Інформація для абітурієнтів

СумДПУ-online


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2019 рік.
ІV Всеукраїнська науково-практична конференція«Дошкільна освіта: від традицій до інновацій» PDF Печать E-mail

8-9 листопада 2018 року на базі кафедри дошкільної і початкової освіти Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка відбулася ІV Всеукраїнська науково-практична конференція«Дошкільна освіта: від традицій до інновацій» для студентів, магістрантів та молодих науковців Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Резолюція конференції

 
ІV Всеукраїнська науково-практична конференції «Дошкільна освіта: від традицій до інновацій» PDF Печать E-mail

logotip dpoКафедра дошкільної і початкової освіти запрошує студентів, магістрантів та молодих науковців взяти участь у

ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції

«Дошкільна освіта: від традицій до інновацій»,

яка відбудеться 8-9 листопада 2018 року

на базі Навчально-наукового інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка

 

Інформаційний лист

Подробнее...
 
Проведення круглого столу з проблеми виявлення сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах PDF Печать E-mail

Своєрідним підсумком курсів підвищення кваліфікації для фахівців об’єднаних територіальних громад і спеціалістів ЦСССДМ стало проведення 1 листопада 2018 року круглого столу, в межах якого слухачі отримали нагоду презентувати власний практичний досвід роботи з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, та надання їм комплексу соціальних послуг.

 

Подробнее...
 
СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ PDF Печать E-mail

Щороку у першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі фахівців, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

Напередодні професійного свята – 31 жовтня 2018 року – у приміщенні Сумського обласного академічного театру драми та музичної комедії імені М.С. Щепкіна відбулися святкові урочисті. На захід завітали голова Сумської ОДА Микола КЛОЧКО та депутат Сумської обласної ради Віра ЛАВРИК, які привітали і відзначили фахівців соціальної сфери Сумщини грамотами й подяками за сумлінну працю, високопрофесійне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у реалізацію державної соціальної політики та з нагоди професійного свята.

Подробнее...
 
Проведення курсів підвищення кваліфікації для фахівців соціальної сфери PDF Печать E-mail

З 22 по 26 жовтня 2018 року на базі кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності, за сприяння Сумського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, було організовано й проведено курси підвищення кваліфікації для фахівців об’єднаних територіальних громад та спеціалістів ЦСССДМ.

Подробнее...
 
WALK FOR FREEDOM / ХОДА ЗА СВОБОДУ PDF Печать E-mail

18 жовтня 2018 року викладачі (к.п.н., доц. ПОЛЯКОВА О.М.; к.п.н., ст. викл. ПОНОМАРЕНКО Л.М.) та студенти кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності долучилисядо Всесвітньої щорічної акції «Walk for Freedom / Хода за свободу», яка проводилася у всіх областях України з нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.

Подробнее...
 
Участь у роботі міжвідомчої робочої групи з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей PDF Печать E-mail

У жовтні 2018 р. за сприяння ГО «Надія і житло для дітей»,  Сумського обласного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, Служби у справах дітей Сумської ОДА у приміщенні Обласної державної адміністрації відбулася зустріч міжвідомчої робочої групи, що опікується процесом деінституціалізації в Сумській області. У роботі групи взяла участь і доцент кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності ПОЛЯКОВА Ольга Михайлівна

Подробнее...
 
МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР "ІННОВАЦІЇ У ПРОФЕСІЙНІЙ ПЕДАГОГІЧНІЙ ПІДГОТОВЦІ" PDF Печать E-mail

viber imageКафедрою педагогіки проведено методичний семінар, обговорено доповідь доцента Марії Миколаївни Бикової "Емоційна культура педагога у реалізації принципу партнерства", розглянуто педагогічну підготовку вчителя у контексті компетентнісного підходу та концепції "Нова українська школа".


 

 
День НН ІПП! PDF Печать E-mail

18 жовтня 2018 року відбулося святкування 17-ї річниці Навчально-наукового інституту педагогіки і психології. У програмі свята гостей чекав святковий ярмарок, фейєричний концерт та тепла атмосфера.

 
Вітаємо переможця! PDF Печать E-mail

 17 жовтня 2018 року магістрант 0051 групи спеціальності 016 Спеціальна освіта Семеренко Сергій на чемпіонаті світу з армреслінгу в турецкій  Анталье в напруженій боротьбі виборов срібну медаль а ліву руку серед спортсменів з інвалідністю!

Бажаємо переможцю нових цікавих змагань і нових перемог!!!

 

 
Запрошення! PDF Печать E-mail

17 rihnicy nnipp 1

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 6 из 54