Інформація для абітурієнтів

СумДПУ-online


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2018 рік.
В очікуванні свята! PDF Печать E-mail

Дякуємо студентам за прикрашену ялинку! В очікуванні свята...

 

 
Проведення моніторингу та комплексу просвітницько-профілактичних заходів у сфері протидії насильству в сім’ї, виявленню його загроз і викликів у Сумському регіоні PDF Печать E-mail

IMG 20171208 1128558 грудня 2017 року до студентства Лебединського педагогічного училища імені А.С.Макаренка завітали викладачі кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності (к.п.н., доц. ПОЛЯНИЧКО А.О.; к.п.н., доц. ПОЛЯКОВА О.М.; к.п.н., ст. викл. КЛОЧКО О.О.), які на замовлення Департаменту соціального захисту населення Сумської ОДА продовжують впроваджувати проект«Гендерні стереотипи як чинник до прояву насильницьких дій в Сумському регіоні» в рамках Всеукраїнськоїакції «16 днів проти насильства».

Для виявлення рівня обізнаності молодіжної аудиторії з таких актуальних для українського суспільства проблем, як насильство (прояви насильства в навчальному закладі, сім’ї, громадських місцях тощо), протидія сімейному насильству та його гендерна зумовленість, наслідки насильства було проведено анкетування.

Участь в інтерактивній просвітницько-профілактичній грі-квесті «Стоп, насильство!» мала на меті конкретизувати і поглибити розуміння студентами сутності феномену насильства, його різновидів, причин і наслідків; сприяти розвиненню усвідомлення переваг ненасильницької технології розуміння та засобів захисту і попередження від насильства; виховувати повагу до своїх прав та прав інших людей. 

 
Регіональний науково-практичний семінар «Новітні технології спеціальної педагогіки» PDF Печать E-mail

sio 1

Шановні колеги! Всіх, кого цікавить питання можливостей застосування новітніх технологій в роботі з особами з особливими освітніми потребами кафедра спеціальної та інклюзивної освіти запрошує до участі у регіональному науково-практичному семінарі «Новітні технології спеціальної педагогіки: проблеми, перспективи та шляхи запровадження», який відбудеться 13 грудня 2017 року

 Інформаційний лист

 
Просвітницько-профілактичні заходи в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» і проекту «Гендерні стереотипи як чинник до прояву насильницьких дій в Сумському регіоні» PDF Печать E-mail

6 грудня 2017 року викладачі кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності (к.п.н., доц. ПОЛЯНИЧКО А.О.; к.п.н., доц. ПОЛЯКОВА О.М.; к.п.н., викл. ГОНЧАРЕНКО О.В.) задля подальшого впровадження проекту«Гендерні стереотипи як чинник до прояву насильницьких дій в Сумському регіоні» (в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства») завітали до студентів Роменського коледжу КНЕУ імені В. Гетьмана.

Мета проекту: виявлення рівня поширеності гендерних стереотипів у студентському середовищі Сумського регіону та їх сім’ях; привернення уваги молоді до актуальних для українського суспільства проблем протидії сімейному насильству, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків; профілактика випадків насильства щодо дітей і підлітків шляхом поглиблення знань цільової аудиторії про різновиди наслідків насильницьких дій та засоби їх попередження і подолання.

Основні завданнями проекту: опитування молоді Сумського регіону з проблеми насильства в сім’ї та його гендерного підґрунтя; проведення інтерактивних просвітницько-профілактичних заходів задля підвищення обізнаності цільової аудиторії з питаньпопередження сімейного насильства, його гендерної зумовленості, жорстокого поводження з дітьми, подолання гендерних стереотипів у сучасному суспільстві; формування свідомості молодого покоління щодо нетерпимого ставлення до насильства та сприяння утвердженню ненасильницької ідеології в територіальних громадах Сумського регіону та в українському суспільстві в цілому.

 
Благодійна акція "Разом зробимо більше!" PDF Печать E-mail

sio 2

 
Участь у відкритті та роботі «Школи волонтера» PDF Печать E-mail

4 грудня 2017 року студенти спеціальностей «Соціальна робота», «Соціальна педагогіка», «Соціальне забезпечення» і «Менеджмент соціокультурної діяльності» вчилися бути професійними волонтерами. Вони взяли участь у відкритті та роботі «Школи волонтера».

