Інформація для абітурієнтів

СумДПУ-online


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2018 рік.
Привітання З Днем Народження! PDF Печать E-mail

privrtsnny Radko

 
ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ DOCUDAYS UA PDF Печать E-mail

20-21 листопада студенти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології (0045 гр., 0011 гр., 0037 гр.) відвідали мандрівний міжнародний Фестиваль документального кіно про права людини DOCUDAYS UA. Фільми «Мовчазна війна», «Проект «бабця»», «Жінка в полоні», «Явних проявів немає» не залишили байдужими глядачів.


 

 
Привітання студентського директора! PDF Печать E-mail

46501352 330815664171140 2744299384190533632 nПрофесорсько-викладацький склад
Навчально- наукового інституту педагогіки і психології

вітає Савісько Каріну з обранням студентським директором
Зичимо натхнення у щоденній праці, нових звершень,
плідної співпраці з викладачами та студентами
та здійснення всіх задумів і мрій.

 

 
ВИБОРИ СТУДЕНТСЬКОГО ДИРЕКТОРА НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ПЕДАГОГІКИ І ПСИХОЛОГІЇ PDF Печать E-mail

21 листопада 2018 р. відбулися вибори студентського директора Навчально-наукового інституту педагогіки і психології. Три гідні кандидата на посаду студентського директора ННІПП Минькова Анастасія (0022 гр.), Романенко Анастасія (0034 гр.), Савісько Каріна (0032 гр.) шляхом відео звернень та розповсюдженням передвиборчих програм напередодні ознайомили виборців із власним баченням стратегії розвитку Навчально-наукового інституту педагогіки і психології.

Організацією та проведенням виборів опікувалася комісія у складі: голова комісії Мелешко Яна (0027 гр.), Губар Наталія (0024 гр.), Жидченко Юлія (0034 гр.), Чуб Руслана (0045 гр.), Компанієць Софія (0011 гр.).

Громадські спостерігачі пильно слідкували за дотриманням процедури проведення виборів.

За результатами голосування перемогла студентка 0032 гр. Савісько Каріна.

 
Відбувся ІІ регіональний науково-методичний семінар «Новітні технології спеціальної педагогіки: проблеми, перспективи та шляхи розвитку» PDF Печать E-mail

20 листопада 2017 року кафедрою спеціальної та інклюзивної освіти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка спільно з відділом навчання жестової мови Інституту спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка НАПН України було проведено ІІ регіональний науково-методичний семінар «Новітні технології спеціальної педагогіки: проблеми, перспективи та шляхи розвитку».

За сприяння управління освіти Сумської міської ради базою для проведення семінару було обрано Сумський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 8 «Космічний».

На семінарі були присутні науковці та практичні працівники освітніх, корекційно-реабілітаційних, медичних закладів, фахівці з інклюзивного навчання, керівники та працівники інклюзивно-ресурсних центрів.

 

Подробнее...
 
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ЧЕМПІОНАТУ СУМДПУ ІМЕНІ А. С. МАКАРЕНКА З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ PDF Печать E-mail

Вітаємо студенток Навчально-наукового інституту педагогіки і психології Бесагу Ірину (0044 гр.) за зайняте 1 місце та Гриценко Ірину (0031 гр.) за зайняте 4 місце.

Так тримати!!!

 
ПІСНІ БОРОТЬБИ ТА ЗВИТЯГИ PDF Печать E-mail

Наша дума, наша пісня

Не вмре, не загине...

От де, люди, наша слава,

Слава України!

Т. Шевченко

14 листопада 2018 року студенти кафедр спеціальної освіти та соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності» ННІПП на запрошення Голови СОТ «Просвіта» О. Г. Шевченка, разом із доцентом Єпик Ларисою Іванівною, отримали можливість познайомитися із народними та авторськими піснями, які надихали український народ протягом всього важкого і героїчного шляху боротьби за незалежність і стали незабутньою сторінкою української історії та культури.

Подробнее...
 
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ЧЕМПІОНАТУ СУМДПУ ІМЕНІ А. С. МАКАРЕНКА З ШАХМАТ PDF Печать E-mail

Вітаємо студентку Навчально-наукового інституту педагогіки і психології Федорову Анастасію (0011 гр.) за зайняте 3 місце (гра з природничо-географічним факультетом) у чемпіонаті з шахмат.

Так тримати!!!

 
Х Міжнародна конференція "Молодь в сучасній психології. Етнічна самосвідомість та міжетнічна взаємодія" PDF Печать E-mail

Кафедра психології СумДПУ імені А.С.Макаренка

запрошує прийняти участь

у Х Міжнародній конференції "Молодь в сучасній психології.

Етнічна самосвідомість та міжетнічна взаємодія",

яка відбудеться 22 лиистопада 2018 р. з 11-00

в IV навчальному корпусі у приміщенні навчально-наукового Інституту педагогіки і психології.

 
Привітання до Дня студента! PDF Печать E-mail

vitanny stud5

 
Переможець номінації «Гордість культурно-мистецької Сумщини» PDF Печать E-mail

45541154 2055455211184494 5568312768689340416 nНапередодні Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва 7 листопада у театрі юного глядача пройшла масштабна акція «Мистецькі сходи». Це такий професійний рейтинг, де у відповідних фахових номінаціях визначаються кращі діячі культури області.

Серед нагороджених і доцент кафедри педагогіки СумДПУ ім. А. С. Макаренка Дмитро Будянський, який став одним із трьох переможців номінації «Гордість культурно-мистецької Сумщини».

Відзнаку і сертифікат вручила начальник управління культури Сумської обласної державної адміністрації Олена Мельник.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 3 из 53