Інформація для абітурієнтів

Навчальні плани і звіти

КАФЕДРА ПСИХОЛОГІЇ


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2020 рік.
Станьте учасником флешмобу «Суми в синьому» PDF Печать E-mail

29666024 1651326174949616 1046114229 nДва тижні студенти-волонтери Навчально-наукового інституту педагогіки і психології та активісти волонтерського руху «Крок назустріч» готували танцювальний флешмоб на підтримку дітей з розладами аутистичного спектру та їх сімей. Тож запрошуємо студентів та викладачів СумДПУ ім. А.С. Макаренка стати учасником флешмобу «Суми в синьому» для підтримки людей з аутизмом, який буде проведено 2 квітня о 15.00 на площі біля міської альтанки. 

До відома: 

2 квітня – Всесвітній день поширення інформації про проблеми аутизму. Символом цього дня вважається синій колір, бо це колір Всесвітньої організації аутизму Autism Speaks. Саме ця організація в 2005 році вперше організувала акцію на підтримку даної теми – акція називалася «Запали синім» (Light It Up Blue).

Організатор заходу: Сумський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів

Викладач кафедри спеціальної  та інклюзивної освіти, керівник волонтерського руху «Крок назустріч» Кісліцина М.В.

 
Другий освітній фестиваль "Твоя майбутня професія" PDF Печать E-mail


Логотип ННІПП 1Оголошення!

До уваги абітурієнтів!

31 березня 2018 року з 9.00 по 11.00

у Навчально-науковому інституті педагогіки і психології

Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка

відбудеться другий освітній фестиваль

"Твоя майбутня професія"

 

 

 

 

Справжні професіонали своєї справи нададуть освітні консультації. Для гостей фестивалю - це можливість ознайомитись з усім спектром пропозицій вибору майбутньої професії.

У програмі:

- освітні консультації;

- ярмарок солодощів.

Контакти та місце проведення:

м. Суми, вул. Роменська, 87, СумДПУ імені А.С.Макаренка

сайт https://www.ipp.sspu.sumy.ua

тел. (0542)68-59-14; e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

 

 

 
II Науково-практичний семінар для учителів початкових класів області PDF Печать E-mail

nova ukr shcola30 березня 2018 року на базі кафедри дошкільної і початкової освіти Навчально-наукового Інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка відбувся II Науково-практичний семінар для учителів початкових класів області «Технології у реалізації Концепції Нової української школи».

Співорганізаторами семінару були Міністерство освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти, Департамент освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, Управління освіти Сумської міської ради, Відділ освіти Сумської райдержадміністрації.

За програмно-реєстраційними даними у семінарі взяли участь майже 100 учасників.

Учасники семінару активно обговорювали питання реалізації навчальних технологій в сучасній початковій школі, детально розглянули аспекти впровадження інноваційних методів навчальної діяльності відповідно до Концепції Нової української школи.

Під час перегляду відеозаписів інтегрованих уроків було здійснено аналіз їх етапів, змісту, комплексу методів та прийомів.

Учасники продемонстрували високий науковий рівень доповідей та повідомлень з різних аспектів проблематики семінару.

Освітлення семінару каналом СТС

 
ІІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Еколого-валеологічне виховання дітей дошкільного та молодшого шкільного віку в сучасному освітньому просторі» PDF Печать E-mail

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі

у ІІІ Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції

«Еколого-валеологічне виховання дітей дошкільного та молодшого шкільного віку в сучасному освітньому просторі», яка відбудеться 29-30 березня 2018 р.

на базі кафедри дошкільної і початкової освіти

Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка

Обговорення матеріалів конференції відбудеться у форумі

 Інформаційне повідомлення

Матеріали конференції

 
Виїзні заняття в Сумському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості PDF Печать E-mail

27 березня 2018 року в рамках вивчення навчальних дисциплін «Політика зайнятості та ринок праці», «Соціальне страхування», «Інноваційні моделі надання соціальних послуг» (викладач – к.п.н., ст. викл. Клочко О.О.) студенти спеціальностей «Соціальна робота» (0015-стн і 0025-стн групи), «Соціальне забезпечення» (0016-стн група) відвідали Державний навчальний заклад «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості».

Подробнее...
 
