Інформація для абітурієнтів

СумДПУ-online


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2018 рік.
ІІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Еколого-валеологічне виховання дітей дошкільного та молодшого шкільного віку в сучасному освітньому просторі» PDF Печать E-mail

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі

у ІІІ Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції

«Еколого-валеологічне виховання дітей дошкільного та молодшого шкільного віку

в сучасному освітньому просторі»,

яка відбудеться 29-30 березня 2018 р.

на базі кафедри дошкільної і початкової освіти

Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка

Обговорення матеріалів конференції відбудеться у форумі

 Інформаційне повідомлення

Матеріали конференції

 
Участь у засіданні обласної Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми Сумської ОДА PDF Печать E-mail

26 березня 2018 року викладачі (к.п.н., доц. ПОЛЯНИЧКО А.О., к.п.н., доц. ПОЛЯКОВА О.М., к.п.н., ст. викл. ГОНЧАРЕНКО О.В.) і студенти кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності (0015-стн і 0016-стн групи, сп-ті «Соціальна робота», «Соціальне забезпечення») взяли участь у роботі обласної Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми Сумської обласної державної адміністрації. На засіданні ними було презентовано результати моніторингового дослідження «Гендерні стереотипи як чинник до прояву насильницьких дій в Сумському регіоні», проведеного за ініціативи Департаменту соціального захисту населення Сумської ОДА у листопаді-грудні 2017 року на базах ЗНЗ І-ІІІ ступенів та ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Білопільського, Лебединського, Недригайлівського, Роменського і Путивльського районів.

 

 
Участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі «Гендерні дослідження» PDF Печать E-mail

21–22 березня 2018 року у Херсонському державному університеті відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі «Гендерні дослідження», на якому Науково-дослідницький центр гендерної освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка гідно представила студентка ІV курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» ЄВГЕНІЯ РОГІЗ (наук. керівник – к.п.н, ст. викл. кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності Гончаренко О.В.).

Варто зазначити, що до участі у конкурсі надійшло 66 робіт (72 студенти-автори, 67 наукових керівників) із 40 вищих навчальних закладів освіти. Всеукраїнський конкурс тривав у два етапи – рецензування конкурсних наукових робіт галузевою конкурсною комісією та захист наукових робіт на підсумковій науково-практичній конференції. За результатами відкритого обговорення наукових робіт та доповідей учасників науково-практичної конференції із галузі «Гендерні дослідження» конкурсна комісія відзначила роботу Рогіз Євгенії дипломом ІІІ ступеня.

Вітаємо Євгенію та її наукового керівника з участю у фіналі конкурсу, бажаємо подальших успіхів та нових звершень у науковій діяльності! 

 

 
Зустріч учасників пробного ЗНО PDF Печать E-mail

29512152 660222251035778 570082787612231472 n24 березня Навчально-науковий інститут педагогіки і психології зустрічав учасників пробного ЗНО з української мови. 500 старшокласників м. Суми та Сумської області ознайомилися з умовами вступу та особливостями спеціальностей:

  • "Дошкільна освіта";
  • "Початкова освіта";
  • "Спеціальна освіта";
  • "Соціальна робота";
  • "Соціальне забезпечення";
  • "Менеджмент соціокультурної діяльності";
  • "Психологія";
  • "Менеджмент";
  • "Освітні, педагогічні науки".

 

 
У Навчально-науковому інституті педагогіки і психології відбулися заходи до Міжнародного для людей з синдромом Дауна PDF Печать E-mail

20180321 13083021 березня відбувся спільний захід для студентів та викладачів ННІПП та молоді з синдромом Дауна, які є клієнтами Сумського міського територіального центру соціального обслуговування "Берегиня".
У заході брали участь студенти напрямку освіти Спеціальна освіта, викладачі та керівники кафедр спеціальної та інклюзивної освіти, дошкільної і початкової освіти, директор ННІП к.пед.наук, доцент Кондратюк Світлана Миколаївна.
В програмі заходу були: знайомство учасників заходу, перегляд відео, присвяченого Міжнародному дню з синдромом Дауна, ігри, розфарбовування малюнків носочків в парах "людина з інвалідністю – волонтер", фотосесія для участі у міжнародному флешмобі "LotsOfSocks", чаювання з неформальним спілкуванням.
Дякуємо нашим особливим гостям за те, що розкрили перед нами свої таланти, адміністрації СМТЦСО "Берегиня" за те, що висловили бажання організувати таку зустріч та розповіли нам про своїх клієнтів та успіхи у своїй роботі. Вдячні директору ННІПП Світлані Миколаївні Кондратюк за сприяння у організації заходу та активну участь у ньому.

