Інформація для абітурієнтів

Онлайн-конкурс творчих робіт "Університет майбутнього"

СумДПУ-online


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2020 рік.
Похід PDF Печать E-mail

20170525 11244525 травня викладачі кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності провели виїздне заняття з навчальних дисциплін «Основи конфліктології та соціально-педагогічного тренінгу», «Система виховної роботи в установах державного піклування» зі студентами 1-6 курсів спеціальності «Соціальна педагогіка» і «Соціальна робота» на берегу річки Псел.

Студентські команди «Волошки», «Леприкон», «Іонові діти» і збірна команда викладачів презентували свої команди піснями і стінівками, змагалися за звання найспритнішого та найсильнішого на «Смузі перешкод», грали у волейбол та футбол, брали участь у вікторинах, розповідали цікаві історії із власного життя, влаштовували пісенний «міні-батл», представляли соціально-педагогічний КВК.

Кожна команда презентувала власноруч зварену польову кашу. Переможцями стали студенти 0025гр. та 0055гр. – їх каша отримала звання «Краща каша року».

Подробнее...
 
Засідання фокус-групи PDF Печать E-mail

IMG 2450 1 25 травня 2017 року викладачі кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності (завідувач кафедри, доц. А.О. Поляничко, доц. О.М. Полякова, доц. Л.І. Пономаренко) взяли участь у засіданні фокус-групи для зацікавлених державних та громадських організацій соціального спрямування. Метою засідання фокус-групи було сформувати експертну оцінку ситуації у сфері надання соціальних послуг та виробити спільний план дій щодо впровадження інституту наставництва в Сумській області. Також було обговорено  проект ГО «Калинове гроно» «Впровадження інституту наставництва щодо захисту прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в Сумській області» та визначено шляхи його реалізації.

Подробнее...
 
Польова практика PDF Печать E-mail

polova praktikaЗ 03.05.17. по 14.05.17. зі студентами 0012 групи була проведена польова практика з природознавства відповідно до освітньо-професійної програми підготовки спеціальності 013 Початкова освіта освітнього ступеня «бакалавр». Практика проводиться у 2-му семестрі та має на меті розширення й поглиблення знань теоретичних курсів землезнавства, ботаніки та зоології. Польова практика є складовою частиною вивчення дисциплін природничого циклу нормативного блоку. Особлива увага на польовій практиці приділяється питтанням охорони природи.

Польова практика

 
До Дня Вишиванки! PDF Печать E-mail

20170516 132356Напередодні Дня Вишиванки (16 травня) на базі Навчально-наукового Інституту педагогіки і психології відбувся незвичайний захід, який об’єднав студентів різних спеціальностей.

Зусиллями студентів 6 курсу Навчально-наукового Інституту історії та філософії під керівництвом кандидата історичних наук, доцентом кафедри права та міжнародних відносин Потапової Олени Богданівни було проведено виховний захід на тему «Моя Україна».

Подробнее...
 
Цікаві вихідні в Навчально-науковому інституті педагогіки і психології PDF Печать E-mail

На вихідних студенти 0017, 0027, 0037 груп Навчально-наукового інституту педагогіки і психології  разом с кураторами відвідали Страусину ферму села В.Сироватка, яка більше нагадує маленький зоопарк. Запаслися позитивними емоціями, незабутніми знайомствами з тваринами та птахами і гарним настроєм, отримали досвід неформального спілкування.

 

 

 
Посвята у дефектологи студентів кафедри корекційної та інклюзивної освіти PDF Печать E-mail

IMG 379325 квітня кафедрою корекційної та інклюзивної освіти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології було проведено посвяту першокурсників у дефектологи. Захід проходив у вигляді квесту «Дефектологічне метро». Студенти прямували від однієї станції до іншої, вирішуючи різноманітні завдання. До участі в заході долучилося керівництво університету – перший проректор Пшенична Л. В., проректор із науково-педагогічної роботи Шейко В. І. та директор ННІПП Кондратюк С. М.

Під час посвяти студенти склали слова з отриманих на станціях жетонів, загадали бажання біля бюсту А. С. Макаренка, дали клятву корекційного педагога та виконали гімн дефектологів. На згадку про захід першокурсникам було вручено значки дефектологів. Закінчилося свято чаюванням зі старшокурсниками спеціальності Корекційна освіта.

