Інформація для абітурієнтів

Онлайн-конкурс творчих робіт "Університет майбутнього"


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2020 рік.
Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт PDF Печать E-mail

3 m (konk n r)
У квітні 2015 року були підбиті підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за 2014/2015 н.р. Активну участь у ньому брали студенти напряму підготовки „Корекційна освіта” навчально-наукового інституту педагогіки і психології, підготувавши 3 наукові роботи. За напрямом „Корекційна та соціальна педагогіка” дипломом ІІІ ступеня була нагороджена робота студентки V курсу Ляховки Оксани (наук. керівник - к.пед.н., доц. Боряк О.В.).

 


3 m (olimp)Магістрантка напряму підготовки „Корекційна освіта” навчально-наукового інституту педагогіки і психології Курєнкова Анна посіла ІІІ місце у ХІ Всеукраїнській (з міжнародною участю) студентській олімпіаді зі спеціальності „Корекційна освіта” (за нозологіями) (наук. керівник - к.пед.н., доц. Боряк О.В.).

 

 

 


3 m (kyrsk)У квітні 2015 р. студенти напряму підготовки „Корекційна освіта” навчально-наукового інституту педагогіки і психології приймали участь у І міжрегіональній з міжнародною участю студентській науково-практичній олімпіаді за напрямом „Спеціальна (корекційна) освіта”, яка проходила на базі Курського державного університету (м. Курськ, Росія). Диплом ІІІ ступеня отримали магістрантка Почкун Юлія, студент V курсу Потьомкін Євген (наук. керівник - к.пед.н., доц. Колишкін О.В.).студентка ІІІ курсу Бодарєва Марія (наук. керівник – викл. Золотарьова Т.В., викл. Чобанян А.В.)

 
«КОРЕКЦІЙНА ТА ІНКЛЮЗИВНА ОСВІТА ОЧИМА МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ» PDF Печать E-mail

16 квітня 2015 року

на базі кафедри корекційної та інклюзивної освіти

Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка відбулася ІІ Міжнародна (заочнпа науково-практична конференція студентів та молодих учених

«КОРЕКЦІЙНА ТА ІНКЛЮЗИВНА ОСВІТА ОЧИМА МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ»

Програма конференції

 
«Дошкільна освіта: від традицій до інновацій» PDF Печать E-mail

Всеукраїнська науково-практична конференція «Дошкільна освіта: від традицій до інновацій» для студентів, аспірантів та молодих науковців Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка відбулася 24-25 березня 2015 року на базі кафедри дошкільної  та початкової освіти Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Програма конференції

Резолюція конференції

Відео конференції

Подробнее...
 
ЕТНІЧНА САМОСВІДОМІСТЬ ТА КРОС-КУЛЬТУРНА ВЗАЄМОДІЯ СУЧАСНОЇ МОЛОДІ PDF Печать E-mail

Запрошуємо Вас до участі у науково-практичній конференції «Етнічна самосвідомість та крос-культурна взаємодія сучасної молоді», яка відбудеться 26 березня 2015 р. на базі кафедри практичної психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Інформаційний лист

 
«Актуальні питання сучасної психології» PDF Печать E-mail

Запрошуємо Вас до участі у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні питання сучасної психології», яка відбудеться 23 квітня 2015 р. на базі кафедри практичної психології Сумського державного педагогічного університету
 імені А.С. Макаренка.

Інформаційний лист

 
Конкурс творчих робіт PDF Печать E-mail

До уваги студентів!
 Інститут педагогіки та психології оголошує конкурс творчих робіт присвячених 127 річниці з Дня народження А.С Макаренка !

Творчі роботи від окремих авторів та авторських колективів приймаються за номінаціями плакати, вірші, ессе, відеоролики, фото колажі (електронний і паперовий варіанти) на теми:
1. Моя майбутня професія.
2. Мій університет. 
3. Спадщина А.С. Макаренко в сучасності.
Всі роботи повинні бути підписані – прізвище, № групи, факультет.
Здавати творчі роботи до 27.03. 2015 року
 Н.Г. Осьмуг, Г.В. Волошко, Д.Б. Усику.

Графік прведення місячника

 
«Робота психолога у військових підрозділах» PDF Печать E-mail

Тренінг-семінар «Робота психолога у військових підрозділах»відбувся 21 березня 2015 року в Сумському державному педагогічному університеті ім. А.С. Макаренка.

 

Подробнее...
 
«Перша психологічна допомога в кризових ситуаціях» PDF Печать E-mail

Тренінг-семінар «Перша психологічна допомога в кризових ситуаціях» відбувся 17-18 березня 2015 року в Сумському державному педагогічному університеті ім. А.С. Макаренка.

 

Подробнее...
 
З ювілеєм! PDF Печать E-mail

cveti01122014680Кафедра дошкільної та початкової освіти вітає з ювілеєм завідуючу кафедрою к.п.н., доцента Кондратюк Світлану Миколаївну!

Нeхай цвiтуть пiд небом синьооким, 
Ще довго-довго днi й лiта, 
А тиха радість чиста i висока, 
Щоденно хай до хати заверта. 
Бажаємо здоров'я, сонця у зенiтi, 
Любовi, доброти i щастя повен дiм, 
Нехай у серцi розкошує лiто 
І соняхом квiтує золотим. 
Хай постiйний успiх, радiсть i достаток, 
Сиплються до Вас, немов вишневий цвiт. 
Хай життевий досвiд творить з буднiв свята, 
А Господь дарує довгих-довгих лiт!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

 
«Інноваційні підходи до виховання учнів козацьких класів у загальноосвітніх закладах України» PDF Печать E-mail

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у ІІ-й Всеукраїнській науково-практичній конференції «Інноваційні підходи до виховання учнів козацьких класів у загальноосвітніх закладах України», яка відбудеться 23 – 24 квітня 2015 року на базі Інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.

Інформаційний лист

 
До Світлого Дня світлі вчинки PDF Печать E-mail

Волонтери Центру волонтерства і соціальних ініціатив під керівництвом доцента кафедри соціальної педагогіки і гендерних студій А.В. Чернякової беруть активну участь у підтримці сімей біженців та осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах. На базі геріатричного пансіонату для інвалідів праці та війни, волонтери разом з одинокими пенсіонерами установи плетуть маскувальні сітки для зони військових дій на сході. Тільки за 4 дні клопіткої роботи було передано в зону бойових дій 2 сітки. Велике спасибі клієнтам пансіонату, які разом з волонтерами нашого університету працювали над важливою та такою потрібною для наших захисників справою – плетіння маскувальної сітки. Дідусі та бабусі центру допомагали нарізати стрічки для сітки. Цей запал в очах мешканців установи вселяв надію та віру в те що ця робота на даний момент є найважливішою, бо ми допомагаємо тим хто захищає нашу Батьківщину та кожного мирного жителя України.

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Следующая > Последняя >>

Страница 67 из 76