Інформація для абітурієнтів

Навчальні плани і звіти

КАФЕДРА ПСИХОЛОГІЇ


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2020 рік.
Використання технологій дистанційного навчання в освітньому процесі НН ІПП під час карантину PDF Печать E-mail

Картинка Дист навчанняСкладні життєві ситуації забезпечують пристосування до нових умов існування. Так і навчальні заклади по всьому світі перейшли на дистанційну форму навчання, аби створити безпечні умови для своїх учнів та студентів. Закритий на карантин університет не свідчить про відсутність лекцій і необхідних для повноцінного освітнього процесу заходів.

З 6 квітня 2020 року (на час карантину) навчальний процес здобувачів вищої освіти всіх форм навчання в СумДПУ імені А.С.Макаренка, відповідно й у НН ІПП, реалізується за допомогою дистанційних технологій.

Основним веб-середовищем для використання технологій дистанційного навчання в університеті на час КАРАНТИНУ є Інтернет-орієнтована інформаційна система Дистанційне навчання СумДПУ імені А.С.Макаренка, що побудована на основі LMS Moodle, і призначена для інформаційного супроводу освітнього процесу в університеті та реалізації таких завдань:

  • забезпечення здобувачів вищої освіти електронними освітніми ресурсами та оцінювання рівня їхніх знань;
  • створення, опрацювання та збереження веб-орієнтованих електронних освітніх ресурсів університету, а саме підручників, посібників, конспектів лекцій, методичних вказівок та інструкцій до лабораторних і практичних робіт тощо.
Подробнее...
 
НН інститут педагогіки і психології працює в нових умовах PDF Печать E-mail

images 3

Такі загрози, як коронавірус, безумовно впливають на нашу взаємодію. Але кожна криза – це можливість не лише досягати цілей, а й використати цей час, щоб переглянути старі та опанувати нові способи роботи, які, ймовірно, допоможуть нам у перспективі.

Тому початок тижня в Навчально-науковому інституті педагогіки і психології відзначився активною роботою директорату, викладачів і студентів, співробітників у дистанційному режимі. Варто наголосити, що забезпеченню належної організації навчання студентів денного і заочного відділень передувала злагоджена співпраця всіх служб та кафедр НН ІПП.

Отже, дистанційне навчання – це досить цікавий досвід, спосіб навчитися самоорганізації і самодисципліні, чудова можливість довести собі, на що ти здатен!

Дотримуйтесь карантину, вчиться на відмінно он-лайн та будьте здорові!

 
Освітній процес у дистанційному режимі! PDF Печать E-mail

Шановні студенти!
З 06.04.2020 р. продовжуємо освітній процес згідно розкладу у Дистанційному режимі!


Протягом тижня ( до 06.04. 2020) Ви маєте:

1) зареєструватися на платформі Moodle (Дистанційне навчання)
2) приєднатися до навчальних дисциплін, які викладаються у ІІ семестрі поточного навчального року.

Директорат НН ІПП

 

 
Навчально-науковий інститут педагогіки і психології перейшов на дистанційне навчання PDF Печать E-mail

images 6З 12 березня 2020 року всі заклади освіти України припинили роботу у звичному режимі і перейшли на карантин. Міністерство освіти та науки зобов’язало очільників освітніх установ та педагогів забезпечити дистанційне навчання не тільки для школярів, але й для студентів. «Навчальний процес триває. Карантин – це не канікули», – наголошує заступниця міністра освіти та науки Любомира МАНДЗІЙ.

Аби карантинні заходи вплинули на якість вищої освіти якомога менше, навчальний процес в Навчально-науковому інституті педагогіки і психології для студентів всіх форм навчання на час карантину здійснюється за допомогою дистанційних технологій. Така форма навчання передбачає викладення викладачами своїх навчальних курсів для опрацювання на платформі Moodle, встановлення термінів здачі або звітування студентів щодо виконання завдань. Крім налагодження дистанційної співпраці зі студентами, професорсько-викладацький склад НН ІПП також активно займається науковою і методичною роботою, працює над самоосвітою тощо.

