Інформація для абітурієнтів

Онлайн-конкурс творчих робіт "Університет майбутнього"


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2020 рік.
Підсумки конкурсу наукових і творчих історико-педагогічних робіт PDF Печать E-mail

pedagog Makarenko1

 
Привітання! PDF Печать E-mail

трояндиВІТАЄМО

старшого викладача кафедри спеціальної та інклюзивної освіти

Чобанян Анну Варужанівну

з блискучим захистом кандидатської дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук зі спеціальності 19.00.08 – спеціальна психологія та її наукового керівника – завідувача кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, доктора педагогічних наук, професора Дегтяренко Тетяну Миколаївну Бажаємо міцного здоров’я, наснаги та подальших професійних звершень! 

Із повагою колектив кафедри спеціальної та інклюзивної освіти

 
Привітання з новорічними святами! PDF Печать E-mail

20 грудня традиційно волонтерський рух «Крок назустріч» відвідали з святковою програмою дітей з особливими освітніми потребами за місцем їх проживання. Подорожуючи містом, перевдягнені у казкових героїв волонтери, зустрічали дітлахів з батьками, вітали їх з новорічними святами та дарували фрукти. Концертне дійство завершилося в центрі громадської організації «Товариство допомоги особам з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень, Феліцитас». Вихованці були задоволені сюрпризами, ігровій програмі та дружній атмосфері.

 
Cвяткування Дня Святого Миколая PDF Печать E-mail

19 грудня 2019 року святкування Дня Святого Миколая пройшло насичено. При взаємодії організацій «Крок назустріч» та «Під крилом добра» волонтери привітали дітей – сиріт в Сумському обласному центрі психологічної реабілітації дітей області та Сумському будинку дитини     імені С.П.Супруна і подарували солодощі та фрукти. Атмосфера була чудова, дітлахи залишилися задоволені. Добрий рейд на цьому не завершився, і дружня делегація відправилась до Недригайлівського району в Хоружівський центр соціально – психологічної реабілітації дітей області. Для святкової програми, яку підготували волонтери, були залучені аніматори. Святий Миколай вручив подарунки з чарівної торбинки: іграшки, одяг, цукерки. Адміністрація закладу з дітьми подякували за увагу і приділений час та запросили на наступний рік в гості.

 
Вітаємо рідний Alma mater з 95-м днем народження! PDF Печать E-mail

17 грудня 2019 року в Академічному театрі драми та музичної комедії пройшли урочистості з нагоди 95-річчя створення Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка. Відзначити поважну дату зібралися керівники області та міста, нинішні та колишні працівники університету, випускники та студенти – усі ті, чиє життя пов’язано з найпотужнішим вищим навчальним закладом Сумщини.

Привітати з ювілеєм рідний Almamater прийшли також викладачі, співробітники та студенти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології, які вже стали великою і дружною родиною.

Вітаємо рідний Almamaterз 95-м днем народження!

Бажаємо йому процвітання, зростання можливостей та досягнення професійних вершин!

Нехай студенти та випускники й надалі прославляють рідний заклад!

Любимо, цінуємо, пишаємось!

 
Презентація науково-бібліографічного покажчика «Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка на шпальтах періодичних видань (1924-2019 рр.)» PDF Печать E-mail

18 грудня 2019 року студенти НН ІПП відвідали презентацію науково-бібліографічного покажчика «Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка на шпальтах періодичних видань (1924-2019 рр.)» до 95-ї річниці з дня заснування Педагогічного.

 
Веселе святкування дня Миколая Чудотворця в інституті педагогіки і психології PDF Печать E-mail

День святого Миколая Чудотворця вважається найбільш шанованим у православному світі, адже це свято віри, світла і добра. Це бажане й очікуване свято для всіх: діти у ніч на 19 грудня терпляче чекають від святого, звичайно ж, подарунків; дорослі у ці святкові дні мають можливість стати чарівниками, виконавцями дитячих мрій.  

Проте під покров Миколая потрапляють не лише дітлахи, а й студенти, які в цей день разом зі своїми викладачами можуть відволіктися від навчального процесу, розважитися і пожартувати. Саме з цією метою 19 грудня 2019 року до навчально-наукового інституту педагогіки і психології традиційно завітав добрий Миколай, який дарував святковий настрій кожному, хто з самого ранку прийшов на пари. З радісною посмішкою він роздавав усім веселі побажання, зичив гарного настрою й успіхів в наступаючому Новому 2020 році.

Подробнее...
 
З днем святого Миколая PDF Печать E-mail

fdhdfhdf-702x4591Дорогі друзі!

Прийміть найщиріші вітання зі світлим святом зимової казки – Днем святого Миколая!

Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир і злагоду.

Сердечно бажаємо Вам здоров’я, добра, радості та великої духовної благодаті! Щастя, родинного тепла, любові та здійснення мрій Вам і Вашим близьким!

Директорат НН ІПП

 
Курси підвищення кваліфікації для фахівців соціальної сфери Сумщини PDF Печать E-mail

Протягом тижня – з 10 по 18 грудня 2019 року – на базі кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності вже традиційно пройшли курси підвищення кваліфікації для фахівців соціальної сфери.

Проведення занять відбувалося за спеціально розробленою програмою, орієнтованою на підвищення рівня обізнаності соціальних працівників Сумського регіону, розширення компетентностей у роботі з різними категоріями сімей, удосконалення практичного інструментарію професійної діяльності тощо. Слухачі курсів взяли участь у круглому столі на тему «Законодавчі ініціативи та їх впровадження для ВПО, учасників АТО та ООС», ознайомилися з інтерактивною виставкою «Обери свій безпечний маршрут» і просвітницьким квестом «Стоп, насильство!», попрацювали за тренінгом «Соціальна робота в громаді».

Подробнее...
 
Привітання з нагоди 95-ї річниці з дня заснування Педагогічного університету! PDF Печать E-mail

вітання СУМДПУ

Щиро вітаємо професорсько-викладацький склад, співробітників та студентів із 95-річчям від дня заснування Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка.

Наш університет займає гідну позицію серед вищих шкіл нашої держави, і цей ювілей – ще одна приємна нагода відзначити Ваш високий професіоналізм, інноваційні підходи та самовіддану працю. Багато викладачів і співробітників нашого університету, тисячі його випускників зробили гідний внесок у розвиток вітчизняної освіти, стали активними творцями духовної та матеріальної культури України.

Зичимо великого натхнення, наснаги, невтомного прагнення до пізнання та успіхів у Вашій роботі!

Директорат НН ІПП

 

 

 
ІІІ Регіональний семінар «Новітні технології спеціальної педагогіки: проблеми, перспективи та шляхи запровадження PDF Печать E-mail

9 грудня 2019 року кафедрою спеціальної та інклюзивної освіти НН інституту педагогіки і психології спільно з відділом жестової мови Інституту спеціальної педагогіки та психології імені Миколи Ярмаченка НАПН України на базі Сумського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 21 «Волошка» провели ІІІ Регіональний науково-практичний семінар зі спеціальної педагогіки «Новітні технології спеціальної педагогіки: проблеми, перспективи та шляхи запровадження».

Учасники семінару оглянули групи дошкільного закладу в яких виховуються, навчаються та проводиться корекційно-розвиткова робота з дітьми, які мають порушеннями слуху та мовленнєвого розвитку.

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 7 из 76