Інформація для абітурієнтів

СумДПУ-online


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2018 рік.
ІІІ Регіональний науково-методичний семінар «Гендерна парадигма в освітньому просторі вищого навчального закладу» PDF Печать E-mail

18 травня 2018 року заініціативи кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності відбувся ІІІ Регіональний науково-методичний семінар «Гендерна парадигма в освітньому просторі вищого навчального закладу», метою якого стало: визначення «місця» гендерних досліджень у сучасному науковому, зокрема педагогічному дискурсі; надання консультативної допомоги науковцям, викладачам, студентам / магістрантам ВНЗ у реалізації їхніх дослідницьких завдань, пов’язаних із гендерною проблематикою; популяризація гендерних досліджень у науковому співтоваристві.

Напрями роботи семінару: 1) нормативно-правове регулювання гендерних питань в культурно-освітньому просторі; 2) теоретичні засади гендерних досліджень; 3) практичні аспекти впровадження результатів наукових досліджень; 4) перспективи науково-практичного розвитку гендерного напряму в науковому дискурсі.

Подробнее...
 
Консультативна зустріч студентів спеціальності «Соціальне забезпечення» з фахівцями Сумського районного центру зайнятості PDF Печать E-mail

15 травня 2018 року в рамках вивчення навчальної дисципліни «Політика зайнятості та ринок праці» (викладач – к.п.н., ст. викл. Клочко О.О.) студенти спеціальності 232 «Соціальне забезпечення» денної та заочної форми навчання відвідали Сумський районний центр зайнятості.

Метою зустрічі стало ознайомлення з досвідом та специфікою роботи установи як сучасної сервісної служби. Від заступника директора закладу ДАХНО Тетяни Василівни майбутні інспектори з надання соціальної допомоги дізналися про стан та проблеми ринку праці Сумського регіону, особливості роботи з пільговими категоріями безробітних громадян.

У ході дружнього активного діалогу з Тетяною Василівною студенти ознайомились з практичним досвідом роботи фахівців-консультантів відділу роботи з роботодавцями. За час відвідин Центру зайнятості майбутні фахівці взяли безпосередню участь у проведенні консультацій безробітним громадянам.

Заступник директора з надання соціальних послуг ЛІТОВЧЕНКО Ірина Михайлівна запропонувала студентам перегляд інформаційних відеоматеріалів щодо пошуку роботи та динаміки розвитку ринку праці, а також акцентувала увагу на основних формах співпраці районного центру зайнятості, профорієнтаційній роботі серед школярів Сумського району.

 
Святкування Міжнародного дня музеїв PDF Печать E-mail

В рамках святкування Міжнародного дня музеїв (щороку відзначається 18 травня) студенти 3-го курсу спеціальностей «Менеджмент соціокультурної діяльності» та «Соціальна робота» на чолі з викладачами кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності к.п.н. ГОНЧАРЕНКО О.В. та ЗНОБЕЄМ О.В. відвідали Сумський обласний художній музей імені Никанора Юнацького.

Під час екскурсії студенти переглянулиекспозицію образотворчого мистецтва України та країн Західної Європи (Італії, Голландії та Фландрії, Франції) періоду ХVІІІ – поч. ХХ ст.ст. Також до уваги відвідувачів була представлена колекція декоративно-ужиткового мистецтва художнього музею, сформована в 1920-ті роки на основі зібраної приватної колекції відомого мецената Оскара Гансена, до якої увійшли раритети української минувшини (килими, гутне скло, порцеляна, дукачі тощо) і зразки російського та західноєвропейського мистецтва (головним чином зі скла, порцеляни, бронзи, тканини тощо).Екскурсанти отримали унікальну можливість відвідати персональну виставку заслуженого художника України Олександра ЧЕРЕДНИЧЕНКА, на якій в експозиції під назвою «Одвічне диво: передчуття літа» представлено близько 50 робіт.

