Інформація для абітурієнтів

СумДПУ-online


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2019 рік.
Відбувся ІІ регіональний науково-методичний семінар «Новітні технології спеціальної педагогіки: проблеми, перспективи та шляхи розвитку» PDF Печать E-mail

20 листопада 2017 року кафедрою спеціальної та інклюзивної освіти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка спільно з відділом навчання жестової мови Інституту спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка НАПН України було проведено ІІ регіональний науково-методичний семінар «Новітні технології спеціальної педагогіки: проблеми, перспективи та шляхи розвитку».

За сприяння управління освіти Сумської міської ради базою для проведення семінару було обрано Сумський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 8 «Космічний».

На семінарі були присутні науковці та практичні працівники освітніх, корекційно-реабілітаційних, медичних закладів, фахівці з інклюзивного навчання, керівники та працівники інклюзивно-ресурсних центрів.

 

Подробнее...
 
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ЧЕМПІОНАТУ СУМДПУ ІМЕНІ А. С. МАКАРЕНКА З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ PDF Печать E-mail

Вітаємо студенток Навчально-наукового інституту педагогіки і психології Бесагу Ірину (0044 гр.) за зайняте 1 місце та Гриценко Ірину (0031 гр.) за зайняте 4 місце.

Так тримати!!!

 
ПІСНІ БОРОТЬБИ ТА ЗВИТЯГИ PDF Печать E-mail

Наша дума, наша пісня

Не вмре, не загине...

От де, люди, наша слава,

Слава України!

Т. Шевченко

14 листопада 2018 року студенти кафедр спеціальної освіти та соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності» ННІПП на запрошення Голови СОТ «Просвіта» О. Г. Шевченка, разом із доцентом Єпик Ларисою Іванівною, отримали можливість познайомитися із народними та авторськими піснями, які надихали український народ протягом всього важкого і героїчного шляху боротьби за незалежність і стали незабутньою сторінкою української історії та культури.

Подробнее...
 
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ЧЕМПІОНАТУ СУМДПУ ІМЕНІ А. С. МАКАРЕНКА З ШАХМАТ PDF Печать E-mail

Вітаємо студентку Навчально-наукового інституту педагогіки і психології Федорову Анастасію (0011 гр.) за зайняте 3 місце (гра з природничо-географічним факультетом) у чемпіонаті з шахмат.

Так тримати!!!

 
Х Міжнародна конференція "Молодь в сучасній психології. Етнічна самосвідомість та міжетнічна взаємодія" PDF Печать E-mail

Кафедра психології СумДПУ імені А.С.Макаренка

запрошує прийняти участь

у Х Міжнародній конференції "Молодь в сучасній психології.

Етнічна самосвідомість та міжетнічна взаємодія",

яка відбудеться 22 лиистопада 2018 р. з 11-00

в IV навчальному корпусі у приміщенні навчально-наукового Інституту педагогіки і психології.

 
Привітання до Дня студента! PDF Печать E-mail

vitanny stud5

 
Переможець номінації «Гордість культурно-мистецької Сумщини» PDF Печать E-mail

45541154 2055455211184494 5568312768689340416 nНапередодні Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва 7 листопада у театрі юного глядача пройшла масштабна акція «Мистецькі сходи». Це такий професійний рейтинг, де у відповідних фахових номінаціях визначаються кращі діячі культури області.

Серед нагороджених і доцент кафедри педагогіки СумДПУ ім. А. С. Макаренка Дмитро Будянський, який став одним із трьох переможців номінації «Гордість культурно-мистецької Сумщини».

Відзнаку і сертифікат вручила начальник управління культури Сумської обласної державної адміністрації Олена Мельник.

 
Проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Менеджмент соціокультурної діяльності PDF Печать E-mail

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1691-л від 02.11.2018 р. у Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка з 07 по 09 листопада 2018 року працювала експертна комісія освітньо-професійної програми Менеджмент соціокультурної діяльності зі спеціальності 028 Менеджмент соціокультурної діяльності за другим (магістерським) рівнем у складі:

  • голова комісії ‒ КОЧУБЕЙ Наталія Василівна, завідувач кафедри менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, доктор філософських наук, професор;
  • член комісії ‒ ЦЕРКОВНИЙ Альберт Олександрович, завідувач кафедри менеджменту культури та соціальних технологій Харківської державної академії культури, кандидат психологічних наук, доцент.

Подробнее...
 
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ЧЕМПІОНАТУ СУМДПУ ІМЕНІ А. С. МАКАРЕНКА З ШАШОК PDF Печать E-mail

16 жовтня у СумДПУ ім. А. С. Макаренка відбувся чемпіонат з шашок. Команда Навчально-наукового інституту педагогіки і психології у складі Гаманко Роман (0060 гр.), Удод Вікторія (0017 гр.), Савенкова Любов (0017 гр.) зайняла 2 місце.

Вітаємо переможців!!!

 
Участь у ІV Міжнародному конгресі зі спеціальної педагогіки та психології «Педагог в інклюзивному просторі: траєкторія фахової самоактуалізації» PDF Печать E-mail

Професорсько-викладацький склад кафедри спеціальної та інклюзивної освіти взяв участь у ІV Міжнародному конгресі зі спеціальної педагогіки та психології «Педагог в інклюзивному просторі: траєкторія фахової самоактуалізації».

Конгрес відбувся 8 листопада 2018 року на базі ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».

У Конгресі взяли участь 600 фахівців освітянської спільноти: управлінці, педагоги, представники інклюзивно-ресурсних центрів, психологи, представники громадських організацій, батьки дітей з особливими потребами.

Основною метою Конгресу стало обговорення стратегічних питань реформування освіти дітей з особливими потребами, окреслення нових законодавчо-правових орієнтирів, презентація інноваційних освітніх технологій роботи з особливими дітьми в загальноосвітньому просторі в контексті реалізації концепції Нової української школи.

Подробнее...
 
ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні підходи до виховання учнів козацьких класів і хортингістів у навчальних закладах» PDF Печать E-mail

8–9 листопада 2018 року на базі Навчально-наукового інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А. М. Макаренка було проведено ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Інноваційні підходи до виховання учнів козацьких класів і хортингістів у навчальних закладах».

Організаторами конференції стали кафедра менеджменту освіти та педагогіки вищої школи і кафедра педагогіки. У конференції взяли участь як науковці з України, так і представники зарубіжжя, а саме: Туркменістану, Італії, Республіки Узбекистан, Азербайджану, Республіки Молдова, Турецької Республіки, Камеруну, Нігерії, Гани, Індії. Оргкомітет отримав заявки на участь від докторів наук, кандидатів наук, керівників шкіл, учителів та молодих учених із різних міст та регіонів.

Освітлення конференції:

СумДПУ-online 09.11.2018 

Українська федерація хортингу

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 5 из 54