Інформація для абітурієнтів

Онлайн-конкурс творчих робіт "Університет майбутнього"


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2020 рік.
Актуальні проблеми формування творчої особистості педагога в контексті наступності дошкільної та початкової освіти PDF Печать E-mail

image-12-11-15-02-39-2Професорсько-викладацький склад кафедри дошкільної і початкової освіти  взяв участь у інтернет-конференції «Актуальні проблеми формування творчої особистості педагога в контексті наступності дошкільної та початкової освіти», яка відбулась 10-11 листопада 2015 року у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського (кафедра дошкільної та початкової освіти).

 
"О РІДНЕ СЛОВО, ХТО Я БЕЗ ТЕБЕ?" PDF Печать E-mail

1VnX-7F4dEUДо Дня української писемності та мови на кафедрі дошкільної та початкової освіти відбулися святкові заходи: бліц-опитування, яке стосувалося походження та розвитку української мови й писемності, а також історії свята (створено відео); мовна вікторина та концертна програма.

Більше інформації

 
15-РІЧЧЯ КАФЕДРИ ДОШКІЛЬНОЇ І ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ PDF Печать E-mail

IMG 20151030 13334330 жовтня 2015 року кафедра дошкільної і початкової освіти відзначила своє 15-річчя. Була обрана «Королева осені» (перемогу отримала – 0012 група), проведено конкурси на найкращі осінню страву (переможець – 0022 група) і вироби з природного матеріалу (переможець – 0024 група).

 
МІЖНАРОДНИЙ КОНГРЕС ЗІ СПЕЦІАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІКИ, ПСИХОЛОГІЇ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ PDF Печать E-mail

115-16 жовтня 2015 року кафедрою корекційної та інклюзивної освіти СумДПУ імені А. С. Макаренка разом із Інститутом спеціальної педагогіки НАПН України був проведений Міжнародний конгрес зі спеціальної педагогіки, психології та реабілітації на тему „Корекційно-реабілітаційна діяльність: стратегії розвитку у національному та світовому вимірі”.

Подробнее...
 
УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ В РОБОТІ МІЖНАРОДНОГО КОНГРЕСУ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІКИ, ПСИХОЛОГІЇ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ PDF Печать E-mail

kong SP

 Участь студентів напряму підготовки "СОЦІАЛЬНА ПЕДАГОГІКА" в роботі Міжнародного конгресу зі спеціальної педагогіки, психологіїї та реабілітації

«Корекційно-реабілітаційна діяльність: стратегії розвитку у національному та світовому вимірі»

 
МІЖНАРОДНИЙ КОНГРЕС ЗІ СПЕЦІАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІКИ, ПСИХОЛОГІЇ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ PDF Печать E-mail

xNupQagWws15-16 жовтня 2015 року на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка відбулася робота

Міжнародного конгресу зі спеціальної педагогіки, психології та реабілітації!

«Корекційно-реабілітаційна діяльність: стратегії розвитку у національному та світовому вимірі»

Вітальні слова до учасників Конгресу

Фотодайджест Конгресу

Детальніше

 

 
ДЕФЕКТОЛОГИ ІНСТИТУТУ ПЕДАГОГІКИ І ПСИХОЛОГІЇ ДОЛУЧИЛИСЬ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ МІЖНАРОДНОГО ОСВІТНЬОГО ПРОЕКТУ PDF Печать E-mail

IMG 59951 жовтня 2015 року на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка в рамках реалізації міжнародного освітнього проекту, покликаного створити Першу українську DASY-бібліотеку для користувачів з глибокими ураженнями органів зору, відбувся науково-практичний семінар, в якому взяли участь студенти напряму підготовки Корекційна освіта (олігофренопедагогіка) та викладачі кафедри корекційної та інклюзивної освіти інституту педагогіки і психології. 

Подробнее...
 
V ОБЛАСНИЙ ЗЛЬОТ ШКІЛЬНИХ МЕДІАТОРІВ "СВІТ МЕДІАЦІЇ" PDF Печать E-mail

IMG 20150930 13281730 вересня на базі Навчально-методичного центру психологічної служби відбувся V обласний зльот шкільних медіаторів "Світ медіації", в якому приймала участь к.п.н., доцент кафедри соціальної педагогіки і гендерних студій Чернякова Аліна Вікторівна. 

Подробнее...
 
ХІ Сумський обласний інтеграційний театральний фестиваль людей з функціональними обмеженнями "Веселка" PDF Печать E-mail

Студенти-волонтери спеціальності «СОЦІАЛЬНА ПЕДАГОГІКА» допомагали в організації та проведенні ХІ Сумського обласного інтеграційного театрального фестивалю людей з функціональними обмеженнями "Веселка" на базі Сумського обласного театру для дітей та юнацтва, який відбувся 23 вересня 2015 року.

 

 

 
Допомага в організації та проведенні ХІІ Обласного фестивалю дитячої творчості «Розмай» PDF Печать E-mail

Студент111и-волонтери спеціальності «СОЦІАЛЬНА ПЕДАГОГІКА» допомагали в організації та проведенні ХІІ Обласного фестивалю дитячої творчості «Розмай» за участі дітей-інвалідів на базі Сумського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Директор КУСОР Сумський обласний центр соціальної реабілдітації дітей-інвалідів О.М. Сущенко висловила подяку студентам ІІІ курсу СумДПУ імені А.С. Макаренка: Голубу Сергію Юрійовичу, Стоцькому Олександру Сергійовичу та студентам IV курсу: Авраменко Юлії Ігорівні, Гаврутенко Анні Анатоліївні, Гречкі Марині Секргіївні, Іващенко Анні Григорівні.

 

 

 

 
«Психологічна культура: сутність, проблеми, перспективи» PDF Печать E-mail

25 квітня 2015 року в навчально-науковому Інституті педагогіки і психології відбувся IV регіональний семінар з міжнародною участю «Психологічна культура: сутність, проблеми, перспективи».

 

Програма семінару

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Следующая > Последняя >>

Страница 66 из 76