Інформація для абітурієнтів

Онлайн-конкурс тчорчих робіт "Університет майбутнього"

СумДПУ-online


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2019 рік.
Українська жестова мова в інклюзивній освіті PDF Печать E-mail

05 жовтня 2019 р. відбулася відкрита лекція професора кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, доктора педагогічних наук, професора Кульбіди Світлани Вікторівни з навчальної дисципліни "Методика розвитку слухового сприймання та переклад українською жестовою мовою в інклюзивній освіті" на тему «Трансформація концептуальних засад у сучасному інклюзивному середовищі для осіб з особливими освітніми потребами».

На лекцію запрошувалися всі, кому є цікавими питання організації освітнього процесу з дітьми, підлітками, здобувачами вищої освіти з особливими освітніми потребами.

Подробнее...
 
Оголошення! PDF Печать E-mail

Інформаційний лист

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі у

V Міжнародній науково-практичній конференції

«корекційно-реабілітаційна діяльність: стратегії розвитку

у національному та світовому вимірі»

яка відбудеться 20 листопада 2019 року  на базі

кафедри спеціальної та інклюзивної освіти

Навчально-наукового інституту педагогіки і психології

Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка

Інформаційний лист

 
Тренінг «Технологія складання індивідуальної програми розвитку дитини з особливими освітніми потребами» PDF Печать E-mail

изображение viber 2019-10-05 19-20-2605 жовтня 2019 року на базі Сумського державного педагогічного університету відбувся тренінг «Технологія складання індивідуальної програми розвитку дитини з особливими освітніми потребами».

Під час його проведення обговорено проблемні питання впровадження інклюзивної освіти у закладах загальної середньої освіти, ознайомлено з технологією складання індивідуальної програми розвитку, корекційними руханками.

Організаторами тренінгу стали відділ працевлаштування, професійно-технічної освіти та додаткових платних послуг СумДПУ імені А.С.Макаренка (зав. В. Ф. Живодьор), лабораторія проблем інклюзивної освіти (зав. проф. Ю. А. Бондаренко) кафедри спеціальної та інклюзивної освіти НН інституту педагогіки і психології.

Подробнее...
 
Привітання PDF Печать E-mail

123Дорогі колеги!

В дні початку золотої осені прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників освіти!

Усіх нас об’єднує головна мета нашої спільної праці – допомогти молоді пізнати навколишній світ, здобути необхідні знання, а найголовніше – проявити таланти, набути моральні й духовні цінності та обрати вірний життєвий шлях. Наша глибока повага Вам, дорогі колеги, за високий професіоналізм, невтомний творчий пошук і прагнення виростити яскраві особистості, соціально активних громадян, справжніх патріотів України.

Бажаємо міцного здоров’я, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності! Хай над Вами завжди сяє зірка людської вдячності всіх тих, кого Ви вивели в самостійне життя і кому дали найнеобхідніше – знання. Невичерпної наснаги й оптимізму у помислах і справах, добробуту, життєдайної сили та безхмарних, мирних, світлих днів!

З професійним святом!

Директорат НН ІПП

 

 
Зі святом всіх соціальних педагогів! PDF Печать E-mail

Без названия 2Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас
з Міжнародним днем соціального педагога!

2 жовтня відзначається Міжнародний день соціального педагога, святкування якого було започатковано на XVII Міжнародній конференції соціальних педагогів (Копенгаген, 2009 р.).

Значення, яке несуть для суспільства соціальні педагоги, неможливо виміряти ніякими показниками. Нині професія соціального педагога затребувана і виділена в окрему категорію системи освіти. Соціальні педагоги входять у викладацькі склади більшості навчальних і виховних закладів.

У Міжнародний день соціального педагога вітаємо викладачів, співробітників та студентів кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності, бажаємо їм успіхів і любові, перемог і радості в їх життєво необхідній всім нам праці!

Зі святом всіх соціальних педагогів!