21 березня студенти напряму підготовки Спеціальна освіта (кафедра спеціальної т інклюзивної освіти) долучилися до міжнародного флешмобу "LotsOfSocks" на підтримку людей з синдромом Дауна. 
Анастасія Ващенко (студентка 0021 групи, яка брала участь у організації участі інших студентів у флешмобі) зазначила: "Нехай наш захід не вирішив проблему кількості "сонячних людей", але мені здається, у світі стало трошки більше добра. А ми відчули себе трошки іншими".

Керівник волонтерського руху "Крок назустріч", викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Кісліцина М.В.

 

 
V Міжнародна заочна науково-практична конференція студентів та молодих учених «КОРЕКЦІЙНА ТА ІНКЛЮЗИВНА ОСВІТА ОЧИМА МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ» PDF Печать E-mail

 Шановні колеги! 

20 березня 2016 року 

на базі кафедри спеціальної та інклюзивної освіти 

Навчально-наукового інституту педагогіки і психології 

Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка 

відбулася V Міжнародна заочна науково-практична конференція студентів та молодих учених «КОРЕКЦІЙНА ТА ІНКЛЮЗИВНА ОСВІТА ОЧИМА МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ»

 Програма конференції

 

 
«Корекційно-розвивальна робота з дітьми з особливими освітніми потребами» PDF Печать E-mail

IMG 6475«Корекційно-розвивальна робота з дітьми з особливими освітніми потребами» обласний семінар з такою назвою відбувся 15 березня. Його учасниками стали практичні психологи дошкільних навчальних закладів. У роботі семінару прийняла участь викладач кафедри психології ННІ педагогіки і психології к.психол.н. Василевська О.І., яка виступила з доповіддю «Методи та прийоми корекційно-розвивальної роботи з дітьми з особливими освітніми потребами».

 
«Хто крутий?» PDF Печать E-mail

16 березня 2018 року в НН Інституті педагогіки і психології було гамірно і весело. Адже студенти 0018-стн групи (спеціальність «Менеджмент соціокультурної діяльності») Єленада МИРОНЕНКО, Іван ШЕСТОПАЛ і Сергій ЦЮПКА під керівництвом викладача ШЕВЧЕНКО Таїсії Станіславівни організували для педагогів та студентів кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності круту розважальну гру «Хто крутий?».

Члени команд перевіряли свою силу духу, інтелектуальні та музичні знання, спритність і кмітливість. Організатори заходу не забули і про запальні танці для учасників гри.

Перемогу здобули викладачі, але приємні подарунки та дипломи отримали члени обох команд. І може хтось чекає весни та яскравого сонечка, але нас все влаштовує! Ми переконалися, що наші педагоги і студенти сяють на весь університет!!!

 

 
Представники СумДПУ – учасники дев’ятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» PDF Печать E-mail

Дегтяренко участь виставціДегтяренко Тетяна Миколаївна стала учасником головної події освітньої галузі України – Дев’ятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти», яка відбулася 15-17 березня 2018 року у Київському Палаці дітей та юнацтва.

У виставці брали участь освітяни, яких цікавить модернізація освітнього процесу та освітніх програм в Україні та за кордоном.

Подробнее...
 
«Творча спадщина А. С. Макаренка в контексті інноваційного розвитку освіти ХХІ століття» PDF Печать E-mail

15-16 березня 2018 року на базі Інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка відбулася IІ Міжнародна науково-практична конференція «Творча спадщина А. С. Макаренка в контексті інноваційного розвитку освіти ХХІ століття». Конференція присвячена 130-річчю з дня народження А. С. Макаренка.

Освітлення конференції телекомпанією СТС - відео

Подробнее...
 
Знайомство студентів із закладами соціально-педагогічного спрямування PDF Печать E-mail

На головну15 березня 2018 року в рамках вивчення дисципліни «Інституційне забезпечення соціальної сфери» та «Соціальна педагогіка» студенти спеціальностей 231 «Соціальна робота», 232 «Соціальне забезпечення»,                051 «Економіка» відвідали Центр соціально-психологічної допомоги.

Директор Центру – випускниця спеціальності «Соціальна педагогіка» – Бересь Тетяна Іванівна ознайомила студентів із історією створення установи та специфікою її діяльності на сучасному етапі. Соціальний педагог та юрист Центру на конкретних прикладах продемонстрували основні етапи роботи з різними групами клієнтів, які перебувають у даному закладі.

Візит студентів до Центру соціально-психологічної допомоги сприяв професійному самовизначенню майбутніх соціальних працівників та інспекторів з надання соціальної допомоги. Студенти спеціальності «Економіка» безпосередньо побачили діяльність ще одного закладу соціально-педагогічного спрямування в м. Суми.

 

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 6 из 46