Інформація для абітурієнтів

Онлайн-конкурс творчих робіт "Університет майбутнього"


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2020 рік.
Проведення профорієнтаційної роботи у НН ІПП PDF Печать E-mail

8 лютого 2020 року, у рамках проведення в Сумському державному педагогічному університеті імені А. С. Макаренка тренувального тестування з української мови та літератури, наші викладачі і студенти провели профорієнтаційну роботу з потенційними вступниками. 

Майбутні студенти мали змогу отримати інформацію про можливості здобуття вищої освіти у Педагогічному, зокрема в Навчально-науковому інституті педагогіки і психології; про предмети ЗНО, які потрібно здавати для вступу на спеціальності ННІПП; про можливість отримання подвійних дипломів і перспективи працевлаштування тощо. Рекламні буклети, брошури, друковані матеріали – це неповний перелік інформаційно-довідкових матеріалів, якими могли скористатися школярі загальноосвітніх закладів міста та області. 

 
Оголошення! PDF Печать E-mail

Шановні колеги! Запрошуємо до участі у  VІ Міжнародній науково-практичній конференції «Інноваційний розвиток вищої освіти: глобальний, європейський та національний виміри змін», яка відбудеться 23-24 квітня 2020 року на базі Навчально-наукового інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка. Інформацію про конференцію подано в Інформаційному листі.

Інформаційний лист 

INFORMATION LETTER

Інформационное письмо 

 
Знайомство студентів НН ІПП з мистецькою спадщиною Павла Слесаренка PDF Печать E-mail

6 лютого 2020 року студенти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології відвідали мистецький вечір «Феномен Павла Слесаренка: мистецтво бути щасливим», присвячений 120-річчю від дня народження нашого земляка – художника-аматора Павла Петровича Слесаренка (1900 – 1986 рр.). На заході, який відбувсяу приміщенні Сумського обласного художнього музею ім. Никанора Онацького, відвідувачі отримали можливість поближче з познайомитися з творчою біографією митця – переглянути архівні матеріали і фотодокументи, які свідчили про його складний життєвий шлях, послухати спогади колег і друзів художника.

 
Відкрите конкурсне заняття з курсу«Основи природознавства» PDF Печать E-mail

Старший викладач, кандидат педагогічних наук Колишкіна А. П.
06 лютого 2020 р. провела відкрите конкурсне заняття з навчальної дисципліни «Основи природознавства» на тему «Географічна оболонка як об'єкт вивчення землезнавства, риси притаманні географічній оболонці» у 0012 групі спеціальності 013 Початкова освіта. На відкритій лекції також були присутні члени кафедри дошкільної і початкової освіти на чолі із завідувачем – канд. пед. наук, доцентом Н. М. Павлущенко та представники директорату Навчально наукового інституту педагогіки і психології.

 
Оголошення! PDF Печать E-mail

Makarenko RGBШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Ресурсний центр макаренкознавства Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка запрошує Вас узяти участь у роботі Всеукраїнського науково-практичного  cемінару «Макаренківські читання», присвяченого 132 річниці від дня народження А. С. Макаренка, який відбудеться 13 березня 2020 року.

Інформаційний лист

 
Міжнародний освітній семінар «АВА-терапія. Питання-відповіді» PDF Печать E-mail

 

Науково-дослідною лабораторією проблем інклюзивної освіти кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка (завідувач лабораторії доктор пед.наук, проф. Бондаренко Ю.А.) проведено Міжнародний освітній семінар «АВА-терапія. Питання-відповіді».
Ведучим тренером семінару була Тереза Сіансіоло (Ірасбург, Вермонт, США) - доктор наук в галузі нейропсихології, керівник клінічної програми «AgapeMinistries», біхевіорист, фахівець з поведінки, музикотерапії, авторка книги «AutismX3» (у співавторстві з Томасом Маккіном), методичних розробок щодо програм роботи з людьми з РАС, синдромом Дауна, розладами поведінки та розумового розвитку, статей з інклюзії, сенсорної інтеграції, системи PECS, прикладного аналізу поведінки (ABA) та інших терапевтичних стратегій для роботи з людьми з розладами аутистичного спектру.
Участниками стали вчителі-дефектологи, практичні психологи, педагогічні працівники закладів спеціальної освіти та з інклюзивним навчанням, фахівці ІРЦ, центрів розвитку дітей, спеціалісти, які працюють в реабілітаційних центрах, громадських організаціях, батьки дітей з особливими освітніми потребами, зокрема з РАС, викладачі, студенти ЗВО.

