурсників з початком студентського життя і бажаємо їм успіхів у навчальній діяльності!

Ми переконані, що у майбутньому Ви посядете гідне місце серед найкращих випускників нашого університету.

 
Привітання! PDF Печать E-mail

1023482Шановні викладачі, співробітники і студенти!

Вітаємо Вас з початком

нового 2019-2020 навчального року!

Нехай новий навчальний рік

принесе Вам мудрість, наснагу,

приємні враження від пізнання нового,

позитивні емоції і нові відкриття!

Директорат НН ІПП

 

 
Запрошуємо! PDF Печать E-mail

magistrЗапрошуємо на урочистості, присвячені 
випуску бакалаврів 2019 

Навчально-наукового інституту педагогіки і психології
22.06.2019 об 11.00 

в актову залу СумДПУ імені А.С.Макаренка

 

 
Інтерактивний заліковий захід з «Технологій протидії торгівлі людьми та експлуатації дітей» на базі Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №25 PDF Печать E-mail

Потужною складовою навчання студентів за напрямками підготовки «Соціальна робота» і «Соціальне забезпечення» є практично орієнтовані дисципліни, з-поміж яких провідне місце займає навчальний курс «Технології протидії торгівлі людьми та експлуатації дітей» (розробник – канд. пед. наук, доцент кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності ПОЛЯКОВА Ольга Михайлівна). Вже традиційними для майбутніх фахівців соціальної сфери стали практичні заняття з фахових предметів, які проводяться з використанням таких інноваційних методів навчання, як тренінги, ділові ігри, студентські дебати і дискусії, конкурси проектів тощо.

Так, 28 травня 2019 року відбувся інтерактивний заліковий захід для студентів 0015-стн та 0016-стн академічних груп з означеної дисципліни у форматі інтерактивної виставки «Обери свій безпечний маршрут» (фасилітаторка виставки – Ольга ПОЛЯКОВА) для десятикласників і десятикласниць Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 25. Протягом місяця студенти і студентки ретельно готувалися до заходу, який пройшов динамічно, змістовно і щиро. Зазначимо, що це перша практика застосування даної технології у загальноосвітніх закладах Сумщини.

Подробнее...
 
Участь у святкуванні Міжнародного дня захисту дітей PDF Печать E-mail

1 червня в усьому світі відзначають Міжнародний день захисту дітей. У цей день увага світової спільноти привернена до проблеми прав і безпеки дітей, захист їх від насильства та соціальних ризиків.

Не залишилася осторонь означеної дати й кафедра соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності Сум ДПУ імені А.С. Макаренка, викладачі та студенти якої на чолі із завідувачем – к.п.н., доцентом ПОЛЯНИЧКО Анжелою Олександрівною31 травня 2019 року взяли активну участь у його святкуванні на базі Центру розвитку дітей «Вундеркід».

Подробнее...
 
ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ НА КАФЕДРІ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ ТА ПЕДАГОГІКИ ВИЩОЇ ШКОЛИ PDF Печать E-mail

29 травня 2019 р. відбулась відкрита лекція на кафедрі менеджменту освіти та педагогіки вищої школи. Відкриту лекцію проводив гість кафедри Басенко Руслан Олександрович, доцент кафедри філософії і економіки освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського.

Подробнее...
 
Викладачі і студенти Педагогічного відвідали особливий фестиваль до Міжнародного дня захисту дітей PDF Печать E-mail

30 травня 2019 року викладачі і студенти кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності відвідали XIII Сумський обласний інтеграційний театральний фестиваль людей з функціональними обмеженнями «Веселка», який напередодні Міжнародного дня захисту дітей проходив у приміщенні Сумського обласного театру для дітей та юнацтва.

Подробнее...
 
Вистава "За двома зайцями" PDF Печать E-mail

30 травня 2019 р.У Навчально-науковому інституті педагогіки і психології відбулася вистава за п’єсою Михайла Старицького «За двома зайцями». Виставу підготували учасники Арт-студії «Театральні візерунки», а саме студенти 0016, 0028, 0028-стн, 0032, 0012-стн, 0044 груп.

Подробнее...
 
ІV Регіональний міжвузівський науково-методологічний семінар «Гендерна парадигма в освітньому просторі закладу вищої освіти» PDF Печать E-mail

28 травня 2019 року за ініціативи доцента кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності та керівниці Науково-дослідницького центру гендерної освіти ЛУЦЕНКО Олени Анатоліївни у Навчально-науковому інституті педагогіки і психології відбувся ІV Регіональний міжвузівський науково-методологічний семінар «Гендерна парадигма в освітньому просторі закладу вищої освіти».

Метою проведення заходу стало: визначення «місця» гендерних досліджень у сучасному науковому, зокрема педагогічному дискурсі; надання консультативної допомоги науковцям, викладачам, студентам і магістрантам вищих навчальних закладів у реалізації їхніх дослідницьких завдань, пов’язаних із гендерною проблематикою; популяризація гендерних досліджень у науковому співтоваристві.

Подробнее...
 
Дні студентської науки – 2019 на кафедрі спеціальної та інклюзивної освіти PDF Печать E-mail

22 травня 2019 р. кафедрою спеціальної та інклюзивної освіти було проведено Дні студентської науки-2019.

Перед студентами виступили заступник директора Навчально-наукового інституту педагогіки і психології з наукової роботи к. філос. н., доцент Вертель А. В., завідувач кафедриспеціальної та інклюзивної освіти д. пед. н., професор Дегтяренко Т. М., які поінформували присутніх про розвиток світової та вітчизняної науки в цілому та про сучасні досягнення спеціальної педагогіки зокрема. Старший викладач, к. пед. н. Косенко Ю. М. висвітив перед учасниками наукового заходу результати науково-дослідної роботи професорсько-викладацького складу кафедри у 2018 р.

Подробнее...
 
Зустріч з фахівцями Сумського обласного центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю PDF Печать E-mail

21 травня 2019 року студенти та викладачі кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності відвідали Сумський обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю. Означений візит відбувся у рамках вивчення навчальних дисциплін «Інституційне забезпечення соціальної сфери» та «Інституційне забезпечення соціокультурної сфери» (викладачі – к.п.н., доц. Поляничко А.О.; к.п.н., ст.викл. Пономаренко Л.І.).

Директор закладу – СУЩЕНКО Олена Миколаївна – ознайомила студентство з діяльністю установи, яка забезпечує реалізацію завдань з проведення заходів, спрямованих на коригування порушень розвитку у дітей та осіб з інвалідністю з фізичними та розумовими вадами, навчання їх основним соціальним і побутовим навичкам, розвиток здібностей, профорієнтацію, проведення медичного супроводу дітей та осіб  з інвалідністю, створення умов для їх максимальної інтеграції в суспільство.

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 9 из 71