Інформація для абітурієнтів

Онлайн-конкурс тчорчих робіт "Університет майбутнього"

СумДПУ-online


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2019 рік.
Міс і Містер НН ІПП 2019 PDF Печать E-mail

4 квітня 2019 року відбулося феєричне свято краси і мужності Міс і Містер НН ІПП. Місяці кропіткої роботи, постановка номерів, підбір образів, закулісні інтриги і ось нарешті обрали Міс та Містер ННІПП 2019. Зал був переповнений, глядачі підтримували кожного учасника, а зіркове журі прискіпливо оцінювало, аби обрати Міс та Містера Інституту педагогіки і психології 2019.

Подробнее...
 
Вітання з перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з спеціальності «Соціальна робота» PDF Печать E-mail

Вітаємо НЕПОЧТОВУ Катерину, студентку Навчально-наукового інституту педагогіки і психології (сп-ть «Соціальна робота», 0025-стн гр.), та її наукового керівника – к.п.н., ст. викладача кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності КИРИЛЮК Анну Василівну з перемогою (диплом І ступеня) у другому турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з спеціальності «Соціальна робота», який проходив 4-6 квітня 2019 року на базі ДВНЗ «Ужгородський національний університет».

Подробнее...
 
Акредитаційна експертиза підготовки бакалаврів PDF Печать E-mail

З 2 по квітня 2019 року на кафедрі дошкільної і початкової освіти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології відбулася акредитаційна експертиза підготовки бакалаврів з напряму підготовки 6.010102 «Початкова освіта».

До складу експертної комісії входять:

Бадер Світлана Олександрівна - голова комісії, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри дошкільної і початкової освіти Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Шапошнікова Ірина Миколаївна - член комісії, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри педагогіки та методики початкового навчання Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Подробнее...
 
Зустріч студентів спеціальностей «Соціальна робота» і «Соціальне забезпечення» з фахівцями Сумського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді PDF Печать E-mail

 

4 квітня 2019 року в рамках вивчення навчальних дисциплін «Інституційне забезпечення соціальної сфери» (викладач – к.п.н., доц. Поляничко А.О.) та «Соціальний супровід клієнта» (викладач – к.п.н., ст. викл. Гончаренко О.В.) студенти денної форми навчання за напрямами підготовки 231 «Соціальна робота» і 232 «Соціальне забезпечення» завітали до Сумського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Подробнее...
 
Участь в семінарі вихователів-методистів закладів дошкільної освіти м. Суми PDF Печать E-mail

28 березня 2019 року викладач кафедри дошкільної і початкової освіти к.пед.н. Бутенко В. Г. взяла участь у семінарі вихователів-методистів закладів дошкільної освіти м. Суми на тему: «Організація освітнього процесу на принципах наступності закладу дошкільної освіти та початкової школи в умовах реформування освіти», який відбувся на базі Сумського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 1 «Ромашка» м. Суми, Сумської області. Викладач виступила з доповіддю «Підготовка майбутніх педагогів дошкільної освіти крізь призму сьогодення».

Подробнее...
 
Вікторина серед іноземних студентів «Що я знаю про А.С. Макаренка» PDF Печать E-mail

До 131-ої річниці від дня народження А.С. Макаренка  29 березня 2019 р. у Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макренка в рамках «МАКАРЕНКІВСЬКИХ ЧИТАНЬ» було проведено вікторину серед іноземних студентів «Що я знаю про А.С. Макаренка» кафедрою педагогіки та кафедрою менеджменту освіти та педагогіки вищої школи Навчально-наукового інституту педагогіки і психології та відділом міжнародних зв’язків. У ході заходу було презентовано педагогічну та літературну діяльність великого педагога, переглянуто документальний фільм, присвячений життєвому шляху А. С. Макаренку. За участь у вікторині студентів було нагороджено грамотами. Вітаємо учасників заходу.

Подробнее...
 
Участь в культурно-просвітницькому проекті «Європа – наш спільний дім» PDF Печать E-mail

24-31 березня 2019 року викладачі кафедри дошкільної і початкової освіти к.пед.н., доц. Шаповалова О. В. та к.пед.н., доц. Харькова Є. Д. взяли участь у ІІ Міжнародній конференції «Сучасні інноваційні та інформаційні технології в розвитку суспільства», науково-методичному семінарі «Наука і практика в системі освіти країн Європейського Союзу» в межах культурно-просвітницького проекту «Європа – наш спільний дім». Програмою передбачено відвідування європейських країн – Катовице (Польща), Прага (Чехія), Париж (Франція), Дрезден (Германія), з метою знайомства з історією, мовою і культурою Польщі та інших країн Європи, історією створення Європейського Союзу, знайомство з особливостями систем освіти країн Європи, розширення світогляду громадян України, формування активної громадянської позиції, спрямованої на встановлення в Україні європейських стандартів життя, освіти та бізнесу.

Подробнее...
 
Волонтерська практика як професійно значущий етап в системі фахової підготовки майбутніх соціальних педагогів / соціальних працівників PDF Печать E-mail

Найкращий спосіб знайти себе –

зосередитися на допомозі іншим

Магатма Ганді

Виступаючи ефективним способом вирішення найгостріших і найскладніших соціальних проблем суспільства, волонтерство є важливою складовою в системі професійної підготовки майбутніх фахівців соціальної сфери. Крім того, для наших студентів волонтерство – це ще активна життєва позиція, а також досвід, який допомагає зрозуміти свої слабкі та сильні сторони, розвинути необхідні для сучасної людини навички.

Протягом останнього тижня березня студенти ІV курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» в межах волонтерської практики (керівник – к.п.н., ст. викладач кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності КЛОЧКО О.О.) отримали унікальну нагоду долучитися до просвітницької кампанії з проблеми наставництва для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, ініційованої Сумським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Подробнее...
 
Новий примірник Педагогічної поеми! PDF Печать E-mail

20190329 124755Примірник Педагогічної поеми А.С.Макаренка іспанською доповнив фонд кімнати-музею А.С.Макаренка. Книга подарована аспірантом Київського національного лінгвістичного університету, випускником СумДПУ імені А.С.Макаренка Кушніровим Максимом Олександровичем.

Запрошуємо знавців іспанської!


 

 
Вітаємо із захистом докторської дисертації PDF Печать E-mail

IMG-c224ab8a06bd6a305a79dd280c91c88f-VКолектив кафедри педагогіки Навчально-наукового інституту педагогіки і психології вітає кандидата педагогічних наук, доцента кафедри педагогіки БОЙЧЕНКО МАРИНУ АНАТОЛІЇВНУ та її наукового консультанта доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри педагогіки СБРУЄВУ АЛІНУ АНАТОЛІЇВНУ із захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук.

Бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги в професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках! Нехай підґрунтям щасливого особистого життя і плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров’я та удача, натхненна думка й щирі почуття, підтримка родини та колег!

 
Отримання Сертифікату з моніторингу дотримання прав людини PDF Печать E-mail

Сертифікат за результатами участі у Всеукраїнському тренінгу з моніторингу дотримання прав людини, який проходив в Києві протягом 25 лютого – 1 березня 2019 року в рамках проекту «Просування людського виміру безпеки в Україні» за ініціативи Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ), отримала доцент кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності ПОЛЯКОВА Ольга Михайлівна.

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 8 из 66