Інформація для абітурієнтів

Навчальні плани і звіти

КАФЕДРА ПСИХОЛОГІЇ


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2020 рік.
VІ Міжнародної науково-практичної конференції "ІННОВАЦІЙНИЙ РОЗВИТОК ВИЩОЇ ОСВІТИ: ГЛОБАЛЬНИЙ, ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТА НАЦІОНАЛЬНИЙ ВИМІРИ ЗМІН" PDF Печать E-mail
23 квітня розпочалась робота VІ Міжнародної науково-практичної конференції "ІННОВАЦІЙНИЙ РОЗВИТОК ВИЩОЇ ОСВІТИ: ГЛОБАЛЬНИЙ, ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТА НАЦІОНАЛЬНИЙ ВИМІРИ ЗМІН".  Заявки на участь у конференції подали близько 300 науковців, викладачів вищої школи, докторантів, аспірантів, студентів, працівників системи післядипломної та позашкільної освіти. Серед учасників - представники закладів освіти з 10 країн Європи та світу.
Безпосередніми організаторами конференції стали кафедра  педагогіки,  кафедра менеджменту освіти та педагогіки вищої школи Інституту педагогіки і психології СумДПУ імені А.С.Макаренка.
Співорганізаторами конференції є Відділ порівняльної педагогіки Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України та Відділ  зарубіжних систем педагогічної освіти і освіти дорослих Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України.
Оскільки Конференція відбувається в рамках виконання Проєкту Жан Моне Модуль, фінансову підтримку публікації матеріалів здійснює Програма Еразмус+.
Подробнее...
 
Шановні колеги, дорогі студенти та випускники, кафедра психології вітає вас з Всеукраїнським днем психолога! PDF Печать E-mail

U-Den-psyhologaШановні колеги, дорогі студенти та випускники, кафедра психології вітає вас з Всеукраїнським днем психолога!

Бажаємо успішно допомагати не тільки оточуючим розбиратися в їх проблемах, але і собі допомагати знаходити джерела натхнення, створювати щось прекрасне, вірити в свою удачу, домагатися головних перемог!

Бажаємо здоров’я, душевного спокою і рівноваги! Хай ваш внутрішній світ буде завжди гармонійним.

І завжди - перемог над проблемами, сили волі і розуму, щирих почуттів і емоцій, харизми та таланту, вогню любові та надії, легких шляхів до мрій, обережності і передбачливості, геніальності і натхнення!

Зі святом!

 
Привітання з Великоднем PDF Печать E-mail

img 20200412 114255 558Дорогі колеги-викладачі, співробітники, студенти, друзі!
Прийміть щирі вітання зі світлим святом Великодня!

У ці весняні дні мільйони людей у всьому світі святкують найбільше свято – Світле Христове Воскресіння! У житті кожного з нас Великдень особливо шанується, тому що ми відкриваємо серця один одному.

Цьогорічне святкування є незвичним для усіх через пандемію коронавірусу, яка змусила усю планету взяти паузу. Проте, це не применшує величності свята, його відчуття та значення у душі християн. Адже Великдень – це оновлення світу, Великдень – це відродження людського духу, Великдень – найвеличніше свято року, коли відбувається очищення тіла, помислів та діянь.

Вітаючи з Великоднем, зичимо високості духу, мудрості та натхнення, праведних діянь, тепла сердець і взаємоповаги! Хай це свято наповнить Ваші серця світлими почуттями віри, надії та любові, принесе лише щастя і добро, а у Ваших родинах завжди панує благополуччя, добробут і радість!

Бажаємо чудового, сонячного весняного настрою
та радісного святкування Воскресіння Христового!

Христос воскрес!

Воістину воскрес!

З повагою, директорат НН ІПП 

 
Проведення засідання кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності в онлайн-режимі PDF Печать E-mail

IMG-84fba879710e894aefbbee0ea45dcfd0-VКарантин – це необхідний захід в умовах швидкого поширення небезпечного коронавірусу. Колектив кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності, як свідомі громадяни України, виконують усі вимоги самоізоляції. Але життя на цьому не зупиняється! Цей час викладачі і співробітники кафедри використовують з користю: колектив активно працює у дистанційному режимі не тільки зі студентами, а й обговорюють в режимі он-лайн поточні питання.  

Так, 16 квітня 2020 року відбулося планове засідання кафедри СР і МСКД за допомогою платформи для відео-конференцій Zoom. Не дивлячись на незвичність такого формату, його необхідність була викликана низкою актуальних питань, вирішення яких вимагає спільного обговорення та участі кожного науково-педагогічного працівника. Наразі викладачі кафедри поділилися власним досвідом результативного проведення занять в дистанційному режимі.

Подробнее...
 
Заняття на тему: «Елементи комбінаторики» в онлайн-режимі PDF Печать E-mail

15 квітня 2020 року к.пед.н., доцент  Васько Ольга Олександрівна провела зі студентами спеціальності 013 Початкова освіта 0012 групи дистанційне заняття з навчальної дисципліни "Математика" на тему «Елементи комбінаторики», з використанням сервісу ZOOM.

Подробнее...
 
