Інформація для абітурієнтів

Онлайн-конкурс тчорчих робіт "Університет майбутнього"

СумДПУ-online


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2019 рік.
Звіт про Всеукраїнський науково-практичний семінар PDF Печать E-mail

26 квітня 2012 року на базі Інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар із міжнародною участю з пенітенціарної психології: «ВИВЧЕННЯ ТА ОЦІНКА СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОГО КЛІМАТУ У ВІДДІЛЕННЯХ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ ДЕПАРТАМЕНТУ ПЕНІТЕНЦІАРНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ».

Організували та провели семінар: кафедра практичної психології ІПП СДПУ імені А.С.Макаренка та Управління Державної пенітенціарної служби України в Сумській області, які вже плідно співпрацюють п’ять років.

Подробнее...
 
Вітаємо PDF Печать E-mail
26

Вітаємо!

Викладача кафедри корекційної педагогіки

і спеціальної психології

БОРЯК ОКСАНУ ВОЛОДИМИРІВНУ

з успішним достроковим захистом дисертації

на здобуття наукового ступеня

кандидата педагогічних наук

Бажаємо творчих успіхів та натхнення!

З повагою, колеги


 
Програма семінару PDF Печать E-mail

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Сумський державний педагогічний університет

імені А.С. Макаренка

Інститут педагогіки і психології

Кафедра практичної психології

Державна пенітенціарна служба України

Управління Державної пенітенціарної служби України

в Сумській області

ПРОГРАМА

Всеукраїнського науково-практичного семінару із міжнародною участю:

«ВИВЧЕННЯ ТА ОЦІНКА СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОГО КЛІМАТУ У ВІДДІЛЕННЯХ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ ДПСУ»

26 квітня 2012 року з 12.00 до 16.00

Мета Всеукраїнського науково-практичного семінару із міжнародною участю: удосконалення знань і навичок спеціалістів в роботі із засудженими, обмін теоретичним та практичним досвідом.

Місце проведення Всеукраїнського науково-практичного семінару із міжнародною участю: Сумський державний педагогічний університет імені А.С.Макаренка, Інститут педагогіки і психології, кафедра практичної психології, аудиторія 513.

Подробнее...
 
Cемінар-круглий стіл PDF Печать E-mail

 

24 квітня 2012 р. кафедри психології та практичної психології інституту педагогіки і психології сумісно з Сумською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів №4 та Сумською гімназією №1 регіональний семінар-круглий стіл "Психологічна культура у становленні особистості як суб’єкта життєдіяльності". На семінарі-круглому столі відбулося зацікавлене та продуктивне обговорення актуальних проблем психологічної культури особистості у становленні особистості як суб’єкта життєдіяльності, розглянуті у цьому контексті проблеми та завдання формування психологічної культури майбутніх фахівців. Були представлені змістовні доповіді:

Подробнее...
 
Міс університет PDF Печать E-mail

Вітаємо студентку Інституту педагогіки і психології

Швачко Інну з перемогою в конкурсі

«Міс університет», який відбувся 18 квітня 2012 р.

в актовій залі СумДПУ імені А.С.Макаренка

 
Конкурс «Ветеран живе поруч» PDF Печать E-mail

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації

від 06.04.2011 № 246

«Про заходи щодо увічнення пам’яті про події Великої Вітчизняної війни 1941-1945р.р. та її учасників 2011-2015р.р. в Сумській області»,

з метою виховання студентської та учнівської молоді уваги до героїв Великої Вітчизняної війни

проведення 25.04.2012р. обласного конкурсу «Ветеран живе поруч»

волонтерського загону Центру соціальних ініціатив та волонтерства

Інституту педагогіки та психології СумДПУ ім. А.С. Макаренка

Матеріали волонтерського загону дивись тут

 

 

 
На Толоку – з радістю! PDF Печать E-mail

Інститут педагогіки і психології активно підтримав програму міської адміністрації «За чисте місто» и прийняв участь у святковій толоці по прибиранню міста.

