Інформація для абітурієнтів

СумДПУ-online


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2018 рік.
Ознайомлення майбутніх фахівців соціокультурної сфери з методикою проведення екскурсій PDF Печать E-mail

Екскурсія є цілеспрямованим, наочним процесом пізнання оточуючого середовища, що покликаний сприяти формуванню патріотизму, любові до рідного краю, бажанні оберігати та примножувати культурні, національні та природні багатства нашої держави. Вони займають важливе місце в системі національного виховання молоді.

Переконатися у цьому мали змогу студенти І-го курсу спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності», які 22 лютого 2018 року в рамках вивчення дисципліни «Організація і методика проведення екскурсій та туристсько-рекреаційних заходів» (викладач – Знобей О.В.) відвідали Сумський обласний художній музей імені Никанора Онацького.

Під час екскурсії студенти переглянули експозицію образотворчого мистецтва України та Росії ХVІІІ – поч. ХХ ст., а також країн Західної Європи: Італії (ХVІ – кін. ХІХ ст.), Голландії та Фландрії (ХVІІ – ХІХ ст.), Франції (ХVІІ – поч. ХХ ст.) та ознайомилися з основними методичними прийомами проведення екскурсії, послідовністю об’єктів, що демонструються, правильністю формулювань підтем, змістом логічних переходів, кількістю і послідовністю викладення фактичного матеріалу екскурсоводом.

Музей також відвідали студенти І-го курсу спеціальностей «Соціальна робота» і «Соціальне забезпечення» та магістранти спеціальності «Соціальна робота».

 
IV Міжнародна науково-практична конференція PDF Печать E-mail

22-23 лютого 2018 р. у Сумському державному педагогічному університету імені А.С.Макаренка відбулась IV Міжнародна конференція «Особистість у кризових умовах та критичних ситуаціях життя».

Конференцію присвячено 95-річниці від дня заснування Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка та 27 -річниці підготовки в СумДПУ імені А.С. Макаренка спеціальності «Практична психологія».

В цьому році, в четвертий рік свого проведення, конференція набула особливо масштабного представництва, зібравши більш ніж 500 учасників із 12 країн світу. В їх числі: Канада, Німеччина, Швеція, Польща, Угорщина, Чехія, Іспанія, Ізраїль, Казахстан, Білорусь та інші. Україну представляють науковці із 28 міст 16 її регіонів.

 

Освітлення конференції:
 
Матеріали конференції:
Подробнее...
 
Виїзні заняття в Обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю PDF Печать E-mail

20 лютого 2018 року в рамках вивчення навчальних дисциплін: «Інституційне забезпечення соціокультурної сфери», «Соціокультурні технології соціально-педагогічної діяльності», «Організаційно-адміністративна робота в закладах дозвілля», «Соціальна педагогіка», «Інституційне забезпечення соціальної сфери» (викладач – к.п.н., доц. Поляничко А.О.) і «Соціально-педагогічна профілактика девіантної поведінки» (викладач – к.п.н., ст. викл. Клочко О.О.) студенти спеціальностей «Соціальна робота» (0055, 0015 і 0015-стн групи), «Соціальне забезпечення» (0016 і 0016-стн групи), «Менеджмент соціокультурної діяльності» (0018 і 0018-стн групи), «Соціальна педагогіка» (0035 група) та «Економіка» (512 група) відвідали Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Подробнее...
 
Запрошення на конференцію! PDF Печать E-mail

1 малКафедра психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка

запрошує прийняти участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції

"Особистість у кризових умовах та критичних ситуаціях життя",

що відбудеться 22-23 лютого 2018 р.

Під час конференції плануються наукові обговорення з даної проблематики
та набуття практичних навичок під час майстер-класів від практичних психологів.
 
 
 
Cвяткування випуску магістрів НН ІПП PDF Печать E-mail

8 лютого 2018 року у Сумській обласній філармонії відбулося святкування випуску магістрів Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.

77 магістрів Навчально-наукового інституту педагогіки і психології отримали дипломи, серед яких 18 дипломів магістра державного зразка з відзнакою.

Найкращі привітання магістрам висловили адміністрація СумДПУ і ННІПП та представники Сумської обласної ради, Сумської обласної державної адміністрації, Департаменту освіти.

Кращі магістри були нагороджені грамотами та подяками ректором СумДПУ Юрієм Лянним та міським головою Миколою Лисенком.

 

 

 

 
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ЧЕМПІОНАТУ СУМДПУ ІМ. А. С. МАКАРЕНКА ПО ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЖІНОК PDF Печать E-mail

З 5 по 9 лютого у спортивному комплексі ІФК відбувся чемпіонат СумДПУ імені А. С. Макаренка по волейболу серед жінок. У змаганнях брали участь 6 команд Навчально-наукового інституту педагогіки і психології, Природничо-географічного факультету, Фізико-математичного факультету, Навчально-наукового інституту фізкультури, Навчально-наукового інституту культури і мистецтв і факультету Іноземної та слов'янської філології.

З гордістю хочемо відмітити перемогу нашої команди у кожній грі чемпіонату і привітати членкінь команди із зайнятим 1 місцем.

Подробнее...
 
Четверта річниця розстрілів на майдані. PDF Печать E-mail

 

images 11Вшануймо ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ,

людей які вийшли на мирний протест і загинули від снайперських куль

у самому центрі столиці.

 

 

 

 
Вітання! PDF Печать E-mail

107313907 3330929  FL3CvJAToYШановна Світлана Борисівна!

Прийміть щиросердечні вітання 

з 55-річчям від дня народження!

Ваш професіоналізм, багаторічна послідовна та наполеглива праця внесли вагомий внесок у розвиток нашого закладу, забезпечили повагу серед колег. Ми пишаємося тим, що нам випала можливість працювати з Вами і досягати разом професійних висот. 

 Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років. Живіть довго, в щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

 Директорат НН ІПП

 

 
Виїзне заняття - екскурсія у Сумському обласному краєзнавчому музеї PDF Печать E-mail

15 лютого 2018 року в рамках вивчення дисциплін «Організація і методика проведення екскурсій та туристсько-рекреаційних заходів» (викладач – Знобей О.В.) та «Соціальні комунікації» (викладач – к.п.н., доц. Полякова О.М.) студенти спеціальностей «Менеджмент соціокультурної діяльності» (0018 і 0018-стн групи), «Соціальна робота» (0015 і 0015-стн групи) і «Соціальне забезпечення» (0016 і 0016-стн групи) відвідали Сумський обласний краєзнавчий музей.

Подробнее...
 
Запрошення на конференцію PDF Печать E-mail

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі

у ІІІ Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції

«Еколого-валеологічне виховання дітей дошкільного та молодшого шкільного віку

в сучасному освітньому просторі»,

яка відбудеться 29-30 березня 2018 р.

на базі кафедри дошкільної і початкової освіти

Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка

Інформаційний лист

 
Участь у прес-конференції з питань дитячої онкології PDF Печать E-mail

15 лютого 2018 року магістранти спеціальності «Соціальна робота» в межах вивчення навчальних дисциплін «Організація соціальної роботи в закладах охорони здоров’я» (викладач – к.п.н., ст. викл. Гончаренко О.В.) і «Організація соціальної роботи в закладах соціального захисту населення» (викладач – к.п.н., доц. Іонова І.М.) відвідали прес-конференцію з проблеми дитячої онкології, яка проходила в Обласному прес-клубі за ініціативи ГО «Батьки онкохворих дітей».

 

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 8 из 46