Інформація для абітурієнтів

Онлайн-конкурс творчих робіт "Університет майбутнього"

СумДПУ-online


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2020 рік.
Зустріч студентів з фахівцями Державної установи «Центр пробації» в Сумській області PDF Печать E-mail

Важливою складовою підготовки майбутніх фахівців соціальної сфери у Навчально-науковому інституті педагогіки і психології СумДПУ імені А.С. Макаренка є поєднання отриманих ними в навчальних аудиторіях теоретичних знань з практичним досвідом роботи відповідних установ. З цією метою, у рамках вивчення дисциплін «Пенітенціарна педагогіка і психологія» і «Соціально-правова допомога особам, які перебувають у конфлікті із законом» (викладач – к.п.н., ст.викл. кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності Клочко О.О.), студенти І-ІІ курсів за напрямами підготовки «Соціальна робота» і «Соціальне забезпечення» відвідали філію Державної установи «Центр пробації» в Сумській області.

Подробнее...
 
Участь у гала-концерті «Алло, ми шукаємо таланти!» PDF Печать E-mail

17 жовтня 2019 року в актовій залі Педагогічного відбувся традиційний гала-концерт загальноуніверситетського конкурсу першокурсників «Алло, ми шукаємо таланти!», на якому Навчально-науковий інститут педагогіки і психології гідно представила студентка 0011 групи (напрям підготовки «Спеціальна освіта») – ТАРАН Євгенія.

Разом зі своїм танцювальним колективом Євгенія запропонувала увазі глядачів самобутній хореографічний номер – запальний козацький танок, в якому яскраво проглядався національний характер нашого народу, його сила, душевна краса і талант. Разом з цим, особливо варто відзначити той артистизм та пластичність під час танцю, яким дівчата вразили і конкурсне журі, і глядацькі серця.

 

 

Бажаємо Євгенії та іншим учасникам конкурсу творчих злетів і перемог!

 
Студенти НН ІПП взяли участь у Ході за свободу (Walk for Freedom) з нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми PDF Печать E-mail

18 жовтня 2019 року викладачі та студенти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології (кафедра соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності) приєдналися до європейської спільноти у боротьбі з торгівлею людьми, долучившись до Всесвітньої щорічної акції «Хода за свободу / Walk for Freedom».

Цього дня в усіх куточках області та обласному центрі під патронатом Міністерства соціальної політики України пройшла мирна і мовчазна хода небайдужих на захист мільйонів людей, які зараз знаходяться у рабстві. У ній взяли участь усі суб’єкти взаємодії, що здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в нашому регіоні: Департамент соціального захисту населення Сумської ОДА, ГО «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини», міський Центр СССМ та інші. 

Подробнее...
 
Як викладачі і студенти НН ІПП відзначили День захисника України козацькими розвагами PDF Печать E-mail

Щороку в Україні 14 жовтня відзначають День захисника, встановлений 2014 року державним святом для «вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві». Означену дату обрали не випадково – цього дня відзначають День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та річницю створення УПА. Саме Богородиця вважалася покровителькою українських козаків та інших українських збройних формувань.

Подробнее...
 
Навчальна екскурсія до Територіального центру соціального обслуговування «Берегиня» PDF Печать E-mail

10 жовтня 2019 року студенти І-ІІ курсів за напрямами підготовки «Соціальна робота» і «Соціальне забезпечення» відвідали Територіальний центр соціального обслуговування «Берегиня». Навчальна екскурсія відбулася в рамках вивчення навчальних дисциплін «Вступ до спеціальності та деонтологія» (викладач Знобєй О.В.) і «Теорія і практика волонтерського руху в Україні» (к.п.н, ст. викладач Клочко О.О.). Метою заняття було ознайомлення майбутніх фахівців соціальної сфери із практичним досвідом надання адресної соціальної допомоги літнім людям та особам з інвалідністю.

Подробнее...
 
V Міжнародний конгрес зі спеціальної педагогіки, психології та реабілітології PDF Печать E-mail

Уже стала доброю традицією участь професорсько-викладацького складу кафедри спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка у щорічному конгресі зі спеціальної педагогіки, психології та реабілітології, витоки якого лежать у нашому університеті.

Цього року робота V Міжнародного конгресу зі спеціальної педагогіки, психології та реабілітології «Діти з особливими потребами в освітньому просторі» відбувалася на базі Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка.

Подробнее...
 
Відкрита лекція з дисципліни "Основи професійного спілкування"1 PDF Печать E-mail

10 жовтня 2019 року кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри педагогіки Будянським Дмитром Васильовичем було проведено відкриту лекцію з дисципліни "Основи професійного спілкування" на тему "Теоретико-методичні засади техніки мовлення сучасного педагога" для студентів Навчально-наукового Інституту культури і мистецтв. Викладач використовував інтерактивні засоби роботи та мультимедіа. Було проведено тренінг з техніки мовлення та дихальну гімнастику.

 
Study Visit «Developing Youth Workers' Competences in Finland» PDF Печать E-mail

Організований Erasmus + в Фінляндії набазішкілтамолодіжнихцентрівміст Віррат, ІльмайокітаТамперез 29 вересняпо 3 жовтня 2019 року.

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки Коваленко Наталія Володимирівна взяла участь у навчальномувізиті «Розвиток компетентності молодіжного робітника в Фінляндії», якийоб’єднав 30 професіоналівз 21 країни, зосереджуючиувагунавивченнінавчальнихпрограмтапроцесі викладаннямолодіжноїроботи в Фінляндії.

Подробнее...
 
Майбутні фахівці соціокультурної сфери відвідали виставку відомого сумського фотографа Ігоря Ройченка PDF Печать E-mail

8 жовтня 2019 року студенти І курсу спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» (0018-стн група) під керівництвом доктора мистецтвознавства, професора кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності ПАНАСЮКОМ Валерієм Юрійовичем відвідали презентовану у приміщенні міської галереї виставку «Еклектика» відомого сумського фотографа Ігоря РОЙЧЕНКА – члена Міжнародної федерації фотомистецтва (FIAP), Національної спілки фотохудожників України.

Подробнее...
 
Психологічна служба інформує PDF Печать E-mail

До уваги кураторів І курсу!

У жовтні 2019 року фахівці Психологічної служби (практичний психолог Руденко Вікторія Германівна та соціальний педагог Маркевич Дарина Олександрівна) планують проведення серії тренінгів для студентів І курсу на тему «Згуртованість колективу» та «Командоутворення».

За більш детальною інформацією звертайтесь до Психологічної служби СумДПУ імені А.С.Макаренка (кабінет 407, 4 поверх факультету іноземної та слов’янської філології).

 
Разом в команді PDF Печать E-mail

8 жовтня 2019 року, продовжуючи курс тренінгів по адаптації першокурсників, практичний психолог РУДЕНКО Вікторія Германівна та соціальний педагог МАРКЕВИЧ Дарина Олександрівна провели заняття з елементами  тренінгу на тему «Робота в команді» для студентів 1 курсу Навчально-наукового інституту педагогіки та психології.

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 6 из 71