Цьому сприяло усе – і тепла, сонячна погода, і дружня 0012 група спеціальності «Початкове навчання» на чолі з куратором Данько Н.П., і гарний настрій та бажання зробити наше місто кращим.

Прибирання пройшло в теплій, дружній атмосфері.

 
ІІ міжнародний студентський семінар-круглий стіл «Цінності молоді в умовах крос-культурної взаємодії» PDF Печать E-mail

5 квітня 2012 р. в Інституті педагогіки і психології відбувся ІІ міжнародний студентський семінар-круглий стіл «Цінності молоді в умовах крос-культурної взаємодії». Ця конференція проходить в стінах інституту вже вдруге завдяки співпраці кафедри практичної психології Сумського державного педагогічного університету ім. А.С.Макаренка та факультету роботи з іноземними громадянами Сумського державного університету.

Метою цього круглого столу є обговорення актуальних проблем формування крос-культурних цінностей молоді. В обговоренні прийняли участь студенти педагогічного університету та студенти-іноземні громадяни Сумського державного університету з 9 країн.

Подробнее...
 
KBН PDF Печать E-mail

КВН – це життя… Саме з таких слів відомої пісні розпочалася феєрична і весела гра Клубу Веселих та Кмітливих Сумського державного педагогічного університету ім. А. С. Макаренка 3 квітня 2012 року. Актова зала гостинно зустріла у своїх стінах команди Інституту фізичної культури «С УМЫслом» (капітан команди Олександр Варуха), фізико - математичного факультету «Просто» (капітан команди Оксана Герасько) та Інституту педагогіки і психології «5 – й этаж» (капітан команди Таїсія Шевченко).

 

Подробнее...
 
З Ювілеєм! PDF Печать E-mail
IMG_5726_2

Шановна Людмило Степанівно!

Вітаємо Вас з ювілеєм!

Дозвольте в цей прекрасний день

побажати Вам міцного здоров'я й

життєвих сил,

радісних подій і звершень,

бадьорості духу й краси!

Нехай на Вашому життєвому шляху

будуть тільки приємні події,

а оточуючі приділятимуть належну увагу

Вашій прекрасній душі, красі й жіночності.

 

Колектив Інституту педагогіки і психології

 
IХ регіональний науково-методичний семінар PDF Печать E-mail
 

29 лютого 2012 року

на базі Інституту педагогіки і психології СумДПУ імені А.С. Макаренка

за підтримки Управління у справах сім`ї, дітей і молоді

Обласної державної адміністрації

відбулося планове проведення

IХ регіонального

науково-методичного семінару

  «Впровадження гендерного підходу у викладання дисциплін соціально-гуманітарного циклу у ВНЗ м. Суми та регіону»

 

У СумДПУ ім. А.С. Макаренка існує певний досвід гендерної освіти викладацького складу. За результатами проекту «Створення мережі дослідників і викладачів вищої школи, які працюють в сфері гендерної педагогіки» у 2003–2011 н. р. регулярно проводилися науково-методичні міжвузівські семінари для спеціалістів, орієнтованих на гендерну проблематику в психології і педагогіці.

Мета семінару: методична підготовка викладачів ВНЗ м. Суми для впровадження гендерного підходу у вивчення основних дисциплін соціально-гуманітарного циклу. ІХ регіональний науково-методичний семінар був підготовлений спільними зусиллями кафедри соціальної педагогіки і гендерних студій Інституту педагогіки і психології СумДПУ ім. А.С. Макаренка та Сумського гендерного ресурсного центру СумДУ.

У семінарі взяли участь представники 4 навчальних закладів: Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка, Сумський Державний університет, Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Коледж Сумського національного аграрного університету.

На завершення семінару студенти ІІІ-го та V-го курсів СумДПУ ім. А.С. Макаренка і СумДУ взяли участь у студентських дебатах.

Семінар показав, що більшість присутніх вважають корисним проведення методичних семінарів з гендерної проблематики і виявляють зацікавленість в наданій інформації, про що свідчить особливий інтерес до представлених доповідей:

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 61 62 63 64 65 66 Следующая > Последняя >>

Страница 63 из 66