Інформація для абітурієнтів

Онлайн-конкурс творчих робіт "Університет майбутнього"


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2020 рік.
Міжетнічна взаємодія в сучасному світі PDF Печать E-mail

DSC 027230 березня 2016 р.

на кафедрі практичної психології СумДПУ імені А. С. Макаренка відбулась

VІІ Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та фахівців у галузі психології «Етнічна самосвідомість та міжетнічна взаємодія в сучасному світі»

за участю Департаменту міжнародної освіти Сумського державного університету, Київського університету імені Бориса Грінченка, Інституту психології імені Г.С. Костюка.

Серед основних питань конференції:

  1. Теоретико-методологічні засади досліджень особистості та групи в етнічній і крос-культурній психології.
  2. Етнокультурні традиції та цінності, їх збереження та трансформація.
  3. Психологічні особливості міжетнічної взаємодії у різних соціокультурних умовах.
  4. Соціальна мобільність особистості в поліетнічному та мультикультурному просторі.

Учасниками конференції стали понад 200 осіб, серед яких молоді вчені, студенти, аспіранти, кандидати та доктори наук з різних країн світу. Зокрема: Німеччини, Австрії, Республіки Білорусь, В’єтнаму, Швеції, Канади, Індії, Іраку, Ізраїлю, Йорданії, Китаю, Нігерії, Замбії, Палестини, Польщі, Азербайджану, Туркменістану, Узбекистану та, звичайно ж, різних куточків нашої держави.

Учасники конференції мали можливість відвідати майстер-класи з глинотерапії, пісочної терапії, арт-терапії, коучінгу, позитивної терапії, роботи з метафорою, створення кукли-травниці.

Молодь обговорила хвилюючі їх питання – кохання, дружби, патріотизму, сімейних цінностей, кар’єрного зросту, миру та співпраці різних народів світу. 

 
ВІТАЄМО! PDF Печать E-mail

vitannya rubalska

 
МК для вихованців Білопільського будинку-інтернату для хлопчиків з особливостями інтелектуального розвитку PDF Печать E-mail

26032016

 

26 березня волонтери спеціальності "Корекційна освіта" відвідали вихованців Білопільського будинку-інтернату для хлопчиків з особливостями інтелектуального розвитку.
 

Цього разу волонтери підготували для хлопців не розважальну програму, а низку майстер-класів. Всього в програмі заходу було 6 майстер-класів:

  1. МК з малювання долоньками «Підводне царство»;
  2. МК з плетіння браслету зі стрічок «Браслет миру»; 
  3. МК зі створення квітів з повітряних кульок «Весняна квітка»;
  4. Танцювальний МК «Чіка-ріка»;
  5. МК з арм-спорту;
  6. МК з брейк-дансу.


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html

Подробнее...
 
Підготовка поїздки у Білопільський спеціальний будинок-інтернат для хлопчиків PDF Печать E-mail

podgotovka

Підготовка поїздки у Білопільський спеціальний будинок-інтернат для хлопчиків захопила волонтерів "Кроку назустріч"!

Готуємо відразу 6 майстер-класів для хлопців:

- танцювальний МК "Чіка-Ріка";
- МК з малювання долоньками "Підводне царство";
- МК для патріотів "Браслет миру";
- МК з виготовлення квітів з повітряних кульок "Весняна квітка";
- МК з арм-реслінгу;
- МК з брейк-дансу.

В середу провели організаційний збір та репетицію майсер-класів. Було цікаво, весело, захопливо. З нетерпінням чекаємо самої поїздки! 

Будемо вдячні за допомогу і підтримку. 
Хочете допомогти? Спитайте у мене як? 

https://vk.com/tamada.marinka

 
ВІТАЄМО! PDF Печать E-mail

  vitannya goncharenko

 
Участь в акредитаційній експертизі PDF Печать E-mail

akredКОНДРАТЮК

Світлана Миколаївна

завідувач кафедри дошкільної і початкової освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка, кандидат педагогічних наук, доцент, з 16 березня по 18 березня 2016 року включно брала участь в черговій акредитаційній експертизі підготовки бакалаврів з напряму підготовки 6.010102 «Початкова освіта», спеціалістів зі спеціальності 7.01010201 «Початкова освіта», магістрів зі спеціальності 8.01010201 «Початкова освіта» в Київському університеті імені Бориса Грінченка.

 
Масляна в реабілітаційному центрі «Сприяння» PDF Печать E-mail

maslyana11 березня в реабілітаційному центрі «Сприяння» наймолодші волонтери провели своє перше свято – Масляну. 
Були ігри, конкурси, пісні, танці і звичайно млинці!

