Інформація для абітурієнтів

СумДПУ-online


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2018 рік.
Привітання з Днем працівника соціальної сфери України PDF Печать E-mail

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас
з Днем працівника соціальної сфери України!

Щорічно у першу неділю листопада відзначається День працівника соціальної сфери України. Цього року це свято випало на 5 листопада

1

Соціальна робота – це мистецтво налагоджувати зв’язки між людьми. День працівника соціальної сфери – професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки по службовому обов’язку, але й по велінню совісті і заклику душі.

Сьогодні в соціальній сфері України працює приблизно 150 тисяч осіб. Вони дарують людям надію на краще, своєчасно подають руку допомоги тим, хто цього потребує. Для багатьох з них слова Івана Франка: «Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим» – стали сенсом життя.

Зі святом всіх соціальних працівників!

 
До уваги абітурієнтів! PDF Печать E-mail

zustrich-analiz-vsupitelnoy-kampanii-2017-rabota-nad-oshibkami-abiturientiv-450x300Шановні абітурієнти!

5 та 6 листопада 2017 року з 10 год. у виставковому центрі "Іллінський" за адресою м. Суми, вул. Іллінська, 7а, відбудеться VI спеціалізована виставка "Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2017", на якій будуть презентовані навчальні заклади Сумщини.

 
Співпраця СумДПУ А.С. Макаренка з Сумською обласною державною адміністрацією і громадськими організаціями PDF Печать E-mail

Як може виглядати співпраця Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка з Сумською обласною державною адміністрацією і громадськими організаціями в дії?

А так! Доценти кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності ПОЛЯКОВА О.М., ПОЛЯНИЧКО А.О. та ПОНОМАРЕНКО Л.І., активно займаючись громадською діяльністю, беруть участь в проекті  ГО «Калинове гроно» – «Впровадження інституту наставництва щодо захисту прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в Сумській області», який реалізується за сприяння Сумської обласної державної адміністрації.

31 жовтня 2017 року спільними зусиллями був зроблений ще один крок до впровадження інституту наставництва для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в Сумській області. У Хоружівському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей області (с. Хоружівка, Недригайлівського району) активісти спілкувалися з представниками громади та освітянами, напрацьовували шляхи пошуку наставників для дітей закладу.

 
УЧАСТЬ У КРУГЛОМУ СТОЛІ «ПРАВА ЖІНОК ТА ГАРАНТІЇ ЇХ ЗАХИСТУ» НА БАЗІ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ СУМЩИНИ PDF Печать E-mail

30 жовтня 2017 року в Головному територіальному управлінні юстиції у Сумській області відбувся круглий стіл на тему «Права жінок та гарантії їх захисту» у рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

До участі у заході були запрошені представники місцевих громадських організацій, які відстоюють гендерну рівність у суспільстві: ГО «Центр розвитку та підтримки родини “Калинове гроно”», ГО «Дружба», ГО «Жіночі крила Сумщини», ГО «Сумське громадське коло», а також ГО «Сумський міський гендерний центр», який представляли викладачі кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності к.п.н., доц. ПРИХОДЬКО А.В. і к.п.н., викл. ГОНЧАРЕНКО О.В.

До уваги учасників круглого столу були представлені доповіді спеціалістів органів юстиції: начальника відділу соціальних гарантій Департаменту соціального захисту населення Сумської ОДА Соболєвої В.В. «Гарантії соціального захисту жінок»; начальника відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Сумській області Гіріч Н.В. «Особливості примусового стягнення аліментів на утримання дитини»; директора Сумського місцевого центру з надання вторинної правової допомоги Трошечко В.В. «Правова допомога жінкам»

 
Відкрита пара PDF Печать E-mail

119 жовтня на кафедрі менеджменту освіти та професійної підготовки було проведено відкрите заняття старшим викладачем Г.Г. Довгополовою для студентів групи 0050, спеціальності «Освітні, педагогічні науки» («Педагогіка вищої школи») з дисципліни «Іноземна мова за професійним спрямуванням» на тему «Finding a Job. The Present Simple Tense».

На занятті було використано традиційні для занять з іноземної мови види роботи: розвиток навичок діалогічного мовлення з використанням лексики з теми, що вивчається; розвиток навичок непідготовленого монологічного мовлення за визначеною тематикою; розвиток навичок аудіювання; розвиток навичок читання іншомовного тексту.

Відвідувачі відзначили використання технологій, які ґрунтуються на діалозі, моделюванні ситуацій вибору, вільного обміну думками, авансуванні успіху, що в повній мірі було висвітлено на занятті.

