Інформація для абітурієнтів

СумДПУ-online


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2018 рік.
ІІІ Міжнародна очно/заочна науково-практична конференція PDF Печать E-mail

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі у

ІІІ Міжнародній очно/заочній науково-практичній конференції

«корекційно-реабілітаційна діяльність: стратегії розвитку

у національному та світовому вимірі»

яка відбудеться 12 грудня 2017 рокуна базі

кафедри спеціальної та інклюзивної освіти

Навчально-наукового інституту педагогіки і психології

Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка

Інформаційний лист

 
V регіональнийо науково-практичний семінар «Психологічна культура особистості: PDF Печать E-mail

усик

ПРОГРАМА СЕМІНАРУ 

 

 

 
Відкрита лекція для магістрантів - майбутніх керівників навчальних закладів PDF Печать E-mail

головна

15.11.2017 р. відбулася відкрита лекція кандидата наук з державного управління, професора кафедри менеджменту освіти та професійної підготовки Пшеничної Любов Василівни з курсу «Керівник навчального закладу», на тему: «Формула успіху керівника навчального закладу. Трудовий розпорядок. Контракт» угрупі Менеджмент-5 (спеціальності «Управління навчальним закладом», заочної форми навчання).

Під час лекції було застосовано  мультимедійні засоби і виставка науково-методичної літератури.

Лекцію було прочитано на високому науково-методичному рівні. В інтерактивній формі розглядалися проблеми підготовки сучасного керівника навчального закладу: керівник навчального закладу – професіонал, лідер, менеджер, психолог, стратег, творча особистість тощо. Виокремлено: основні якості керівника навчального закладу, універсальні вимоги до професійної компетентності керівника, наукові підходи до управлінської діяльності тощо.

Студенти із зацікавленістю взаємодіяли з лектором.  Мету заняття  було  досягнуто.

 
ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Соціальна підтримка сім’ї та дитини у соціокультурному просторі громади» PDF Печать E-mail

15 листопада 2017 року у приміщенні Сумської обласної державної адміністрації відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «СОЦІАЛЬНА ПІДТРИМКА СІМ’Ї ТА ДИТИНИ У СОЦІОКУЛЬТУРНОМУ ПРОСТОРІ ГРОМАДИ», яка проводилася громадською організацією «Калинове гроно» спільно з кафедрою соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка за підтримки Сумської ОДА.

До участі у конференції долучилися науковці з різних міст України (Київ, Харків, Суми, Кривий Ріг, Полтава, Одеса, Тернопіль, Дніпро, Старобільськ), а також Республіки Польщі.

Подробнее...
 
Аніматорська практика PDF Печать E-mail

Інтерактивна аніматорська практика для майбутніх соціальних працівників і менеджерів соціокультурної діяльності

Метою викладання навчальної дисципліни «Соціокультурна анімація» є не тільки оволодіння студентами теоретичними знаннями в галузі анімаційноїдіяльності в соціумі, а передовсім формування в майбутніх фахівцях навичок їх ефективного використання у професійній сфері. Тому основну увагу в процесі опанування студентами предмету викладач кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності ШЕВЧЕНКО Таїсія Станіславівна приділяє інтерактивній практичній частині.  

Студенти 0018-стн групи Іван ШЕСТОПАЛ та Еленада МИРОНЕНКО систематично перевіряють отримані теоретичні знання на дитячих святах різного рівня. Базами практики для них стали Дитячий клуб «Давай грати!» та Парк сімейних розваг «Карусель».Завдяки інтерактивній аніматорській практиці вже багато діточок переконалося, що студенти кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності – найтурботливіші та найвеселіші аніматори.

Страшно веселий Хелловін!

31 жовтня весь світ святкував моторошне та цікаве свято – Хелловін. В рамках вивчення дисципліни «Соціокультурна анімація» студентки Інна ПАВЛЮЧЕНКО (0015 гр.) та Еленада МИРОНЕНКО (0018-стн гр.) приміряли на себе химерні образи та стали учасниками ігрових програм для дітей у Парку сімейних розваг«Карусель». На території ТРЦ «Євробазар» сміливі хлопчики та дівчатка мали змогу стати учнями школи чародійства та магії Хогвардс, щоб разом з Гаррі Поттером та Герміоною Грнеджер шукати філософський камінь. А на сцені ТРЦ «Атріум» відбувся справжній відьомський шабаш!

