Інформація для абітурієнтів

СумДПУ-online


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2018 рік.
Готуємось до майстер-класів PDF Печать E-mail

kifa9 березня волонтери руху "Кроку назустріч" разом з Ромою Бірченко (On-line журнал: "КіфаСуми") почали планувати новий захід! 

26 березня ми плануємо відвідати вихованців Білопільського будинку-інтернату для хлопчиків з особливостями інтелектуального розвитку. І готуємо для них декілька цікавих мастер-класів 

Ще є час долучитися і вам, наші друзі!

Форми участі: 
- проведення цікавого майстер-класу,
- волонтерська допомога на вже існуючих майстер-класах,
- благодійна пожертва для придбання матеріалів для майстер-класів,
- фарби, фломастери, пензлики, стакани-непроливайки, стрічки та ін.

За інформацією можна звертатися:

координатор "Кроку назустріч"  http://vk.com/tamada.marinka
координатор поїздки до Білопілля  http://vk.com/id41563259

 
Інтелект-карти у плануванні проектів PDF Печать E-mail

mind-maps13 березня пройшов майстер-класс для активістів волонтерського руху "Крок назустріч" на тему "Інтелект-карти у плануванні проектів" (ведуча майстер-класу: Кісліцина М.В.).

Інтелект-карти (mind-maps) - це інструмент для вирішення таких завдань, як планування свого часу, проведення презентацій, прийняття рішень, запам'ятовування великих обсягів інформації, проведення мозкових штурмів, самоаналізу, розробки складних проектів, власне навчання, розвитку, і багатьох інших.

Після змістовної, але короткої теоретечної частини, перейшли відразу до практики: спочатку разом склали інтелект-карту для планування святкування дня народження, а потім кожен працював над інтелект-картою свого майстер-класу для дітей-інвалідів.

 
СВЯТО 8 БЕРЕЗНЯ В РЕАБІЛІТАЦІЙНОМУ ЦЕНТРІ "СПРИЯННЯ" PDF Печать E-mail

4 березня волонтери руху "Крок назустріч" (спеціальність "Корекційна освіта") провели святковий захід у реабілітаційному центрі для дітей з особливими потребами "Сприяння".  На свято запросили мам, діток-інвалідів, друзів центру. Програма свята була насиченою: пісні та вірші про маму, казка "Теремок", ігри та естафети для дітей, загадки та конкурси для мам та педагогів. До свята була проведена старанна підготовча робота, що дало можливість залучити до участі у святі всіх діток, навіть тих, які не розмовляють. З'явилися і нові актори: Юля, Андрій і Олег спробували себе у ролях Зайчика, Жабки, Лисички та Ведмедика у постановці казки "Теремок". Закінчилось свято вже традиційною дискотекою та чаюванням з солодощами.

Дякуємо ведучим свята - Юлі Параці та Тетяні Горбань, головній акторці казки "Теремок"- мишці Марині Пушиній, подружкам-метеликам - Вікторії Солоніній та Насті Сударєвій, музичному режисеру свята - Соні Падалці! Талановиті дівчата подарували справжнє свято всім учасникам свята: діткам-інвалідам, мамам, педагогам і гостям!


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html

Більше фото

 
ПРОФІЛАКТИКА ПРОФЕСІЙНОГО ВИГОРАННЯ PDF Печать E-mail

trening2 березня відбулось останнє заняття тренінгу щодо профілактики професійного вигорання для студентів 0051 групи спеціальності "Корекційна освіта". 

Тренінг відбувався в рамках дисципліни "Теорія і методика проведення психопрофілактичної роботи з педагогічними працівниками спеціальних (корекційних) закладів". Викладач курсу: викладач кафедри корекційної та інклюзивної освіти Кісліцина М.В.

Протягом тренінгу студенти ознайомились з явищем професійного вигорання, його симптомами і причинами; вчилися розпізнавати свої та чужі емоції, правильно виражати як негативні, так і позитивні емоції; оволоділи техніками саморегуляції емоційного стану.

Більше фото

 
ГОТУЄМОСЬ ДО СВЯТА! PDF Печать E-mail

8 marta-2016Наймолодші волонтери спеціальності "Корекційна освіта" взяли участь у підготовці до свята 8 березня у реабілітаційному центрі "Сприяння": прикрашали центр, готували атрибути до свята і навіть самі спробували пограти у гру, яка буде проведена для мам, діток-інвалідів та педагогів центру.

 
ВІТАЄМО! PDF Печать E-mail

semerenko1 semerenkoВітаємо студента 0021 групи Семеренка Сергія

з беззаперечною перемогою у змаганні "Кубок ректора СумДУ 2016 з армреслінгу"!