Участь у профорієнтаційному заході для абітурієнтів м. Суми та Сумської області PDF Печать E-mail

24-25 березня 2018 року у виставковому центрі «Іллінський» відбувся традиційний профорієнтаційний захід для абітурієнтів м. Суми та Сумської області. ННІ інститут педагогіки і психології, у тому числі кафедра соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності, активно долучилися до організації та проведення профорієнтаційної роботи з майбутніми абітурієнтами Педагогічного.

На заході протягом двох днів кафедру СР і МСКД презентували к.п.н, ст. викл. КЛОЧКО О.О., викл. ЗНОБЄЙ О.В. і студентки 0016-стн групи спеціальності «Соціальне забезпечення». Майбутніх абітурієнтів знайомили зі спеціальностями, організацією дуальної освіти, особливостями навчання на кафедрі соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності, а також про можливості працевлаштування після навчання.  

 

 
II Науково-практичний семінар для учителів початкових класів області PDF Печать E-mail

nova ukr shcolaШановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у II Науково-практичному семінарі для учителів початкових класів області «Технології у реалізації Концепції Нової української школи», який відбудеться 30 березня 2018 року на базі кафедри дошкільної і початкової освіти Навчально-наукового Інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.

Інформаційне повідомлення

Програма семінару

 
ІІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Еколого-валеологічне виховання дітей дошкільного та молодшого шкільного віку в сучасному освітньому просторі» PDF Печать E-mail

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі

у ІІІ Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції

«Еколого-валеологічне виховання дітей дошкільного та молодшого шкільного віку

в сучасному освітньому просторі»,

яка відбудеться 29-30 березня 2018 р.

на базі кафедри дошкільної і початкової освіти

Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка

Обговорення матеріалів конференції відбудеться у форумі

 Інформаційне повідомлення

Матеріали конференції

 
Участь у засіданні обласної Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми Сумської ОДА PDF Печать E-mail

26 березня 2018 року викладачі (к.п.н., доц. ПОЛЯНИЧКО А.О., к.п.н., доц. ПОЛЯКОВА О.М., к.п.н., ст. викл. ГОНЧАРЕНКО О.В.) і студенти кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності (0015-стн і 0016-стн групи, сп-ті «Соціальна робота», «Соціальне забезпечення») взяли участь у роботі обласної Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми Сумської обласної державної адміністрації. На засіданні ними було презентовано результати моніторингового дослідження «Гендерні стереотипи як чинник до прояву насильницьких дій в Сумському регіоні», проведеного за ініціативи Департаменту соціального захисту населення Сумської ОДА у листопаді-грудні 2017 року на базах ЗНЗ І-ІІІ ступенів та ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Білопільського, Лебединського, Недригайлівського, Роменського і Путивльського районів.

 

 
Участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі «Гендерні дослідження» PDF Печать E-mail

21–22 березня 2018 року у Херсонському державному університеті відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі «Гендерні дослідження», на якому Науково-дослідницький центр гендерної освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка гідно представила студентка ІV курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» ЄВГЕНІЯ РОГІЗ (наук. керівник – к.п.н, ст. викл. кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності Гончаренко О.В.).

Варто зазначити, що до участі у конкурсі надійшло 66 робіт (72 студенти-автори, 67 наукових керівників) із 40 вищих навчальних закладів освіти. Всеукраїнський конкурс тривав у два етапи – рецензування конкурсних наукових робіт галузевою конкурсною комісією та захист наукових робіт на підсумковій науково-практичній конференції. За результатами відкритого обговорення наукових робіт та доповідей учасників науково-практичної конференції із галузі «Гендерні дослідження» конкурсна комісія відзначила роботу Рогіз Євгенії дипломом ІІІ ступеня.

Вітаємо Євгенію та її наукового керівника з участю у фіналі конкурсу, бажаємо подальших успіхів та нових звершень у науковій діяльності! 

 

 
Зустріч учасників пробного ЗНО PDF Печать E-mail

29512152 660222251035778 570082787612231472 n24 березня Навчально-науковий інститут педагогіки і психології зустрічав учасників пробного ЗНО з української мови. 500 старшокласників м. Суми та Сумської області ознайомилися з умовами вступу та особливостями спеціальностей:

  • "Дошкільна освіта";
  • "Початкова освіта";
  • "Спеціальна освіта";
  • "Соціальна робота";
  • "Соціальне забезпечення";
  • "Менеджмент соціокультурної діяльності";
  • "Психологія";
  • "Менеджмент";
  • "Освітні, педагогічні науки".

 

 
<< Первая < Предыдущая 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Следующая > Последняя >>

Страница 41 из 81