Інформація для абітурієнтів

Онлайн-конкурс творчих робіт "Університет майбутнього"

СумДПУ-online


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2020 рік.
ЗУСТРІЧ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ ТА ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ З МАГІСТРАНТАМИ PDF Печать E-mail

golovnaЩорічно кафедрою менеджменту освіти та професійної підготовки проводиться настановча конференція щодо проходження стажування студентами-магістрантами денної та заочної форми навчання спеціальностей «Менеджмент» та «Науки про освіту».

Студенти були закріплені за методистами стажування та у ході зустрічі отримали настановчі рекомендації щодо проходження виробничої практики.

Наступним важливим етапом для студентів-магістрантів денної форми навчання у цьому семестрі є завершення написання магістерської роботи, то ж і на цій зустрічі вони також отримали настанови та рекомендації щодо завершального етапу у написанні магістерської роботи.

Як стимул на майбутнє, студентам-магістрантам була представлена інформація про професорсько-викладацький склад кафедри та випускників, де було зазначено, що майже кожен випускник кафедри займає відповідні посади, як у нашому університеті, так і в інших ВНЗ, навчальних і освітніх закладах, адміністраціях та інших установах.

 
Гендерно-освітні технології як інновація у соціогуманітарному знанні PDF Печать E-mail

У межах вивчення навчальної дисципліни «Технології роботи соціального педагога в зарубіжних країнах» під керівництвом доцента кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності ЛУЦЕНКО Олени Анатоліївни відбулися дебати на тему «Чи забороняти аборти на законодавчому рівні?» за участі студентів спеціальності «Соціальна педагогіка» (0045 група). Результати проведених дебатів продемонстрували, що використання в навчальному процесі гендерно-освітніх технологій як інноваційних форм навчання дозволяє активно залучати студентську молодь до перетворювальної, соціально значущої діяльності. Адже включення студентства у командно-рольову інтерактивну гру, яка створює умови для успішної комунікації у пошуку шляхів розв’язання багатьох соціальних проблем сучасного суспільства, – це перехід на інший рівень отримання та осмислення гендерних знань, набуття відповідних комунікативних навичок, формування лідерських якостей майбутніх фахівців та  оволодіння професією. 

 
Підготовка майбутніх соціальних працівників до здійснення анімаційно-дозвіллєвої діяльності в соціокультурному просторі PDF Печать E-mail

Особливістю навчання майбутніх фахівців на кафедрі соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності є формування в них практичних навичок до здійснення анімаційно-дозвіллєвої діяльності в соціокультурному просторі. В контексті підготовки до її професійної організації студенти спеціальностей «Соціальна робота» (0015-стн) і «Соціальне забезпечення» (0016-стн) під керівництвом викладача ШЕВЧЕНКО Таїсії Станіславівни в межах вивчення навчальної дисципліни «Соціокультурна анімація» перевіряють свої знання і вміння з дітками молодшого дошкільного віку на базі Дитячого клубу «Давай грати!». Для ефективного проведення анімаційно-дозвіллєвих занять студенти використовують ігри з яскравим тематичним реквізитом, а також руханки Шутя М.М. та Мієдінової Н.

 

19.10.2017 р. Шевченко Т.С. було проведене відкрите практичне заняття на тему «Організація сценічних шоу». Студенти і запрошені викладачі мали змогу не лише побачити шоу гігантських мильних бульбашок, але й спробувати опанувати технологію проведення такого напрямку в сценічній анімації.

 
Вітання! PDF Печать E-mail

Кафедра соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності вітає студентку 0018 групи ЛЕТЮКУ Анастасію із зайнятим ІІІ місцем (номінація «Естрадний вокал») у конкурсі «Алло, ми шукаємо таланти!». Бажаємо подальших успіхів та нових звершень у творчій діяльності! 

 

 
ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю PDF Печать E-mail

Шановні колеги!

Запрошуємо вас до участі у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції

з міжнародною участю  «Соціальна підтримка сім’ї та дитини у соціокультурному просторі громади», яка відбудеться 15 листопада 2017 року

на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка 

Інформаційний лист

 
Найкращі козаки – в Інституті педагогіки і психології! PDF Печать E-mail

17.10.2017 р. викладачі і студенти навчально-наукового Інституту педагогіки і психології святкували День українського козацтва. Влаштувала це свято для «сильної половини» інституту енергійна команда студентського самоврядування за головування Студентського директора Гречаної Альони.