 
ПРАКТИКУМ З СОЦІОКУЛЬТУРНОЇ АНІМАЦІЇ PDF Печать E-mail

У рамках вивчення дисципліни «Соціокультурна анімація» студенти спеціальностей «Соціальна робота» (0015-стн група) і «Соціальне забезпечення» (0016-стн група) продовжують розвивати свої аніматорські здібності в роботі з дітьми молодшого дошкільного віку.  

Під керівництвом викладача кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності ШЕВЧЕНКО Таїсії Станіславівни ними було організовано і проведено «Свято осені» в Дитячому клубі «Давай грати!». До діточок-грибочків завітала Маша і Нюша, а справжнім сюрпризом став ляльковий театр. Під час заходу мультиплікаційні герої танцювали та розважали маленьких відвідувачів, за що отримали вдячні відгуки від батьків.

Майбутні фахівці соціокультурної сфери повинні навчитися організовувати дозвілля дітей якнайкраще. Тому у рамках практичних занять з «Соціокультурної анімації» студенти активно опановують елементи твістингу – моделювання з повітряних кульок. Адже кумедна фігурка з кульки може підняти настрій у будь-якій ситуації :)))

 

 
Святкування 16 річниці Навчально-наукового інституту педагогіки і психології PDF Печать E-mail

IMG 424810 листопада 2017 року відбулося святкування 16 річниці Навчально-наукового інституту педагогіки і психології. Традиційно свято розпочалося з привітального слова директора інституту С. М. Кондратюк.

Із вітальним словом до педагогічного колективу та студентів звернулися ректор СумДПУ імені А. С. Макаренка Ю. О. Лянной та перший проректор Л. В. Пшенична. Вище керівництво університету відзначило роботу професорсько-викладацького складу 6 кафедр ННІПП та оголосило подяки найкращим кураторам груп.

Із найкращими побажаннями до присутніх звернувся директор Навчально-наукового інституту фізичної культури М. О. Лянной, а студенти інституту фізичної культури вразили майстерністю і професіоналізмом, продемонструвавши акробатичний етюд.

Прийшли привітати ННІПП і студенти Навчально-наукового інституту культури і мистецтв. Чарівні звуки саксофону у виконанні Ангеліни Луцик та хореографічна композиція «Littleparty» підтримали святковий настрій присутніх.

Не залишилися осторонь від привітань Навчально-науковий інститут історії та філософії та фізико-математичний факультет СумДПУ імені А. С. Макаренка. Музична композиція від Буханця Ігоря та «Лайт-шоу» у виконанні Владислава Вельбоя та Владислава Первухіна викликали шквал аплодисментів.

На урочистому концерті були відзначені грамотами найкращі студенти ННІПП за високі досягнення у навчальній, науковій та спортивній діяльності та оголошено подяки їх батькам за виховання дитини.

Вразили своїми талантами і активісти студентського самоврядування ННІПП. Танцювальна композиція «Журавлі», пісенне привітання Летюки Анастасії, Виступ команди КВК «Бабы с пятого», запальний танок та фінальна пісня «Мы хотим нарисовать мечту» змусили зал аплодувати стоячи.

Із днем народження, наш славний інститут,

Тобі бажаємо віки стояти.

На небосхилі зіркой сяяти без меж,

І Сумщину у світі прославляти!

 

Акції

 

 
Привітання PDF Печать E-mail

vitanny 1

 
V регіональний семінар «Психологічна культура особистості: сутність, проблеми, перспективи» PDF Печать E-mail

23 листопада 2017 року на базі навчально-наукового Інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка V регіональний семінар «Психологічна культура особистості: сутність, проблеми, перспективи». Початок об 11.00, аудиторія 512 (4 корпус СумДПУ імені А.С. Макаренка). Запрошуються науковці, викладачі, практичні психологи, фахівці різних галузей та сфер діяльності, студенти ВНЗ, учні загальноосвітніх шкіл тощо.

Інформаційний лист

 

 
Запрошуємо на святкування 16-ої річниці НН ІПП PDF Печать E-mail

приглашение на день ипп-001

 
"Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2017" PDF Печать E-mail

5 та 6 листопада 2017 року у виставковому центрі "Іллінський" відбулася VI спеціалізована виставка "Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2017", на якій гідно були презентовані  кафедри НН ІПП та інші навчальні заклади Сумщини.

 

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 7 из 39