Інформація для абітурієнтів

СумДПУ-online


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2018 рік.
День психолога PDF Печать E-mail

Традиційно, 23 квітня, у Всеукраїнський день психолога, кафедра психології СумДПУ імені А.С.Макаренка провела урочисту посвяту студентів першого курсу у психологи. 

Студенти спеціальності «Психологія» розпочали церемонію посвяти фільмом про своє розуміння завдань психолога та його роль у суспільстві. Потім, у жартівливій формі надали консультації з психологічних проблем, розібрали психоаналіз дитячих малюнків і принесли урочисту клятву бути справжнім психологом. 

Привітали майбутніх молодих колег уся кафедра психології на чолі з завідувачем – д. психол. н., професором Кузіковою С.Б, яка побажала успіхів у навчанні та творчої самореалізації. А, наприкінці, кожному було вручено пам’ятний магніт з емблемою кафедри психології .

 
Участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Соціальна педагогіка» PDF Печать E-mail

Вітаємо студентку Навчально-наукового інститутупедагогіки і психології 0015 (стн) групи спеціальності «Соціальна робота» Непочтову Катерину Віталіївну та її наукового керівника доцента кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності Приходько Анну Василівнуіз зайнятим ІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Соціальна педагогіка», яка проходила 13-14 квітня 2018 року на базі Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди.

Професорсько-викладацький склад ННІПП бажає подальших наукових звершень та перемог!

 
Привітання! PDF Печать E-mail

12345

 
Викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Кісліцина М.В. взяла участь у VІІ обласному психологічному форумі «Психологічні горизонти: теоретичний потенціал та практичні інновації». PDF Печать E-mail

Форум, присвячений Всеукраїнському дню психолога, відбувся 19 квітня 2018 року. У його роботі взяли участь 180 фахівців: практичні психологи, соціальні педагоги закладів освіти, методисти з психологічної служби органів управління освітою.

Кісліцина М.В. провела майстер-клас на тему «Запобігання професійного вигорання педагогів, що працюють з дітьми з особливими освітніми потребами». На майстер-класі учасники обговорили міфи про професійне вигорання, його ознаки, засоби діагностики та шляхи запобігання вигорання педагогічних працівників, в тому числі і тих, хто працює з дітьми з особливими освітніми потребами.  На завершення кожен учасник отримав діагностичний інструментарій для діагностики професійного вигорання та презентацію (Рowerpoint).

Свої враження від Форуму учасники висловили за допомогою рефлексивного щоденника «Щоденник вражень» та анкети «Зростаємо разом». Як свідчать відгуки, форум сприяв підвищенню професійної майстерності, а інформація, отримана під час майстер-класів, стане в нагоді при вирішенні проблемних питань як у професійному, так і особистому житті.

 

 
ІІІ Міжнародна науково-практична конференція зі спеціальної педагогіки, психології та реабілітації PDF Печать E-mail

18 квітня 2018 р. кафедрою спеціальної та інклюзивної освіти Навчально-наукового Інституту педагогіки і психології СумДПУ імені А. С. Макаренка проведено ІІІ Міжнародну науково-практичну конференцію зі спеціальної педагогіки, психології та реабілітації на тему «Корекційно-реабілітаційна діяльність: стратегії розвитку у національному та світовому вимірі».

Співорганізаторами Міжнародної науково-практичної конференції виступили Інститут спеціальної педагогіки НАПН України, Факультет корекційної педагогіки та психології НПУ імені М.П. Драгоманова, Університет Коменського м. Братислава (Словаччина), Великотирновський університет імені Кирила і Мефодія (Болгарія), Академія імені Яна Длугоша м. Ченстохов (Польща), Мюнхенський технічний університет (Німеччина), Нішський університет (Сербія), Університет м. Ніш, Вірменський державний педагогічний університет, імені Хачатура Абовяна (Вірменія).

Резолюція конференції

Подробнее...
 
ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «КОРЕКЦІЙНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ: СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ У НАЦІОНАЛЬНОМУ ТА СВІТОВОМУ ВИМІРІ» PDF Печать E-mail

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі

у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції

«КОРЕКЦІЙНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ: СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ У НАЦІОНАЛЬНОМУ ТА СВІТОВОМУ ВИМІРІ»,

яка відбудеться 18 квітня 2018 року

на базі кафедри спеціальної та інклюзивної освіти

Сумського державного педагогічного

університету імені А. С. Макаренка.

