Інформація для абітурієнтів

СумДПУ-online


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2019 рік.
Науково-практична конференція PDF Печать E-mail

 

doshkil

Управління освіти і науки Сумської міської ради

Інформаційно-методичний центр

Сумський державний педагогічний університет імені А.С.Макаренка

Навчально-науковий інститут педагогіки і психології 

21 жовтня 2016 року

проводять науково-практичну конференцію "Дитячий садок - школа: актуальні проблеми наступності" 

Програма конференції

 
ІІ Міжнародна науково-практична конференція PDF Печать E-mail

logotip 201623-24 листопада 2016 року 

на базі навчально-наукового Інституту педагогіки та психології Сумського державного педагогічного університету

імені А.С.Макаренка відбудеться

ІІ Міжнародна науково-практична конференція

«Професійна культура фахівця:

сутність, реалії, перспективи».

Запрошуються науковці, викладачі, психологи, фахівці різних галузей та сфер діяльності, всі, кого цікавлять проблеми професійної культури. Робочі мови конференції – українська, російська, англійська. Можлива як очна, так і заочна участь у конференції.

Інформаційний лист

 

 
Привітання до Дня захисника України PDF Печать E-mail

У це свято мужності, хоробрості та стійкості

жіночий колектив кафедри корекційної та інклюзивної освіти

вітає чоловіків нашого інституту та університетуз їх славним святом.

Прийміть у цей святковий час цілу низку привітань від нас.

Найсміливіші і найсильніші! Залишайтеся такими завжди!

 

Зі святом захисника вітчизни

 

 

Чемпіонатсвіту з армрестлінгу тривав з 2 по 9 жовтня 2016 р. у Болгарії, м. Софія. В ньому брав участь студент НН інституту педагогіки і психології спеціальності Корекційна освіта Сергій Семеренко. За медалі змагалися більше тисячі спортсменів з 47 країн світу, у різних категоріях: юнаки, юніори, дорослі, ветерани та спортсмени-інваліди. На чемпіонаті світу студент СумДПУ ім. А. С. Макаренка виборов 4 місце!!!

Пишаємось Сергієм!

 
Вивчаємо зарубіжний досвід. СОС Дитячі містечка України PDF Печать E-mail

Викладачі кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності СумДПУ імені А.С. Макаренка стали учасниками Міжнародної науково-практичної конференції «На порозі самостійного життя: підтримка молоді, яка виходить з-під опіки» (м. Київ). Почесними гостями конференції були Л. Волинець (Керівник міжфракційного депутатського об’єднання «Захист прав дітей – пріоритет держави, освітянин, активний громадський діяч»), М. Кулеба (Уповноважений Президента України з прав дитини Адміністрації Президента України) та представники мережі соціальної організації «СОС Дитячі містечка» з Швеції, Великобританії, Польщі, які презентували міжнародний досвід роботи з молоддю, яка виходить з-під опіки.

Цікавим, на думку учасниці конференції к.п.н., доцента кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності А.В. Чернякової, є практичний досвід роботи з підготовки до виходу з-під опіки молоді з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування у м. Бровари, Київської області. В Україні перше «СОС Дитяче містечко» було відкрито в 2010 році у м. Бровари за підтримки міжнародної неурядової фундації «SOSChildren`svillages». На думку викладача, така практика підтримки дітей-сиріт та молоді, яка виходить з-під опіки, є дуже ефективною і потребує ретельного вивчення й апробації в Сумському регіоні.

 

 
Студенти 5 курсу на психологічній практиці PDF Печать E-mail

XVBsU86qqJgЗ початком навчального року ми знову розпочинаємо свою волонтерську діяльність. Психологічна служба разом зі студентами 5 курсу ІПП на вихідних провели для дітей ВПО арт-майстерню, де у всіх була змога намалювати улюблених героїв, скласти казку, проговорити свої переживання.


Також провели і дитячий кіноклуб, де переглянули з ними мультфільм «Гадкий Я», що створило позитивну атмосферу та гарний настрій. Навіть батьки з нами провели активно час, було цікаво. Запрошуємо Вас до нашої Школи Волонтерства!Запрошуємо всіх, хто хотів би допомогти іншому, а також отримати досвід роботи з різними категоріями дітей, поспілкуватися, отримати для себе потрібні знання та досвід в проведенні розвивальних, корекційних занять та своїх авторських наробок.

Детальніша інформація

 

 
Привітання до дня працівника освіти і науки PDF Печать E-mail

1412312968 01

 

 

 

 

 

Кафедра дошкільної і початкової освіти вітає колег з професійним світом – Днем працівників освіти і науки!

 

 

 

В цей святковий осінній час

Прийміть побажання від нас!

Хай буде здоров’я міцне, мов граніт,

І з ним Вам прожити не менше ста літ.

