Інформація для абітурієнтів

Онлайн-конкурс тчорчих робіт "Університет майбутнього"

СумДПУ-online


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2019 рік.
Новий примірник Педагогічної поеми! PDF Печать E-mail

20190329 124755Примірник Педагогічної поеми А.С.Макаренка іспанською доповнив фонд кімнати-музею А.С.Макаренка. Книга подарована аспірантом Київського національного лінгвістичного університету, випускником СумДПУ імені А.С.Макаренка Кушніровим Максимом Олександровичем.

Запрошуємо знавців іспанської!


 

 
Вітаємо із захистом докторської дисертації PDF Печать E-mail

IMG-c224ab8a06bd6a305a79dd280c91c88f-VКолектив кафедри педагогіки Навчально-наукового інституту педагогіки і психології вітає кандидата педагогічних наук, доцента кафедри педагогіки БОЙЧЕНКО МАРИНУ АНАТОЛІЇВНУ та її наукового консультанта доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри педагогіки СБРУЄВУ АЛІНУ АНАТОЛІЇВНУ із захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук.

Бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги в професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках! Нехай підґрунтям щасливого особистого життя і плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров’я та удача, натхненна думка й щирі почуття, підтримка родини та колег!

 
Отримання Сертифікату з моніторингу дотримання прав людини PDF Печать E-mail

Сертифікат за результатами участі у Всеукраїнському тренінгу з моніторингу дотримання прав людини, який проходив в Києві протягом 25 лютого – 1 березня 2019 року в рамках проекту «Просування людського виміру безпеки в Україні» за ініціативи Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ), отримала доцент кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності ПОЛЯКОВА Ольга Михайлівна.

Подробнее...
 
Участь у тренінгу «Запровадження моделі інтегрованих соціальних послуг» PDF Печать E-mail

У березні цього року к.п.н., ст.викл. кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності ПОНОМАРЕНКО Людмила Іванівна успішно пройшла навчання за програмою «Запровадження моделі інтегрованих соціальних послуг». Проведення тренінгу відбувалося в рамках Проекту «ГРОМАДА ДЛЯ ЛЮДИНИ: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг», що реалізується Міжнародною благодійною організацією «Партнерство “Кожній дитині”» (м. Київ) за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Мета проекту – покращити благополуччя вразливих категорій населення шляхом розвитку потенціалу керівників та спеціалістів соціальної сфери об’єднаних територіальних громад у запровадженні моделі інтегрованих соціальних послуг. 
 

Подробнее...
 
Творча зустріч студентів з автором технології «Барвиста радість» – Шульгою Людмилою Миколаївною PDF Печать E-mail

26 березня 2019 року на базі Навчально-наукового інституту педагогіки і психології відбулася творча зустріч студентів спеціальностей дошкільної і початкової освіти з автором технології розвитку творчих здібностей дітей в образотворчій діяльності «Барвиста радість» – к.пед.н., доц. кафедри дошкільної освіти КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради Шульгою Людмилою Миколаївною.

 
Зустріч студентів ННІПП з представниками громадської організації "Центр здорової молоді". PDF Печать E-mail

28 березня відбулася зустріч студентів ННІПП спеціальностей дошкільна і початкова освіта, соціальна робота та соціальне забезпечення, спеціальна освіта з представниками громадської організації "Центр здорової молоді". Під час зустрічі були обговорені питання профілактики хімічних адикцій у молодіжному середовищі та можливості подальшої співпраці.

 
Отримання Сертифікату тренерки з підготовки патронатних вихователів PDF Печать E-mail

55211322 2238767256143690 7650124043156193280 nСертифікат тренерки отримала доцент кафедри соціальної роботи і менеджменту навчання протягом липня-листопада 2018 року за Програмою підготовки патронатних вихователів на базі Міжнародної благодійної організації «Партнерство “Кожній дитині”» на замовлення Міністерства соціальної політики України в рамках Проекту «Сімейний патронат: послуги альтернативного догляду дітей у нових громадах». Програма спрямована на формування компетентностей патронатних вихователів щодо догляду, виховання та реабілітації влаштованої під патронат дитини, взаємодії з іншими спеціалістами в процесі забезпечення найкращих інтересів дитини та надання послуг її сім’ї.

