Інформація для абітурієнтів

Онлайн-конкурс творчих робіт "Університет майбутнього"

СумДПУ-online


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2019 рік.
Інтерактивний заліковий захід з «Технологій протидії торгівлі людьми та експлуатації дітей» на базі Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №25 PDF Печать E-mail

Потужною складовою навчання студентів за напрямками підготовки «Соціальна робота» і «Соціальне забезпечення» є практично орієнтовані дисципліни, з-поміж яких провідне місце займає навчальний курс «Технології протидії торгівлі людьми та експлуатації дітей» (розробник – канд. пед. наук, доцент кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності ПОЛЯКОВА Ольга Михайлівна). Вже традиційними для майбутніх фахівців соціальної сфери стали практичні заняття з фахових предметів, які проводяться з використанням таких інноваційних методів навчання, як тренінги, ділові ігри, студентські дебати і дискусії, конкурси проектів тощо.

Так, 28 травня 2019 року відбувся інтерактивний заліковий захід для студентів 0015-стн та 0016-стн академічних груп з означеної дисципліни у форматі інтерактивної виставки «Обери свій безпечний маршрут» (фасилітаторка виставки – Ольга ПОЛЯКОВА) для десятикласників і десятикласниць Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 25. Протягом місяця студенти і студентки ретельно готувалися до заходу, який пройшов динамічно, змістовно і щиро. Зазначимо, що це перша практика застосування даної технології у загальноосвітніх закладах Сумщини.

Подробнее...
 
Участь у святкуванні Міжнародного дня захисту дітей PDF Печать E-mail

1 червня в усьому світі відзначають Міжнародний день захисту дітей. У цей день увага світової спільноти привернена до проблеми прав і безпеки дітей, захист їх від насильства та соціальних ризиків.

Не залишилася осторонь означеної дати й кафедра соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності Сум ДПУ імені А.С. Макаренка, викладачі та студенти якої на чолі із завідувачем – к.п.н., доцентом ПОЛЯНИЧКО Анжелою Олександрівною31 травня 2019 року взяли активну участь у його святкуванні на базі Центру розвитку дітей «Вундеркід».

Подробнее...
 
ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ НА КАФЕДРІ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ ТА ПЕДАГОГІКИ ВИЩОЇ ШКОЛИ PDF Печать E-mail

29 травня 2019 р. відбулась відкрита лекція на кафедрі менеджменту освіти та педагогіки вищої школи. Відкриту лекцію проводив гість кафедри Басенко Руслан Олександрович, доцент кафедри філософії і економіки освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського.

Подробнее...
 
Викладачі і студенти Педагогічного відвідали особливий фестиваль до Міжнародного дня захисту дітей PDF Печать E-mail

30 травня 2019 року викладачі і студенти кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності відвідали XIII Сумський обласний інтеграційний театральний фестиваль людей з функціональними обмеженнями «Веселка», який напередодні Міжнародного дня захисту дітей проходив у приміщенні Сумського обласного театру для дітей та юнацтва.

Подробнее...
 
Вистава "За двома зайцями" PDF Печать E-mail

30 травня 2019 р.У Навчально-науковому інституті педагогіки і психології відбулася вистава за п’єсою Михайла Старицького «За двома зайцями». Виставу підготували учасники Арт-студії «Театральні візерунки», а саме студенти 0016, 0028, 0028-стн, 0032, 0012-стн, 0044 груп.

Подробнее...
 
ІV Регіональний міжвузівський науково-методологічний семінар «Гендерна парадигма в освітньому просторі закладу вищої освіти» PDF Печать E-mail

28 травня 2019 року за ініціативи доцента кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності та керівниці Науково-дослідницького центру гендерної освіти ЛУЦЕНКО Олени Анатоліївни у Навчально-науковому інституті педагогіки і психології відбувся ІV Регіональний міжвузівський науково-методологічний семінар «Гендерна парадигма в освітньому просторі закладу вищої освіти».

Метою проведення заходу стало: визначення «місця» гендерних досліджень у сучасному науковому, зокрема педагогічному дискурсі; надання консультативної допомоги науковцям, викладачам, студентам і магістрантам вищих навчальних закладів у реалізації їхніх дослідницьких завдань, пов’язаних із гендерною проблематикою; популяризація гендерних досліджень у науковому співтоваристві.

