Інформація для абітурієнтів

СумДПУ-online


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2018 рік.
Заняття з основ природознавства з методикою PDF Печать E-mail

11 травня 2018 року студенти 0024 і 0034 груп відвідали заняття з основ природознавства з методикою в еколого-натуралістичному відділі Обласного центру позашкільної освіти і роботи з талановитою молоддю. Майбутні педагоги ознайомилися з правилами організації еколого-розвивального середовища, з рослиннами нашого краю та гостями, а також з представниками фауни.

 
Проведення екскурсії в Сумському обласному краєзнавчому музеї для студентів спеціальностей «Менеджмент соціокультурної діяльності» та «Соціальна педагогіка» PDF Печать E-mail

11 травня 2018 року в рамках вивчення дисциплін «Організація і методика проведення екскурсій та туристсько-рекреаційних заходів» (викладач – Знобей О.В.), «Інституційне забезпечення соціокультурної діяльності» (викладач – к.п.н., доцент Поляничко А.О.) та «Соціокультурні технології соціально-педагогічної діяльності» (викладач – к.п.н. Гончаренко О.В.) студенти 3-го курсу заочної форми навчання спеціальностей «Менеджмент соціокультурної діяльності» та «Соціальна педагогіка», а також студенти 0035 групи спеціальності «Соціальна педагогіка»відвідали Сумський обласний краєзнавчий музей.

Подробнее...
 
Привітання! PDF Печать E-mail

привітання1

 
Інформаційний лист PDF Печать E-mail

27 березня 2018 р.Сумська обласна адміністрація та Благодійний Фонд Порошенка підписали Меморандум про долучення області до національного проекту Благодійного Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації». Голова Сумської обласної державної адміністрації і голови районних рад, ОТГ та міські голови підписали Меморандум про взаємодію між облдержадміністрацією та органами місцевого самоврядування щодо впровадження інклюзивної освіти в Сумській області.
З метою якісного виконання підписаних документів із впровадження інклюзивної освіти у Сумській області, зокрема забезпечення кадрового складу новоутворених ресурсних центрів з підтримки інклюзивної освіти та закладів з інклюзивним навчанням дітей з особливими освітніми потребами фахівцями з відповідною підготовкою, доводимо до Вашого відома, що Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка в особі кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки України серія АЕ № 458767 від 11.08.2014 р. здійснює підготовку фахівців за спеціальністю 016 Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія) на трьох рівнях:

Подробнее...
 
Привітання! PDF Печать E-mail

Привітання з Днем народження повернутое

 
Міжнародна науково-практична конференція для студентів та молодих учених PDF Печать E-mail

26–27 квітня 2018 року

на базі Навчально-наукового Інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка відбулася Міжнародна науково-практична конференція для студентів та молодих учених «УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ А. С. МАКАРЕНКА: ІМІДЖ, МОБІЛЬНІСТЬ ТА ЄВРОПЕЙСЬКІ ПЕРСПЕКТИВИ»

Звіт конференції

 

 
Засідання круглого столу «Взаємодія влади та громади у реалізації права дитини на сім'ю» PDF Печать E-mail
Доцент кафедри психології, кандидат психологічних наук Усик Дмитро Борисович прийняв участь у засіданні круглого столу «Взаємодія влади та громади у реалізації права дитини на сім'ю»  25  квітня 2018 р.

На засіданні обговорювали психологічні проблеми дітей-сиріт, шляхи допомоги у подоланні наслідків психологічної травми та умови покращення педагогічних навичок у прийомних батьків, опікунів, наставників та фахівців.

 
ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Дошкільна і початкова освіта: реалії та перспективи» PDF Печать E-mail

25-26 квітня 2018 року на базі Навчально-наукового Інституту педагогіки і психології

Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка відбулася 

 ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція

«Дошкільна і початкова освіта: реалії та перспективи»

Пленарне засідання

 

Секційне засідання

 

Резолюція конференції

 

 
Міжнародна науково-практична конференція для студентів та молодих учених PDF Печать E-mail

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції для студентів та молодих учених 

«УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ А.С. МАКАРЕНКА: ІМІДЖ, МОБІЛЬНІСТЬ ТА ЄВРОПЕЙСЬКІ ПЕРСПЕКТИВИ»,

яка відбудеться 26–27 квітня 2018 року 

на базі Навчально-наукового Інституту педагогіки і психології 

Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка 

Інформаційний лист

Програма конференції

 
Всесвітній День Землі PDF Печать E-mail

У Навчально-науковому інституті педагогіки і психології відзначили Всесвітній День Землі. Загальнолюдське свято любові та турботи за наш спільний дім. На виставці малюнків студенти привернули увагу до існуючих проблем нашої планети.

 
ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Дошкільна і початкова освіта: реалії та перспективи» PDF Печать E-mail

Шановні студенти, магістранти та молоді науковці!

Запрошуємо Вас взяти участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції
«Дошкільна і початкова освіта: реалії та перспективи»,

яка відбудеться 25-26 квітня 2018 року

на базі Навчально-наукового Інституту педагогіки і психології

Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка

Інформаційний лист

Програма конференції

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 7 из 50