 
Маски для захисту від коронавірусу шиють наші студенти PDF Печать E-mail

1

 

 

Протягом першого тижня карантину студенти 0022 групи спеціальності 013 Початкова освіта кафедри дошкільної і початкової освіти виконували навчальні завдання вдома. Так, у рамках вивчення навчального курсу "Трудове навчання з практикумом" майбутні вчителі початкових класів навчились шити захисні маски. Кожна студентка пошила маски не лише для себе, але й для родини.

Детальніше

 

 
Оголошення! PDF Печать E-mail

карантин продовженоУВАГА! 

Загальнонаціональний карантин
продовжено до 24 квітня 2020 року

25 березня 2020 року Кабінет Міністрів України прийняв рішення продовжити карантинні заходи в Україні до 24 квітня 2020 року. 

Таким чином, усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до відповідного терміну.

 «Ми продовжуємо карантин і запроваджуємо надзвичайну ситуацію в державі Україна на всій території на 30 днів, терміном до 24 квітня 2020 року. З можливістю його подальшого продовження згідно з чинним законодавством. Або якщо ми впораємося й поборемо цю ситуацію скоріше, тоді будемо окремо приймати рішення на засіданні Кабінету міністрів», – сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль. 

 
Міфи та правда про коронавірус PDF Печать E-mail

88224503 1278188185720784 318363578937638912 n

 
Оголошення! PDF Печать E-mail

3fcce90fc816cd2a705f9b92d9023c32Шановні викладачі, студенти і співробітники НН ІПП!

11 березня 2020 року  ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров’я) визнала, що у світі – пандемія коронавірусу.Коронавіруси – це велика родина респіраторних вірусів. Захворювання, яке викликав новий коронавірус, називається COVID-19. Вірус вже поширився на всі континенти за винятком Антарктиди.  

У зв’язку із загрозою епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19, 11 березня 2020 року Кабінетом Міністрів України було прийнято Постанову «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», згідно з якою протягом періоду 12 березня – 3 квітня 2020 року на усій території України оголошено карантин і заборонено відвідування закладів освіти її здобувачами.

Щоб зменшити ймовірність зараження коронавірусом COVID-19, рекомендуємо самоізолюватися вдома

Подробнее...
 
Знайомство студентів з діяльністю Департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради PDF Печать E-mail

Необхідною умовою професійного становлення майбутніх фахівців соціальної сфери є співпраця випускаючої кафедри з соціальними установами міста Суми. З цією метою 6 березня 2020 року студенти 1-го курсу спеціальностей «Соціальна робота» та «Соціальне забезпечення» разом із викладачами кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності доц. Поляничко А.О. та Знобеєм О.В. відвідали Департамент соціального захисту населення Сумської міської ради, де відбулась зустріч із співробітниками установи.

Подробнее...
 
Привітання з ювілеєм! PDF Печать E-mail

55

 
На честь святкування 206-ї річницівід дня народження Тараса Григоровича Шевченка PDF Печать E-mail

Цими днями (впродовж всього тижня) відбувалися різноманітні заходина кафедрі дошкільної і початкової освіти на честь святкування 206-ї річницівід дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Так, студенти спеціальностей 012 Дошкільна освіта та 013 Початковаосвіта презентували творчій і життєвий шлях поета за наступниминомінаціями:

  • Невідомий Шевченко: дитячі роки…(про сирітську долю митця, роки кріпацтва, заслання);
  • Шевченко – художник (про талант Тараса Шевченка, який проявився значно раніше, ніж талант поета);
  • Шевченко – пророк (про митця як духовного провісника української нації);
  • «Кобзар» – друга Біблія для українців (про людські цінності, материнську любов, дружбу, вірність рідній землі і народові у творчості поета);
  • Тарас Шевченко очима дітей (про автора громадського діяча, фольклориста і етнографа);
  • Шевченко і українська ментальність (про найважливішу людську цінність: волю у творчості поета).
  • Читали вірш «Свою Україну любіть» та поему «І мертвим, і живим».

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 6 из 81