Інформація для абітурієнтів

Навчальні плани і звіти

КАФЕДРА ПСИХОЛОГІЇ


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2020 рік.
Поличка добра: можеш – поклади, потребуєш – візьми! PDF Печать E-mail

Добрі справи робити легко! Для добрих справ необхідні бажання та активна соціально спрямована позиція. Кожен з нас здатен на добрі справи! 

З цією метою волонтерський загін кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності «ДОБРІ СПРАВИ» (керівник загону – к.п.н., ст. викл. Клочко О.О.) ініціював та провів соціальну акцію «Поличка добра: можеш – поклади, потребуєш – візьми!». Захід був проведений на території торгівельних площ супермаркетів «Сам маркет» і «Наш Маркет», що знаходяться в Роменському мікрорайоні.

Подробнее...
 
Багодійна акція «Свято є у кожного» PDF Печать E-mail

08.03.2020 року ініціативна група чоловіків ВР «Крок назустріч» та Громадського об’єднання «Під крилом добра» завітали до Гематологічного відділення КНП Сумської обласної ради «Обласна дитяча клінічна лікарня». Провели благодійну акцію «Свято є у кожного» присвячене до Міжнародного жіночого Дня, привітали жіночий склад персоналу відділення, а також матусь та дітей, бажали скорішого одужання та дарували подарунки: квіти та ласощі для дорослих, а для малечі конструктори, пазли, розмальовки та фрукти. Атмосфера була дружня та привітна жінки були приємно здивовані та залишили задоволені таким сюрпризом.

 
Привітання! PDF Печать E-mail

8-bereznya-pryvitannya

 
Майстер-клас від волонтерів PDF Печать E-mail

04.03.2020 р. В КУ «Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня» відділення соціально – побутової адаптації «Злагода» , молоді волонтери ВР «Крок назустріч» вдруге провели цікавий майстер-клас але тепер з виготовлення квітки «Орхідеї» до 8 березня. Учасники з радістю зустріли волонтерів тому, що вони знову завітали. Орхідея - складалася із багатьох великих та маленьких деталей, що навіть можна було розгубитися, але ні, всі уважно слухали і впевнено виконували свою роботу, до якої підключилися навіть робітники закладу! Хто закінчив першим, високо підняли свій витвір, і з широкою посмішкою на обличчі демонстрували свою роботу. Квітка вийшла неймовірно гарною і під кінець майстер-класу кожен точно знав, кому він її подарує.

Інформацію підготувала Євгенія Іщенко

 
Участь у проєкті «СПІЛЬНО. Соціальні послуги для сімей у громаді» PDF Печать E-mail

26-28 лютого 2020 року к.п.н., ст. викл. кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності ПОНОМАРЕНКО Людмила Іванівна долучилася до впровадження проєкту «Спільно. Соціальні послуги для сімей у громаді», який впроваджується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Консорціумом партнерських організацій на чолі з Українською мережею за права дитини за фінансової підтримки Німецького уряду та Німецького банку розвитку (KfW). З цією метою у лютому 2020 року ЮНІСЕФ підписав меморандуми з 10 громадами Донецької та Луганської областей, які дозволять прискорити впровадження означеного проєкту і посилити залучення місцевої влади.

Подробнее...
 
Візит студентів до Центру учасників бойових дій PDF Печать E-mail

27 лютого 2020 року студенти І курсу спеціальностей «Соціальна робота» та «Соціальне забезпечення» разом з викладачами кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності (к.п.н., доц. Поляничко А.О. та викл. Знобей О.В.) в рамках вивчення дисципліни «Інституційне забезпечення соціальної роботи та соціального забезпечення» відвідали Центр учасників бойових дій Сумської міської ради.

Співробітниці Центру – Олена Вакуленко та Юлія Клименко, які, до речі, є випускницями магістратури при кафедрі СРіМСКД, – ознайомили студентів з матеріальною базою установи, розкрили зміст соціальної і культурно-дозвіллєвої роботи з клієнтами, наголосили на важливості діяльності центру для підтримки і відновлення здоров’я, повернення до активного повноцінного життя учасників бойових дій та їх сімей.

Подробнее...
 
Студентські гендерні дебати «8 Березня – свято жіночності, весни і натхнення чи День жіночої солідарності?» PDF Печать E-mail

2 березня 2020 року за сприяння Науково-дослідного центру гендерної освіти (функціонує на базі кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності) відбулися студентські гендерні дебати на тему «8 Березня – свято жіночності, весни і натхнення чи День жіночої солідарності?», в яких взяли участь студенти спеціальності 231 «Соціальна робота» (0015, 0025 та 0025-стн групи).

Вербальні та невербальні засоби, що їх використовували учасники дебатів, мали на меті отримання певного результату: виявлення громадської позиції, відстоювання власної точки зору, доведення правоти і формування у слухачів позитивного враження від заявленої позиції. Беручи участь у такого роду заходах, студенти отримали можливість продемонструвати власні вміння переконувати та аргументувати, застосовуючи знання, отримані в процесі вивчення фахових дисциплін.

Подробнее...
 
Так починалася наша війна: студенти і викладачі переглянули кінострічку «Черкаси» PDF Печать E-mail

2 березня 2020 року студенти і викладачі НН ІПП в рамках патріотичного виховання переглянули український художній фільм «Черкаси» (2019) від режисера Тимура Ященка про оборону однойменного корабля, мінного тральщика, заблокованого російськими військами в бухті озера Донузлав у березні 2014 року під час анексії Криму.

«Черкаси» – це імпресіоністська воєнна драма, яка не робить акцент на характерах персонажів, на пафосі подвигу чи етосі героїзму. Це історія про холодне березневе море, моральну іржу довоєнної служби, побутовість державної зради та мужність тих, хто сам не знав про те, що герой. Це історія про правду, як починалась наша війна. А будь-яка правда завжди сильніше, ніж будь-яка міфотворчість.

«Черкаси» – це приклад того, яким повинно бути чесне патріотичне кіно про війну. Підтримуймо національне кіно разом!

 
Перемога збірної чоловічої команди НН ІПП в університетському чемпіонаті з баскетболу PDF Печать E-mail

Щиро вітаємо чоловічу команду Навчально-наукового інституту педагогіки і психології за зайняте І місце на університетському чемпіонаті з баскетболу, який відбувся 25-27 лютого 2020 року.

Бажаємо нашим юнакам нових спортивних досягнень!

Ви – наша гордість!

 
Круглій стіл з питань інклюзивної освіти PDF Печать E-mail

degtyarenko 26.02.20Про взаємодію інклюзивно-ресурсних центрів та закладів освіти з питань організації інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами говорили під час засідання у форматі «круглого столу» для директорів інклюзивно-ресурсних центрів, спеціалістів органів управління освітою, які відповідають за організацію інклюзивного навчання, 26 лютого 2020 року на базі Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації. В засіданні круглого стола брала участь завідувач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Дегтяренко Тетяна Миколаївна.

Подробнее...
 
День кафедри соціальної роботи і соціокультурної діяльності PDF Печать E-mail

26 лютого 2020 року Наукова бібліотека СумДПУ імені А.С. Макаренка провела в НН ІПП День кафедри соціальної роботи і соціокультурної діяльності «Етика ставлення соціального педагога до своєї праці».

Для викладачів і студентів співробітниками бібліотеки були підготовлені тематичні виставки, огляд літератури, презентація електронних інформаційних ресурсів та сервісів НБ, бесіди та консультації.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 7 из 81