Інформація для абітурієнтів

Онлайн-конкурс творчих робіт "Університет майбутнього"

СумДПУ-online


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2020 рік.
ІІІ Регіональний семінар «Новітні технології спеціальної педагогіки: проблеми, перспективи та шляхи запровадження PDF Печать E-mail

9 грудня 2019 року кафедрою спеціальної та інклюзивної освіти НН інституту педагогіки і психології спільно з відділом жестової мови Інституту спеціальної педагогіки та психології імені Миколи Ярмаченка НАПН України на базі Сумського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 21 «Волошка» провели ІІІ Регіональний науково-практичний семінар зі спеціальної педагогіки «Новітні технології спеціальної педагогіки: проблеми, перспективи та шляхи запровадження».

Учасники семінару оглянули групи дошкільного закладу в яких виховуються, навчаються та проводиться корекційно-розвиткова робота з дітьми, які мають порушеннями слуху та мовленнєвого розвитку.

Подробнее...
 
Театр на узбіччі театру PDF Печать E-mail

Соціальна підтримка осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, є пріоритетним напрямом професійної підготовки педагогів і фахівців соціальної й соціокультурної сфер. Так, з нагоди відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю, студенти НН ІПП (спец-ті «Соціальна робота», «Соціальне забезпечення», «Менеджмент соціокультурної діяльності» і «Початкова освіта») разом з викладачами кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності (к.п.н., ст. викл. Клочко О.О., викл. Знобєй О.В.) та кафедри дошкільної і початкової освіти (к.п.н., доц. Данько Н.П.) відвідали Театр юного глядача, де долучилися до дивовижної мистецько-театральної акції під назвою «Театр на узбіччі театру».

Подробнее...
 
Виставку творчих робіт викладачів і студентів презентували в НН ІПП з нагоди 95-ї річниці СумДПУ імені А.С. Макаренка PDF Печать E-mail

До святкування 95-річчя з дня заснування рідної Alma mater приурочили виставку своїх творчих робіт студенти і викладачі Навчально-наукового інституту педагогіки і психології. Організація означеної експозиції стала можливістю для її учасників продемонструвати свої захоплення і творчі вміння. Увазі відвідувачів було представлено більше 30-ти робіт в різних техніках образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, рівень виконання яких вразив всіх відвідувачів.

Варто відзначити, що проведення такої виставки в НН інституті педагогіки і психології стало справжнім святом творчості. Всі учасники заходу – автори робіт, організатори, відвідувачі – отримали унікальну нагоду відволіктися від буденних справ і поринути в незабутній дивосвіт творчості. Перегляд робіт подарував всім позитивні враження і гарний настрій на весь день.

Бажаємо всім учасникам події натхнення у подальшій творчій діяльності та удосконалення своїх вмінь!

 
«РАЗОМ ЗРОБИМО БІЛЬШЕ!» PDF Печать E-mail

4 грудня 2019 року в Сумському державному педагогічному університеті імені А.С Макаренка відбулася дванадцята щорічна благодійна акція «Разом зробимо більше», приурочена до Міжнародного дня людей з особливими потребами. Вже традиційно учасниками ярмарку стали 8 навчальних та реабілітаційних закладів для дітей та молоді з особливими освітніми потребами.

Проведення заходів, присвячених цьому дню, спрямовано на привернення уваги до проблем людей з інвалідністю, захист їх гідності, прав та добробуту.

 

Подробнее...
 
Акція "Разом зробимо більше!" PDF Печать E-mail

78370245 2806529929398112 215528047393112064 n

 
Зустріч студентів НН ІПП з протоієреєм Максимом PDF Печать E-mail

28-29 листопада 2019 року студенти І-ІІ курсів навчально-наукового інституту педагогіки і психології відвідали лекцію викладача Сумської духової семінарії, настоятеля Храму святителя Луки (на Басах) протоієрея Максима Денисенка на тему «Ілюзія віри: віра фантастична чи фактична (в контексті соціальних мереж та новітніх комп’ютерних технологій)». У своїй розмові зі студентською аудиторією протоієрей Максим говорив про активний розвиток соціальних мереж, аналізуючи позитивні і негативні сторони соціального спілкування та акцентуючи увагу на небезпеці мережевої залежності.

 
Змагання з пейнтболу PDF Печать E-mail

Кожен по-різному зустрічає початок зими… 1 грудня дружня команда представників сильної статі Всеукраїнського об’єднання "Суми Псел" та волонтери організації "Крок назустріч" спільно провели змагання з пейнтболу та передали кошти призового фонду, тим самим долучились до щорічної акції "Разом зробимо більше". Дана акція має мету звернути  увагу на людей з обмеженими фізичними і психічними можливостями та збір коштів для привітання дітей з особливими освітніми потребами до Дня "Святого Миколая".Час робити добрі справи! За дорученням волонтерів матеріал підготував В’ячеслав Круподер. 

 
Науково-методичний семінар «Українські освітні технології – українській школі» PDF Печать E-mail

29 листопада 2019 року на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка відбувся Науково-методичний семінар «Українські освітні технології – українській школі». Організаторами заходу виступили Інститут модернізації змісту освіти, СумДПУ імені А.С.Макаренка, Навчально-науковий інститут педагогіки і психології та кафедра дошкільної і початкової освіти. В семінарі взяли участь директори, заступники директорів з навчально-виховної роботи, у тому числі початкової ланки,  методисти та вчителі 1-4 класів закладів загальної середньої освіти міста Суми.

Подробнее...
 
Благодійний шашковий турнір PDF Печать E-mail

30 листопада о 10:00 пройшов І - Благодійний шашковий турнір. Захід проводився ГО Спорт клуб "Країна друзів" в читальні залі бібліотеки номер 17. За підтримки ВР "Крок назустріч", Сумської федерації шакового спорту. Волонтери були не тільки співорганізаторами турніру, допомагали з призами, оформленням грамот, а й були його учасниками.

Всі залишилися задоволені, і волонтери, і учасники, адже турнір проходив в дружній атмосфері.

Після заходу було чаювання, учасники не хотіли розходитись, тож робила 100 і 1 фото, аби краще запам'ятати цей день. За дорученням волонтерів матеріал підготувала Євгенія Іщенко

 
Ознайомлення студентів з анімаційними технологіями в соціальній роботі PDF Печать E-mail

Теорія – це добре, але без практичної діяльності майбутнім фахівцям не стати професіоналами. Саме тому в рамках вивчення дисципліни «Анімаційні технології в соціальній роботі» студенти 0016 групи (спеціальність «Соціальне забезпечення») разом з викладачем кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності ШЕВЧЕНКО Таїсією Станіславівною не лише навчилися розробляти інформаційні буклети щодо проведення майстер-класів по розпису картин піском для різних соціальних категорій, а й самі спробували помалювати за даною технологією.

Подробнее...
 
З ювілеєм! PDF Печать E-mail

panasuk1

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 3 из 71