Інформація для абітурієнтів

СумДПУ-online


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2018 рік.
Участь у заходах до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом PDF Печать E-mail

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який з 1988 року за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я щорічно проводиться 1 грудня, долучився і викладацько-студентський колектив кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності.

З нагоди відзначення цієї дати студенти спеціальності «Соціальна педагогіка» (0045 група) на чолі з к.п.н., ст. викладачем КЛОЧКОМ Олексієм Олександровичем зустрілися з фахівцями Психологічної служби СумДПУ імені А. С. Макаренка. В межах традиційного інформаційно-просвітницького заходу відбулися міні-лекція на тему «СНІД – відверто про головне» та просвітницька бесіда про небезпеки поширення ВІЛ-інфекції, перегляд тематичного анімаційного ролику з подальшим активним обговоренням, поширення інформаційно-довідкових брошур із засобами індивідуального захисту.

 
Зустріч студентів спеціальності «Соціальна педагогіка» з фахівцями Психологічної служби СумДПУ імені А.С. Макаренка PDF Печать E-mail

30 листопада 2017 року в рамках практичного заняття з навчальної дисципліни «Соціально-педагогічна робота в закладах освіти» (викладач – к.п.н., ст. викладач кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності КЛОЧКО О.О.) відбулася зустріч студентів 0045 групи з фахівцями Психологічної служби Педагогічного. У ході презентаційної розмови фахівці познайомили присутніх із досвідом роботи служби, в цілому, та професійною діяльністю соціального педагога і практичного психолога у вищому навчальному закладі, зокрема. Родзинкою зустрічі стали перегляд документального фільму «Боротьба Джамали» і коротенька, але емоційна і плідна дискусія-обговорення.

 
Науково-практичний семінар PDF Печать E-mail

nova ukr shcola1 грудня 2017 року на базі кафедри дошкільної та початкової освіти НН ІПП СумДПУ імені А.С.Макаренка відбудеться 

науково-практичний семінар

«Технології у реалізації Концепції
Нової української школи» 

для учителів початкових класів області

Програма

 

 
Прийміть сердечні вітання з нагоди дня народження! PDF Печать E-mail

vitannya 1

 
Майстер клас для учнів старших класів школи №15 PDF Печать E-mail
30 листопада 2017 року кафедрою психології навчально-наукового Інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка проведено черговий профорієнтаційний майстер-клас для учнів старших класів навчальних закладів системи загальної середньої освіти. Цього разу на цікаву та корисну зустріч з викладачами кафедри завітали учні КУ Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 ім. Д.Турбіна, м. Суми, Сумської області. Старшокласників познайомили з основними видами роботи психолога: психодіагностичною, просвітницькою, психотерапевтичною, Юнаки жваво включилися в обговорення психологічної сумісності на основі типів темпераменту суб'єктів взаємодії, ділилися яскравими враженнями після знайомства з техніками формального трансу та його феноменами.
Запрошуємо на профорієнтаційні зустрічі старшокласників з інших шкіл міста та області! 
     
 
Турнір з дартсу PDF Печать E-mail

28 листопада відбувся чемпіонат СумДПУ з дартсу. Турнір зібрав учасників з ННІПП, ННІТФ, природничо-географічного та фізико-математичного факультетів. Вітаємо студентку Тетяну Саган за зайняте ІІ місце.

Так тримати!  

     

 
Команда КВН НН ІПП "Бабы с пятого" в фіналі! PDF Печать E-mail

23 листопада у СумДПУ відбувся півфінал першості КВН сезону 2017-2018рр. Разом з досвідченими командами фізико-математичного факультету "Командочка", НН ІФК "С_УМЫслом", ФІСФ "Клава, я балдею", НН Інституту історії та філософії "Если че, мы в найках"  дебютувала команда ННІПП "Бабы с пятого". Традиційно у півфіналі команди змагались у двох конкурсах візитівка та музичне домашнє завдання. Компетентне та справедливе жюрі зауважило на високому рівні підготовки команди ННІПП "Баби с пятого" та запросило їх взяти участь у фінальній грі. Вітаємо переможців та всіх учасників! Гра була дійсно яскравою!

 

 
Чемпіонат СумДПУ з волейболу серед чоловіків PDF Печать E-mail

З 20 по 24 листопада відбувся чемпіонат СумДПУ ім. А.С. Макаренка з волейболу серед чоловіків. У змаганнях брали участь 4 команди: ННІПП, Природничо-географічного факультету, Фізико-математичного факультету і ННІІФ. Честь ННІПП  захищали: 
Куць Ярослав 0055
Семеренко Сергій 0041
Гаманко Роман 0055
Бублик Максим 0067
Потапенко Богдан 0052
Максименко Ігор 0037
Конигін Олександр 0037
Давлетов Давлет 0041
Директорат і спортивно-масовий департамент студентського самоврядування висловлює щиру подяку спортсменам за прагнення перемоги.

    

 
Здатність сучасного українського студентства використовувати можливості Інтернет-мережі без шкоди для здоров’я та психіки є основою стабільного майбутнього нашої країни PDF Печать E-mail

golovna22.11.2017 р. відбулося відкрите практичне заняття кандидата педагогічних наук, доцента кафедри менеджменту освіти та професійної підготовки Скоробагатської Оксани Іванівни з курсу «Педагогічна психологія», на тему: «Проблема Інтернет-залежності у студентському віці та шляхи її вирішення» у групі 0050 «Освітні, педагогічні науки» (спеціалізації «Педагогіка вищої школи», денна форма навчання).

Під час заняття було застосовано мультимедійні засоби, інтерактивні форми навчання, перегляд відеороликів, тести, тренінгові вправи, літературні твори тощо.

Подробнее...
 
Подяка за співпрацю PDF Печать E-mail

golovna21 листопада 2017 року Наукова бібліотека СумДПУ ім. А. С. Макаренка організувала та провела День кафедри менеджменту освіти та професійної підготовки на тему: «Професійна культура фахівця в умовах глобальних змін».

У рамках даного актуального заходу бібліотекою були підготовлені: цикл тематичних виставок за темою кафедри, бібліографічний огляд книжкових джерел, бесіди. Надано консультації, презентовано комплекс інформаційних ресурсів НБ університету, а саме: сайт НБ СумДПУ, електронний каталог, електронна бібліотека.

Подробнее...
 
V регіональний науково-практичний семінар PDF Печать E-mail

23 листопада 2017 року в навчально-науковому Інституті педагогіки і психології відбувся V регіональний науково-практичний семінар «Психологічна культура: сутність, проблеми, перспективи».

Співорганізаторами регіонального семінару виступили: кафедра психології навчально-наукового Інституту педагогіки і психології Сумського державного університету імені А.С. Макаренка, кафедра психології Глухівського національного педагогічного університету імені О. Довженка, навчально-методичний центр психологічної служби КЗ Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, КЗ Сумської обласної ради Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, інформаційно-методичний центр управління освіти і науки Сумської міської ради.

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 6 из 39