Інформація для абітурієнтів

СумДПУ-online


Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології, © Центр інформаційно-телекомунікаційних технологій, СумДПУ імені А.С.Макаренка, 2019 рік.
Участь у тренінгу для освітніх експертів з питань оцінювання професійних компетентностей вчителів початкових класів під час їх сертифікації PDF Печать E-mail

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 року №1190 «Про затвердження положення про сертифікацію педагогічних працівників» Державна служба якості освіти України здійснює організаційні заходи із забезпечення вивчення практичного досвіду учасників сертифікації.

У зв’язку із цим 15–16 січня 2019 року кандидат педагогічний наук, доцент кафедри дошкільної і початкової освіти Парфілова Світлана Леонідівна взяла участь у тренінгу для освітніх експертів з питань оцінювання професійних компетентностей вчителів початкових класів під час їх сертифікації. Захід проходив за участі Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, заступника Міністра освіти і науки Вадима Карандія та Голови Державної служби якості освіти України Руслана Гурака. Під час дводенного тренінгу педагогічні та науково-педагогічні працівники з усіх регіонів України працюють над Методикою експертного оцінювання, зокрема, інструментами вивчення практичного досвіду: формами спостереження за діяльністю вчителя, картками спостереження та аналізу уроку, інтерв’ю з учителем, анкетами для керівництва школи.

 
Випуск магістрів НН ІПП 2019 PDF Печать E-mail

10 січня відбувся урочистий захід з нагоди випуску магістрів НН ІПП.

Шановні випускники!

Від сьогодні ви розпочнете свій професійний життєвий шлях, що дозволить реалізувати Вам отримані знання, вміння, практичні навички, досягнути значних успіхів у кар’єрному зростанні, здолати нові професійні висоти, а також знайти своє гідне і чільне місце у сучасному суспільстві.

 

Випускники з відзнакою

Випускники кафедри дошкільної і початкової освіти

Випускники кафедри менеджменту освіти та педагогіки вищої школи

Випускники кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності

Випускники кафедри спеціальної та інклюзивної освіти

Випускники кафедри психології

 У добру путь випускники!

Подробнее...
 
Привітання! PDF Печать E-mail

Вітаємо колектив

Навчально-наукового інституту

педагогіки і психології

з Різдвом Христовим!

1452013384 veselogo-rizdva

Директора НН ІПП

 
Вітання! PDF Печать E-mail

Вітаємо колектив

Навчально-наукового інституту

педагогіки і психології

з Новим 2019 роком!

Z Novim- rokom-1-4-2

Директора НН ІПП

 

 
Участь у роботі журі І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» PDF Печать E-mail

Представники лабораторії проблем інклюзивної освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка (проф. Бондаренко Ю. А., викл. Скиба Т. Ю.) взяли участь у роботі журі І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Учитель інклюзивного класу».

Учасниками конкурсу стали учителі початкових класів загальноосвітніх закладів м. Суми з інклюзивною формою навчання: Ващенко В. С. (НВК № 16), Дещенко Л. Г. (НВК № 16), Онищенко О.В. (ЗОШ №8).

Подробнее...
 
Привітання! PDF Печать E-mail

 .привітання Butenko

 
Привітання зі святом! PDF Печать E-mail

 

Відеопривітання 

Подробнее...
 
Вітання з успішним захистом магістерських робіт PDF Печать E-mail

18 грудня 2018 року на кафедрі соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності відбувся захист кваліфікаційних робіт за спеціальністю 231 Соціальна робота (освітній рівень Магістр). Екзаменаційною комісією з теорії і технологій соціальної роботи, до складу якої входили к.п.н., доц. ПОЛЯКОВА О.М., к.п.н. (голова ЕК), доц. ПОЛЯНИЧКО А.О. та к.п.н., ст.викл. КИРИЛЮК Г.В., було наголошено на високому рівні підготовки студентів у контексті умінь теоретичного аналізу, узагальнення та формулювання висновків.

Подробнее...
 
Оголошення PDF Печать E-mail

elka319 грудня о 12.20 у холі НН ІПП

відбудуться Новорічні урочистості:

відкриття Новорічної ялинки,

привітання Святого Миколая з новорічними святами та

солодке привітання від директорату

З нетерпінням чекаємо на зустріч!

 
Участь у заходах до щорічної акції «16 днів проти насильства» PDF Печать E-mail

8 грудня 2018 року викладачі кафедри СР і МСКД (зав.кафедри, к.п.н., доц. ПОЛЯНИЧКО А.О.; к.п.н., доц. ПОЛЯКОВА А.О.) і студенти спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» (0018 та 0018-стн гр.) відвідали  виставу «Павутиння» родинного театру «Нянькіни» і тематичну фотовиставку «Світ без насильства», присвячені щорічній акції «16 днів проти насильства».

Подробнее...
 
Тренінг «Технологія складання індивідуальної програми розвитку на дитину з особливими освітніми потребами» PDF Печать E-mail

8 грудня 2018 року лабораторією проблем інклюзивної освіти кафедри спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ імені А. С. Макаренка (проф. Ю. А. Бондаренко, викладач М. В. Кісліцина) проведено тренінг «Технологія складання індивідуальної програми розвитку на дитину з особливими освітніми потребами» для педагогічних працівників закладів освіти з інклюзивною формою навчання м. Суми, Одеса, Сумської, Харківської, Чернігівської та Львівської областей. Кількість учасників склала 20 осіб. Дякуємо відділу працевлаштування, професійно-технічної освіти та додаткових освітніх послуг (зав. В. Ф. Живодьор) за організацію заходу. З учасниками тренінгу проведено профагітаційну роботу, ознайомлено з переліком додаткових освітніх послуг у СумДПУ.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 2 из 54