 
Участь у І Східноєвропейському семінарі з гендерної освіти «Гендерний дискурс в освітній політиці: виклики сьогодення» PDF Печать E-mail

На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Державної соціальної програми забезпечення рівних прав та можливостей чоловіків і жінок на період до 2021 року» за ініціативи Міністерства освіти і науки України 27-28 вересня 2019 р. на базі Криворізького державного педагогічного університету відбувся І Східноєвропейський семінар з гендерної освіти «Гендерний дискурс в освітній політиці: виклики сьогодення».

Подробнее...
 
Зустріч студентів з представникам молодіжної громадської організації «Ромський молодіжний конгрес» PDF Печать E-mail

27 вересня 2019 рокудостудентів Навчально-наукового інституту педагогіки і психології завітали представники молодіжної громадської організації «Ромський молодіжний конгрес» – Василь ЖАДАН, Сергій ДУБИНА і Тарас МУКОМОЛИЦЬ. Зустріч відбулася у рамках соціального проекту на підтримку ромської громади України і Сумського регіону зокрема, який реалізується за ініціативи німецького Фонду EVZ («Пам’ять, відповідальність та майбутнє»).

Подробнее...
 
Екскурсія до школи PDF Печать E-mail

25 вересня студенти 0012 групи ( спеціальність "Початкова освіта") відвідали КУ Сумської ЗОШ 25.
Майбутнім вчителям початкових класів надали можливість переглянути дизайн класних кімнат та ознайомитися з варіантами оформлення куточків, передбачених реформою початкової освіти.
Великий інтерес та захоплення у першокурсників викликали приклади оформлення різних куточків класу, цікаві яскраві елементи дизайну.

Подробнее...
 
Участь у нараді з питань реалізації на Сумщині пілотного проекту щодо забезпечення гендерної рівності PDF Печать E-mail

25 вересня поточного року у приміщенні Обласної державної адміністрації відбулася нарада з питань реалізації в нашому регіоні проекту «Просування гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок в рамках реформи децентралізації в Україні» за участі заступника голови Сумської ОДА Івана БОРШОША, заступника директора Департаменту соціального захисту населення Сумської області Олени ЗАЯЦ, керівниці проекту ООН Жінки Нургуль АСИЛБЄКОВОЇ, фахівців соціальної сфери та представників громадськості Сумщини.

На захід була запрошена і керівниця Науково-дослідницького центру гендерної освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка, доцент кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності ЛУЦЕНКО Олена Анатоліївна.  

Подробнее...
 
Алло, ми шукаємо таланти! PDF Печать E-mail

25 вересня 2019 року в актовій залі Педагогічного відбувся відбір учасників для загальноуніверситетського конкурсу першокурсників «Алло, ми шукаємо таланти!».

Від Навчально-наукового інституту педагогіки і психології заявку на участь у заході подали 10 учасниць: КУХАРЄВА Єлизавета (0017 гр.), ТРОФИМЕНКО Анастасія (0011 гр.), ОДИНОКА Юлія (0011 гр.), СІТАК Катерина (0012 гр.), КУЗЬМЕНКО Юлія (0012 гр.), ЛИСЕНКО Альона (0014-стн гр.), ГРИЦАЄНКО Марина (0014-стн гр.), ГУЙВА Ольга (0012 гр.), НАУМЕНКО Оксана (0012 гр.), ТАРАН Євгенія (0011 гр.), які продемонстрували всі свої таланти – хореографічні і вокальні номери, декламування віршів та оригінальні жанри (фото). Усі учасниці старалися максимально презентувати свої самодіяльні номери на сцені і це означало, що молодь, яка вступила до нашого навчального закладу, безперечно, талановита і креативна.

Подробнее...
 
Захід до до 250-річчя від дня народження І.П. Котляревського PDF Печать E-mail

Студенти 0014 гр.спеціальність "Дошкільна освіта" ІПП відвідали цікавий захід "І вогник, ним засвічений, не згас, а розгорівсь, щоб всіх нас обігріти", який відбувся в бібліотеці СумДПУ. Працівники бібліотеки підготували та провели літкратурно-біографічний екскурс до 250-річчя від дня народження І.П. Котляревського. На заході лунала українська музика, було продемонстровано відео про музей-садибу І.П. Котляревського. Майбутні вихователі дізналися про цікаві факти з життя та творчості відомого українця.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 2 из 66