Інформація для абітурієнтів

Навчальні плани і звіти

КАФЕДРА ПСИХОЛОГІЇ


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2020 рік.
УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ В РОБОТІ МІЖНАРОДНОГО КОНГРЕСУ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІКИ, ПСИХОЛОГІЇ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ PDF Печать E-mail

kong SP

 Участь студентів напряму підготовки "СОЦІАЛЬНА ПЕДАГОГІКА" в роботі Міжнародного конгресу зі спеціальної педагогіки, психологіїї та реабілітації

«Корекційно-реабілітаційна діяльність: стратегії розвитку у національному та світовому вимірі»

 
МІЖНАРОДНИЙ КОНГРЕС ЗІ СПЕЦІАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІКИ, ПСИХОЛОГІЇ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ PDF Печать E-mail

xNupQagWws15-16 жовтня 2015 року на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка відбулася робота

Міжнародного конгресу зі спеціальної педагогіки, психології та реабілітації!

«Корекційно-реабілітаційна діяльність: стратегії розвитку у національному та світовому вимірі»

Вітальні слова до учасників Конгресу

Фотодайджест Конгресу

Детальніше

 

 
ДЕФЕКТОЛОГИ ІНСТИТУТУ ПЕДАГОГІКИ І ПСИХОЛОГІЇ ДОЛУЧИЛИСЬ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ МІЖНАРОДНОГО ОСВІТНЬОГО ПРОЕКТУ PDF Печать E-mail

IMG 59951 жовтня 2015 року на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка в рамках реалізації міжнародного освітнього проекту, покликаного створити Першу українську DASY-бібліотеку для користувачів з глибокими ураженнями органів зору, відбувся науково-практичний семінар, в якому взяли участь студенти напряму підготовки Корекційна освіта (олігофренопедагогіка) та викладачі кафедри корекційної та інклюзивної освіти інституту педагогіки і психології. 

Подробнее...
 
V ОБЛАСНИЙ ЗЛЬОТ ШКІЛЬНИХ МЕДІАТОРІВ "СВІТ МЕДІАЦІЇ" PDF Печать E-mail

IMG 20150930 13281730 вересня на базі Навчально-методичного центру психологічної служби відбувся V обласний зльот шкільних медіаторів "Світ медіації", в якому приймала участь к.п.н., доцент кафедри соціальної педагогіки і гендерних студій Чернякова Аліна Вікторівна. 

Подробнее...
 
ХІ Сумський обласний інтеграційний театральний фестиваль людей з функціональними обмеженнями "Веселка" PDF Печать E-mail

Студенти-волонтери спеціальності «СОЦІАЛЬНА ПЕДАГОГІКА» допомагали в організації та проведенні ХІ Сумського обласного інтеграційного театрального фестивалю людей з функціональними обмеженнями "Веселка" на базі Сумського обласного театру для дітей та юнацтва, який відбувся 23 вересня 2015 року.

 

 

 
Допомага в організації та проведенні ХІІ Обласного фестивалю дитячої творчості «Розмай» PDF Печать E-mail

Студент111и-волонтери спеціальності «СОЦІАЛЬНА ПЕДАГОГІКА» допомагали в організації та проведенні ХІІ Обласного фестивалю дитячої творчості «Розмай» за участі дітей-інвалідів на базі Сумського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Директор КУСОР Сумський обласний центр соціальної реабілдітації дітей-інвалідів О.М. Сущенко висловила подяку студентам ІІІ курсу СумДПУ імені А.С. Макаренка: Голубу Сергію Юрійовичу, Стоцькому Олександру Сергійовичу та студентам IV курсу: Авраменко Юлії Ігорівні, Гаврутенко Анні Анатоліївні, Гречкі Марині Секргіївні, Іващенко Анні Григорівні.

 

 

 

 
«Психологічна культура: сутність, проблеми, перспективи» PDF Печать E-mail

25 квітня 2015 року в навчально-науковому Інституті педагогіки і психології відбувся IV регіональний семінар з міжнародною участю «Психологічна культура: сутність, проблеми, перспективи».

 

Програма семінару

Подробнее...
 
Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт PDF Печать E-mail

3 m (konk n r)
У квітні 2015 року були підбиті підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за 2014/2015 н.р. Активну участь у ньому брали студенти напряму підготовки „Корекційна освіта” навчально-наукового інституту педагогіки і психології, підготувавши 3 наукові роботи. За напрямом „Корекційна та соціальна педагогіка” дипломом ІІІ ступеня була нагороджена робота студентки V курсу Ляховки Оксани (наук. керівник - к.пед.н., доц. Боряк О.В.).

 


3 m (olimp)Магістрантка напряму підготовки „Корекційна освіта” навчально-наукового інституту педагогіки і психології Курєнкова Анна посіла ІІІ місце у ХІ Всеукраїнській (з міжнародною участю) студентській олімпіаді зі спеціальності „Корекційна освіта” (за нозологіями) (наук. керівник - к.пед.н., доц. Боряк О.В.).

 

 

 


3 m (kyrsk)У квітні 2015 р. студенти напряму підготовки „Корекційна освіта” навчально-наукового інституту педагогіки і психології приймали участь у І міжрегіональній з міжнародною участю студентській науково-практичній олімпіаді за напрямом „Спеціальна (корекційна) освіта”, яка проходила на базі Курського державного університету (м. Курськ, Росія). Диплом ІІІ ступеня отримали магістрантка Почкун Юлія, студент V курсу Потьомкін Євген (наук. керівник - к.пед.н., доц. Колишкін О.В.).студентка ІІІ курсу Бодарєва Марія (наук. керівник – викл. Золотарьова Т.В., викл. Чобанян А.В.)

 
«КОРЕКЦІЙНА ТА ІНКЛЮЗИВНА ОСВІТА ОЧИМА МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ» PDF Печать E-mail

16 квітня 2015 року

на базі кафедри корекційної та інклюзивної освіти

Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка відбулася ІІ Міжнародна (заочнпа науково-практична конференція студентів та молодих учених

«КОРЕКЦІЙНА ТА ІНКЛЮЗИВНА ОСВІТА ОЧИМА МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ»

Програма конференції

 
«Дошкільна освіта: від традицій до інновацій» PDF Печать E-mail

Всеукраїнська науково-практична конференція «Дошкільна освіта: від традицій до інновацій» для студентів, аспірантів та молодих науковців Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка відбулася 24-25 березня 2015 року на базі кафедри дошкільної  та початкової освіти Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Програма конференції

Резолюція конференції

Відео конференції

Подробнее...
 
ЕТНІЧНА САМОСВІДОМІСТЬ ТА КРОС-КУЛЬТУРНА ВЗАЄМОДІЯ СУЧАСНОЇ МОЛОДІ PDF Печать E-mail

Запрошуємо Вас до участі у науково-практичній конференції «Етнічна самосвідомість та крос-культурна взаємодія сучасної молоді», яка відбудеться 26 березня 2015 р. на базі кафедри практичної психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Інформаційний лист

 
<< Первая < Предыдущая 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Следующая > Последняя >>

Страница 71 из 81