Інформація для абітурієнтів

Онлайн-конкурс творчих робіт "Університет майбутнього"

СумДПУ-online


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2019 рік.
Участь у семінарі з практичного планування соціальних проектів від німецького Фонду EVZ PDF Печать E-mail

16-18 вересня 2019 року канд. пед. наук, старший викладач кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності ПОНОМАРЕНКО Людмила Іванівна взяла участь у семінарі з практичного планування соціальних проектів, який проводився за ініціативи та підтримки німецького Фонду EVZ («Пам’ять, відповідальність та майбутнє»).

Подробнее...
 
Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти: нові аспекти міжнародної діяльності PDF Печать E-mail

17 вересня 2019 року у межах міжнародної діяльності кафедри спеціальної та інклюзивної освіти (відп. за напрямок проф. Ю. А. Бондаренко) організовано зустріч викладачів з випускницею Коледжу Західної Вірджинії Нортерн Ком'юніті (WVNCC), постійним учасником наукових заходів кафедри Тетяною Джексон.

Подробнее...
 
Знайомство з діяльністю громадського фонду «Суми» PDF Печать E-mail

13 вересня 2019 року у рамках навчальної дисципліни «Теорія і практика волонтерського руху в Україні» (викладач – к.п.н. Клочко О.О.) студенти ІІ курсу за напрямами підготовки «Соціальна робота» (0025 та 0025-стн групи) і «Соціальне забезпечення» (0026 та 0026-стн групи) відвідали громадський фонд «Суми». Метою виїзного заняття стало ознайомлення майбутніх фахівців соціальної сфери з регіональним досвідом здійснення волонтерської діяльності.

Під час зустрічі з одним із засновників фонду – відомим громадсько-політичним діячем нашого міста Максимом КОРНІЄНКОМ – студенти дізналися про багатовекторність соціальної допомоги містянам, яку надають волонтери установи. Зокрема, увагу відвідувачів привернули такі актуальні проекти фонду, як: волонтерська допомога військовим («Кулінарна сотня», «Авто для АТО», «Збери аптечку для солдата», «Допомога пораненим», «Сім’я героя»); гуманітарні проекти («Тонна добрих речей», «Комп’ютери дітям», «Сумські мурали»); проекти суспільно-політичного напряму (система петицій у Сумський міській раді, «Молодіжний банк ініціатив», «Розумний НАB») тощо.

 
Презентація напрямів підготовки студентів НН Інституту педагогіки і психології в рамках загальноуніверситетського Дня відкритих дверей PDF Печать E-mail

День відкритих дверей – це традиційний захід, завітавши на який вступники мають змогу отримати необхідну інформацію про навчання в університеті та зробити перший крок до своєї освіти в ньому. Особливо корисний він для абітурієнтів, які ще не визначилися з вибором майбутньої професії або мають сумнів щодо того, з якою саме сферою діяльності пов’язати своє життя.  

З цією метою 14 вересня 2019 року Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка гостинно відкрив свої двері перед майбутніми абітурієнтами та їхніми батьками, вчителями шкіл і всіма зацікавленими у співпраці з Педагогічним. Численні відвідувачі заходу з самого ранку заповнили площу перед центральним корпусом університету. Вони прийшли для того, щоб ознайомитися з факультетами та інститутами СумДПУ і дізнатися про особливості майбутньої вступної кампанії.

Свої інформаційні стенди просто неба розгорнув і Навчально-науковий інститут педагогіки і психології. Завідувачі і викладачі шести кафедр НН ІПП надавали освітні консультації щодо наявних напрямів підготовки, розповідали про навчальний процес, практики і стажування, перспективи працевлаштування випускників, організацію дозвілля та побуту студентів. Особливістю Дня відкритих дверей можна вважати участь у презентаціях спеціальностей нинішніх студентів, які нещодавно самі були такими ж само абітурієнтами, а тепер вже розповідали гостям, як їм навчається в Педагогічному.

 
День першокурсника на кафедрі соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності PDF Печать E-mail

12 вересня 2019 року відбувся традиційний виїзд викладачів і студентів І-ІV курсів спеціальностей «Соціальна робота», «Соціальне забезпечення» та «Менеджмент соціокультурної діяльності» на мальовничий берег річки Псел, де у затишному місці пройшла посвята першокурсників у студенти кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності.

