Інформація для абітурієнтів

Онлайн-конкурс тчорчих робіт "Університет майбутнього"

СумДПУ-online


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2019 рік.
Вітання! PDF Печать E-mail

uacaa 8 marta

 
Привітання з 8 березня PDF Печать E-mail

Студентське самоврядуання привітало викладачів, співробітників і студентів навчально-наукового Інституту педагогіки та психології з 8 березня.

 
УЧАСТЬ У ОБЛАСНОМУ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «ДЖЕРЕЛО ТВОРЧОСТІ» PDF Печать E-mail

На базі КЗ Сумської обласної ради – обласний центр 27-28 лютого 2019 року відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» в номінації «Керівник гуртка». Викладач кафедри дошкільної і початкової освіти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології – к. біол. н., доцент Гаврило Олена Іллівна була запрошена головою журі з еколого-натуралістичного напряму.

Подробнее...
 
Зустріч з фахівцем сфери соціального страхування населення PDF Печать E-mail

Невід’ємною складовою підготовки майбутніх фахівців на кафедрі соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності є активне використання у навчальному процесі ідеї соціального партнерства та налагодження дієвої співпраці з фахівцями вітчизняної системи соціального обслуговування населення.

6 березня 2019 року в рамках вивчення дисциплін «Соціальне страхування», «Інноваційні моделі надання соціальних послуг», «Моделі і технології соціальної роботи в країнах світу» (викладач – к.п.н., ст. викл. Клочко О.О.) та «Організація соціальної роботи у закладах охорони здоров’я» (викладач – к.п.н., ст. викл. Гончаренко О.В.) студентам спеціальностей «Соціальна робота» (0015-стн, 0025-стн і 0035 групи), «Соціальне забезпечення» (0016-стн група), «Соціальна педагогіка» (0045 група), а також магістрантам спеціальності «Соціальна робота» (0055 група) була запропонована зустріч з фахівцем у сфері недержавного страхування життя – фінансовим консультантом Міжнародної страхової компанії «MetLife» («Метлайф») КІРДІЩЕВИМ Антоном Петровичем

Подробнее...
 
Навчання студентів спеціальності «Соціальна робота» за програмою «Подвійний диплом» PDF Печать E-mail

Початок березня поточного року відзначився на кафедрі соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності від’їздом студентки 0025 групи (спеціальність «Соціальна робота») ГІЛЕНКО Дарини на навчання до Гуманітарно-природничого університету імені Яна Длугоша (м. Ченстохов, Республіка Польща) відповідно до угоди «Про співпрацю у проведенні спільного навчання» від 1.09.2018 р., укладеної між Педагогічним і польським навчальним закладом.

Метою такої взаємодії між вишами є здійснення спільного навчання студентів за освітнім рівнем «бакалавр» спеціальності «Соціальна робота», по закінченні якого випускники отримають подвійний диплом. Особливістю угоди є відсутність додаткових фінансових витрат на навчання з боку студентства.

Пишаємося такими студентами і щиро бажаємо їм успіхів!

Подробнее...
 
Вітаємо ветеранів кафедри педагогіки PDF Печать E-mail

5 березня 2019 року відбулося урочисте засідання кафедри педагогіки присвячене 8 Березня. Колектив кафедри на чолі з професором А. А. Сбруєвою, вітав гостей – ветеранів кафедри педагогіки М. П. Кононенко, М.  Ю. Рисіну, які з теплотою згадували яскраві та незабутні моменти спільної роботи зі студентами та колегами. Ветерани кафедри відмітили позитивні зміни на кафедрі, в університеті та побажали натхнення, процвітання та творчих успіхів. Зі святом шановні ветерани кафедри педагогіки!

Подробнее...
 
Студенти-волонтери провели майстер-клас "Чайну мандрівку" PDF Печать E-mail

КислицинаНещодавно у реабілітаційній установі змішаного типу для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень Центрі «Сприяння» відбувся майстер-клас «Чайна мандрівка». Студенти-волонтери спеціальності «Спеціальна освіта» та активісти волонтерського руху «Крок назустріч» розповіли дітям цікаві факти про чай та його властивості. Також виготовили святкові листівки для мам. Завдяки ж роботі в парах «дитина-волонтер» навіть діти зі складними порушеннями змогли підготувати подарунок для своєї любої матусі – святкові листівки, вручення якого заплановано 6 березня на святковому заході від студентів- волонтерів.

Детальніше на сайті університету

 
Участь у Ярмарку громадських ініціатив PDF Печать E-mail

1 березня 2019 року викладачі кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності (к.п.н., ст.викл. Пономаренко Л.І. та викл. Шевченко Т.С.) та студенти спеціальностей «Соціальна робота» (0015 і 0015-стн групи), «Соціальне забезпечення» (0016 і 0016-стн групи), «Менеджмент соціокультурної діяльності» (0018 і 0018-стн групи) взяли участь у Ярмарку громадських ініціатив, який проводився ГО «Калинове гроно» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні (в рамках проекту «Зростаємо разом!»). Метою заходу була активізація громадськості Сумщини шляхом обміну досвідом соціальних ініціатив.

Подробнее...
 
Курси підвищення кваліфікації для керівників та фахівців ЦСССДМ Сумської області PDF Печать E-mail

Протягом двох тижнів – з 18 по 28 лютого 2019 року – на базі кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності, за сприяння Сумського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, було проведено курси підвищення кваліфікації для керівників та фахівців ЦСССДМ нашої області.

Подробнее...
 
Навчальний семінар для працівників місцевих центрів СССДМ, закладів соціального обслуговування та фахівців, залучених до соціальної роботи PDF Печать E-mail

28 лютого 2019 року на запрошення Сумського обласного ЦСССДМ у рамках проведення навчального семінару "Роль фахівців із соціальної роботи у протидії та запобіганні домашньому та гендерно зумовленому насильству" для працівників місцевих центрів, закладів соціального обслуговування та фахівців, залучених до соціальної роботи, старшим викладачем кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності, канд. пед. наук КИРИЛЮК Ганною Василівною було проведено інтерактивне заняття "Використання ідей гендерного підходу при аналізі причин виникнення і розповсюдження насильства за ознакою статі"

Подробнее...
 
Проведення практичних занять на базі «Клініки, дружньої до молоді» PDF Печать E-mail

27 лютого поточного рокустуденти І курсу спеціальностей «Соціальна робота» (0015, 0015-стн), «Соціальне забезпечення» (0016, 0016-стн) та «Менеджмент соціокультурної діяльності» (0018, 0018-стн) відвідали «Клініку, дружню до молоді», яка діє на базі КУ «Сумська міська дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди». Першокурсники отримали унікальну можливість у рамках вивчення навчальних дисциплін «Інституційне забезпечення соціокультурної сфери» (викладач – к.п.н., доц. Поляничко А.О.) та «Інституційне забезпечення соціальної сфери» (викладачі – к.п.н., доц. Поляничко А.О.; к.п.н., ст.викл. Пономаренко Л.І.) познайомитися з діяльністю установи, яка надає комплексну медико-соціальну і психологічну допомогу підліткам та молоді з питань збереження здоров’я на основі дружнього до них підходу, рекомендованого Всесвітньою організацією охорони здоров’я та Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ).

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 8 из 63