Інформація для абітурієнтів

Навчальні плани і звіти

КАФЕДРА ПСИХОЛОГІЇ


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2022 рік.
Вікторина серед іноземних студентів «Що я знаю про А.С. Макаренка» PDF Печать E-mail

До 131-ої річниці від дня народження А.С. Макаренка  29 березня 2019 р. у Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макренка в рамках «МАКАРЕНКІВСЬКИХ ЧИТАНЬ» було проведено вікторину серед іноземних студентів «Що я знаю про А.С. Макаренка» кафедрою педагогіки та кафедрою менеджменту освіти та педагогіки вищої школи Навчально-наукового інституту педагогіки і психології та відділом міжнародних зв’язків. У ході заходу було презентовано педагогічну та літературну діяльність великого педагога, переглянуто документальний фільм, присвячений життєвому шляху А. С. Макаренку. За участь у вікторині студентів було нагороджено грамотами. Вітаємо учасників заходу.

Подробнее...
 
Участь в культурно-просвітницькому проекті «Європа – наш спільний дім» PDF Печать E-mail

24-31 березня 2019 року викладачі кафедри дошкільної і початкової освіти к.пед.н., доц. Шаповалова О. В. та к.пед.н., доц. Харькова Є. Д. взяли участь у ІІ Міжнародній конференції «Сучасні інноваційні та інформаційні технології в розвитку суспільства», науково-методичному семінарі «Наука і практика в системі освіти країн Європейського Союзу» в межах культурно-просвітницького проекту «Європа – наш спільний дім». Програмою передбачено відвідування європейських країн – Катовице (Польща), Прага (Чехія), Париж (Франція), Дрезден (Германія), з метою знайомства з історією, мовою і культурою Польщі та інших країн Європи, історією створення Європейського Союзу, знайомство з особливостями систем освіти країн Європи, розширення світогляду громадян України, формування активної громадянської позиції, спрямованої на встановлення в Україні європейських стандартів життя, освіти та бізнесу.

Подробнее...
 
Волонтерська практика як професійно значущий етап в системі фахової підготовки майбутніх соціальних педагогів / соціальних працівників PDF Печать E-mail

Найкращий спосіб знайти себе –

зосередитися на допомозі іншим

Магатма Ганді

Виступаючи ефективним способом вирішення найгостріших і найскладніших соціальних проблем суспільства, волонтерство є важливою складовою в системі професійної підготовки майбутніх фахівців соціальної сфери. Крім того, для наших студентів волонтерство – це ще активна життєва позиція, а також досвід, який допомагає зрозуміти свої слабкі та сильні сторони, розвинути необхідні для сучасної людини навички.

Протягом останнього тижня березня студенти ІV курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» в межах волонтерської практики (керівник – к.п.н., ст. викладач кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності КЛОЧКО О.О.) отримали унікальну нагоду долучитися до просвітницької кампанії з проблеми наставництва для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, ініційованої Сумським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Подробнее...
 
Новий примірник Педагогічної поеми! PDF Печать E-mail

20190329 124755Примірник Педагогічної поеми А.С.Макаренка іспанською доповнив фонд кімнати-музею А.С.Макаренка. Книга подарована аспірантом Київського національного лінгвістичного університету, випускником СумДПУ імені А.С.Макаренка Кушніровим Максимом Олександровичем.

Запрошуємо знавців іспанської!


 

 
Вітаємо із захистом докторської дисертації PDF Печать E-mail

IMG-c224ab8a06bd6a305a79dd280c91c88f-VКолектив кафедри педагогіки Навчально-наукового інституту педагогіки і психології вітає кандидата педагогічних наук, доцента кафедри педагогіки БОЙЧЕНКО МАРИНУ АНАТОЛІЇВНУ та її наукового консультанта доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри педагогіки СБРУЄВУ АЛІНУ АНАТОЛІЇВНУ із захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук.

Бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги в професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках! Нехай підґрунтям щасливого особистого життя і плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров’я та удача, натхненна думка й щирі почуття, підтримка родини та колег!

 
Отримання Сертифікату з моніторингу дотримання прав людини PDF Печать E-mail

Сертифікат за результатами участі у Всеукраїнському тренінгу з моніторингу дотримання прав людини, який проходив в Києві протягом 25 лютого – 1 березня 2019 року в рамках проекту «Просування людського виміру безпеки в Україні» за ініціативи Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ), отримала доцент кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності ПОЛЯКОВА Ольга Михайлівна.

Подробнее...
 
Участь у тренінгу «Запровадження моделі інтегрованих соціальних послуг» PDF Печать E-mail

У березні цього року к.п.н., ст.викл. кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності ПОНОМАРЕНКО Людмила Іванівна успішно пройшла навчання за програмою «Запровадження моделі інтегрованих соціальних послуг». Проведення тренінгу відбувалося в рамках Проекту «ГРОМАДА ДЛЯ ЛЮДИНИ: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг», що реалізується Міжнародною благодійною організацією «Партнерство “Кожній дитині”» (м. Київ) за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Мета проекту – покращити благополуччя вразливих категорій населення шляхом розвитку потенціалу керівників та спеціалістів соціальної сфери об’єднаних територіальних громад у запровадженні моделі інтегрованих соціальних послуг. 
 

Подробнее...
 
Творча зустріч студентів з автором технології «Барвиста радість» – Шульгою Людмилою Миколаївною PDF Печать E-mail

26 березня 2019 року на базі Навчально-наукового інституту педагогіки і психології відбулася творча зустріч студентів спеціальностей дошкільної і початкової освіти з автором технології розвитку творчих здібностей дітей в образотворчій діяльності «Барвиста радість» – к.пед.н., доц. кафедри дошкільної освіти КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради Шульгою Людмилою Миколаївною.

 
Зустріч студентів ННІПП з представниками громадської організації "Центр здорової молоді". PDF Печать E-mail

28 березня відбулася зустріч студентів ННІПП спеціальностей дошкільна і початкова освіта, соціальна робота та соціальне забезпечення, спеціальна освіта з представниками громадської організації "Центр здорової молоді". Під час зустрічі були обговорені питання профілактики хімічних адикцій у молодіжному середовищі та можливості подальшої співпраці.

 
Отримання Сертифікату тренерки з підготовки патронатних вихователів PDF Печать E-mail

55211322 2238767256143690 7650124043156193280 nСертифікат тренерки отримала доцент кафедри соціальної роботи і менеджменту навчання протягом липня-листопада 2018 року за Програмою підготовки патронатних вихователів на базі Міжнародної благодійної організації «Партнерство “Кожній дитині”» на замовлення Міністерства соціальної політики України в рамках Проекту «Сімейний патронат: послуги альтернативного догляду дітей у нових громадах». Програма спрямована на формування компетентностей патронатних вихователів щодо догляду, виховання та реабілітації влаштованої під патронат дитини, взаємодії з іншими спеціалістами в процесі забезпечення найкращих інтересів дитини та надання послуг її сім’ї.

Подробнее...
 
"Молодь не лайкає, молодь голосує" PDF Печать E-mail

20-21 березня студенти ННІПП долучились до проекту "Молодь не лайкає, молодь голосує". Форматом заходу було обрано інтерактивні лекції та симулятивну гру, під час якої молодь спробувала себе в різних ролях, які стосуються виборів. Метою проекту стала просвітницька кампанія, спрямована на підвищення обізнаності студентів (особливо тих, хто голосуватиме вперше) у виборчих процесах та мотивації їх до участі.

 
<< Первая < Предыдущая 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Следующая > Последняя >>

Страница 24 из 82