Інформація для абітурієнтів

Онлайн-конкурс творчих робіт "Університет майбутнього"

СумДПУ-online


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2020 рік.
Захід до до 250-річчя від дня народження І.П. Котляревського PDF Печать E-mail

Студенти 0014 гр.спеціальність "Дошкільна освіта" ІПП відвідали цікавий захід "І вогник, ним засвічений, не згас, а розгорівсь, щоб всіх нас обігріти", який відбувся в бібліотеці СумДПУ. Працівники бібліотеки підготували та провели літкратурно-біографічний екскурс до 250-річчя від дня народження І.П. Котляревського. На заході лунала українська музика, було продемонстровано відео про музей-садибу І.П. Котляревського. Майбутні вихователі дізналися про цікаві факти з життя та творчості відомого українця.

 
Привітання з Днем дошкілля! PDF Печать E-mail

images 2

Шановні колеги, працівники дошкільної освіти!

Прийміть наші щирі вітання з професійним святом

Днем дошкілля!

Щира подяка всім працівникам дошкільної освіти за щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, наполегливість і високий професіоналізм.

Від мудрості керівника дошкільного закладу, педагогічної майстерності, турботливості, уваги, розуміння вихователів та їх помічників, допомоги батьків залежить щасливе дитинство і подальша доля кожного вихованця, майбутніх патріотів нашої держави.

Нехай ніколи не згасає світло Вашої душі, тепло Вашого серця до улюбленої професії! Хай кожен ваш день повниться новою радістю та перемогою!

 Міцного Вам здоров’я, натхнення, любові, здійснення усіх мрій та сподівань.

 

 
Студенти ІПП відзначили День фізичної культури та спорту України ранковою руханкою PDF Печать E-mail

20 вересня цього року студенти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології взяли учать у традиційному флеш-мобі до Дня фізичної культури та спорту України – загальноуніверситетській ранковій руханці. Метою спортивного свята стала популяризація серед студентської молоді здорового способу життя.

До ранкової зарядки долучилися і представники ректорату Педагогічного, які на власному прикладі продемонстрували, що вони – сильна команда і мають здоровий  спортивний дух.

Усі учасники заходу отримали заряд бадьорості та позитиву!!!

 
Участь у семінарі з практичного планування соціальних проектів від німецького Фонду EVZ PDF Печать E-mail

16-18 вересня 2019 року канд. пед. наук, старший викладач кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності ПОНОМАРЕНКО Людмила Іванівна взяла участь у семінарі з практичного планування соціальних проектів, який проводився за ініціативи та підтримки німецького Фонду EVZ («Пам’ять, відповідальність та майбутнє»).

Подробнее...
 
Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти: нові аспекти міжнародної діяльності PDF Печать E-mail

17 вересня 2019 року у межах міжнародної діяльності кафедри спеціальної та інклюзивної освіти (відп. за напрямок проф. Ю. А. Бондаренко) організовано зустріч викладачів з випускницею Коледжу Західної Вірджинії Нортерн Ком'юніті (WVNCC), постійним учасником наукових заходів кафедри Тетяною Джексон.

Подробнее...
 
Знайомство з діяльністю громадського фонду «Суми» PDF Печать E-mail

13 вересня 2019 року у рамках навчальної дисципліни «Теорія і практика волонтерського руху в Україні» (викладач – к.п.н. Клочко О.О.) студенти ІІ курсу за напрямами підготовки «Соціальна робота» (0025 та 0025-стн групи) і «Соціальне забезпечення» (0026 та 0026-стн групи) відвідали громадський фонд «Суми». Метою виїзного заняття стало ознайомлення майбутніх фахівців соціальної сфери з регіональним досвідом здійснення волонтерської діяльності.

Під час зустрічі з одним із засновників фонду – відомим громадсько-політичним діячем нашого міста Максимом КОРНІЄНКОМ – студенти дізналися про багатовекторність соціальної допомоги містянам, яку надають волонтери установи. Зокрема, увагу відвідувачів привернули такі актуальні проекти фонду, як: волонтерська допомога військовим («Кулінарна сотня», «Авто для АТО», «Збери аптечку для солдата», «Допомога пораненим», «Сім’я героя»); гуманітарні проекти («Тонна добрих речей», «Комп’ютери дітям», «Сумські мурали»); проекти суспільно-політичного напряму (система петицій у Сумський міській раді, «Молодіжний банк ініціатив», «Розумний НАB») тощо.