«Школа волонтера» – це відкрита освітня платформа, яка сприятиме підвищенню мотивації до волонтерської діяльності, оволодінню основними знаннями та вміннями, необхідними для здійснення волонтерської роботи, спілкування з владою та ЗМІ, а також розвитку соціальної активності, навичок побудови усвідомленого та активного власного життя. Заняття складаються з таких блоків: правовий, психологічний, соціальний, медіаграмотність. Сьогодні був лише перший день, а вже студенти мають багато вражень: нові знання, цікаві знайомства, нові можливості. Дякуємо за надану змогу навчатися ГО «Громадське коло», Сумському місцевому центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та ГО «Альянс «Правозахист».

 

 
Соціокультурна анімація в дії PDF Печать E-mail

Особливістю навчання майбутніх фахівців на кафедрі соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності є формування в них практичних навичок та вмінь їх ефективного застосування у професійній сфері. На разі основна увага в процесі підготовки студентів спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» до здійснення анімаційно-дозвіллєвої діяльності в соціокультурному просторі приділяється інтерактивній практичній частині.  

Студенти 0018-стн групи Іван ШЕСТОПАЛ та Єленада МИРОНЕНКО під керівництвомвикладача ШЕВЧЕНКО Таїсії Станіславівни залюбки реалізують отримані знання на практиці й опановують навички ігор з реквізитом на найменших відвідувачах Дитячого клубу «Давай грати!». Тут враховується і вік діточок, і техніка безпеки під час гри, і відповідність завдань інтересам малечі. Тому активним розвагам передує методична підготовка та вивчення передових здобутків в руслі вивчення навчальної дисципліни «Соціокультурна анімація».

 

 
Участь в благодійній акції «Добро в дії» PDF Печать E-mail

1 грудня 2017 року студентки ЛИГА Тетяна (0015 гр., спеціальність «Соціальна робота») та ВЛАСЕНКО Валерія (0016 гр., спеціальність «Соціальне забезпечення») долучилися до благодійної акції «ДОБРО В ДІЇ». Під керівництвом організаторів заходу та викладача кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності ШЕВЧЕНКО Таїсії Станіславівни вони відвідали гематологічне відділення Сумської обласної клінічної лікарні і провели для онкохворих діточок ігрову анімаційну програму, здивували мильними бульбашками.

 
Реалізація проекту «Гендерні стереотипи як чинник до прояву насильницьких дій в Сумському регіоні» в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» PDF Печать E-mail

Акція «16 днів проти насильства» була ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства у 1991 році. Власне тоді визначився зв’язок між насильством щодо жінок і правами людей, який символічно відобразився у датах акції: 25 листопада – Міжнародний день проти насильства щодо жінок; 10 грудня – Міжнародний день прав людини.

Україна приєдналася до акції 2001 року і відтоді щорічно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», основними завданнями якої є: привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем – подолання насильства в сім’ї, торгівлі людьми і проявів гендерної дискримінації; активізація партнерського руху громадських організацій і державних органів щодо попередження насильства та захисту прав жінок в Україні; сприяння утвердженню ненасильницької ідеології в територіальних громадах та в українському суспільстві в цілому.

Подробнее...
 
Заходи до Міжнародного дня людей з інвалідністю PDF Печать E-mail

За ініціативи Генеральної асамблеї ООН світова спільнота щорічно 3 грудня відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Цей день визначений для того, щоб привернути увагу суспільства до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя, а також акцентувати на перевагах, які суспільство отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю.

Не залишилися осторонь означеної дати викладачі і студенти кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності. Адже, навіть коли на вулиці гуляє холодний вітер, серця майбутніх фахівців соціальної сфери гріє жага до добрих справ. 30.11.2017 студенти І курсу спеціальностей «Соціальна робота» (0015-стн) і «Соціальне забезпечення» (0016-стн) під керівництвом викладача ШЕВЧЕНКО Таїсії Станіславівни провели благодійну розважальну програму для учнів Сумської спеціальної загальноосвітньої школи. Більше, ніж 80 дітей змогли потанцювати та пограти разом з улюбленими мультиплікаційними героями. На згадку студенти залишили хлопчикам та дівчаткам яскраві фото і щирі обіцянки повернутися з новими сюрпризами.

 

 
Науково-практичний семінар для учителів початкових класів області «Технології у реалізації Концепції Нової української школи» PDF Печать E-mail

nova ukr shcola1 грудня 2017 року, кафедрою дошкільної і початкової освіти Сумського державного педагогічного університету було проведено науково-практичний семінар для учителів початкових класів області «Технології у реалізації Концепції Нової української школи». В семінарі взяли участь понад 250 осіб. Необхідність проведення семінару обумовлена реформування сучасної школи і потребою вчителів, зокрема початкових класів, у розумінні нових підходів до виховання, розвитку і навчання свої вихованців.

Програма семінару

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 5 из 39