Анна та Євгенія розповіли про традиції Масляної. 
Дар’я провела захопливу гру-руханку, яка діткам дуже сподобалася.
Аня допомагала діткам намазувати млинці та заохочувала їх до участі у іграх та конкурсах. 
Альона співала гарні весняні пісні та водила хороводи з усіма присутніми. 
Тепер весна точно не забариться, адже волонтери створили по-справжньому весняний настрій в реабілітаційному центрі «Сприяння»!
Дякуємо всім, хто взяв участь у підготовці та проведенні свята!

--> Більше фото <--

 
Готуємось до майстер-класів PDF Печать E-mail

kifa9 березня волонтери руху "Кроку назустріч" разом з Ромою Бірченко (On-line журнал: "КіфаСуми") почали планувати новий захід! 

26 березня ми плануємо відвідати вихованців Білопільського будинку-інтернату для хлопчиків з особливостями інтелектуального розвитку. І готуємо для них декілька цікавих мастер-класів 

Ще є час долучитися і вам, наші друзі!

Форми участі: 
- проведення цікавого майстер-класу,
- волонтерська допомога на вже існуючих майстер-класах,
- благодійна пожертва для придбання матеріалів для майстер-класів,
- фарби, фломастери, пензлики, стакани-непроливайки, стрічки та ін.

За інформацією можна звертатися:

координатор "Кроку назустріч"  http://vk.com/tamada.marinka
координатор поїздки до Білопілля  http://vk.com/id41563259

 
Інтелект-карти у плануванні проектів PDF Печать E-mail

mind-maps13 березня пройшов майстер-класс для активістів волонтерського руху "Крок назустріч" на тему "Інтелект-карти у плануванні проектів" (ведуча майстер-класу: Кісліцина М.В.).

Інтелект-карти (mind-maps) - це інструмент для вирішення таких завдань, як планування свого часу, проведення презентацій, прийняття рішень, запам'ятовування великих обсягів інформації, проведення мозкових штурмів, самоаналізу, розробки складних проектів, власне навчання, розвитку, і багатьох інших.

Після змістовної, але короткої теоретечної частини, перейшли відразу до практики: спочатку разом склали інтелект-карту для планування святкування дня народження, а потім кожен працював над інтелект-картою свого майстер-класу для дітей-інвалідів.

 
СВЯТО 8 БЕРЕЗНЯ В РЕАБІЛІТАЦІЙНОМУ ЦЕНТРІ "СПРИЯННЯ" PDF Печать E-mail

4 березня волонтери руху "Крок назустріч" (спеціальність "Корекційна освіта") провели святковий захід у реабілітаційному центрі для дітей з особливими потребами "Сприяння".  На свято запросили мам, діток-інвалідів, друзів центру. Програма свята була насиченою: пісні та вірші про маму, казка "Теремок", ігри та естафети для дітей, загадки та конкурси для мам та педагогів. До свята була проведена старанна підготовча робота, що дало можливість залучити до участі у святі всіх діток, навіть тих, які не розмовляють. З'явилися і нові актори: Юля, Андрій і Олег спробували себе у ролях Зайчика, Жабки, Лисички та Ведмедика у постановці казки "Теремок". Закінчилось свято вже традиційною дискотекою та чаюванням з солодощами.

Дякуємо ведучим свята - Юлі Параці та Тетяні Горбань, головній акторці казки "Теремок"- мишці Марині Пушиній, подружкам-метеликам - Вікторії Солоніній та Насті Сударєвій, музичному режисеру свята - Соні Падалці! Талановиті дівчата подарували справжнє свято всім учасникам свята: діткам-інвалідам, мамам, педагогам і гостям!


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html

Більше фото

 
ПРОФІЛАКТИКА ПРОФЕСІЙНОГО ВИГОРАННЯ PDF Печать E-mail

trening2 березня відбулось останнє заняття тренінгу щодо профілактики професійного вигорання для студентів 0051 групи спеціальності "Корекційна освіта". 

Тренінг відбувався в рамках дисципліни "Теорія і методика проведення психопрофілактичної роботи з педагогічними працівниками спеціальних (корекційних) закладів". Викладач курсу: викладач кафедри корекційної та інклюзивної освіти Кісліцина М.В.

Протягом тренінгу студенти ознайомились з явищем професійного вигорання, його симптомами і причинами; вчилися розпізнавати свої та чужі емоції, правильно виражати як негативні, так і позитивні емоції; оволоділи техніками саморегуляції емоційного стану.

Більше фото

 
<< Первая < Предыдущая 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Следующая > Последняя >>

Страница 61 из 76