Козаки ННІПП продемонстрували вміння танцювати гопак. Активно брали участь у вікторині «Ми – козаки!» і здивували присутніх своїми знаннями з історії українського козацтва та українського фольклору. Учасників та гостей заходу пригощали українським салом, дерунами, варениками з сиром, квасом та іншими справжніми козацькими стравами.

 
«Героям слава!» PDF Печать E-mail

9 жовтня 2017 року студенти І–ІV курсів спеціальностей «Соціальна робота», «Соціальне забезпечення» і «Менеджмент соціокультурної діяльності» були запрошені до центральної читальної зали Наукової бібліотеки СумДПУ імені А.С. Макаренка на Годину-реквієм «Героям слава!» за участі воїна-афганця, активного учасника руху волонтерської допомоги Українській армії в зоні АТО, сумського барда Володимира ЩЕГЛОВА. Присутні із захопленням та цікавістю слухали схвильовані розповіді і патріотичні пісні автора-виконавця про пережите, про бойові дії і щасливе повернення бійців додому, про біль втрат і радість від перемог, про чоловічу дружбу, про любов до життя.  

Наприкінці зустрічі учасники сфотографувалися з прапором на згадку про незабутній захід.

Шануємо захисників України!

 
УЧАСТЬ У БРИФІНГУ З ПИТАНЬ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВА ДІТЕЙ-СИРІТ ТА ДІТЕЙ, ПОЗБАВЛЕНИХ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ, НА СІМЕЙНЕ ВИХОВАННЯ PDF Печать E-mail

4 жовтня 2017 року викладачі кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності СумДПУ імені А.С. Макаренка взяли участь у Брифінгу з питань забезпечення права дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на сімейне виховання. Проведення заходу відбувалося у рамках відзначення Дня усиновлення за підтримки Сумського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директорка – Шевченко Т.Ю.), а також Служби у справах дітей Сумської ОДА (начальник – Каліновський Ю.В.).

У межах проведення соціального стартапу доцентами кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності ЛУЦЕНКО Оленою Анатоліївною та ПРИХОДЬКО Анною Василівною було проведено гендерний майстер-клас для батьків-вихователів з метою покращення надання послуг прийомним родинам у сфері гендерного виховання і формування егалітарного світогляду вихованців.

 
ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція PDF Печать E-mail

11-12 жовтня 2017 року на базі Навчально-наукового Інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Дошкільна освіта: від традицій до інновацій»

Резолюція конференції

 
Єдність теорії і практики, традицій та інновацій – важлива запорука підготовки компетентного викладача вищої школи PDF Печать E-mail

image-0-02-05-e7779b8af72901d97fa2a7a3989477be2dbced152855734144b6f8321ba44276-V04.10.2017 р на кафедрі менеджмента освіти та професійної підготовки проведено відкрите практичне заняття викладачем Максименко Тетяною Михайлівною в  групі 0050 на тему «Дидактика як наука. Процес навчання та його функції».

Важливим завданням заняття викладач вважає формування предметних компетентностей з педагогіки та міжпредметних компетентностей у магістрантів.

Практичне заняття побудоване у вигляді інтерактивного спілкування, спираючись на попередні знання студентів, їх практичній досвід, набутий у ході педагогічної практики та власної професійної діяльності.

Заняття проведено на належному теоретично-практичному рівні при високій активності студентів.

Єдність теорії і практики, традицій та інновацій – важлива запорука підготовки компетентного викладача вищої школи.

 
Опановування студентами секретів професії аніматора PDF Печать E-mail

В рамках вивчення дисципліни «Соціокультурна анімація» студенти І курсу спеціальностей «Соціальна робота» (0015 гр.) та «Соціальне забезпечення» (0016 гр.) під керівництвом викладача кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності ШЕВЧЕНКО Таїсії Станіславівни опановували мистецтво аквагриму. Перші спроби керування пензликом вдалися, але на цьому «майстри» не зупиняться – зовсім скоро вони зможуть проявити свої художні таланти на святі Хелловіну в Парку сімейних розваг «Карусель» та Дитячому клубі «Давай грати!».

 

Який він, ідеальний аніматор? Яскраві ілюстрації-відповіді на це питання продемонстрували студенти І курсу спеціальностей «Соціальна робота», «Соціальне забезпечення» і «Менеджмент соціокультурної діяльності» за скороченим терміном навчання (0015-стн, 0016-стн та 0018-стн). Роботи творчих команд різняться між собою, але всі згодні з твердженням, що гідну освіту для розвитку професійно важливих якостей та вмінь майбутні аніматори можуть отримати лише в стінах СумДПУ імені А.С.Макаренка.

 

 
<< Первая < Предыдущая 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Следующая > Последняя >>

Страница 41 из 71