Бажаємо подальших звершень та рекордів! Ми пишаємось тобою!

 
ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Особистість у кризових умовах та критичних ситуаціях життя» PDF Печать E-mail

WqZ-mkp2Zag18-19 лютого 2016 р. у Сумському державному педагогічному університеті імені А. С. Макаренка відбулась ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Особистість у кризових умовах та критичних ситуаціях життя» – щорічний науковий форум академічної й освітянської спільноти України та інших країн світу з обміну практичним досвідом, дослідницькими здобутками і науковими досягненнями.

Конференція стала результатом співпраці її ініціатора – кафедри практичної психології СумДПУ імені А.С. Макаренка із Інститутом психології імені Г.С. Костюка НАПН України; Академією наук вищої освіти України; Українською академією акмеології; Харківським національним педагогічним університетом імені Г.С. Сковороди; Сумською ОДА; Управлінням охорони здоров’я Сумської ОДА; Сумським обласним центром соціальної реабілітації дітей-інвалідів; Сумським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги; Управлінням державної пенітенціарної служби України в Сумській області; Військово-медичною службою управління СБУ в Сумській області.

 

Подробнее...
 
України мова барвінкова, Така багата й вічно молода. PDF Печать E-mail

ridna mova

 

"Ну що б, здавалося, слова...
Слова та голос - більш нічого,
А серце б'ється - ожива,
Як їх почує!" 

Ось такими словами розпочалося свято до Дня Рідної мови, яке ІПП святкувало 23 лютого. Дякуємо за підготовку та участь 0022, 0012, 0014, 0024 групам.
В конкурсі "Я люблю рідну мову" приймали участь дві команди: "Україночки" (0014) та "Дивослово" (0012).

За підсумками 7 конкурсів перемогу здобули "Україночки"!

Вітаємо команду з перемогою і побажаємо всім нам нових досягнень у царині рідної мови!!!
Також на цьому святі було вручено звання "Кращий студент" від банку "Кредит Дніпро". Ним стала Керезора Катерина студентка 0012 групи.

 
Розпочала роботу ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Особистість у кризових умовах та критичних ситуаціях життя» PDF Печать E-mail

5-WLw8syt-4

 

Сьогодні розпочала роботу

ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Особистість у кризових умовах та критичних ситуаціях життя». 

 

Цьогорічна конференція проводиться під егідою святкування 25-річчя підготовки спеціальності «Практична психологія» в СумДПУ імені А. С. Макаренка. Конференція зібрала понад 320 учасників з 14 країн світу (України, Канади, Швеції, Італії, Німеччини, Еквадору, В’єтнаму, Ізраїлю, Польщі, Угорщини, Чехії, Білорусії, Росії, США), серед яких: 36 докторів наук, 79 кандидатів наук, дійсних членів та членів-кореспондентів НАПН України, керівники організацій, а також докторанти, аспіранти, здобувачі провідних НДІ та студенти ВНЗ. У межах роботи Конференції відбудуться: 2 пленарні засідання, круглий стіл, майстер-класи відомих науковців та психологів-практиків. Подані учасниками конференції доповіді, повідомлення та статті демонструють розмаїття підходів та поглядів на особистість в кризових умовах та критичних ситуаціях життя.

Подробнее...
 
ВІТАЄМО! МОЛОДЦІ! PDF Печать E-mail

valentine'sРаді привітати студентів навчально-наукового Інституту педагогіки і психології із зайнятим першим місцем в номінації "Найкращий святково вбраний хол" та найкраща пара (учасники Потапенко Богдан 0032 гр, та Зима Даша 0012 гр.).

У номінації "Найкращий плакат до дня закоханих" Інститут посів почесне друге місце! 

ПИШАЄМОСЬ НАШИМИ СТУДЕНТАМИ!

 
МЕЛОДІЯ ЛЮБОВІ В ІПП! PDF Печать E-mail

valentine's dayДиректорат навчально-наукового Інституту педагогіки і психології щиро вдячний всім небайдужим, хто долучився до створення святкової, позитивної, романтичної атмосфери в нашому Інституті.

Спасибі всім студентам І курсу, 0024, 0027 гр. за виготовлені з любов'ю чарівні прикраси, стіннівки. Дякуємо Дерев'янко Лесі, Стецюк Катерині, Півоваровій Ірині, Бойко Наташі за створену, сповнену любові та добра атмофсеру в Інституті.  

Приємно усвідомлювати, що в нашому рідному Інституті є студенти,

чиї серця, наміри і дії спрямовані на творення добра, радості та затишку.

 
<< Первая < Предыдущая 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Следующая > Последняя >>

Страница 31 из 45