 
ЗУСТРІЧ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ ТА ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ З МАГІСТРАНТАМИ PDF Печать E-mail

golovnaЩорічно кафедрою менеджменту освіти та професійної підготовки проводиться настановча конференція щодо проходження стажування студентами-магістрантами денної та заочної форми навчання спеціальностей «Менеджмент» та «Науки про освіту».

Студенти були закріплені за методистами стажування та у ході зустрічі отримали настановчі рекомендації щодо проходження виробничої практики.

Наступним важливим етапом для студентів-магістрантів денної форми навчання у цьому семестрі є завершення написання магістерської роботи, то ж і на цій зустрічі вони також отримали настанови та рекомендації щодо завершального етапу у написанні магістерської роботи.

Як стимул на майбутнє, студентам-магістрантам була представлена інформація про професорсько-викладацький склад кафедри та випускників, де було зазначено, що майже кожен випускник кафедри займає відповідні посади, як у нашому університеті, так і в інших ВНЗ, навчальних і освітніх закладах, адміністраціях та інших установах.

 
Гендерно-освітні технології як інновація у соціогуманітарному знанні PDF Печать E-mail

У межах вивчення навчальної дисципліни «Технології роботи соціального педагога в зарубіжних країнах» під керівництвом доцента кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності ЛУЦЕНКО Олени Анатоліївни відбулися дебати на тему «Чи забороняти аборти на законодавчому рівні?» за участі студентів спеціальності «Соціальна педагогіка» (0045 група). Результати проведених дебатів продемонстрували, що використання в навчальному процесі гендерно-освітніх технологій як інноваційних форм навчання дозволяє активно залучати студентську молодь до перетворювальної, соціально значущої діяльності. Адже включення студентства у командно-рольову інтерактивну гру, яка створює умови для успішної комунікації у пошуку шляхів розв’язання багатьох соціальних проблем сучасного суспільства, – це перехід на інший рівень отримання та осмислення гендерних знань, набуття відповідних комунікативних навичок, формування лідерських якостей майбутніх фахівців та  оволодіння професією. 

 
Підготовка майбутніх соціальних працівників до здійснення анімаційно-дозвіллєвої діяльності в соціокультурному просторі PDF Печать E-mail

Особливістю навчання майбутніх фахівців на кафедрі соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності є формування в них практичних навичок до здійснення анімаційно-дозвіллєвої діяльності в соціокультурному просторі. В контексті підготовки до її професійної організації студенти спеціальностей «Соціальна робота» (0015-стн) і «Соціальне забезпечення» (0016-стн) під керівництвом викладача ШЕВЧЕНКО Таїсії Станіславівни в межах вивчення навчальної дисципліни «Соціокультурна анімація» перевіряють свої знання і вміння з дітками молодшого дошкільного віку на базі Дитячого клубу «Давай грати!». Для ефективного проведення анімаційно-дозвіллєвих занять студенти використовують ігри з яскравим тематичним реквізитом, а також руханки Шутя М.М. та Мієдінової Н.

 

19.10.2017 р. Шевченко Т.С. було проведене відкрите практичне заняття на тему «Організація сценічних шоу». Студенти і запрошені викладачі мали змогу не лише побачити шоу гігантських мильних бульбашок, але й спробувати опанувати технологію проведення такого напрямку в сценічній анімації.

 
Вітання! PDF Печать E-mail

Кафедра соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності вітає студентку 0018 групи ЛЕТЮКУ Анастасію із зайнятим ІІІ місцем (номінація «Естрадний вокал») у конкурсі «Алло, ми шукаємо таланти!». Бажаємо подальших успіхів та нових звершень у творчій діяльності! 

 

 
ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю PDF Печать E-mail

Шановні колеги!

Запрошуємо вас до участі у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції

з міжнародною участю  «Соціальна підтримка сім’ї та дитини у соціокультурному просторі громади», яка відбудеться 15 листопада 2017 року

на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка 

Інформаційний лист

 
Найкращі козаки – в Інституті педагогіки і психології! PDF Печать E-mail

17.10.2017 р. викладачі і студенти навчально-наукового Інституту педагогіки і психології святкували День українського козацтва. Влаштувала це свято для «сильної половини» інституту енергійна команда студентського самоврядування за головування Студентського директора Гречаної Альони.

Козаки ННІПП продемонстрували вміння танцювати гопак. Активно брали участь у вікторині «Ми – козаки!» і здивували присутніх своїми знаннями з історії українського козацтва та українського фольклору. Учасників та гостей заходу пригощали українським салом, дерунами, варениками з сиром, квасом та іншими справжніми козацькими стравами.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 8 из 39