Посвята в студенти – це свято, яке залишається в пам’яті кожного студента назавжди. Причому, не тільки для першокурсників, а й для викладачів та студентів старших курсів, які в цей день приймають до своєї дружньої кафедральної родини новоприбулих. Тому організатори (к.п.н., ст.викл. ІОНОВА Ірина Миколаївна та к.п.н., ст.викл. ГОНЧАРЕНКО Олена Володимирівна) підійшли до підготовки і проведення заходу креативно і, разом з цим, відповідально.

Подробнее...
 
Запрошення! PDF Печать E-mail

изображение viber 2019-09-15 21-35-38Запрошуємо на цікаву зустріч!

Для вас це можливість  познайомитися з цікавими людьми,  дізнатися про  волонтерський рух,  що діє вже 11 років, знайти справу до душі,  поділитися власними ідеями…

Будемо раді знайомству :-)

 
Зустріч з вихованцями Штепівського навчально-реабілітаційного центру PDF Печать E-mail

В п’ятницю активісти волонтерського руху «Крок назустріч» на чолі з керівником руху Кісліциною М.В.  відвідали вихованців Штепівського навчально-реабілітаційного центру.

Для школярів з особливостями інтелектуального розвитку молодшого шкільного віку волонтери підготували спортивні естафети («Мотузки», «Мішечки», «Ручки-ніжки», «Мильні бульбашки»), більш старші дітки разом з волонтерами вивчили нові і пригадали вже знайомі руханки, а закінчили зустріч спільною грою з повітряними кульками.

Подробнее...
 
Оголошення! PDF Печать E-mail

konkurs

 

До 95-го ювілею Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка кафедра педагогіки оголошує конкурс наукових (номінації: тези, стаття) і

творчих (номінації: есе, літературний портрет улюбленого героя, буктрейлер) історико-педагогічних робіт.

 Свої доробки студенти можуть подати на конкурс не пізніше 12 жовтня 2019 року (ЦК, II поверх, ауд. 218 − кімната-музей А. С. Макаренка).

За детальною інформацією звертатись до відповідальних викладачів кафедри педагогіки на факультетах/ в інститутах або до доцента каф. педагогіки Н. Г.Осьмук.

 

Запрошуємо до участі всіх бажаючих! 

 

Надаємо зразок

Подробнее...
 
Посвята першокурсників у студенти! PDF Печать E-mail

Цього літа до нашої дружної освітянської родини – Навчально-наукового інституту педагогіки і психології – приєдналося численне поповнення першокурсників, з якими 1 вересня 2019 року відбулася зустріч директорату на чолі проф. КОНДРАТЮК Світланою Миколаївною. Зі студентами І курсу та їх батьками познайомилися також завідувачі кафедр та куратори академічних груп, представники студентського самоврядування.

На урочистій посвяті – одному із найяскравіших і пам’ятних дійств у студентському житті – вчорашні школярі відчули себе справжніми, повноцінними студентами Педагогічного. Наш Інститут був одним з найчисленніших і, як завжди, найкращим! Сподіваємося, що роки навчання в університеті будуть не менш цікавими та яскравими.

 

Щиро вітаємо наших першокурсників з початком студентського життя і бажаємо їм успіхів у навчальній діяльності!

Ми переконані, що у майбутньому Ви посядете гідне місце серед найкращих випускників нашого університету.

 
Привітання! PDF Печать E-mail

1023482Шановні викладачі, співробітники і студенти!

Вітаємо Вас з початком

нового 2019-2020 навчального року!

Нехай новий навчальний рік

принесе Вам мудрість, наснагу,

приємні враження від пізнання нового,

позитивні емоції і нові відкриття!

Директорат НН ІПП

 

 
Запрошуємо! PDF Печать E-mail

magistrЗапрошуємо на урочистості, присвячені 
випуску бакалаврів 2019 

Навчально-наукового інституту педагогіки і психології
22.06.2019 об 11.00 

в актову залу СумДПУ імені А.С.Макаренка

 

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 6 из 69