Хай горе обходить Вас стороною,

А щастя приходить і ллється рікою!

Хай кожен день до Вас приходить радість,

І довго десь блукає старість,

Щоб ніколи не старіли,

А душею молоділи.

Зі святом!!!

З повагою колектив кафедри дошкільної і початкової освіти

 
Всеукраїнський День дошкілля PDF Печать E-mail

Зав. кафедри дошкільної і початкової освіти, канд. пед. наук., доцент С. М. Кондратюк і канд. пед. наук, доцент Є. Д. Харькова 23 вересня 2016 року відвідали Всеукраїнську конференцію приурочену святкуванню Всеукраїнського Дня дошкілля, яка проводилася в Київському Палаці дітей та юнацтва. Учасникам заходу запропоновано пізнавальні майстер-класи, виставки творчих робіт та фахової літератури, дидактичних посібників, концертну програму. Також під час проведення урочистої частини заходу кращих представників освітньої галузі нагородили почесними відзнаками Міністерства освіти і науки України та дипломами лауреатів Всеукраїнських фестивалів, проведених Міністерством у 2016 році.

 
10-РІЧЧЯ ВІДКРИТТЯ СОЦ-ГУРТОЖИТКУ PDF Печать E-mail

10-річчя відкриття соц-гуртожитку, волонтери брали участь в урочистих заходах. В соц гуртожитку студенти майбутні соціальні працівники мають можливість на практиці закріпити навички роботи з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах, здійснювати соціальний супровід дітей-сиріт.

 
СОЦІАЛЬНИЙ ГУРТОК PDF Печать E-mail

Викладачі кафедри соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності

мають досвід практичної роботи з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах.

На базі соціального гуртожитку для дітей-сиріт студенти-практиканти під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента Чернякової Аліни Вікторівни мають можливість проводити тренінги та арт-терапевтичні заняття з дітьми-сиротами.

 
ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ВОЛОНТЕРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ СТУДЕНТІВ І КУРСУ НАПРЯМУ ПІДГОТОВКИ "КОРЕКЦІЙНА ОСВІТА" PDF Печать E-mail

9dkOEZ-s19U27 травня відбулася звітна конференція за результатами волонтерської діяльності студентів 

 І курсу напряму підготовки «Корекційна освіта» 

в рамках дисципліни «Волонтерська діяльність в системі допомоги дітям з порушеннями психофізичного розвитку». 

Студенти звітували про зміст та результати свої волонтерської діяльності на базі Реабілітаційної установи змішаного типу для інвалідів та дітей-інвалідів з розумовою відсталістю – Центр «Сприяння». 

Студенти-волонтери відвідували центр протягом цілого семестру раз на тиждень, тож їм було про що розповісти. Кожен волонтер зміг поділитися своїми враженнями, відкриттями за час волонтерства; згадували і перші враження від знайомства з вихованцями центру, і про підтримку педагогів центру… На пам’ять залишилися не лише спогади, а й альбом з фотографіями, який підготували студенти 0011 групи.

Серед гостей на конференції були студенти ІІ та ІІІ курсів напряму підготовки «Корекційна освіта», активісти волонтерського руху «Крок назустріч», представник прес-центру СумДПУ Тетяна Рябіченко та заступник директора Навчально-наукового Інституту педагогіки і психології Дмитро Борисович Усик.

Дякуємо студентам за якісну підготовку до конференції,

а гостям за увагу і добрі слова!

--> БІЛЬШЕ ФОТО <--

 
ВОЛОНТЕР - ПОКЛИК ДУШІ PDF Печать E-mail

IMG 1977Студенти-волонтери ІV курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» брали участь у

ХІІІ фестивалі дитячої творчості «Розмай», який відбувся 25 травня 2016 року

на базі Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів у селищі Рибці Сумського району.

У рамках фестивалю було проведено пісенний конкурс серед дітей з обмеженими можливостями, організовано виставку-продаж поробок, виготовлених власноруч дітьми-інвалідами. Серед гостей заходу були представники Міської ради, адміністрація СумДПУ імені А. С. Макаренка на чолі з ректором Ю. О. Лянним, культурні діячі, меценати, батьки та колективи художньої самодіяльності Сумського регіону. До фестивалю дитячої творчості приєдналися й діти-сироти, вихованці Соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Аніматорами було організовано розваги, конкурси для учасників та гостей фестивалю. Колектив викладачів кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності висловлює подяку волонтерам Авершиній Олені, Бублику Максиму, Голубу Сергію, Зражевській Аліні, Мартиновій Ірині, Реві Аліні, Стоцькому Олександру та Чугуєвець Тетяні за допомогу в організації доброчинної справи.

 
<< Первая < Предыдущая 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Следующая > Последняя >>

Страница 37 из 54