Подробнее...
 
"Молодь не лайкає, молодь голосує" PDF Печать E-mail

20-21 березня студенти ННІПП долучились до проекту "Молодь не лайкає, молодь голосує". Форматом заходу було обрано інтерактивні лекції та симулятивну гру, під час якої молодь спробувала себе в різних ролях, які стосуються виборів. Метою проекту стала просвітницька кампанія, спрямована на підвищення обізнаності студентів (особливо тих, хто голосуватиме вперше) у виборчих процесах та мотивації їх до участі.

 
Студентські дебати з проблеми гендерної дискримінації PDF Печать E-mail

У сучасній педагогіці існує багато інноваційних форм і методів навчання, спрямованих на якісне засвоєння знань студентами, розвиток їх розумової діяльності, набуття досвіду самостійного опрацювання навчального матеріалу, пошукової роботи, формування навичок, які стануть у нагоді в подальшому розвитку самоосвіти і професійної самореалізації.

Однією з інтерактивних форм навчання є дебати, які з метою виявлення у студентства умінь та навичок критичного осмислення болючих соціальних проблем сучасності використовує на заняттях з «Гендерної педагогіки і психології» доцент кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності ЛУЦЕНКО Олена Анатоліївна. Так, 25 березня 2019 року студенти спеціальностей «Соціальна робота» (0015 гр.) і «Соціальне забезпечення» (0016 гр.) зустрілися на дебатах «Чи існує дискримінація за статтю в українському суспільстві: так чи ні?». Проведення дебатів стало чудовим тренінгом для публічних виступів, адже учасники вчилися правильно будувати свої виступи, опановували мистецтво аргументації, пошуку істини і самостійного розв’язання проблеми.

Подробнее...
 
Зустріч студентів з фахівцями Центру матері і дитини PDF Печать E-mail

IMG 137320 березня 2019 року студентів І курсу денної форми навчання за напрямами підготовки «Соціальна робота», «Соціальне забезпечення» і «Менеджмент соціокультурної діяльності» на чолі із завідувачем кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності, канд. пед. наук, доцентом ПОЛЯНИЧКО Анжелою Олександрівною радо зустрічали фахівці Міської комунальної установи «Центр матері і дитини». Означений візит став черговим знайомством першокурсників з можливостями майбутньої професійної самореалізації в рамках вивчення навчальних дисциплін «Інституційне забезпечення соціальної сфери» і «Інституційне забезпечення соціокультурної сфери».

Подробнее...
 
Участь у семінарі «Бути жінкою в політиці: перспективи та виклики» PDF Печать E-mail

21 березні 2019 року Науково-дослідницький центр гендерної освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка в якості партнера Гендерного ресурсного центру СумДУ долучився до проведення навчально-методичного семінару для жінок-лідерок та жінок-депутаток Сумської обласної ради «Бути жінкою в політиці: перспективи та виклики». На заході, який відбувся за ініціативи ВГО «Українська жіноча демократична мережа», з доповіддю «Досвід впровадження стандартів гендерної політики на рівні місцевої влади» виступила керівниця НДЦГО, доцент кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності ЛУЦЕНКО Олена Анатоліївна.

Успішними кейсами впровадження гендерної рівності на місцевих рівнях поділилися запрошені на семінар гості: депутатка Роменської міської ради Юлія МАГДЕНКО; секретар Глухівської міської ради Олена ДЕМІШЕВА; депутатка Хмельницької обласної ради, голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, спорту і туризму Інна ЯЩУК.

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 3 из 60