Інформація для абітурієнтів

Онлайн-конкурс творчих робіт "Університет майбутнього"


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2020 рік.
Театр на узбіччі театру PDF Печать E-mail

Соціальна підтримка осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, є пріоритетним напрямом професійної підготовки педагогів і фахівців соціальної й соціокультурної сфер. Так, з нагоди відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю, студенти НН ІПП (спец-ті «Соціальна робота», «Соціальне забезпечення», «Менеджмент соціокультурної діяльності» і «Початкова освіта») разом з викладачами кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності (к.п.н., ст. викл. Клочко О.О., викл. Знобєй О.В.) та кафедри дошкільної і початкової освіти (к.п.н., доц. Данько Н.П.) відвідали Театр юного глядача, де долучилися до дивовижної мистецько-театральної акції під назвою «Театр на узбіччі театру».

Подробнее...
 
Виставку творчих робіт викладачів і студентів презентували в НН ІПП з нагоди 95-ї річниці СумДПУ імені А.С. Макаренка PDF Печать E-mail

До святкування 95-річчя з дня заснування рідної Alma mater приурочили виставку своїх творчих робіт студенти і викладачі Навчально-наукового інституту педагогіки і психології. Організація означеної експозиції стала можливістю для її учасників продемонструвати свої захоплення і творчі вміння. Увазі відвідувачів було представлено більше 30-ти робіт в різних техніках образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, рівень виконання яких вразив всіх відвідувачів.

Варто відзначити, що проведення такої виставки в НН інституті педагогіки і психології стало справжнім святом творчості. Всі учасники заходу – автори робіт, організатори, відвідувачі – отримали унікальну нагоду відволіктися від буденних справ і поринути в незабутній дивосвіт творчості. Перегляд робіт подарував всім позитивні враження і гарний настрій на весь день.

Бажаємо всім учасникам події натхнення у подальшій творчій діяльності та удосконалення своїх вмінь!

 
«РАЗОМ ЗРОБИМО БІЛЬШЕ!» PDF Печать E-mail

4 грудня 2019 року в Сумському державному педагогічному університеті імені А.С Макаренка відбулася дванадцята щорічна благодійна акція «Разом зробимо більше», приурочена до Міжнародного дня людей з особливими потребами. Вже традиційно учасниками ярмарку стали 8 навчальних та реабілітаційних закладів для дітей та молоді з особливими освітніми потребами.

Проведення заходів, присвячених цьому дню, спрямовано на привернення уваги до проблем людей з інвалідністю, захист їх гідності, прав та добробуту.

 

Подробнее...
 
Акція "Разом зробимо більше!" PDF Печать E-mail

78370245 2806529929398112 215528047393112064 n

 
Зустріч студентів НН ІПП з протоієреєм Максимом PDF Печать E-mail

28-29 листопада 2019 року студенти І-ІІ курсів навчально-наукового інституту педагогіки і психології відвідали лекцію викладача Сумської духової семінарії, настоятеля Храму святителя Луки (на Басах) протоієрея Максима Денисенка на тему «Ілюзія віри: віра фантастична чи фактична (в контексті соціальних мереж та новітніх комп’ютерних технологій)». У своїй розмові зі студентською аудиторією протоієрей Максим говорив про активний розвиток соціальних мереж, аналізуючи позитивні і негативні сторони соціального спілкування та акцентуючи увагу на небезпеці мережевої залежності.

 
Змагання з пейнтболу PDF Печать E-mail

Кожен по-різному зустрічає початок зими… 1 грудня дружня команда представників сильної статі Всеукраїнського об’єднання "Суми Псел" та волонтери організації "Крок назустріч" спільно провели змагання з пейнтболу та передали кошти призового фонду, тим самим долучились до щорічної акції "Разом зробимо більше". Дана акція має мету звернути  увагу на людей з обмеженими фізичними і психічними можливостями та збір коштів для привітання дітей з особливими освітніми потребами до Дня "Святого Миколая".Час робити добрі справи! За дорученням волонтерів матеріал підготував В’ячеслав Круподер. 

 
Науково-методичний семінар «Українські освітні технології – українській школі» PDF Печать E-mail

29 листопада 2019 року на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка відбувся Науково-методичний семінар «Українські освітні технології – українській школі». Організаторами заходу виступили Інститут модернізації змісту освіти, СумДПУ імені А.С.Макаренка, Навчально-науковий інститут педагогіки і психології та кафедра дошкільної і початкової освіти. В семінарі взяли участь директори, заступники директорів з навчально-виховної роботи, у тому числі початкової ланки,  методисти та вчителі 1-4 класів закладів загальної середньої освіти міста Суми.

Подробнее...
 
Благодійний шашковий турнір PDF Печать E-mail

30 листопада о 10:00 пройшов І - Благодійний шашковий турнір. Захід проводився ГО Спорт клуб "Країна друзів" в читальні залі бібліотеки номер 17. За підтримки ВР "Крок назустріч", Сумської федерації шакового спорту. Волонтери були не тільки співорганізаторами турніру, допомагали з призами, оформленням грамот, а й були його учасниками.

Всі залишилися задоволені, і волонтери, і учасники, адже турнір проходив в дружній атмосфері.

Після заходу було чаювання, учасники не хотіли розходитись, тож робила 100 і 1 фото, аби краще запам'ятати цей день. За дорученням волонтерів матеріал підготувала Євгенія Іщенко

 
Ознайомлення студентів з анімаційними технологіями в соціальній роботі PDF Печать E-mail

Теорія – це добре, але без практичної діяльності майбутнім фахівцям не стати професіоналами. Саме тому в рамках вивчення дисципліни «Анімаційні технології в соціальній роботі» студенти 0016 групи (спеціальність «Соціальне забезпечення») разом з викладачем кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності ШЕВЧЕНКО Таїсією Станіславівною не лише навчилися розробляти інформаційні буклети щодо проведення майстер-класів по розпису картин піском для різних соціальних категорій, а й самі спробували помалювати за даною технологією.

Подробнее...
 
З ювілеєм! PDF Печать E-mail

panasuk1

 
Вітання із зайнятим ІІ місцем у чемпіонаті СумДПУ з волейболу серед чоловічих команд PDF Печать E-mail

26-28 листопада 2019 року в рамках святкування 95-ї річниці СумДПУ імені А.С. Макаренка відбувся університетський чемпіонат з волейболу серед юнаків.

Збірна чоловіча команда НН ІПП, до складу якої увійшли Бусенко Сергій (0027 гр.), Васильченко Кирил (0027 гр.), Рябоконь Андрій (0027 гр.), Москаленко Денис (0026 гр.), Буйваленко Владислав (0026 гр.), Швидкий Антон (0015 гр.), Зеленський Сергій (0015 гр.), Логвиненко Максим (0015 гр.), Терещенко Денис (0019 гр.), посіла ІІ місце.

Щиро вітаємо наших хлопців із значними спортивними здобутками та маємо надію на подальші спортивні звершення!

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 8 из 76