Інформація для абітурієнтів

Навчальні плани і звіти

КАФЕДРА ПСИХОЛОГІЇ


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2020 рік.
Оголошення для студентів ЗФН PDF Печать E-mail

До уваги студентів ННІПП заочноі форми навчання!

Відповідно до Положення про організацію освітнього процесу у СумДПУ імені А. С. Макаренка, навчальних планів і графіка навчального процесу на 2019-2020 навчальний рік та наказу Ректора Університету для студентів ЗФН ННІПП державна атестація відбудеться у терміни: 20.05.2020 р. по 03.06.2020 р.

Державна атестація проводяться згідно розкладу:

Спеціальність «Дошкільна освіта» - 4 курс

1- іспит - 27.05.2020 р.(1підг.), 28.05.2020 р. (2 підг.)

2- іспит – 03.06.2020 р.

Спеціальність «Дошкільна освіта» – 2 курс (скорочений термін навчання)

1- іспит – 27.05.2020 р.

2- іспит – 02.06.2020 р.

Спеціальність «Початкова освіта» – 4 курс

1- іспит – 25.05.2020 р.

2- іспит – 01.06.2020 р.

Спеціальність «Початкова освіта» –2 курс (скорочений термін навчання)

1- іспит – 26.05.2020 р.

2- іспит – 02.06.2020 р.

Спеціальність «Соціальна робота» – 4 курс – 27.05.2020 р.

Спеціальність «Соціальна робота» – 2 курс (скорочений термін навчання)

26.05.2020 р.

Спеціальність «Спеціальна освіта» – 4 курс - 02.06.2020 р.

Спеціальність «Психологія» – 4 курс

1 підгрупа – 20.05.2020 р.

2 підгрупа – 21.05.2020 р.

 
Оголошення про конкурс до Дня вишиванки! PDF Печать E-mail

IMG-6c2ab39f75506cb0f87dc720d56a7ff5-V

IMG-140f66c94500d506a642651cc795b330-V

 
Міжнародний день сім’ї! PDF Печать E-mail

КартинкаДорогі друзі!
Прийміть щирі вітання з Міжнародним днем сім’ї!

Сьогодні уся країна відзначає день сім’ї – день наших з вами родин. Адже саме сім’я є тією цеглинкою, з якої складається добробут та спокій у нашій державі.

День сім’ї – це не просто свято, коли люди можуть нагадати, наскільки важливою для них є родина. Це ще один привід зустрітися з найближчими, висловити їм свою вдячність та любов!

Дозвольте побажати вам та всім вашим рідним міцного здоров’я, щастя та непохитної твердості родинних стосунків!

З повагою, директорат НН ІПП 

 

 

 
Участь волонтерів НН ІПП у Всеукраїнському перформансі на підтримку медиків PDF Печать E-mail

imagesПід час пандемії коронавірусу COVID-19 дуже важливо підтримувати один одного і не забувати тих, хто стоїть на варті нашого здоров’я, нашої безпеки.

Волонтерський загін «Добрі справи» НН ІПП (керівник загону – к.п.н., ст.викл. кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності – Клочко О.О.), підтримуючи різні соціальні ініціативи, долучився до Всеукраїнського перформансу на підтримку медиків.

Дякуємо усім медичним працівникам!

#залишаємось вдома

#дякуємо 

 

 
Вітання з перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі «Гендерні дослідження» PDF Печать E-mail

Диплом-1 30 00123 квітня 2020 року було підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі «Гендерні дослідження», ІІ тур якого проходив у Херсонському національному університеті. Цього року галузева конкурсна комісія забезпечила рецензування 64 студентських наукових робіт, що надійшли з різних закладів вищої освіти України. 

Честь СумДПУ імені А.С. Макаренка захищала студентка Навчально-наукового інституту педагогіки і психології ДЕМЕНШИКОВА Наталія (0025-стн група) із науковою роботою на тему: «Особливості гендерної соціалізації хлопців підліткового віку» (наукова керівниця – кандидатка педагогічних наук, старша викладачка кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності Гончаренко О.В.). За результатами конкурсу Наталія увійшла до числа переможців (9-те місце з-поміж 64 учасників) та була нагороджена дипломом ІІІ ступеня

Професорсько-викладацький склад ННІПП і кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності вітає Наталію Деменшикову та її наукову керівницю з перемогою і бажає їм подальших наукових звершень та перемог!

