Інформація для абітурієнтів

Навчальні плани і звіти

КАФЕДРА ПСИХОЛОГІЇ


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2020 рік.
Міжнародна науково-практична конференція для студентів та молодих учених PDF Печать E-mail

Logotype pedagogШановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у  Міжнародній науково-практичній конференції для студентів та молодих учених

«УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ А.С. МАКАРЕНКА: ІМІДЖ, МОБІЛЬНІСТЬ ТА ЄВРОПЕЙСЬКІ ПЕРСПЕКТИВИ»,

яка відбудеться 16–17 квітня 2018 року

на базі Навчально-наукового Інституту педагогіки і психології

Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Інформаційний лист

 
День Святого Валентина! PDF Печать E-mail

IMG 9225

 
Результати науково-практичної конференції «Значення ігрової діяльності у розвитку дитини дошкільного віку» PDF Печать E-mail

IMG 439131 січня 2018 року на базі Навчально-наукового інституту педагогіки та психології, Навчально-наукового інституту фізичної культури Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка за підтримки Управління освіти і науки Сумської міської ради та Інформаційно-методичного центру відбудеться науково-практична конференція «Значення ігрової діяльності у розвитку дитини дошкільного віку».

Учасники конференції розглянули різні аспекти застосування ігрового методу в навчально-виховному процесі дошкільної та початкової ланок освіти.

Учителі початкових класів, вихователі-методисти, вихователі вищої категорії, музичні керівники дошкільних навчальних закладів міста і області продемонстрували високий рівень обізнаності з проблеми ігрової діяльності дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

Під час роботи конференції були представлені цікаві презентації практичного застосування інноваційного педагогічного досвіду, які з різних боків розкрили науково-методичні особливості впровадження ігрової діяльності в умовах сучасних дитячих навчальних закладів.

Пленарне засідання

Проведення майстер класів

 

 
Науково-практична конференція «Значення ігрової діяльності у розвитку дитини дошкільного віку» PDF Печать E-mail

Progr konf131 січня 2018 року

на базі Навчально-наукового інституту педагогіки та психології,

Навчально-наукового інституту фізичної культури 

Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка

за підтримки Управління освіти і науки Сумської міської ради та Інформаційно-методичного центру

відбудеться науково-практична конференція

«Значення ігрової діяльності у розвитку дитини дошкільного віку»

Програма конференції

 
Запрошення на конференцію PDF Печать E-mail

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у II Міжнародній  науково-практичній конференції «Творча спадщина А.С. Макаренка в контексті інноваційного розвитку освіти XXI століття», яка відбудеться 15–16 березня 2018 року на базі Інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка. Конференція присвячена 130-річчю з дня народження А.С.Макаренко

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

 
З Днем студента! PDF Печать E-mail

Привітання-з-Днем-студента 123

 
ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ PDF Печать E-mail

головнаУже третій день поспіль  відбувається захист кваліфікаційних магістерських робіт на кафедрі менеджменту освіти та педагогіки вищої школи у спеціальностей 011 Науки про освіту та 073 Менеджмент.

На тернистому студентському науковому полі «зростають» не лише колишні студенти-бакалаври, магістри, а й люди, які уже працюють в  установах та організаціях у сфері освіти та виробничого навчання, як викладачами, так і керівниками.

До захисту допущені студенти: спеціальності 011 Науки про освіту -Т .М. Шупик, Ю.В. Туманова, О.В. Шаповалова, О.В. Корнієнко О.П. Кудрявцева,Н. В.Тімохіна, Л.М.  Білодід, М.Ю. Гончаров, О.В. Рязанцева, М.Ю. Степанець;

Спеціальності 073 Менеджмент - Д.С. Антоненко, А.Ю. Бавикіна, К. В. Горобець, С.С. Дєнєжніков, Т.В. Жиленко, А.М. Корнієнко, І. М. Корнієнко, В.А. Косяненко, К.М. Москаленко, О.А. Назарчук, М.М. Поджарова,  А. Б.  Полуйко, Д. Ю. Саєнко, І. Ю. Степанець, Є.Ю. Ткаченко,  О. Ю.Черняк.

Подробнее...
 