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ

 
Міс ННІПП 2018 PDF Печать E-mail

12 квітня 2018 в Сумському державному педагогічному унверситеті ім. А.С.Макаренка відбулася приголомшлива подія Міс ННІПП 2018. Місяці кропіткої роботи, постановка номерів, підбір образів, закулісні інтриги і ось нарешті обрали Міс ННІПП 2018. Зал був переповнений, глядачі підтримували кожну учасницю, а зіркове журі прискіпливо оцінювало, аби корону отримала дійсно найкраща. Кожна дівчина було гідна носити звання Міс ННІПП 2018.

Тож МІС ННІПП 2018 стала студентка 2 курсу Дубовик Катерина.

Віце-Міс 2018 студентка 1 курсу Минькова Анастасія.

Міс Глядацьких симпатій студентка 1 курсу Рубаник Володимира.

Міс Витонченість студентка 1 курсу Губар Наталія.

Міс Ніжність студентка 3 курсу Вознюк Інна.

 
Вітаємо з подвійною перемогою! PDF Печать E-mail

Студент 0041 групи спеціальності 016 Спеціальна освіта Семеренко Сергій на чемпіонаті України з армспорту став найкращим – І місце на правій руці і ІІ місце на лівій руці. В напруженій боротьбі у своїй ваговій категоріїСергій проявив себе достойно, з витримкою та силою довів першість у суперництві.

Бажаємо переможцю міцного здоров’я, сонячних днів у житті, бадьорості духу, нових цікавих змагань і «золотих» перемог!!!

 

 
Знайомство з мистецьким світом Миколи Жулінського PDF Печать E-mail

12 квітня 2018 року викладачі та студенти НН Інституту педагогіки і психології були запрошені до Центральної читальної зали наукової бібліотеки Педагогічного на творчий захід «Мистецький світ Миколи Жулінського», який відбувся в рамках бібліотечного Арт-проекту «Світ очима мистецтва».

Присутні отримали унікальну можливість зустрітися з багатогранною особистістю, відомим українським художником монументально-декоративного мистецтва, живописцем, Членом Національної спілки художників України (1989), заслуженим діячем мистецтв України (2012), викладачем кафедри образотворчого мистецтва СумДПУ, а з недавнього часу і письменником – Миколою Васильовичем ЖУЛІНСЬКИМ.

У рамках заходу відбулась презентація художніх робіт та збірки оповідань митця «Під зоряним дахом ночі», яка нещодавно вийшла у видавництві «Університетська книга».

Викладачі та студенти НН ІПП духовно збагатилися творчістю автора, отримали позитивні емоції та нові враження.

 
Участь у тренінгу «Рівноправне партнерство чоловіків та жінок для демократичного розвитку України» PDF Печать E-mail

11-12 квітня 2018 року викладачі кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності (к.п.н. ПРИХОДЬКО Анна Василівна і ШЕВЧЕНКО Тетяна Юріївна) у рамках роботи тренінгу «Рівноправне партнерство чоловіків та жінок для демократичного розвитку України», проведеного за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES Ukraine), підвищували свою кваліфікацію з володіння гендерною теорією та методичних аспектів впровадження ідей гендерної рівності у навчально-виховний процес вищого навчального закладу.

Здобутий викладачами досвід стане у нагоді при формуванні у студентів спеціальностей «Соціальна педагогіка», «Соціальна робота», «Соціальне забезпечення» і «Менеджмент соціокультурної діяльності» умінь протидіяти гендерній дискримінації у сферах соціального захисту різних груп клієнтів та соціокультурної діяльності. 

 
IX Міжнародна науково-практична конференція «Молодь в психології. Етнічна самосвідомість та міжетнічна взаємодія» PDF Печать E-mail

12 квітня у приміщенні навчально-наукового Інституту педагогіки і психології СумДПУ імені А.С.Макаренка відбулась IX Міжнародна науково-практична конференція «Молодь в психології. Етнічна самосвідомість та міжетнічна взаємодія». У роботі конференції прийняли участь студенти нашого університету під керівництвом кафедри психології та студенти-іноземці Сумського державного університету під егідою департаменту міжнародної освіти СумДУ. 

Під час роботи конференції були розглянути актуальні питання з етнопсихології, проблеми етнічної самосвідомості та шляхи міжетнічної взаємодії. Також, було проведено низку майстер-класів, де усі присутні змогли напрацювати практичні навички. Конференція пройшла у теплій, дружній атмосфері міжетнічного спілкування.

 

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 8 из 50