 

 

 
Студенти спеціальностей «Соціальна педагогіка» і «Соціальна робота» взяли участь у Національній інформаційній кампанії з протидії торгівлі людьми PDF Печать E-mail

IMG 04985 травня 2017 р. в місті Суми на вулиці Соборній з ініціативи Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні  та Міністерства соціальної політики України, за сприяння Сумської міської ради та Сумської обласної державної адміністрації відбулось відкриття інсталяції «ГРАНІ» та брифінг для ЗМІ. До  просвітницького заходу залучено викладачів кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності та майбутніх фахівців соціальної сфери (студентів  0025, 0035, 0045,0055 академічних груп).

 
ІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНІ ТА ГУМАНІТАРНІ АСПЕКТИ СВІТОВИХ ІННОВАЦІЙНИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ» PDF Печать E-mail

НА ЗАСТАВКУ

27-28 квітня 2017 року в Сумському державному педагогічному університеті імені А. С. Макаренка відбулась ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Соціально-економічні та гуманітарні аспекти світових інноваційних трансформацій». Організатори конференції:  Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка, ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» (м. Київ) та Академія імені Яна Длугоша в Ченстохові (Республіка Польща).

Участь у роботі конференції взяли близько 600 науковців з різних міст України (м. Луцьк, м. Львів, м. Тернопіль, м. Житомир, м. Полтава, м. Київ, м. Чернігів, м. Суми, м. Харків, м. Черкаси, м. Кіровоград, м. Старобільськ, м. Одеса тощо) та інших країн світу (Польща, Грузія, Білорусь, Казахстан, Канада, Литва).

Подробнее...
 
Всеукраїнська науково-практична конференція «Дошкільна і початкова освіта: реалії та перспективи» PDF Печать E-mail

IMG 0009

На базі кафедри дошкільної і початкової освіти 27-28 квітня 2017 р. відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Дошкільна і початкова освіта: реалії та перспективи» для студентів, магістрантів та молодих науковців.

У конференції взяли участь 127 учасників з таких міст, як: Вінниця, Глухів, Кіровоград, Лебедин, Львів, Мелітополь, Чернігів, Харків, Ніжин.

Доповіді були присвячені важливим проблемам дошкільної та початкової освіти. Учасники продемонстрували високий рівень підготовки, уміння дискутувати, креативність та готовність до проведення науково-педагогічних досліджень.

Особливо були відзначені доповіді: Риженко Т. (І місце), Ярути Т. і Марущенко К. (ІІ місце), Шуляк Я., Гендіної А. і Рибальської К. (ІІІ місце).

Грамотами були нагороджені: Полєва А. (за глибоку обізнаність у наукових фактах); Великодна К. і Зима Д. (за інноваційність); Сердюк Т. (за актуальність і змістовність роботи); Кривунь К. і Тимошенко Т. (за педагогічну компетентність); Мінак О. і Кравченко О. (за педагогічну креативність).

В межах програми конференції відбувся концерт, підготовлений студентами Навчально-наукового інституту культури і мистецтв. Серед артистів були представники України, Китайської Народної Республіки та Сербії, які надихнули учасників конференції на подальшу активну роботу.

 Пленарне засідання

 

Робота в секціях

Концерт

 

 

 

 
Освітній фестиваль «Твоя майбутня професія» PDF Печать E-mail

t4 3qFvYcCQ21 квітня 2017 року на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка відбувся перший освітній фестиваль «Твоя майбутня професія», організатором якого став Навчально-науковий інститут педагогіки і психології.У програмі фестивалю було все, починаючи від презентації спеціальностей Інституту педагогіки і психології, освітніх консультаційдо культурно-розважальної програми, яка включала в себе ярмарок солодощів, танцювальний флешмоб та веселі студентські пісні. Вперше, в стінах нашого університету, відбувся профорієнтаційний захід у вигляді фестивалю, учасниками якого стали випускники шкіл і педагогічних училищ міста Сум та Сумського району, вчителі та батьки.

Фото Відео 

 

 

 
Участь у акредитації PDF Печать E-mail

IMG 4445Директор Навчально-наукового інституту педагогіки і психології к.п.н., доц. Кондратюк Світлана Миколаївна прийняла участь у акредитації Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, згідно наказу МОН України щодо первинної акредитаційної експертизи підготовки бакалаврів з напряму підготовки 6.01.01.02 «Початкова освіта»

 
<< Первая < Предыдущая 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Следующая > Последняя >>

Страница 45 из 71