Інформація для абітурієнтів

СумДПУ-online


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2018 рік.
Проведення курсів підвищення кваліфікації для фахівців соціальної сфери PDF Печать E-mail

З 22 по 26 жовтня 2018 року на базі кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності, за сприяння Сумського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, було організовано й проведено курси підвищення кваліфікації для фахівців об’єднаних територіальних громад та спеціалістів ЦСССДМ.

Подробнее...
 
WALK FOR FREEDOM / ХОДА ЗА СВОБОДУ PDF Печать E-mail

18 жовтня 2018 року викладачі (к.п.н., доц. ПОЛЯКОВА О.М.; к.п.н., ст. викл. ПОНОМАРЕНКО Л.М.) та студенти кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності долучилисядо Всесвітньої щорічної акції «Walk for Freedom / Хода за свободу», яка проводилася у всіх областях України з нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.

Подробнее...
 
Участь у роботі міжвідомчої робочої групи з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей PDF Печать E-mail

У жовтні 2018 р. за сприяння ГО «Надія і житло для дітей»,  Сумського обласного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, Служби у справах дітей Сумської ОДА у приміщенні Обласної державної адміністрації відбулася зустріч міжвідомчої робочої групи, що опікується процесом деінституціалізації в Сумській області. У роботі групи взяла участь і доцент кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності ПОЛЯКОВА Ольга Михайлівна

Подробнее...
 
МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР "ІННОВАЦІЇ У ПРОФЕСІЙНІЙ ПЕДАГОГІЧНІЙ ПІДГОТОВЦІ" PDF Печать E-mail

viber imageКафедрою педагогіки проведено методичний семінар, обговорено доповідь доцента Марії Миколаївни Бикової "Емоційна культура педагога у реалізації принципу партнерства", розглянуто педагогічну підготовку вчителя у контексті компетентнісного підходу та концепції "Нова українська школа".


 

 
День НН ІПП! PDF Печать E-mail

18 жовтня 2018 року відбулося святкування 17-ї річниці Навчально-наукового інституту педагогіки і психології. У програмі свята гостей чекав святковий ярмарок, фейєричний концерт та тепла атмосфера.

 
Вітаємо переможця! PDF Печать E-mail

 17 жовтня 2018 року магістрант 0051 групи спеціальності 016 Спеціальна освіта Семеренко Сергій на чемпіонаті світу з армреслінгу в турецкій  Анталье в напруженій боротьбі виборов срібну медаль а ліву руку серед спортсменів з інвалідністю!

Бажаємо переможцю нових цікавих змагань і нових перемог!!!

 

 
Запрошення! PDF Печать E-mail

17 rihnicy nnipp 1

 
Тренінг «Сучасні методи організації інклюзивного навчання в закладі освіти» PDF Печать E-mail

13 жовтня 2018 року на базі Сумського державного педагогічного університету відбувся тренінг «Сучасні методи організації інклюзивного навчання в закладі освіти».

Подробнее...
 
Свято в НН ІПП! PDF Печать E-mail

11 жовтня в НН ІПП відбулося свято до Дня козацтва та Дня захисника України!

 
ПЕДАГОГІЧНО-КРАЄЗНАВЧІ ЗУСТРІЧІ! PDF Печать E-mail

10 жовтня напередодні визначних свят доцентом кафедри педагогіки М.М. Биковою організовано традиційну лекцію-екскурсію у Сумському обласному краєзнавчому музеї на тему "Засоби народної педагогіки" для студентів Інституту культури та мистецтв та  Інституту педагогіки та психології.

 
ІV Міжнародна науково-практична конференція зі спеціальної педагогіки, психології та реабілітації PDF Печать E-mail

09 жовтня 2018 р. кафедрою спеціальної та інклюзивної освіти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології СумДПУ імені А. С. Макаренка проведено ІV Міжнародну науково-практичну конференцію зі спеціальної педагогіки, психології та реабілітації на тему «Корекційно-реабілітаційна діяльність: стратегії розвитку у національному та світовому вимірі».

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 2 из 50