 
Презентація напрямів підготовки студентів НН Інституту педагогіки і психології в рамках загальноуніверситетського Дня відкритих дверей PDF Печать E-mail

День відкритих дверей – це традиційний захід, завітавши на який вступники мають змогу отримати необхідну інформацію про навчання в університеті та зробити перший крок до своєї освіти в ньому. Особливо корисний він для абітурієнтів, які ще не визначилися з вибором майбутньої професії або мають сумнів щодо того, з якою саме сферою діяльності пов’язати своє життя.  

З цією метою 14 вересня 2019 року Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка гостинно відкрив свої двері перед майбутніми абітурієнтами та їхніми батьками, вчителями шкіл і всіма зацікавленими у співпраці з Педагогічним. Численні відвідувачі заходу з самого ранку заповнили площу перед центральним корпусом університету. Вони прийшли для того, щоб ознайомитися з факультетами та інститутами СумДПУ і дізнатися про особливості майбутньої вступної кампанії.

Свої інформаційні стенди просто неба розгорнув і Навчально-науковий інститут педагогіки і психології. Завідувачі і викладачі шести кафедр НН ІПП надавали освітні консультації щодо наявних напрямів підготовки, розповідали про навчальний процес, практики і стажування, перспективи працевлаштування випускників, організацію дозвілля та побуту студентів. Особливістю Дня відкритих дверей можна вважати участь у презентаціях спеціальностей нинішніх студентів, які нещодавно самі були такими ж само абітурієнтами, а тепер вже розповідали гостям, як їм навчається в Педагогічному.

 
День першокурсника на кафедрі соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності PDF Печать E-mail

12 вересня 2019 року відбувся традиційний виїзд викладачів і студентів І-ІV курсів спеціальностей «Соціальна робота», «Соціальне забезпечення» та «Менеджмент соціокультурної діяльності» на мальовничий берег річки Псел, де у затишному місці пройшла посвята першокурсників у студенти кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності.

Посвята в студенти – це свято, яке залишається в пам’яті кожного студента назавжди. Причому, не тільки для першокурсників, а й для викладачів та студентів старших курсів, які в цей день приймають до своєї дружньої кафедральної родини новоприбулих. Тому організатори (к.п.н., ст.викл. ІОНОВА Ірина Миколаївна та к.п.н., ст.викл. ГОНЧАРЕНКО Олена Володимирівна) підійшли до підготовки і проведення заходу креативно і, разом з цим, відповідально.

Подробнее...
 
Запрошення! PDF Печать E-mail

изображение viber 2019-09-15 21-35-38Запрошуємо на цікаву зустріч!

Для вас це можливість  познайомитися з цікавими людьми,  дізнатися про  волонтерський рух,  що діє вже 11 років, знайти справу до душі,  поділитися власними ідеями…

Будемо раді знайомству :-)

 
Зустріч з вихованцями Штепівського навчально-реабілітаційного центру PDF Печать E-mail

В п’ятницю активісти волонтерського руху «Крок назустріч» на чолі з керівником руху Кісліциною М.В.  відвідали вихованців Штепівського навчально-реабілітаційного центру.

Для школярів з особливостями інтелектуального розвитку молодшого шкільного віку волонтери підготували спортивні естафети («Мотузки», «Мішечки», «Ручки-ніжки», «Мильні бульбашки»), більш старші дітки разом з волонтерами вивчили нові і пригадали вже знайомі руханки, а закінчили зустріч спільною грою з повітряними кульками.

Подробнее...
 
Оголошення! PDF Печать E-mail

konkurs

 

До 95-го ювілею Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка кафедра педагогіки оголошує конкурс наукових (номінації: тези, стаття) і

творчих (номінації: есе, літературний портрет улюбленого героя, буктрейлер) історико-педагогічних робіт.

 Свої доробки студенти можуть подати на конкурс не пізніше 12 жовтня 2019 року (ЦК, II поверх, ауд. 218 − кімната-музей А. С. Макаренка).

За детальною інформацією звертатись до відповідальних викладачів кафедри педагогіки на факультетах/ в інститутах або до доцента каф. педагогіки Н. Г.Осьмук.

 

Запрошуємо до участі всіх бажаючих! 

 

Надаємо зразок

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 8 из 71