 

 
Запрошення на навчання Магістр! PDF Печать E-mail

Запрошення 2020 Магістр посл

 
IV Міжнародна науково-практична конференція для студентів та молодих учених «Європейський університет: імідж, мобільність та соціальні перспективи» (EuroUni-2020) PDF Печать E-mail

06-07 травня 2020 р. У Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка проводяться засідання IV Міжнародної науково-практичної конференції для студентів та молодих учених «Європейський університет: імідж, мобільність та соціальні перспективи».

До участі у конференції подано близько 300 заявок. У конференції взяли участь 5 докторів наук, професорів; близько 20 кандидатів наук, доцентів; аспіранти, магістранти, учителі закладів середньої освіти та студенти. Серед учасників - представники закладів освіти з 7 країн Європи та світу.

До головних проблем розвитку європейської вищої освіти, що стали предметом розгляду на конференції, належать, передусім, такі:

  • Особливості особистісної реалізації сучасного студентства.
  • Специфіка взаємодії системи: адміністрація університету – студентське самоврядування – педагогічний колектив.
  • Взаємозвʼязок соціальної та академічної мобільності.
  • Технології формування іміджу університету: аналіз зарубіжного та вітчизняного досвіду.
  • Політичний та громадянський активізм сучасної молоді.
  • Управління освітніми ІТ проектами
  • Управління проектами в соціальній сфері: перспективи формування іміджу сучасного університету
  • Іміджиологія сучасного вчителя європейського закладу вищої освіти

Інформаційний лист

Програма конференції

Подробнее...
 
Відкрите заняття к. пед.н., доцента Пушкар Л.В. в онлайн-форматі PDF Печать E-mail

06 травня 2020 року відбулось відкрите семінарське заняття к.пед.н., доцента кафедри дошкільної і початкової освіти Лариси Вікторівни Пушкар  зі студентами ІІІ курсу Навчально-наукового інституту педагогіки і психології (0032 група, спеціальність «Початкова освіта») з дисципліни «Основи сценічного та екранного мистецтва». Тема заняття – «Телевізійне мистецтво та його роль у формуванні духовних інтересів молодших школярів». Відкрите заняття було проведено у режимі платформи Zoom. На відкритому занятті були присутні: Світлана Миколаївна Кондратюк – к.пед.н., професор, директор ННІПП; Наталія Миколаївна Павлущенко – к.пед.н., доцент, завідувач кафедри дошкільної і початкової освіти; Ольга Володимирівна Лобова – д.пед.н., професор кафедри дошкільної і початкової освіти; Ольга Олександрівна Васько – к.пед.н., доцент кафедри дошкільної і початкової освіти. Обговорення відкритого заняття доцента Пушкар Л.В. проходило на засіданні кафедри дошкільної і початкової освіти 06 травня 2020 року.

Детальніше

 
Запрошення на навчання освітні рівень Бакалавр на основі ОКР Молодший спеціаліст PDF Печать E-mail

Запрошення 2020 бакалавр на осн ОКР МС посл

 
Онлайн-засідання кафедри дошкільної і початкової освіти PDF Печать E-mail

Сучасні комп'ютерні технології під час карантину приходять на допомогу не лише для здійснення дистанційного навчання здобувачів освіти, а й для проведення планових засідань кафедри. Ось і засідання кафедри дошкільної і початкової освіти 06 травня 2020 року відбулося на платформі Zoom у форматі онлайн-конференції. 

На засіданні кафедри були підбиті підсумки організації дистанційних занять та консультацій для здобувачів, розглянуті питання стосовно проведення заліково-екзаменаційної сесії в умовах карантину, розглянуті зміни до графіку навчального процесу та обговорено питання перенесення практичної підготовки студентів на наступний навчальний рік.

Також під час засідання відбулося обговорення відкритого семінарського заняття к.пед.н., доцента Л.В. Пушкар, яке проводилось теж в форматі онлайн.

Наостанок завідувач кафедри к.пед.н., доцент Н.М. Павлущенко подякувала колег за плідну роботу, незважаючи на впроваджений карантин, побажала міцного здоров'я та натхнення.

 
Запрошення на навчання! PDF Печать E-mail

Запрошення 2020 бакалавр на осн Повної ЗСО пос

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 3 из 81