Ознайомлення студентів-заочників спеціальностей «Соціальна робота» і «Соціальне забезпечення» з досвідом роботи фахівців Сумського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді PDF Печать E-mail

 

Одним з першочергових завдань освітньої діяльності викладачів кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності є підготовка майбутніх спеціалістів до практичної діяльності, зокрема надання ними соціальних послуг різним категоріям клієнтів, що ґрунтується на вивченні базових потреб клієнта та розробці індивідуальної стратегії роботи з ним.

З огляду на зазначене, 23 січня 2018 року студенти І (стн) і ІІ курсів заочної форми навчання спеціальностей «Соціальна робота» і «Соціальне забезпечення» в рамках вивчення навчальних дисциплін «Соціальна робота з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах» (викладач – к.п.н., доц. Поляничко А.О.) і «Соціальний супровід клієнта» (викладач – к.п.н., ст. викл. Гончаренко О.В.) зустрілися з провідними фахівцями Сумського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Під час зустрічі студенти отримали можливість ознайомитися з діяльністю Центру щодо реалізації соціального супроводу окремих категорій клієнтів; налагодження співпраці спеціалістів, які надають соціальні послуги окремим категоріям населення; документального оформлення соціального супроводу клієнтів тощо.

Фахівці закладу поділилися зі слухачами практичним досвідом у сфері надання інноваційних соціальних послуг – сімейного патронату (для дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах) і наставництва (для дітей, які проживають у закладах для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування). 


 

 
Кіно-клуб «Крок назустріч» відкриє свої двері! PDF Печать E-mail

23 січня (вівторок) запрошуємо на перегляд фільму «Сотворившая чудо», фільму про реальних людей: сліпоглуху дівчинку та її талановиту вчительку, фільм, що вражає та надихає.

Чекаємо на вас об 17.30 у аудиторії 513 корпусу 4 СумДПУ ім. А.С. Макаренка.

Що відчуває людина, несподівано осліпнувши і опинившись в повній темряві? Паніку, страх, жах. І кидається, не знаючи, що робити, поки не заспокоюється і не починає прислухатися...

А якщо її позбавити ще і можливості чути?

Занадто трагічно?

Подробнее...
 
Первинна акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми СПЕЦІАЛЬНА ОСВІТА (ОЛІГОФРЕНОПЕДАГОГ, ЛОГОПЕД) PDF Печать E-mail

З 22 по 24 січня 2018 року на кафедрі спеціальної та інклюзивної освіти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології триває первинна акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія) зі спеціальності 016 Спеціальна освіта за другим (магістерським) рівнем.

До складу експертної комісії входять:

Тарасун Валентина Володимирівна - голова комісії, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри логопедії Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Дмитрієва Ірина Володимирівна - член комісії, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри технології спеціальної та інклюзивної освіти Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет»

 

 
Ознайомлення майбутніх фахівців соціальної і соціокультурної сфери з методикою організації туристсько-рекреаційної діяльності PDF Печать E-mail

19 січня 2018 року в рамках вивчення навчальних дисциплін «Організація і методика проведення екскурсійної та туристсько-рекреаційної діяльності» і «Вступ до спеціальності та деонтологія» викладачем кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності ЗНОБЕЄМ О.В. була організована зустріч студентів заочної форми навчання спеціальностей «Менеджмент соціокультурної діяльності» (3 курс), «Соціальна робота» і «Соціальне забезпечення» (1 курс стн) із заступником директора Сумського обласного центру відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання МИРОШНИЧЕНКОМ Геннадієм Миколайовичем.

Під час зустрічі студенти ознайомились з діяльністю Центру в сфері організації масових туристичних заходів, спрямованих на відпочинок, відновлення та розвиток фізичних, психічних і духовних сил. Зокрема, були розглянуті питання організації заходів для дітей та молоді з умовами проживання учасників у наметових таборах (на прикладі табору «Сузір’я»); висвітлені моделі ефективної співпраці Центру з громадськими організаціями у сфері молодіжної політики; запропоновані актуальні засоби військово-патріотичного виховання дітей та молоді.

У заході також взяли участь викладачі кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності (к.п.н., доц. Поляничко А.О.; к.п.н., ст. викл. Гончаренко О.В.), студенти денної форми навчання (0015-стн і 0016-стн) та всі бажаючі.

 
<< Первая < Предыдущая 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Следующая > Последняя >>

Страница 45 из 81