Інформація для абітурієнтів

Онлайн-конкурс творчих робіт "Університет майбутнього"


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2020 рік.
МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР "ПРОБЛЕМИ ЗДОРОВ'ЯЗБЕРЕЖУВАЛЬНОГО ВИХОВАННЯ У ДОШКІЛЬНІЙ ТА ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ" PDF Печать E-mail

konf 15.1215 грудня 2015 р. у рамках співробітництва кафедри дошкільної і початкової освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка і кафедри теорії та методики початкової освіти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбувся методичний семінар «Проблеми здоров’язбережувального виховання у дошкільній та початковій освіті».

 
ПРАВА ЛЮДИНИ-ГАРАНТІЯ РОЗВИТКУ ДЕРЖАВИ PDF Печать E-mail

koordynat.radaУ стінах Сумської ОДА 7, 10 грудня 2015 року відбулися засідання обласної Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми у форматі «круглого столу», приурочені до Міжнародного дня захисту прав людини.

Захід зібрав за одним столом представників влади та громадських організацій, соціальних працівників, науковців, медиків та правозахисників. До участі в засіданнях долучилися і представники кафедри соціальної педагогіки і гендерних студій СумДПУ ім. А.С. Макаренка – зав. кафедри соціальної педагогіки і гендерних студій к.п.н, доцент Поляничко Анжела Олександрівна, зав. Лабораторії гендерних досліджень к.ф.н., доцент Луценко Олена Анатоліївна та к.п.н., доцент Чернякова Аліна Вікторівна.

Подробнее...
 
ДИВА У НАШИХ РУКАХ! PDF Печать E-mail


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html

Долучайтесь до благодійної акції "Ялинка янголів".

Чекаємо на Вас кожну суботу та неділю з 12.00 до 18.00 на другому поверсі ТРЦ "Київ"

 
ВСТРЕЧА ДВУХ КУЛЬТУР PDF Печать E-mail

kros.cultПо случаю двадцатилетия Нейтралитета Туркменистана 10 декабря в Сумском государственном педагогическом университете имени А. С. Макаренка состоялось торжественное мероприятие.

Профессорско-преподавательский состав кафедры педагогики высшей школы и педагогического менеджмента, магистры специальностей «Педагогика высшей школы», «Управление учебным заведением» присутствовали и поделились своими впечатлениями.

Подробнее...
 
СЛАВА БАТЬКІВЩИНИ В СКАУТСЬКИХ РУКАХ! PDF Печать E-mail

DSC 2014 (1)Вітаємо всіх вихованців дитячого соціально-педагогічного центру "Сигнал", волонтерів, студентів, викладачів, батьків і помічників з 35-річним ювілеєм!

Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології пишається тим, що викладач кафедри психології Анохін Євген Васильовичкерівник ДСПЦ "Сигнал" вже 35 років виховує підростаюче покоління з девізом "Знаємо, уміємо і всього навчим, майбуття держави є для нас святим!"

Та хотілося б висловити найщиріші вітання центру "Сигнал" і побажати з клятвою у серцях, з вірою у власні мрії і у себе вирушати на пошуки надзвичайних пригод!

 
МІЙ УНІВЕРСИТЕТ - МОЯ ГОРДІСТЬ! PDF Печать E-mail

  
Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html

Студенти V курсу, спеціальності "Соціальна педагогіка" приймають участь у всеуніверситетському конкурсі на кращу творчу роботу

"Мій університет - моя гордість!

(з нагоди святкування 91-ї річниці з дня заснування Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка у 2015 році), який відбудеться 18 грудня 2015 року.

Вболіваємо за навчально-науковий Інститут педагогіки і психології!

---> P.S. Активніше голосуємо! <--- 

 
ПСИХОЛОГИ ЗА РОБОТОЮ! PDF Печать E-mail

n2BTq-p SvkСтуденти 4 курсу, спеціальності «Практична психологія»  прийняли участь у звітній конференції за підсумками психодіагностичної практики.

За період проходження практики студенти-психологи застосовували свої професійні знання, опановували технології роботи практичного психолога в закладах освіти, формували професійно важливі якості практичного психолога.

За 4 тижні проходження практики студенти діагностували розвиток пізнавальних процесів у молодших школярів; обстежили обдарованих та важковиховуваних дітей; провели психологічну діагностику першокласників. п’ятикласників та восьмикласників; провели заходи з просвітницько-профілактичної роботи

 
ТАК МИ ПРАЦЮЄМО НА ПАРАХ! PDF Печать E-mail

Студенти 0057 групи, спеціальності «Практична психологія» захищали ІНДЗ з навчальної дисципліни «Психологія дорослості». Самі науково-дослідні завдання були виконані майбутніми психологами на високому професійному рівні. Тематика завдань актуальна для нашого суспільства – студенти аналізували кризи у різних вікових періодах, розглядали взаємовідносини батьків і дітей, вивчали мотиваційну сферу особистості. Викладач кафедри практичної психології кандидат психологічних наук Чижиченко Н.М. відмітила високий науковий рівень робіт студентів та рівень професійної готовності майбутніх спеціалістів.

 
ПИШАЄМОСЬ НАШОЮ СТУДЕНТКОЮ! PDF Печать E-mail

IOJ8wXuPEN8Вітаємо Бесагу Ірину (0014 група) з перемогою у конкурсі та отриманням титула "Міс Профком" 

СумДПУ імені А. С. Макаренка. 

10 грудня відбувся "Осінній бал" - унікальний і престижний конкурс, де яскраві і феєричні дівчата можуть отримати можливість стати Королевою осені та продемонструвати свою чарівність, неповторність та унікальність. Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології пишається тим, що цей титул виборола наша студентка - найвідповідальніша староста, яка приймає активну участь у житті Інституту та Університету. 

 
Благополучне батьківство – природний наслідок уважності! PDF Печать E-mail

6vtbPfintiEШкола для батьків «МИ І НАШІ ДІТИ» от-от розпочнеться!!! Тут ми розглядаємо теми і питання, найбільш актуальні для сучасних батьків: розуміння дитячих потреб, заохочення і покарання, дитяча агресія і неслухняність, контакт і діалог з малюком та багато іншого. Всі учасники мають можливість ділитися досвідом, отримувати відповіді на актуальні запитання від фахівця, а також здійснювати аналіз власних внутрішніх установок і переконань, які впливають на взаємини з дитиною. Досвід та інформація, отримані на зустрічах будуть корисними для тих, хто вже виховує діточок, навіть дорослих, а також для тих, хто лише планує приєднатися до світу батьківства.
Зустрічі проводяться на базі Сумського психологічного центру «Час на себе»: м. Суми, вул. Воскресенська, 13а, оф. 315.

 Приєднуйтесь!!!

 
ІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Еколого-валеологічне виховання дітей дошкільного та молодшого шкільного віку в сучасному освітньому просторі» PDF Печать E-mail

0009–10 грудня 2015 року на базі кафедри дошкільної і початкової освіти СумДПУ імені А. С. Макаренка відбулася ІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Еколого-валеологічне виховання дітей дошкільного та молодшого шкільного віку в сучасному освітньому просторі» присвячена 15–річчю кафедри дошкільної і початкової освіти, 5–річчю створення лабораторії еколого-валеологічного виховання дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Следующая > Последняя >>

Страница 64 из 76