Робота кафедри дошкільної і початкової освіти в дистанційному режимі PDF Печать E-mail

У рамках дії карантинних заходів для запобігання поширення коронавірусу COVID-19 кафедра дошкільної і початкової освіти продовжує здійснювати свою діяльність дистанційно. Професорсько-викладацький склад кафедри успішно опанував та впровадив в освітній процес інструменти й методи інтерактивної та віддаленої взаємодії зі студентами. Зокрема, для організації дистанційного навчання викладачі кафедри використовують загальноуніверситетську систему дистанційного навчання Moodle, поштові сервіси, здійснюють онлайн-консультації за допомогою платформи Zoom, Skype-зв’язку, електронного додатку Viber, що дозволяють ділитися текстами лекцій, методичними вказівками до семінарських та лабораторних занять та самостійної роботи студентів, презентаціями, відеоматеріалами, перевіряти виконання завдань тощо.

14 квітня 2020 року о 14.00 відбулося планове засідання кафедри в онлайн-режимі з використанням платформи Zoom. Під час засідання обговорювались важливі моменти життєдіяльності кафедри під час карантину. Особливої актуальності набули питання організації освітнього процесу в режимі дистанційного навчання.

Подробнее...
 
У НН ІПП відбувся онлайн-директорат PDF Печать E-mail

Картинка ZoomТрадиційно щопонеділка в Навчально-науковому інституті педагогіки і психології проводиться засідання директорату. 13 квітня 2020 року відбулася чергова зустріч в онлайн-режимі під головуванням директора КОНДРАТЮК Світлани Миколаївни, в якій взяли участь її заступники з різних напрямів роботи та завідувачі кафедр НН ІПП.

Основними питаннями, винесеними на розгляд членів директорату були: організація навчального процесу в умовах карантину; якість освітніх послуг в умовах дистанційного навчання; поточні питання, які стосуються профорієнтації, науки та іміджу НН ІПП.Про роботу кафедр прозвітували завідувачі, які зазначили, щонавчальний та робочий процес відбувається за допомогою онлайн-додатків, так само відбувається комунікація зі студентами та науково-педагогічним складом.

 
Карантин ’2020 як фактор соціалізації: різновид, впливи, ризики, суб’єктивні впливи PDF Печать E-mail

9 квітня 2020 року в межах вивчення навчальної дисципліни «Соціалізація особистості» (викладач – к.п.н., доцент Полякова О.М.) для студентів 0016 групи була проведена он-лайн консультація з використанням платформи ZOOM на актуальну тему сьогодення «Карантин ’2020 як фактор соціалізації: різновид, впливи, ризики, суб’єктивні впливи». Для обговорення у форматі групової дискусії були визначені такі питання:

- Чи можна вважати карантин ’2020 фактором соціалізації? Якщо так, то до якого з різновидів факторів соціалізації його слід віднести?

- Які негативні впливи чинить карантин ’2020 як фактор соціалізації?

- Чи можна стверджувати, що карантин ’2020, як фактор соціалізації, чинить і позитивний вплив? Якщо так, то який саме?

І хоча, за об’єктивних обставин (слабкий інтернет-трафік, малолітні діти в родинах студенток) не всі студенти змогли приєднатися до он-лайн дискусії, спілкування все ж таки відбулося: семеро учасників опрацювали ключові питання та домовилися про подальшу співпрацю у форматі відео-конференцій.

 
Сучасні проблеми потребують сучасних рішень! PDF Печать E-mail

Незважаючи на карантинні обмеження, завдяки інтерактивним технологіям життя та навчання на кафедрі соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності тривають!

У відповідь на виклики пандемії професорсько-викладацький склад кафедри виявив високий рівень готовності та напрацював новий досвід, який стане у нагоді в сучасному змінному світі. За допомогою різних форматів он-лайн занять (лекції та практичні заняття з використанням платформ Zoom, Google Meeting, використання можливостей Viber, Telegram, Skype та системи дистанційної організації освітнього процесу LCM Moodle) викладачі та студенти успішно взаємодіють.

Отже, не викликає сумнівів, що наш колектив стане ще згуртованішим, мобільнішим, чутливішим, сильнішим! Бережіть себе і своїх близьких, будьмо здорові, активні та успішні. Бо ми – найкращі! 

 
Онлайн-навчання на кафедрі спеціальної та інклюзивної освіти PDF Печать E-mail

В умовах карантину кафедра спеціальної та інклюзивної освіти продовжує піклуватися про якість освітніх послуг, які вона надає здобувачам вищої освіти за освітньо-професійною програмою Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія) та освітньо-професійною програмою Спеціальна освіта (Тифлопедагогіка. Сурдопедагогіка) денної та заочної форми навчання.

Подробнее...
 
НН ІПП праює в он-лайн режимі PDF Печать E-mail

9 квітня о 12.00 в он-лайн режимі відбулося ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ННІПП, на якому вирішувалися питання:

1. Про якість знань студентів у процесі вивчення фахових дисциплін (доп. заступник директора з навчальної роботи роботи ННІПП Колишкіна А.П.).
2. Підсумки проходження педагогічної практики на IV курсі (доп. завідувачі кафедрами).
3. Про проведення профорієнтаційної роботи на кафедрах та підготовку до профорієнтаційного фестивалю у ННІПП (доп. заступник директора з виховної роботи роботи ННІПП Іонова І.М.).
4. Про стан роботи з обдарованою молоддю на кафедрах ННІПП (доп. завідувачі кафедрами ).
5. Про якість методичного забезпечення навчального процесу спеціальності «Дошкільна освіта» (доп. завідувач кафедри кафедрою дошкільної та початкової освіти Павлущенко Н.М.).

Також відбулося засідання науково-методичної комісії.

 

 

 

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 5 из 81