Інформація для абітурієнтів

СумДПУ-online


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2019 рік.
Тренінг «Сучасні методи організації інклюзивного навчання в закладі освіти» PDF Печать E-mail

13 жовтня 2018 року на базі Сумського державного педагогічного університету відбувся тренінг «Сучасні методи організації інклюзивного навчання в закладі освіти».

Подробнее...
 
Свято в НН ІПП! PDF Печать E-mail

11 жовтня в НН ІПП відбулося свято до Дня козацтва та Дня захисника України!

 
ПЕДАГОГІЧНО-КРАЄЗНАВЧІ ЗУСТРІЧІ! PDF Печать E-mail

10 жовтня напередодні визначних свят доцентом кафедри педагогіки М.М. Биковою організовано традиційну лекцію-екскурсію у Сумському обласному краєзнавчому музеї на тему "Засоби народної педагогіки" для студентів Інституту культури та мистецтв та  Інституту педагогіки та психології.

 
ІV Міжнародна науково-практична конференція зі спеціальної педагогіки, психології та реабілітації PDF Печать E-mail

09 жовтня 2018 р. кафедрою спеціальної та інклюзивної освіти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології СумДПУ імені А. С. Макаренка проведено ІV Міжнародну науково-практичну конференцію зі спеціальної педагогіки, психології та реабілітації на тему «Корекційно-реабілітаційна діяльність: стратегії розвитку у національному та світовому вимірі».

Подробнее...
 
ОГОЛОШЕННЯ! PDF Печать E-mail

543210

 
Привітання з ювілеєм! PDF Печать E-mail

привітання 2

 
ІV Міжнародна науково-практична конференція «КОРЕКЦІЙНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ: СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ У НАЦІОНАЛЬНОМУ ТА СВІТОВОМУ ВИМІРІ» PDF Печать E-mail

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі у ІV Міжнародній науково-практичній конференції

«КОРЕКЦІЙНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ: СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ У НАЦІОНАЛЬНОМУ ТА СВІТОВОМУ ВИМІРІ», яка відбудеться 9 жовтня 2018 року

 

на базі кафедри спеціальної та інклюзивної освіти

Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ

 
Презентація проекту Жан Моне Модуль PDF Печать E-mail

IMG 20181002 161108Аспірантам 2 курсу СумДПУ імені А.С. Макаренко презентовано проект Жан Моне Модуль «Європеїзація докторських програм у галузі освіти на засадах інтердисциплінарного та інклюзивного підходів» в рамках Програми ЄС Еразмус+.

 

У рамках виконання проекту к.п.н., доцентом Ж.Ю. Черняковою:

Подробнее...
 
Вітання! PDF Печать E-mail

privitannja z dnem vchitelja nnipp2

 
Посвята студентів PDF Печать E-mail

26 вересня 2018 року відбулася посвята студентів І, ІІ курсів у професію «Вихователь закладу дошкільної освіти» спеціальність «Дошкільна освіта» та «Учитель початкової школи» спеціальність «Початкова освіта». Під час посвяти студенти презентували свої спеціальності, були залучені до ритмічної руханки та приготування українських страв на свіжому повітрі.

 
ОГОЛОШЕННЯ! PDF Печать E-mail

оголощення нов

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 7 из 54