Інформація для абітурієнтів

СумДПУ-online


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2018 рік.
Святкуємо разом! PDF Печать E-mail

viber imageКафедра педагогіки запрошує до святкування 100 річниці з дня народження В.О.Сухомлинського протягом вересня 2018 року.

«15 хвихин з Сухомлинським»

Останні 15 хвилин практичних занять з педагогіки протягом місяця присвячені дослідженню та презентації педагогічного рецепту: «серце віддаю дітям».

 
Педрада PDF Печать E-mail

Представники лабораторії проблем інклюзивної освіти кафедри спеціальної та інклюзивної освіти (д-р. пед. наук Ю. А. Бондаренко, канд. пед. наук О.В. Колишкін) взяли участь у педагогічній нараді в КУ Сумська гімназія №1 м.Суми. Ними висвітлено питання «Інклюзивна освіта: проблеми, перспективи реалізації в гімназії», ознайомлено з діяльністю консультативно-методичного центру «Довіра» СумДПУ імені А.С. Макаренка, намічено перспективи співпраці між лабораторією та закладом, проведено профагітаційну роботу серед педагогічних працівників на предмет вступу їх до магістратури та аспірантури.

 

 
Привітання PDF Печать E-mail

imagesШановні викладачі, співробітники і студенти!

Вітаємо Вас з початком

нового 2018-2019 навчального року!

Нехай новий навчальний рік

принесе Вам мудрість, наснагу,

приємні враження від пізнання нового,

позитивні емоції і нові відкриття!

Директорат НН ІПП

 
Круглий стіл PDF Печать E-mail

IMG 20180822 101031Науково-дослідною лабораторією проблем інклюзивної освіти СумДПУ імені А. С. Макаренка (зав. д.п.н. Ю. А. Бондаренко) взято участь у засіданні круглого столу «Громадське партнерство як умова впровадження інклюзивної освіти» (22.08.2018), організованого Сумським Інклюзивно-ресурсним центром № 1 (зав. М. М. Свириденко).

Учасниками заходу стали представники Управління освіти і науки СМР,Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка, Сумського державного університету, КУ Сумська спеціалізована школа І–ІІІ ступенів № 17, КЗ «Сумська міська дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди», Департаменту соціального захисту населення СМР, Служби у справах дітей СМР, Сумської міської громадської організації дітей-інвалідів та молоді з ДЦП «Наша родина», Сумського міського товариства допомоги дiтям-iнвалiдам, які мають розумову відсталість «Феліцитас», Сумського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Сумського обласного центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю, Сумського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Під час проведення заходу учасників ознайомлено з діяльністю Інклюзивно-ресурсного центру № 1 (М. М. Свириденко), висвітлено інформацію щодо умов впровадження інклюзії в освітніх закладах м. Суми (В. Г. Корж), надання реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю у м. Суми (В. А. Литвиненко). У підсумку обговорено механізми співпраці закладів охорони здоров’я (Н. М. Спічакова), громадських організацій (Т. М. Ушкал, М. Вертель, О.І. Содова), вищих навчальних закладів (Ю. А. Бондаренко, А. А. Чернякова), соціальних служб з КУ Інклюзивно-ресурсним центром № 1 СМР.

 
Захисти магістерських робіт PDF Печать E-mail

головнаЗ 20.06 по 22.06.2018 р. відбулися захисти магістерських робіт зі спеціальностей «Менеджмент» (спеціалізації «Управління навчальним закладом» і «Адміністративний менеджмент») та «Науки про освіту» (спеціалізація «Педагогіка вищої школи»). 
Студенти написали на високому та достатньому рівні кваліфікаційні роботи, підготували змістовні виступи та презентації. Усі магістранти змістовно відповіли на запитання екзаменаторів.
Побажаємо їм рівних доріг і попутного вітру!

Подробнее...
 