Щорічне свято музейництва стало приводом для підвищення обізнаності студенства про важливу роль музеїв у розвитку суспільства, адже вони виконують роль інструменту культурного обміну, збагачення культур, досягнення взаєморозуміння, співпраці та миру між людьми.

 
Свято Вишиванки! PDF Печать E-mail

17 травня 2018 року Навчально-науковий інститут педагогіки і психології відзначив Свято Вишиванки 

 

 

 
Захист проектів PDF Печать E-mail

17 травня 2018 року на кафедрі  соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності в десяте відбувся захист проектів "Наше майбутнє в наших руках!"

 
„Дефектологічний куліш” PDF Печать E-mail

16 травня кафедрою спеціальної та інклюзивної освіти було організовано та проведено урочисту посвяту студентів І курсу у дефектологи. Офіційна церемонія проходила у вигляді квесту „Дефектологічний куліш”. Активну участь у посвяті першокурсників взяли студенти ІІ, ІІ, ІV та V курсів.

У ході квесту першокурсники розв’язували цікаві завдання, готували „дефектологічні страви”. Після приготування „Дефектологічного кулішу”, першокурсники дали клятву на вірність обраній професії, виконали дефектологічний гімн та отримали значки на згадку про захід і належність до дружної сім’ї корекційних педагогів.

Привітав майбутніх дефектологів увесь професорсько-викладацький склад кафедри спеціальної та інклюзивної освіти на чолі з завідувачем – доктором педагогічних наук, професором Дегтяренко Т. М., яка побажала студентам успіхів у навчанні та творчої самореалізації.

 
Заняття з основ природознавства з методикою PDF Печать E-mail

11 травня 2018 року студенти 0024 і 0034 груп відвідали заняття з основ природознавства з методикою в еколого-натуралістичному відділі Обласного центру позашкільної освіти і роботи з талановитою молоддю. Майбутні педагоги ознайомилися з правилами організації еколого-розвивального середовища, з рослиннами нашого краю та гостями, а також з представниками фауни.

 
Проведення екскурсії в Сумському обласному краєзнавчому музеї для студентів спеціальностей «Менеджмент соціокультурної діяльності» та «Соціальна педагогіка» PDF Печать E-mail

11 травня 2018 року в рамках вивчення дисциплін «Організація і методика проведення екскурсій та туристсько-рекреаційних заходів» (викладач – Знобей О.В.), «Інституційне забезпечення соціокультурної діяльності» (викладач – к.п.н., доцент Поляничко А.О.) та «Соціокультурні технології соціально-педагогічної діяльності» (викладач – к.п.н. Гончаренко О.В.) студенти 3-го курсу заочної форми навчання спеціальностей «Менеджмент соціокультурної діяльності» та «Соціальна педагогіка», а також студенти 0035 групи спеціальності «Соціальна педагогіка»відвідали Сумський обласний краєзнавчий музей.

Подробнее...
 
Привітання! PDF Печать E-mail

привітання1

 
Інформаційний лист PDF Печать E-mail

27 березня 2018 р.Сумська обласна адміністрація та Благодійний Фонд Порошенка підписали Меморандум про долучення області до національного проекту Благодійного Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації». Голова Сумської обласної державної адміністрації і голови районних рад, ОТГ та міські голови підписали Меморандум про взаємодію між облдержадміністрацією та органами місцевого самоврядування щодо впровадження інклюзивної освіти в Сумській області.
З метою якісного виконання підписаних документів із впровадження інклюзивної освіти у Сумській області, зокрема забезпечення кадрового складу новоутворених ресурсних центрів з підтримки інклюзивної освіти та закладів з інклюзивним навчанням дітей з особливими освітніми потребами фахівцями з відповідною підготовкою, доводимо до Вашого відома, що Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка в особі кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки України серія АЕ № 458767 від 11.08.2014 р. здійснює підготовку фахівців за спеціальністю 016 Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія) на трьох рівнях:

Подробнее...
 
Привітання! PDF Печать E-mail

Привітання з Днем народження повернутое

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 3 из 46