 Фотодайджест семінару

 
Вітаємо колег з відзнаками PDF Печать E-mail

Щиро вітаємо керівників наукових шкіл НН інституту педагогіки і психології – доктора педагогічних наук, професора СБРУЄВУ Аліну Анатоліївну (наукова школа з проблем педагогічної компаративістики) і кандидата педагогічних наук, професора КОЗЛОВУ Олену Григорівну (наукова школа з проблем інноваційного розвитку вищої та загальної середньої освіти в суспільстві ризику) – з отриманням дипломів «За вагомий внесок у розвиток наукових шкіл у галузі освітніх наук»!

Вітаємо Аліну Анатоліївну та Олену Григорівну з відзнаками, бажаємо подальших успіхів у педагогічній діяльності і нових наукових звершень!

Директорат і професорсько-викладацький колектив НН ІПП

 

 
Привітання Бондаренко Ю.А.! PDF Печать E-mail

Щиро вітаємо
Бондаренко Юлію Анатоліївну
з присвоєнням вченого звання професора!

В урочистій атмосфері, на засіданні Вченої ради СумДПУ імені А.С. Макаренка, 27 січня 2020 року атестат про присвоєння вченого звання професора отримала доктор педагогічних наук Юлія Анатоліївна Бондаренко. Університетська спільнота, професорсько-викладацький колектив кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, студентство щиро радіють і вітають Юлію Анатоліївну із вагомим здобутком, який став визнанням її наукових досягнень та плідної викладацької діяльності!
Бажаємо невичерпної енергії, творчої наснаги, підкорення нових вершин!


 
Вітання з присвоєнням почесного звання «Професор» PDF Печать E-mail

Сердечно вітаємо кандидата філософських наук, доцента ЛУЦЕНКО Олену Анатоліївну з присвоєнням почесного звання «Професор» Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка!

Дякуємо Вам, Олено Анатоліївно, за великий внесок у підготовку нового покоління педагогів! Бажаємо наукових, професійних та творчих досягнень!

Директорат і професорсько-викладацький склад НН ІПП,
колектив кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності.

 
Анімаційні технології в дії PDF Печать E-mail

У період новорічних свят студенти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології встигли не лише підготуватися до заліків та екзаменів, а й проявити на практиці отримані в навчальних аудиторіях знання та вміння щодо роботи з дітьми.

 Так, студенти спеціальності «Соціальне забезпечення» (0016 група) в рамках вивчення дисципліни «Анімаційні технології» під керівництвом викладача кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності ШЕВЧЕНКО Таїсії Станіславівни влаштували веселе свято для хлопчиків і дівчаток з Сумського обласного центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю.

 

 
Вітання з Днем Соборності України PDF Печать E-mail

Шановні викладачі, співробітники, студенти!

Прийміть щирі вітання з Днем Соборності України!

1579611247-210122 січня наш народ урочисто відзначає 101-шу річницю проголошення Акту Злуки – об’єднання у 1919 році східних і західних українських земель у єдину Соборну українську державу. І хоч Акт Злуки тоді реалізувати не вдалося, він є яскравим виявом прагнення українців до національної єдності.

Як відомо, державна незалежність України була відновлена лише 24 серпня 1991 року.

Нині успіх побудови демократичної та міцної країни залежить від наших спільних зусиль, від дотримання принципів незалежності, від усвідомлення власної відповідальності за наше майбутнє. Нехай державницька діяльність позначається світлими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення нашого добробут та розквіту духовності народу.

У цей святковий день бажаємо усім вам здоров’я та злагоди, сил і натхнення, успіхів та задоволення від роботи на благо нашої Вітчизни.

Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас задля здійснення високої мети – процвітання соборної, незалежної, демократичної України!

Директорат НН ІПП

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 5 из 76