Тренінг «Технологія складання індивідуальної програми розвитку на дитину з особливими освітніми потребами» PDF Печать E-mail

14 червня 2018 року в м. Путивль лабораторією проблем інклюзивної освіти кафедри спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ імені А. С. Макаренка (зав. доктор пед. наук., доцент Ю. А. Бондаренко) спільно з інклюзивно-ресурсним центром відділу освіти Путивльської районної державної адміністрації (в.о. директора Т. Я. Кизенко) проведено тренінг «Технологія складання індивідуальної програми розвитку на дитину з особливими освітніми потребами» длякерівників, заступників керівників, спеціалістів, учителів і вихователів ГПД закладів загальної середньої освіти м. Путивль та Путивльського району.

Тренерами заходу виступили доктор пед. наук, доцент, завідувач лабораторії проблем інклюзивної освіти СумДПУ імені А. С. Макаренка, вчитель-дефектолог Ю. А. Бондаренко, викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, член лабораторії проблем інклюзивної освіти СумДПУ імені А. С. Макаренка, практичний психолог М. В. Кісліцина.

Кількість учасників склала 19 осіб.На завершення всі отримали сертифікати.

Дякуємо співорганізаторам та учасникам тренінгу!

 
ПРИЙОМ НА НАВЧАННЯ 2018-2019 н.р. PDF Печать E-mail

ogoloshenny2

 
Регіональний науково-методичний семінар PDF Печать E-mail

31 травня 2018 року в місті Суми відбувся регіональний науково-методичний семінар «Готовність педагогічних працівників загальноосвітнього закладу до роботи з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах інклюзії: питання теорії і практики». Семінар організовано лабораторією проблем інклюзивної освіти кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка спільно з Комунальною установою Сумський навчально-виховний комплекс № 16 імені Олексія Братушки «Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Сумської міської ради і проведено за підтримки Управління освіти і науки Сумської міської ради.

Резолюція семінару

 

 
1 червня 2018 в СумДПУ святкували ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ!!! PDF Печать E-mail

titul

1 червня 2018 року психолого-педагогічним консультативним центром (кер. Л. І. Рубан, старший викладач кафедри дошкільної і початкової освіти) за підтримки викладачів і студентів кафедр Навчально-наукового інституту педагогіки і психології та Навчально-наукового інституту культури і мистецтв було організовано та проведено «Свято дитячої творчості», присвячене Міжнародному Дню захисту дітей.

На свято були запрошені 150 дітей з пришкільного та профільного табору КУ Сумська загальноосвітня I– III ступенів школа № 15 м. Суми, викладачі і студенти, мешканці Роменського мікрорайону.

Подробнее...
 
Вистава "Сватання на Гончарівці" PDF Печать E-mail

30 травня студентами кафедри дошкільної та початкової освіти навчально-наукового інституту педагогіки і психології було організовано виставу "Сватання на Гончарівці"

 

 
Відзначення Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням на кафедрі соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності PDF Печать E-mail

31 травня уся прогресивна світова спільнота відзначатиме Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням.

Реалії сучасного життя показують, що паління є найбільш поширеною у світі формою адикцій. Важливими на сьогодні є активізація зусиль щодо пропаганди невживання тютюнових виробів, зменшення рівня поширеності цієї шкідливої звички серед громадян нашої країни.

Кожен здатен зробити посильний внесок у розбудову ефективної системи протидії поширенню тютюнопаління серед нас. Приміром, викладачі кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності разом зі своїми студентами (спец-ті «Соціальна педагогіка», «Соціальна робота», «Соціальне забезпечення», «Менеджмент соціокультурної діяльності») взяли учать у флешмобі, завдяки якому долучилися до соціально активної світової спільноти у питанні протидії палінню, висловивши цим своє ставлення до проблеми:

Відеосюжет

«БУДЬ КРУТИМ – НЕ ПАЛИ!»

«БЕЗ КУРІННЯ ЖИТТЯ ЯСКРАВЕ!»

Долучайтесь!

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 5 из 50