Подробнее...
 
Дні студентської науки – 2019 на кафедрі спеціальної та інклюзивної освіти PDF Печать E-mail

22 травня 2019 р. кафедрою спеціальної та інклюзивної освіти було проведено Дні студентської науки-2019.

Перед студентами виступили заступник директора Навчально-наукового інституту педагогіки і психології з наукової роботи к. філос. н., доцент Вертель А. В., завідувач кафедриспеціальної та інклюзивної освіти д. пед. н., професор Дегтяренко Т. М., які поінформували присутніх про розвиток світової та вітчизняної науки в цілому та про сучасні досягнення спеціальної педагогіки зокрема. Старший викладач, к. пед. н. Косенко Ю. М. висвітив перед учасниками наукового заходу результати науково-дослідної роботи професорсько-викладацького складу кафедри у 2018 р.

Подробнее...
 
Зустріч з фахівцями Сумського обласного центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю PDF Печать E-mail

21 травня 2019 року студенти та викладачі кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності відвідали Сумський обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю. Означений візит відбувся у рамках вивчення навчальних дисциплін «Інституційне забезпечення соціальної сфери» та «Інституційне забезпечення соціокультурної сфери» (викладачі – к.п.н., доц. Поляничко А.О.; к.п.н., ст.викл. Пономаренко Л.І.).

Директор закладу – СУЩЕНКО Олена Миколаївна – ознайомила студентство з діяльністю установи, яка забезпечує реалізацію завдань з проведення заходів, спрямованих на коригування порушень розвитку у дітей та осіб з інвалідністю з фізичними та розумовими вадами, навчання їх основним соціальним і побутовим навичкам, розвиток здібностей, профорієнтацію, проведення медичного супроводу дітей та осіб  з інвалідністю, створення умов для їх максимальної інтеграції в суспільство.

Подробнее...
 
Вітаємо випускника спеціальності Спеціальна освіта Семеренко Сергія з черговою спортивною нагородою PDF Печать E-mail

14 травня по 21 травня  у м. Лутракі (Греція) проходив Чемпіонат Європи з армспорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору
Семеренко Сергій посів ІІІ місце (права рука) та ІІІ місце (ліва рука) у ваговій категорія до 70 кг. 
Вітаємо Сергія та його тренера Літовцева Євгена Анатолійовича з вдалим виступом та бажаємо подальших перемог!

 
Конкурс соціальних проектів «Наше майбутнє в наших руках» PDF Печать E-mail

Навчання студентів основам проектної діяльності на заняттях з «Основ соціального і соціокультурного проектування» (викладач – канд. пед. наук, ст. викладач ІОНОВА Ірина Миколаївна) є однією зі складових навчального процесу на кафедрі соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності. Адже провідним завданням освітньої діяльності кафедри є створення передумов для фахового саморозвитку майбутніх спеціалістів, формування інформаційної культури і навичок самостійної діяльності, направлених на систематизацію знань та розвиток професійно-значимих умінь.

Подробнее...
 
Посвята - 2019 PDF Печать E-mail

17 травня кафедрою спеціальної та інклюзивної освіти було організовано та проведено урочисту посвяту студентів І курсу у дефектологи. Офіційна церемонія проходила у вигляді квесту «Олімпійські ігри». Активну участь у посвяті першокурсників взяли студенти ІІ, ІІІ та ІVкурсів. 

У ході квесту першокурсники розв’язували цікаві завдання, демонстрували олімпійські види спорту. Після приготування «Дефектологічного кулішу», першокурсники дали клятву на вірність обраній професії, виконали дефектологічний гімн та отримали значки на згадку про захід і належність до дружної сім’ї корекційних педагогів.

Привітав майбутніх дефектологів увесь професорсько-викладацький склад кафедри спеціальної та інклюзивної освіти на чолі з завідувачем – доктором педагогічних наук, професором Дегтяренко Т. М., яка побажала студентам успіхів у навчанні та творчої самореалізації.

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 7 из 69