Інформація для абітурієнтів

СумДПУ-online


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2018 рік.
II Міжнародна конференція PDF Печать E-mail

15 березня у СумДПУ розпочала свою роботу II Міжнародна конференція "Творча спадщина А.С.Макаренка в контексті інноваційного розвитку освіти XXI століття"

 

 

 
Вітання! PDF Печать E-mail

Вітання 2

 
Вітання! PDF Печать E-mail

uacaa 8 marta

 
П’ять майстер-класів для молоді з особливими потребами провели активісти волонтерського руху «Крок назустріч» напередодні 8 березня PDF Печать E-mail

Весняний марафон майстер-класів для дітей та молоді з особливими потребами з виготовлення подарунка матусі стартував 12 лютого.

Майстер класи пройшли у відділеннях денного перебування Сумського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня»: ВДП «Злагода», ВДП «Калина», ВДП інвалідів з розумовою відсталістю «Спільнота», а також у Клубі «Країна друзів».

81 букет (243 квітки) були виготовлені під керівництвом волонтерів молоддю з особливими потребами з гофропаперу та цукерок для своїх добрих, ласкавих та дуже сильних духом матусь. В кожному букеті тепло серця любої сина чи доньки, три смачні цукерки та пакетик ароматного чаю, яким матуся зможе насолодитися у святкові дні.

Дякуємо студентам-волонтерам ННІПП (кафедра спеціальної та інклюзивної освіти, кафедра соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності) та ІФК за активну участь у весняному волонтерському проекті! Ви робите гарні справи! Разом ми подарували радість матусям особливих дітей до Міжнародного жіночого дня.

Керівник волонтерського руху «Крок назустріч», викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Кісліцина М.В.

 

 
V Міжнародна заочна науково-практична конференція студентів та молодих учених «КОРЕКЦІЙНА ТА ІНКЛЮЗИВНА ОСВІТА ОЧИМА МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ» PDF Печать E-mail

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі у

V Міжнародній заочній науково-практичній конференції студентів та молодих учених «КОРЕКЦІЙНА ТА ІНКЛЮЗИВНА ОСВІТА ОЧИМА МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ»

 яка відбудеться 20 березня 2018 року на базі

кафедри спеціальної та інклюзивної освіти

Навчально-наукового інституту педагогіки і психології

Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка

Програма конференції

Інформаційний лист (укр)

Інформаційний лист (англ)

 Інформаційний лист (рос)

 
Збірник наукових праць магістрантів, аспірантів та молодих вчених „Магістр” PDF Печать E-mail

Шановні магістранти, аспіранти й викладачі! 

Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка щорічно видає збірник наукових праць магістрантів, аспірантів та молодих вчених „Магістр”,

що публікує основні результати магістерських та дисертаційних робіт.

 Надсилайте матеріали до 30.03. 2018 року 
 Детальніше читайте інформаційний лист

 

 
Конкурс творчих робіт (есе) «Світ один для всіх» PDF Печать E-mail

З метою формуванням позитивної суспільної думки стосовно впровадження інклюзивного навчання осіб з особливими освітніми потребами та активізації процесу реалізації концепції «Нова українська школа» у березні-квітні 2018 року, кафедрою спеціальної та інклюзивної освіти Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка проводиться конкурс творчих робіт (есе) «Світ один для всіх». Матеріал есе має висвітлювати авторське розуміння шляхів розв’язання питань, які є актуальними під час впровадження інклюзивного навчання на рівні навчального закладу, Сумської області та України загалом, зокрема, питання створення умов для навчання дітей з особливими освітніми потребами серед однолітків.

До участі у конкурсі запрошуються майбутні випускники 11 класів загальноосвітніх шкіл м. Суми та області.

Інформаційний лист

Анкета-заявка

Подробнее...
 
ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Корекційно-реабілітаційна діяльність: стратегії розвитку у національному та світовому вимірі» PDF Печать E-mail

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі у

 ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції

«КОРЕКЦІЙНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ: СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ

У НАЦІОНАЛЬНОМУ ТА СВІТОВОМУ ВИМІРІ»

 яка відбудеться 18 квітня 2018 року на базі

кафедри спеціальної та інклюзивної освіти

Навчально-наукового інституту педагогіки і психології

Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка

Інформаційний лист (укр)

Інформаційний лист (англ)

Інформаційний лист (рос)

 
Подих весни! PDF Печать E-mail

23 лютого в Інституті педагогіки і психології відбулась святкова подія – концерт під поетичною назвою «Подих весни». Студенти та магістранти Інституту культури і мистецтв Є.Васіч, Ю.Войтенко. Ю.Гадючка та Ю.Картава представили програму інструментальної музики, в якій поєднались бандура, флейта та фортепіано. Родзинкою події стали вірши Юлії Гадючки у власному виконанні. Атмосфера музичного різнобарв’я та поезії поєднали виконавців і слухачів незабутнім передчуттям весни та сонячним настроєм.

 

 

 
ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «ПІЗНАВАЛЬНО-ТВОРЧА І ПРОФЕСІЙНА САМОРЕАЛІЗАЦІЯ ОСОБИСТОСТІ В ЕВРИСТИЧНІЙ ОСВІТІ» PDF Печать E-mail

головна22-23   лютого проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Пізнавально-творча і професійна самореалізація особистості в евристичній освіті».

Конференція пройшла на базі кафедри менеджменту освіти та педагогіки вищої школи і кафедри педагогіки Навчально-наукового інституту педагогіки та психології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.

Відкриття конференції пройшло під керівництвом Світлани Миколаївни Кондратюк, кандидата педагогічних наук, доцента, директора Навчально-наукового інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

150 заявок учасників конференції.

Представництва іноземних країн: Китайська Народна Республіка, Узбекистан, Йорданія, Азербайджан, Молдова, Туркменістан, Туреччина, Сербія.

Представники із міст України: Суми, Київ, Полтава, Одеса, Львів, Харків, Самбір, Конотоп.

Зважаючи на масштабність і значущість завдань конференції, її організаторами стали: Міністерство освіти і науки України, Департамент освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Інститут педагогічної освіти та освіти дорослих НАПН України Інститут педагогіки НАПН України Інститут інноваційних технологій і змісту освіти МОН України Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка, КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 25, Сумський державний університет, Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Освітлення конференції:
Подробнее...
 
ДЯКУЄМО УНІВЕРСИТЕТУ, ІНСТИТУТУ ТА ВСЬОМУ ВИКЛАДАЦЬКОМУ СКЛАДУ КАФЕДРИ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ ТА ПЕДАГОГІКИ ВИЩОЇ ШКОЛИ PDF Печать E-mail

27750489 1496637420456173 5166346395524869533 nКожна людина в житті, на будь-якому її етапі, намагається чогось досягти, перевершити самого себе, розкрити внутрішній потенціал для нових звершень. Минуло зовсім небагато часу з тої хвилини, коли кожен з нас зробив важливий для себе крок. Ми з Вами прийшли в цей прекрасний Університет для того, щоб навчитись новому, узагальнити свої знання та поділитись своїм досвідом. І особиста мотивація до цього кроку в кожного була різна. Хтось хотів довести насамперед собі, що готовий вчитись, хтось хотів на власному прикладі показати іншим, що вчитись ніколи не пізно.

Сьогодні, ми успішні випускники кафедри менеджменту освіти та педагогіки вищої школи СумДПУ імені А.С. Макаренка. І це все можливо завдяки дуже відповідальному ставленню наукових керівників, викладачів, працівників кафедри, інституту й університету, які своєю працею змогли нас, дуже різних людей, за фахом, віком, досвідом, географією проживання брати активну участь в освітньому процесі.

Дякуємо Університету, Навчально-науковому інституту педагогіки і психології, що мають такий чудовий викладацький колектив на кафедрі менеджменту освіти та педагогіки вищої школи. Дякуємо за знання, які Вони нам давали. Ми чітко усвідомлюємо, що були нелегкими студентами, адже у деяких з нас за плечима досвід і, іноді, нам здавалось, що правильне тільки те, що знаємо і робимо ми. Дякуємо, що вислухали, узагальнили та показали нове.

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 7 из 46