Інформація для абітурієнтів

СумДПУ-online


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2019 рік.
Привітання з Міжнародним днем соціального педагога PDF Печать E-mail

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас
з Міжнародним днем соціального педагога!

1233

 

2 жовтня відзначається Міжнародний день соціального педагога, святкування якого було започаткованона XVII Міжнародної конференції соціальних педагогів (Копенгаген, 2009 р.).

Значення, яке несуть для суспільства соціальні педагоги, неможливо виміряти ніякими показниками. Нині професія соціального педагога затребувана і виділена в окрему категорію системи освіти. Соціальні педагоги входять у викладацькі склади більшості навчальних і виховних закладів.

У Міжнародний день соціального педагога вітаємо викладачів і студентів кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності, бажаємо їм успіхів і любові, перемог і радості в їх життєво необхідній всім нам праці!

Зі святом всіх соціальних педагогів!

 
100 річчяі з дня народження В.О.Сухомлинського: досвід проектної роботи PDF Печать E-mail

27.09.2018 року доцентами кафедри педагогіки Черняковою Жанною Юріївною та Чистяковою Іриною Анатоліївною було проведено спільну лекцію для студентів НН ІФК та НН ІПП, присвячену 100-річчю з дня народження видатного педагога В. О. Сухомлинського, в рамках акції "15 хвилин із В.О. Сухомлинським".
Студенти переглянули й обговорили документальний фільм "Серце, віддане людям".

 
Участь у соціальному сімейному фестивалі «Art-family» PDF Печать E-mail

42780527 2012894978762829 2899308924316418048 o30 вересня 2018 року у дитячому парку «Казка» відбувся сімейний фестиваль «Art-family», співорганізатором якого виступив колектив кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності. Цей соціальний захід співпав з Днем усиновлення, який щороку (починаючи з 2009) відзначають в Україні. У такий спосіб громада Сум на загальноміському рівні об’єдналася довкола питання популяризації сімейних цінностей.

Подробнее...
 
Круглий стіл PDF Печать E-mail

28 вересня 2018 року на базі НН ІПП відбувся круглий стіл для магістрантів спеціальностей дошкільної та початкової освіти, присвячений 100-річчю видатного українського педагога, директора Павлиської школи, визнаного класика педагогіки XX століття Василя Олександровича Сухомлинського

 
Привітання з днем дошкілля! PDF Печать E-mail

макет статті Король

 
Тепер студенти: як на кафедрі соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності весело відзначили посвяту першокурсників PDF Печать E-mail

Фото для заголовку26 вересня 2018 р. дружній колектив викладачів та студентів кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності провели вже традиційне виїзне практичне заняття у затишному місці мальовничого берегу річки Псел.

Провідним лейтмотивом заняття-походу стала посвята першокурсників спеціальностей «Соціальна робота» (0015 і 0015-стн гр.), «Соціальне забезпечення» (0016 і 0016-стн гр.) і «Менеджмент соціокультурної діяльності» (0018 і 0018-стн гр.) у студенти Педагогічного. Адже студентську родину кафедри в цьому навчальному році поповнило понад 50 студентів І курсу.

Подробнее...
 
100 річчяі з дня народження В.О.Сухомлинського: досвід проектної роботи PDF Печать E-mail

svo 7Візуалізація думок видатного педагога В.О.Сухомлинського.
Природничо-географічний факультет, кафедра педагогіки

 

Подробнее...
 
ІV Міжнародна науково-практична конференція «КОРЕКЦІЙНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ: СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ У НАЦІОНАЛЬНОМУ ТА СВІТОВОМУ ВИМІРІ» PDF Печать E-mail

logotip sioШановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі

у ІV Міжнародній науково-практичній конференції 

«КОРЕКЦІЙНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ: СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ У НАЦІОНАЛЬНОМУ ТА СВІТОВОМУ ВИМІРІ»,

яка відбудеться 09 жовтня 2018 року

на базі кафедри спеціальної та інклюзивної освіти

Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка

Інформ. лист (укр)   Заявка (укр)

 Інформ. лист (англ)     Заявка (англ) 

 Інформ. лист (рос)    Заявка (рос)

 

 

 
100 річчяі з дня народження В.О.Сухомлинського: досвід проектної роботи PDF Печать E-mail

cvo 4

 

 

Візуалізація думок видатного педагога В.О.Сухомлинського 825 група, Інститут культури і мистецтв 

 

 
Привітання! PDF Печать E-mail

Привітання124

 
100 річчяі з дня народження В.О.Сухомлинського: досвід проектної роботи PDF Печать E-mail

svo 2Природничо-географічний факультет, кафедра педагогіки приєднались до акції 15 хвилин з В.О.Сухомлинським. Челендж творами В.О.Сухомлинського!!!!

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 8 из 54