Інформація для абітурієнтів

Онлайн-конкурс творчих робіт "Університет майбутнього"


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2020 рік.
ДО СВІТЛОГО СВЯТА-СВІТЛІ ВЧИНКИ! PDF Печать E-mail

Напередодні дня Святого Миколая студенти спеціальності «Соціальна педагогіка» привітали тяжко хворих дітей онкогематологічного відділення обласної дитячої лікарні. Волонтери подарували власноруч виготовлені кавові іграшки та побажали, щоб Святий Миколай здійснив найзаповітніші мрії та допоміг одужати.


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html

 
В ГОСТЯХ В ІНТЕРНАТІ ДЛЯ ХЛОПЧИКІВ З ОСОБЛИВОСТЯМИ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО РОЗВИТКУ PDF Печать E-mail


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html

Про нашу святкову поїздку у Білопільський будинок-інтернат для хлочиків з особливостями інтелектуального розвитку в рамках благодійної акції "Разом зробимо більше!", яка присвячена Дню інвалідів та Дню Св.Миколая.
Дякуємо всім, хто долучився і допоміг зробити хлопцям справжнє свято з казковою виставою, іграми, конкурсами, танцями та подарунками!

Більше фото

 
КАЗКА В ДІМ ПРИИЙДЕ! PDF Печать E-mail

mykol17 грудня Святий Миколай разом зі своїми помічниками відвідав вісім діток-інвалідів вдома! 
В рамках восьмої благодійної акції "Разом зробимо більше" пройшла акція "Казка в дім прийде"! Студенти спеціальності "Корекційна освіта" завітали в сім'ї з дітками-інвалідами не тільки з подарунками, а ще з піснями та іграми! Серед подарунків: сік, шоколадне печиво "Артемон", цукерки та набір для приготування різдвяної куті.

 Більше фото

 
КОЖНА ДИТИНА ЗАСЛУГОВУЄ НА СВЯТО! PDF Печать E-mail

glinskПрофком студентів та аспірантів СумДПУ імені А.С. Макаренка спільно з Молодіжно-спортивним об'єднанням "Sumy Psel" відвідали дитячу школу-інтернат у с.Глинськ Роменського району. 
Приємно здивували святковим концертом, який підготували діти, адже це був справжній "парад" юних талантів. Після цього провели невеличку екскурсію територією та розповіли, що багато з того, що є у володінні інтернату, робили діти та випускники школи власними руками. 
Домовились з директором про подальшу співпрацю та поїхали додому з приємним відчуттям, що цей святковий день провели з користю для інших. 
Щиро дякуємо Волонтерському руху Сумщини - нашим колегам, які завжди з радістю та великим задоволенням допомагають нам в організації подібних акцій!

Пишаємось нашими студенками Бесагою Іриною та Унгер Анастасією, які не пройшли осторонь та долучиличь до цієї доброї справи!

 
ЗІ СВЯТОМ МИКОЛАЯ ЧУДОТВОРЦЯ! PDF Печать E-mail

sv.MykolayВід хати до хати біленьким сніжком 
Ходить Святий Миколай із мішком, 
Приносить дарунки на втіху, 
Радості море і щирого сміху! 
Хай осінить своєю любов'ю, 
Мудрості дасть, і сили, й здоров'я, 
Ласкою серденько хай зігріває 
І усі мрії заповітні здійсняє!!!

Святий Миколай хай освятить вас і благословить на добрі справи!

 
СВЯТО НАБЛИЖАЄТЬСЯ! PDF Печать E-mail

collageДиректорат навчально-наукового Інституту педагогіки і психології висловлює щиру вдячність і сердечну подяку студентам, які були небайдужими і прийняли участь у створенні новорічного настрою та святкової атмосфери в нашому Інституті! Спасибі студентам 0011 та 0015 гр. за надану вами допомогу, яка послужила на благо. Хочемо висловити свою найщирішу вдячність Роденко Марині, Калашник Руслані (0014), Кравченко Яні (0043). Особливо хотілося б відзначити старост 0042 та 0043 гр. Полєву Анастасію та Цирулик Марину. З вашого боку було дуже люб'язно віддати трішки вашого власного часу для створення гарного настрою та казкової атмосфери в Інституті.

Дякуємо всім вам за чудово виконану роботу.

Ми цінуємо вашу допомогу!

 
"НАШЕ МАЙБУТНЄ В НАШИХ РУКАХ" PDF Печать E-mail

IMG 094517 грудня 2015 року на базі навчально-наукового Інституту педагогіки і психології СумДПУ імені А.С.Макаренка в рамках вивчення дисципліни «Соціально-педагогічне проектування» (викладач – к.п.н., доцент кафедри соціальної педагогіки і гендерних студій Іонова Ірина Миколаївна) відбувся конкурс соціальних проектів «Наше майбутнє в наших руках», на якому студенти 0025 академічної групи презентували власні реалізовані проекти.

Подробнее...
 
ПЕРШІ КРОКИ В ПРОФЕСІЮ PDF Печать E-mail

1Студенти третього курсу протягом чотирьох тижнів проходили навчально-виховну практику на базі Комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №25, м. Суми Сумської області

Метою навчально-педагогічної практики є реалізація практичного етапу підготовки фахівців за напрямом підготовки «Початкова освіта» в умовах навчально-виховного процесу сучасної початкової школи.

Подробнее...
 
МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР "ПРОБЛЕМИ ЗДОРОВ'ЯЗБЕРЕЖУВАЛЬНОГО ВИХОВАННЯ У ДОШКІЛЬНІЙ ТА ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ" PDF Печать E-mail

konf 15.1215 грудня 2015 р. у рамках співробітництва кафедри дошкільної і початкової освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка і кафедри теорії та методики початкової освіти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбувся методичний семінар «Проблеми здоров’язбережувального виховання у дошкільній та початковій освіті».

 
ПРАВА ЛЮДИНИ-ГАРАНТІЯ РОЗВИТКУ ДЕРЖАВИ PDF Печать E-mail

koordynat.radaУ стінах Сумської ОДА 7, 10 грудня 2015 року відбулися засідання обласної Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми у форматі «круглого столу», приурочені до Міжнародного дня захисту прав людини.

Захід зібрав за одним столом представників влади та громадських організацій, соціальних працівників, науковців, медиків та правозахисників. До участі в засіданнях долучилися і представники кафедри соціальної педагогіки і гендерних студій СумДПУ ім. А.С. Макаренка – зав. кафедри соціальної педагогіки і гендерних студій к.п.н, доцент Поляничко Анжела Олександрівна, зав. Лабораторії гендерних досліджень к.ф.н., доцент Луценко Олена Анатоліївна та к.п.н., доцент Чернякова Аліна Вікторівна.

Подробнее...
 
ДИВА У НАШИХ РУКАХ! PDF Печать E-mail


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html

Долучайтесь до благодійної акції "Ялинка янголів".

Чекаємо на Вас кожну суботу та неділю з 12.00 до 18.00 на другому поверсі ТРЦ "Київ"

 
<< Первая < Предыдущая 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Следующая > Последняя >>

Страница 63 из 76